Jump to content

M24 Chaffee

• Please log in to reply
197 replies to this topic

xxviktor #161 Posted 04 December 2015 - 12:17 AM

Major

• Player
  • 18844 battles
  • 2,783
  • [PRASE] PRASE
Docela s ním trpím. One nebo two shot tančík, který mám zatím bez žárovky a jakýkoli pokus o spotování je na ostří nože. Dělo má fajn alfu, ale vícéméně se do něj pořád musí valit goldy, takže průměrně vydělávám -10 až -25k za bitvu:) Holt bez žárovky to není na kdovíjaký blbnutí.

pavelcza #162 Posted 09 December 2015 - 11:48 AM

Sergeant

• Player
  • 23780 battles
  • 239

View Postxxviktor, on 04 December 2015 - 12:17 AM, said:

Docela s ním trpím. One nebo two shot tančík, který mám zatím bez žárovky a jakýkoli pokus o spotování je na ostří nože. Dělo má fajn alfu, ale vícéméně se do něj pořád musí valit goldy, takže průměrně vydělávám -10 až -25k za bitvu:) Holt bez žárovky to není na kdovíjaký blbnutí.

Přetrp to !

Jakmile je supr posádka je to o něčem jiném, samozřejmě žárovka je základní předpoklad na spotování. Teď si troufám na místa, kde jsem se vždy rozsvěcel (posádka skill camo + vozím camo síť) a není problém rozsvítit elc. V tier 6 bitvách jsem vysloveně OP, a když utočím T8 TDéčko tak do chatu píšu - sry Chaff so OP ;) A excelentní dohled, tuhle jsem na himlu na náměstí vyjel do prvního patra baráku a spotnul jsem na enemy bázi KVéčko

Edited by pavelcza, 09 December 2015 - 12:07 PM.

Tomsner77 #163 Posted 25 January 2016 - 12:43 PM

Sergeant

• Player
  • 35322 battles
  • 272

O vanocich jsem dojel druhej skill na posadce a resil, co dat jako treti v souladu s vybavenim, jaky vozim...

Takze jakej byl muj Chaffee:

Posadka:

VELITEL:      Zarovka                                  Ostrizi zrak

STŘELEC:    Maskovani                              Jemne mireni

ŘIDIČ:           Maskovani                              Klidná jízda

RADISTA:     Prostorová představivost       Maskovani

NABÍJEČ:      Maskovani                              Zoufalstvi

Vybavu vozim: vetrak, stabik a optiku, spotrebak mam: lekarnu, malou a velkou sadu + samozrejme camo nastrik.

K vybave a posadce:

Rozhodne by bodly jeste 2 sloty navic.. strasne rad bych pridal rammer a sit, bohuzel sloty jsou jen 3 a ja proste nevim, co z toho co tam mam vyhodit.

Od bina jsem upustil, rozhodl jsem se pro optiku, abych mel dohled i za pohybu, „chybejicich 15%“ castecne kompenzuju vetrakem, prost. predstavivosti a ostrizim zrakem (na ukor maskovani u velitele).

Zoufalstvi u nabijece je diskutabilni, ale co jinyho tam dat? Nepamatuju, ze bych nekdy horel nebo mel poskozenou munici a opravy??? Dovolim si vyrknout muj velice odvazny nazor a to, ze mi v pripade Chaffeeho pripadnou zbytecny.. kdyz sedim v krovi opravy nevyuziju, pac nejsem videt. Kdyz litam po place a uz nemam malou ani velkou sadu = schytal jsem uz minimalne 2 zasahy = pro vetsinu tanku jsem uz jednohubka, pro kterou dalsi detrack nebo poskozenej motor znamena zastaveni a dalsi zasah, ktery v drtive vetsine pripadu prichazi v zapeti, znamena, ze si v garazi muzu omrknou, jak ta kupicka srotu vypadala na zacatku bitvy.

No a jestli u nabijece jsem poradne nevedel co... u ridice je tezkej pretlak a v poho naplnim i patou specku.. takovej kral bazin i profik by se urcite hodily.. no, snad se toho jednou doziju..

Takze.. rozhodl jsem se pro BiA.

