Jump to content

GW Panther

• Please log in to reply
102 replies to this topic

mr_kluzo #101 Posted 29 November 2017 - 12:52 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 32341 battles
  • 1,284
  • [M2014] M2014

View PostHiroM, on 28 November 2017 - 07:49 PM, said:

Teď jsem si dal po hodně dlouhé době bitvu, a ty artyny jsou více otravné než byly. Chudáky jsem solil a stanoval až mi jich bylo líto.

Jako by ty arty zas bufli. Po prvním znechucení z nerfu artyn jsem je přestal hrát. Teď zas můžeš být přínosem pro tým. Beru je většinou na své uklidnění.

SuperKravatak #102 Posted 30 April 2019 - 08:02 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 56718 battles
  • 1,445
  • [_AF_] _AF_

Sedmičková německá arty už patří mezi veliká děla. Některé přímé zásahy tak mohou být pro enemáky více než nepříjemné.

1_9_1939 #103 Posted 08 September 2019 - 03:34 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 6584 battles
  • 360

Dá se někde vypnout ta stupidita, že do čety nejde vzít 7 arta s 8-9 heavy tankem??? Já NECHCI hrát proti mrňavým 6 a 7 tier tankům s 500hp co nic nevydržej a zdechnou dřív než k nim rána doletí. Že jsem tu hru po 5 letech zase instaloval, jsem to nainstaloval jen proto, že war thunder se dal na podobnou cestu nerfovat vše co je zábavné, a pak se diví, že to nikdo nechce hrát. Ale to sem si fakt pomoh z louže do bláta.

No jinak je to pořád stejné, poslední dobrá německá artyna ve stromě, hrál jsem ji před globálním nerfem artyn (bratru 2011-12), po globálním nerfu artyn cca rok 2014 (Mko bylo za 3 vypnuté IX tier tanky za 1000+ každá rána - velmi zábavné ) , a nyní "po novu", takže mohu fakt srovnávat dosyta.

Dlužno dodat, narozdíl od všeho jiného, aktuální stav arty se mi zdá nejvíc vybalancovaný a zábavný. Před nerfem artyn byla hysterie a kempfest, takže nebylo na co střílet, po nerfu to celkem šlo ale zaměřování bylo opravdu dlouhé byť GWP byl jeden z mála artyn, kde to pak po ultra pomalém zaměření aspoň celkem letělo tam, kam by člověk čekal a  nabíjelo to jen tejden a ne věčnost, jako konkurence. 

+ střílí to přesně, střílí to rádo, střílí to často. Tím byl GWP vyhlášený vždycky, že štípal sice málo, ale často.

+ jako jeden z mála strojů v téhle hře si drží dlouhé roky konstantní charakteristiky, po 5 letech hraju odznova a tohle byla jedna z mála věcí, co jsem hned v první bitvě si připadal jako kdyby neuplynulo 5 let ale 5 dní

+ jezdí to, je to trochu líný, ale přece jen to jede, mobilita je tak nějak stejná za ty roky furt

+ stále dobrý odměr věže, opět stejné jako dřív

+ rychlost zaměřování celkem ujde, vychází to tak akorát na čas nabití, prostoje jsou minimální, když je co solit, tak to hezky odsejpá. Samozřejmě nesrovnatelné s dřívejškem, je snad dvojnásobná než po global nerfu a o fous lepší než před ním.

+ oproti dřívějšku střela neletí tak plochou křivkou, dřív to bylo podstatně horší, na fakt, že jde občas něco vyndat i přes šutr, se hezky zvyká. Velký rozdíl.

+ Nejde vycounterovat, přesněji counterovat GW Panthera je hovadina - po každé ráně kus uhnout není problém, stíhá se zaměřovat i nabíjet i s popojížděním mezi výstřely bez obětování čehokoli.

?? stun neřeším, nedělá hezká čísla, vyžaduje nějakou aktivitu od spoluhráčů, a nefrustruje nepřítele k ragequitu, takže mě nebaví a nezajímá, frustrace z oneshotu, nebo vymletého papír tanku ranou za litr byla zábavnější. Ale dává ho to furt a zdaleka.

?? připadám si s GWP více jako týmový hráč, dost rozdíl oproti dřívějšku, kdy artyna byl sobecký ha.zl, co zkoušel na kole štěstí vytočit oneshot paprskem z hvězdy smrti. Dobře se doplňuje s ostatními artynami, pokud je jich v týmu víc.

--- obrovský mínus - nejde to brát cíleně do minimálně VIII tier bitev, protože tam jsou daleko lepší a výživnější cíle, tenhle krám JE užitečný v top tier bitvách, je to takový komár, co furt štípe a nedá pokoj. Mko bylo proti IX, jak jinak.

- dávno to neumí dávat šlehy jako dřív byť to byl oproti konkurenci podmírák co do šleh

- dokázal jsem s tím dingnout hovadiny jako ISU z boku, to dřív nebylo.

- splash je tradičně spíš menší, ale je, oproti dřívějšku neznatelný rozdíl, pokud nějaký

- i ta mizerná penetrace, co to má, nestačí na probití pancíře papíráků pod úhlem nebo zepředu, dřív to nebyla taky nějaká hitparáda ale papír to probíjelo spolehlivě a přímý zásah byl zpravidla game over.

- nejde se odstřelit za plná HP jednou ranou o zeď, nebo se mi to aspoň nikdy nepovedlo.

Edited by 1_9_1939, 18 September 2019 - 07:39 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users