Jump to content

T-54

• Please log in to reply
1103 replies to this topic

Najlvin #1101 Posted 08 February 2018 - 03:39 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 16217 battles
  • 1,023
  • [T54CS] T54CS
Za mě určitě dělo D-54. Po těch změnách je teď mnohem univezálnější - nemluvě o lepší přesnosti, času zaměření a vyšší penetraci, má taky o poznání vyšší rychlost AP střel. Zatímco to druhé, rychleji střílející dělo je použitelné jen na krátké vzdálenosti a ještě k tomu s větší nutností používat prémiovou munici. Navíc s tou úsťovou brzdou prostě vypadá T-54 o dost líp :D

Basecontrol #1102 Posted 08 February 2018 - 11:26 PM

Warrant Officer

• Player
  • 56058 battles
  • 572
  • [A3H] A3H
Já tam taky vozím to přesnější,ale kupodivu většina fialových streamerů, dokonce i můj synek zase jezdí s rychlopalkou.Sice na papíře je ve všem horší,ale kupodivu gunhandling funguje,dpm a o stupeň lepší deprese se taky hodí..

TankistSpaceship #1103 Posted 11 February 2018 - 04:02 PM

Sergeant

• Player
  • 24518 battles
  • 230
  • [C_STR] C_STR

mne sa taktiež omnoho lepšie hrá s lepším DPM, pene je nadmieru dostačujúca, s AP som dokonca penetroval aj novú ruskú heavy X, na diaľku presné, s posádkou je to luxus, vyexpil som s ním všetko už  :) nevylučujem ale že po toľkej chvále nevyskúšam aj to s vyššou pene

Edited by TankistSpaceship, 11 February 2018 - 04:16 PM.

xxviktor #1104 Posted 13 February 2018 - 11:39 PM

Captain

• Player
  • 16222 battles
  • 2,151
  • [PRASE] PRASE

No tak jsem tam dal zpátky to pomalupalné. Ono to rychlopalné je super, jen není úplně free to play. Pokud tam člověk nevozí žrádlo, naskilovanou posádku a ideálně i nějaký bonové vybavení, tak se chová fakt dost špatně a dost ran se prostě netrefí/nepromění. Ve městě je to brutal. Jakmile se podaří dostat někomu do boku, tak to jen lítá a i zepředu se dá dost tanků ustřílet, protože málokdo nabíjí pod 6 vteřin. Jakmile je to ale otevřená mapa a bitky na střední vzdálenosti, tak to jde do kopru, protože trefit něco je věcí náhody. Tam už aby jel člověk fullgold, protože při peakování je rád, že trefí tank, ne tak ještě aby vybíral kam. S tím pomalupalným dělem jsem hned první hru dal osm killů a Ace, ale tak 4x jsem si říkal "ať už proboha nabije".

Nicméně jak jsem řekl, to rychlý dělo má něco do sebe, ale je to tak pro ty streamery. Já, kterej si ani neplatím premium, bych to prostě neutáhl a tím pádem pro mě nemá smysl, protože většinu bojů vedu právě na ty střední vzdálenosti, kde dost ztrácí.

3 user(s) are reading this topic

0 members, 3 guests, 0 anonymous users