Byla sleva, tak jsem pustil 500goldiku a resetnul sem druhou specku na BiA (prvni nechal jak byla) a treti nahodil upne stejnou, jako byla predtim ta na druhym miste.

A moje uvazovani, co tim ze zacatku ztratim:

dohled/ostrizi zrak -> vykompenzuju diky BiA

maskovani na radistovi -> trochu vykompenzuju diky BiA

jemne mireni a klidna jizda -> snad castecne vykompenzuju diky BiA

zoufalstvi -> serepes

Hlavne jsou byly dvojnasobky pro posadku, tak sem si rek, ze kdyz trochu zaberu a min se budu vecer venovat zene, aspon tech 50% 3. skillu bude za chvili a u schopnosti se to pocita...

Jeste sem hodim hodnoty dohledu, jak mi to WoTko ukazuje:

Pred resetem full 2 skills (vetrak, optika, 100% ostrizi zrak, 100% prostorova predstavivost) = 462m

Tesne po resetu s 0% 3. skillu (vetrak, optika, BiA, 0% ostrizi zrak, 100% prostorova predstavivost) = 463m

Po resetu s 78% 3. skillu (vetrak, optika, BiA, 78% ostrizi zrak, 100% prostorova predstavivost) = 471m

Takze ocekavam, ze max. s tim jak to mam bude cca 474mm.

A vitezne znaky??

Vozim 2 hvezdy a treti mi unika.. mozna na ni nemam, nevim.. porad se motam okolo 87-89%.. cekam na otevrenou mapu, abych nabustlil minimalne to pul az jedno % a kdyz prijde chytnu rajcato-pomerancovej tym.. assistdmg uboha a ve finale exnu taky. Uz jsem mel 92,43%, ale pak se par bitev tezce po...alo (radsi se nebudu rozepisovat) a spadl sem zas pod 90, to sem zuril a byl sprostej..:(. Po vydarene bitve vcera mam 90,96% a bojim se Chaffeeho hrat, aby se to zase nepo...:))

Pekne jsem se rozkecal, snad tuhle detailni studii alla chaffee doctete do konce.. timto bych chtel poprosit zkusenejsi hrace, aby sem hodili svuj nazor na posadku a vybavu, treba tak jak to vozite vy (za reakce 2-3gunstar playeru.. Pavelcza, Zoldack a dalsich budu nejradsi). Mozna mi reknete: hele vole, mas BiA to ti vykompenzovalo vetrak, tak ho vyhod a nahod rammer nebo sit, treba... Diky moc predem za vase reakce, nazory, postrehy, popr. nazory na moje vyplody.

Edited by Tomsner77, 28 January 2016 - 03:50 PM.

Tomsner77 #164 Posted 28 January 2016 - 03:51 PM

Sergeant

• Player
  • 35322 battles
  • 272

Tak jsou tam!! Vcera mi dokreslili na ganu treti hvezdu (moji prvni).

Co to chtelo?? Po zkusenostech z padu z 92,43% pod 90% jsem ubral lehce na agresivite a pridal vice trpelivosti a opatrnosti.. hlavne ze startu bitvy a hlavne proti cervenym opicim, na ktery clovek narazi casto na takovych krles vyjezdech nebo nesmyslnych pozicich a v takove tlupe, ze ho to casto stoji kejhak.

Pribalil jsem o trosku vic goldu (10->12->15) a nevahal je pouzit, kdyz bylo treba.. ve fazi, kdy se snazim dojet treti hvezdu proste nebudu nekomu lestit pancir APckama.. proste nebudu!.. coz hodne pomohlo pri strelbe na vetsi vzdalenost, kdy APcko leti hodne dlouho a velkym obloukem + samo na tanky s vetsim armorem.

Jeste sem premyslel o Cole, ale zvladnul jsem to bez ni..

Ve fazi nad 92% jsem pridal 10-20sec meditaceJ pred kazdou bitvou... s uvedomenim si zakladnich i pokrocilych poucek, jak hrat/nehrat scouta ci obecne tanky.., dal neexnout ze startu, nasvitit, neco nastrilet... nepodelat zadnou bitvu, ikdyz neni zrovna vhodna mapa... OK, spadnes o par setin/desetin.. na lepsi mape to dozenes a vylepsis...

