Jump to content

Wespe

• Please log in to reply
3 replies to this topic

PorterRockwell #1 Posted 26 May 2013 - 04:14 PM

Lieutenant General

• Player
  • 19309 battles
  • 7,059
Německé samohybné dělo.

Informace o vozidle na WoT wiki
Informace o vozidle na WoT Tankopedii

Podrobné návody a recenze na vozidlo od zkušených hráčů:

Máte s tímto vozidlem 200+ bitev a win ratio 53%+?  Pomozte nám a ostatním hráčům, sepište k němu návod!

iDrake #2 Posted 10 July 2013 - 09:05 AM

Corporal

• Player
  • 33922 battles
  • 148
  • [IRT] IRT
Wespe 0.8.6 je rozhodně oproti G.Pz MK VI. ohromný pokrok, je tedy i více zábavná, pokud někdo hrál t2 arty víc třeba na ace badge ... tak mu Wespe nebude dělat problémy (mě trval na t2 asi 18 bitev [440+XP stačí] ... s wespou sem ho měl po 6té [770+XP stačí] a to nejsem moc dobrý artinář:D )

+ lepší náměr než MK
+ rychlejší ale jen o málo, točení a speed
+ high alpha, podstatě stejné dělo, ale rychlejší reload (místo 26+ na 19 cca s nabijákem a 75 posádkou)
+ rychlejší zaměření, o  cca 3s
+ dobrý MM (do T5) - oproti jeho předchůdci se dá říct, že Wespe má vliv na výsledek bitvy při vyrovnaných hrách (dá se s ní dát i 6 killů)
+ hlavně je už možné trefit tank za jízdy, pokud jede v ose (tedy přímo k vám nebo směrem k vám +-, zdá se mi že to lítá trošku rychlejc, projektil než u MK)
+ i camo se mi zdá větší, a má i docela solední dohled s bino

"po zkušenosti s MK má Wespe skoro samé klady"

-  slabší splash
- obšas po zásahu dostane tank slabší dmg .. (člověk dá někdy IK, ale někdy jen třeba za 60.... ty explosivky teď bouchaj nějak divně ale to asi u všech arty)

Myslím žě Wespe je zajímavá a docela zábavná arty, hratelná v 0.8.6 , hlavně se mi na ní líbilo camo (passive scout, neviděl mě tank na 70m :D ) a relativní přesnost. Řekl bych, že mě baví Wesp po "nerfu" víc jak předtím :)

Edited by iDrake, 10 July 2013 - 09:31 AM.

DArtagnans #3 Posted 23 May 2014 - 08:38 AM

Lance-corporal

• Player
  • 13666 battles
  • 93

Nehratelná arty. Vyexpit, přeskočit a prodat.

Pokud chcete jít na dělo Grille (špičkový stroj 5 tieru), běžte raději přes Bison a St.Pz.II (výborné dělo 4 tieru)

Hráno s posádkou přes 100%, patch 9.0

- prakticky nulový splash (střepiny) od explozivní (HE) munice. 1,91m  téměř nic v okolí nepoškodí.

- průbojná munice (AP) je nepřesnější než HE, téměř nemá smysl ji používat

- kumulativní (HEAT) munice je na tom s nepřesností nejhůř. Dát 4 tis. a pak se minout, to za ty nervy fakt nestojí.

- možná nejhorší armor v tieru. U 80% tanků jste na ránu i skrze čelní pancíř

- na vyšších tierech toho moc nenahrajete, do heavyn jen klovete. U KV-1 mi dingl i kumulativní náboj

+ nejvyšší dohled arty ve 3 tieru

+ nejvyšší rychlost arty ve 3 tieru

Středně vysoká dráha střely, nemůžete stát před vysokou překážkou, ale není to tak hrozné.

V městských mapách musíte hooodně hledat vhodnou pozici a přemisťovat se.

Na volných mapách se dá zahrát docela slušně.

LukasR85 #4 Posted 09 June 2014 - 06:47 AM

Corporal

• Player
  • 36252 battles
  • 194
Ahoj. Teď o víkendu byla při příležitosti výročí dne D sleva na tuto artynku. Ze srandy a pro porovnání jsem si ji koupil (také proto, že chci zkusit nástupce s otočnou věží). Jelikož už mám s arty něco málo odehráno, nyní hraju s US M44 a M12, iluze jsem si nedělal. Posádka je vyškolená okolo 80%, arty nemá žádné vybavení. Ale dostavilo se překvapení. Dát T-28 na ránu ze 100%, v městské mapě mít 2 kily, v otevřené 3...paráda. Jsem s ní naprosto spokojený.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users