Artyny, TDcka ci jine objekty urcene k destrukci obtocenim jsem radsi nenajizdel krles pres ganu s tim, ze se treba netrefi, ale spis vetsim obloukem z boku/zezadu, popr. nejdriv zkouknout, kam cumi, nez se hrnout za rychlym killem smrdicim sebevrazdou.. popr. ho jen svitit, trolit a nechat to na tymu.. assist dmg tam prece bude, ne??:)

Mnohem vice jsem se nutil sledovat minimapu.. pocital, vyhodnocoval..

Jeste to chtelo byt v dobre psychicke pohode.. rozhodne jsem se do Cheffa nepoustel rozhozen po X podelanejch bitvach nebo prohrach v rade s jinyma tankama.

Joo.. a hlavne byt strizlivej!!

Za posledni 3 dny padl 4x Ace Tanker, I. a II. tridu nepocitam.. byla tam vlastne vubec bitva bez III. tridy??? Myslim ze par jo..:)

Cheff je milaassek a mam radost, ze sem to dal...:)

pavelcza #165 Posted 01 February 2016 - 07:35 AM

Sergeant

• Player
  • 23780 battles
  • 239

View PostTomsner77, on 25 January 2016 - 12:43 PM, said:

. timto bych chtel poprosit zkusenejsi hrace, aby sem hodili svuj nazor na posadku a vybavu, treba tak jak to vozite vy (za reakce 2-3gunstar playeru.. Pavelcza, Zoldack a dalsich budu nejradsi). Mozna mi reknete: hele vole, mas BiA to ti vykompenzovalo vetrak, tak ho vyhod a nahod rammer nebo sit, treba... Diky moc predem za vase reakce, nazory, postrehy, popr. nazory na moje vyplody.

ahoj,

v žádném případě nemyslím, že bych byl zkušenější, ale Chaffka je momentálně můj nejoblíbenější tank a já myslím že tvé vybavení je v pohodě, ono hodně záleží na Tvém způsobu hry - pro mě je  nejdůležitější dohled + camo, takže:

výbava vozím bino+optika+camo síť

za goldíky (bohužel) mám camo nátěr na zeleň a poušť (těch zimních map kde by se to vyplatilo moc není ...)

stabík je podle mě zbytečný, když někoho utáčím, tak z bezprostřední blízkosti nikdy nemíjím

camo síť mimo jiné také hodně zvyšuje možnost střílet bez toho aniž by tě spotli ..., nebo trik spotnout za keřem a popojet zpátky až je keř zase neprůhledný a pak teprve střílet, ale popravdě já tohle také nedělám. Spíš jsem připraven - pásy natočené na co nejrychlejší útěk, nejlépe kolmo k soupeřům - na prochorovce klasika, rozsvítím se ? neva odjedu, zhasnu, přiblížím se zpátky a tak dokola ...

na posádce:

maskování všichni

BiA všichni

a pak takové to - prostorová představivost, ostříží zrak, šestý smysl, myslím že mám na všech ještě opravy, ale popravdě stejně když tě někdo detrackne tak honem 5-5 a jede se dál ...

No a co se týče APCR jsem opravdu noob a spammer ;) vozím to cca půl na půl, jasně prodělek zaručen, ale koho to zajímá ? :)

Tuhle jsem měl problém, že už mi docházela munice - replay pod mým jménem na wotreplays (jasně jedna bitva z tisíce, zatím moje nejlepší hra) Westfield, 11 killů, kolobanov. Třásly se mi tak ruce, že už jsem měl problém zaměřovat ... asi parkinson ...

Sice nemám XVM abych viděl dohled na minimapě, ale spousty tanků jde přespotovat a ustřílet z dálky.

Ať se Ti daří ! A podle mě honba za hvězdami ... nech to být, hvězdy přijdou sami, já na tomhle LTčku mám nejlepší win rate, otevřené mapy rozhoduje spotter ...

Edit:

Gratuluji ! Nějak jsem přehlíd, že už ti 3 hvězdičky zdobí hlaveň ...

Edited by pavelcza, 01 February 2016 - 08:56 AM.

Tomsner77 #166 Posted 01 February 2016 - 04:42 PM

Sergeant

• Player
  • 35322 battles
  • 272

Takhle, jak to mas, sem tu vybavu vozil, kdyz jsem delal v osobnich misich ducha a jeste je tam myslim naaka, kdy te nemaj spotnout...bohuzel na T55A uz mam s Cheffem smulu:confused:

Camo + dohled jsou asi fakt nejdulezitejsi, ta obratnost a akcelerace atd. take, ikdyz je pravda, ze po pridani vetraku, jsem zmenu skoro nezaznamenal (narozdil treba od Heavyn, kde to je znat)

Hele, ja to zkusim: nahodim sit za stabik a asi prubnu i to bino za vetrak, dam x her a uvidim... budu mit 525m - to su zvedavej, co vsecko budu schopnej prosvitit.. hehe, ja tam zkusim i Colu, to budeee... 549m, to ze me bude rentgen!!!:trollface: (skoda toho vetraku, to by bylo brutalnich 561m:trollface:)

ty opravy...tak nejak sem to myslel... 1.detrack 5+5 a jedu, 2.detrack – bocni tlacitko na mysi (velka sada - mam jich mraky z vselijakejch akci) a jedu a 3.detrack?? ja vlastne nevim, jestli me nekdy nekdo dal ve hre 3x na pasy nebo vubec ze bych si kdy rekl: taaak, ted by se ty opravy hodily...

Na replay samo mrknu a gratuluju, ja takhle epickou bitvu jest rozhodne nemam... toho Parkinsna jak pises moc dobre znam... driv jsem byval dosti vyklepanej, postupem casu cim dal tim mene, ale sejdou se hry, kdy tu hercnu v krku citim i ty ruce se tresou.. po takovehle hre bych byl asi vyklepanej jak startka... Jinak Westfield je jedna z mych nejoblibenejsich map... takova ceta soo OP Cheffu proti sestkam (i sedmickam).... hmmmm... treba.. nekdy:B

A ze nemas zimni nater?? Jasne, ze tech zimnich map moc neni, ale kaamo, takhle vysperkovanej trojhvezdickovej Cheff, jak ho mas, si ho myslim zaslouzi;)

Edit:

tak jsem koukal na tu tvou epic bitvu... no naaadhera noo

... come to me arty:trollface:... arty prepare:trollface:...

to vypadalo, ze ses tezce v poho z prave hotovyho Rydley-Walterse v ocekavani 3 easy killu... a ne ze mas Parkinsona z toho jak to dopadne:)

skoda tech minel nazacatku, ale aspon to pak byl vetsi adrenalin z toho, jestli ti nedojdou naboje...

moc hezky:B

Edited by Tomsner77, 01 February 2016 - 07:36 PM.

Zoldack #167 Posted 01 February 2016 - 08:56 PM

Private

• Player
  • 8730 battles
  • 20
  • [UNGDI] UNGDI

View PostTomsner77, on 25 January 2016 - 11:43 AM, said:

Pekne jsem se rozkecal, snad tuhle detailni studii alla chaffee doctete do konce.. timto bych chtel poprosit zkusenejsi hrace, aby sem hodili svuj nazor na posadku a vybavu, treba tak jak to vozite vy (za reakce 2-3gunstar playeru.. Pavelcza, Zoldack a dalsich budu nejradsi). Mozna mi reknete: hele vole, mas BiA to ti vykompenzovalo vetrak, tak ho vyhod a nahod rammer nebo sit, treba... Diky moc predem za vase reakce, nazory, postrehy, popr. nazory na moje vyplody.

Tiez sa nepovazujem za nejak extra skuseneho hraca tohto tanku :) Sice aktualne mam v ramci markov exelantnosti na tomto tanku 100%. Vybava bola : Vertikalny stabilizator, binocular telescope a sietka :) No a co sa skusenosti posadky tyka tak urcite najprv na vsetkych camo, potom na velitela 6.zmysel a na ostatnych to mam aj tak troska pokazene nakolko to bola posadka z t67 tdcka :))

bibo111 #168 Posted 07 February 2016 - 03:48 PM

Sergeant

• Player
  • 15823 battles
  • 242

hraju ho bez žárovky a je to celkem problém dohled mám s optikou jen 450

Tomsner77 #169 Posted 12 February 2016 - 06:16 PM

Sergeant

• Player
  • 35322 battles
  • 272

takze predpokladam, ze mas vetrak a jedes prvni skill na posadce a prostor. predstavivost mas tak na 75%..

jak psal Pavelcza a mnozi dalsi... pretrp a vydrz to!!! zarovka je proste nutnost a kvalitni posadka Cheffa posouva mnohem vejs... pak uz bude zalezet jen tom, co spojuje tvou klavesnici a zidli...:)

pavelcza #170 Posted 15 February 2016 - 07:00 AM

Sergeant

• Player
  • 23780 battles
  • 239
Jeden tip pro ostatní, kteří o tom třeba nevědí - osamocené OI,O-Ni,O-Ho lze jednoduše likvidovat - rychle k nim přijet, stoupnout si co nejblíže boku a už jen pálit (A myslím, že není problém prorazit i s APčkem). Nejsou schopni sklopit hlaveň. Je potřeba dát si pozor na rozdrcení, ale zatím vždy v pohodě ... Chaffík je dostatečně nízký ... Jinak není to můj vynález, ale odkoukáno z quickybabyho videí na youtubku - mega troll elc, který toto praktikoval u vícero heavyn ... Ale elc je samozřejmě nižší, ale zase hůře manévrovatelné. A když už jsem u toho elc - já je ramuju, ono když dá tak to zabolí, takže nejrychlejší cesta je to do něj napálit. Je to asi jediný tank, který se dá s Chaffíkem ramovat ;)

Edited by pavelcza, 15 February 2016 - 07:17 AM.

Tomsner77 #171 Posted 22 February 2016 - 04:01 PM

Sergeant

• Player
  • 35322 battles
  • 272

View Postpavelcza, on 15 February 2016 - 07:00 AM, said:

Jeden tip pro ostatní, kteří o tom třeba nevědí - osamocené OI,O-Ni,O-Ho lze jednoduše likvidovat - rychle k nim přijet, stoupnout si co nejblíže boku a už jen pálit (A myslím, že není problém prorazit i s APčkem). Nejsou schopni sklopit hlaveň. Je potřeba dát si pozor na rozdrcení, ale zatím vždy v pohodě ... Chaffík je dostatečně nízký ... Jinak není to můj vynález, ale odkoukáno z quickybabyho videí na youtubku - mega troll elc, který toto praktikoval u vícero heavyn ... Ale elc je samozřejmě nižší, ale zase hůře manévrovatelné. A když už jsem u toho elc - já je ramuju, ono když dá tak to zabolí, takže nejrychlejší cesta je to do něj napálit. Je to asi jediný tank, který se dá s Chaffíkem ramovat ;)

O-I Exp a O-I v poho, ale i O-Ni a dokonce i O-Ho??? s tema sem teda jeste nemel tu cest.. jako myslim prilepit se k nim na bok... no vyzkousim;)

Jinak kolik tak asi zustane plnymu Cheffovi a plnymu ELC po takovym ramnuti v solidni rychlosti... hlavne nerikej, ze tam mas kontrolovanej naraz.. to planuju az jako sestou specku (po maskovacce, BiA, klidne jizde, profikovi a kralovi bazin).. cehoz se nejspis stejne nedoziju..:sceptic: ted teprv dojizdim treti...

... tak o tom premyslim a rikam si, ten kontrolovanej naraz mozna neni vubec spatnej napad.. utacet se navzajem s jinejma lightama je o drzku... tak bych je proste ramoval... ja nevim mozna to zni silene a vysledek by ve finale neprinesl moc ovoce.. prece jen je Cheff light a tezko rict kolik HPecek by me takhle prumerne zustavalo, ale byla by to sranda... najezd, k tomu vystrel, pak crush a nazdar garaz...:trollface:

samozrejme to dat az po dulezitejsich skillech, spis az od 4. skillu a dal..

ma s timhle nekdo vubec zkusenost???

Edited by Tomsner77, 22 February 2016 - 06:15 PM.

pavelcza #172 Posted 24 February 2016 - 06:53 PM

Sergeant

• Player
  • 23780 battles
  • 239

View PostTomsner77, on 22 February 2016 - 04:01 PM, said:

hlavne nerikej, ze tam mas kontrolovanej naraz..

... tak o tom premyslim a rikam si, ten kontrolovanej naraz mozna neni vubec spatnej napad..

kontrolovaný náraz určitě ne :teethhappy: ale z mé zkušenosti - já i elc v plné rychlosti (čelní náraz) a elc o půlku HPček chudší a já jen o pár 10-20 ...

když vidím, že je bitva ztracená tak ramuju klidně i medka (jasně je po mně), ale trochu jim to ukousne

ty další skilly to je opravdu na dlouho, protože to roste exponencielně, někde jsem na to viděl graf. Mám 1500 bitev a teprve začínám 5 skill/perk ... Počkejme až jich bude 15000 ;)

Tomsner77 #173 Posted 05 March 2016 - 08:53 PM

Sergeant

• Player
  • 35322 battles
  • 272

View Postpavelcza, on 24 February 2016 - 06:53 PM, said:

kontrolovaný náraz určitě ne :teethhappy: ale z mé zkušenosti - já i elc v plné rychlosti (čelní náraz) a elc o půlku HPček chudší a já jen o pár 10-20 ...

ty další skilly to je opravdu na dlouho, protože to roste exponencielně, někde jsem na to viděl graf. Mám 1500 bitev a teprve začínám 5 skill/perk ... Počkejme až jich bude 15000 ;)

ja ten kontrolovanej naraz nejspis zkusim jako 4. skill.. myslenka ramovat lighty, jaxem uz psal se mi libi a uvidim jestli to bude mit naakej efekt..

jenze nez budu mit nejaky vysledky, abych se o ne moh podelit, tak to bude hrozne dlouho trvat.. treti skill mam na 86%, leze to pomalu... a stejne to pak bude chtit aspon tak 50%, aby se to nejak projevilo + Cheffa ted moc nehraju... no jednou snad napisu co a jak...;)

Edited by Tomsner77, 05 March 2016 - 08:53 PM.

rocky_98 #174 Posted 17 March 2016 - 02:47 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9865 battles
  • 84

Odporúčam si ho zahrať pre rýchlosť.

Mám s ním 321 bitiek, WR 51%, najviac EXP som dal 1510.

Účinná paľba z 321 bitiek - 51%.

Podvozok

Otáča sa veľmi rýchlo 40-42°/s.

Delo

Je veľmi presné 0,36 m.

Rýchlosť prebitia 3,5 s.

Zameriava vcelku rýchlo 1,9 s.

Váha dela 0,2 t.

Priemerná priebojnosť 96 mm, čo stačí na každý V tier.

Priemerné poškodenie za minútu 1885. Najviac poškodenia som dal za bitku 2175, 5 kills.

Depresia -10°. Elevácia +15°.

Veža a pancier

Dohľad 370-390 m.

38/25/25 mm.

Pancier korby

25/25/19 mm, účinnosť panciera 0,03.

Motor

460 HP, max. +77 -21 km/h, váha vozidla 18,39 t = 16,31 hp/t.

Goldová munícia priemer 143 mm je nutná na tanky VII. tieru.

Prečo ho odporúčam? Výhody

-vysokovýkonný motor

-rýchle otáčanie a manévrovanie

-rýchle a presné delo

-skvelý dohľad

-nízka viditeľnosť

Načo si dať pozor? Nevýhody

-celkom nízka priebojnosť dela

-slabý pancier

Rem3mberMe #175 Posted 30 May 2016 - 07:09 PM

Warrant Officer

• Player
  • 1074 battles
  • 748

Momentálně s ním grindím 3. hvězdu. Se základním dělem, 75% posádkou to bylo utrpení. Teď už jsem 5% od žárovky a to pak bude maso i na spotování. Momentálně jsem s tím moc opatrný, protože najednou stojíte ve kři a umřete na ránu.

Dneska jsem s ním měl sérii z 10 her 4x M a WN8 přes 5000. 

S druhým dělem a vertikálem je velice přesný za jízdy a perfektní pro utáčení izolovaných heavy tanků a TD. Proti špatným hráčům se s ním dá hrát i na peekování přes hrany kopců. Díky 440hp ale opravdu nechcete, aby vás někdo trefil. Bohužel penetrace a rychlost AP munice je šílená. Chtělo by to alespoň dělo s +- 110 pene. Momentálně vozím 18 AP a 30 goldů. V některých bitvách už jsem byl bez munice. AP používám jen na papíráky a artiny. To taky znamená, že každá bitva je cca. 5-40k do mínusu, ale zábava je to veliká.

Chafee exceluje zejména ke konci bitev, kdy dokážete frčet po mapě a vypínat poškozené tanky. Občas hrajete i v tier VI bitvě. Pak není problém ji úplně ovládnout. Mám s ním hodně bitev s 5+ killy a přes 2000dmg. 

Nevozím na něm Colu, protože to už by bylo finančně moc ruinující i pro mě. Chafee má jedinou výraznou chybu a to je pomalé otáčení věže. Často nestíháte trackovat tank, kolem kterého se otáčíte a musíte zpomalit.

Ještě jedna rada na závěr - OI O-Ni a O-Ho jsou vaši největší kamarádi. Jakmile jsou sami, tak nemají šanci. Stačí se jim přilepit na bok a prostě farmit. Nesklopí na vás dělo. :)

Edited by Rem3mberMe, 30 May 2016 - 07:12 PM.

pavelcza #176 Posted 01 June 2016 - 07:01 AM

Sergeant

• Player
  • 23780 battles
  • 239

Díky nové verzi 9.15 je vidět i DPM a ta je brutální, dokonce vyšší než T-44 na T8 :ohmy:

Řada HT japonců je nejen největší kamarád pro Chaffee, ale i cokoliv s otočnou věží (i elc nemá problém, jen se musí trochu víc manévrovat) a ne moc vysokého - já vždy píšu šťavnatý cíl (juicy target)

JustGoldNoob #177 Posted 01 June 2016 - 07:24 AM

Warrant Officer

• Player
  • 26474 battles
  • 513
Čo k chaffeemu...Asi len toľko,že ten tank bol kedysi niečo skvelé (teraz už nie je až tak op) ale predsa za 27 bitiek čo som s ním mal pri expení na T 37 čku (kvôli sh čkam a týmovkám) som len žasol čo to na tiere V je...
Tak isto ako crusader neskutočne skvelo vhodný na zlepšovanie statov (pre tých čo im nevadí menší tier) a to som mal len trojperkovú posádku na tom...Neviem si predstaviť čo by sa dialo keby som mal na tom full camo a vyšperkované skilly na mierenie a podobne...

Najlepšia je tá banálnosť stačí mať priemerný damage 700 (7 krát si vystrelíte a wn8 máte cez 3000) plus nehovorím o schopnosti otáčať bitky (vyhraných som s ním mal cez skoro 60% hier a to som ho hral sám...
Síce je potreba ho goldiť (lebo AP pene je otras hnus bieda utrpenie) ale výsledky stáli zato.

pavelcza #178 Posted 24 July 2016 - 09:27 AM

Sergeant

• Player
  • 23780 battles
  • 239

Ne  všechny malinovky se dají s Chaffeem vyhrát ... Moje chyba na konci, myslel jsem, že to máme v kapse, měl jsem dodělat tu arty obludu a schovat se za ní. Třeba by naše arty dorazila ISUnu. Taková prohra zamrzí. Má někdo XVM kolik jsme měli šanci na výhru ?

http://wotreplays.com/site/2831756

Tomsner77 #179 Posted 12 August 2016 - 10:51 AM

Sergeant

• Player
  • 35322 battles
  • 272

sem se koukal na tohle a jeste dalsi tvoje replaye a cumim, ze jezdis na malinovce z obou stran do stejnyho kere uprostred u vody.... ja si tak daleko teda zatim nikdy netroufl, ale vyzkousim...

trosku se ale obavam, ze to bude chtit na posadce 100% camo, coz nemam... velitel zatim nema vubec, dal jsem totiz po zarovce a BiA prednost ostrizimu zraku... co si o tom myslis, mam to bez 100% cama zkouset???

jinak spot naadhernej, ovsem ty zavery moc nedavas:trollface::) nechtelo by to spis zkrotit euforii a kdyz uz si tu housku spotnes, tak zastavit, couvnout a ustrilet si ji na jistotu z dalky?? kdyz tam hrnes, riziko je vzdycky vetsi, zvlast kdyz tam narazis na neco dalsiho... treba na tu ISUnu... 

ja se taky kdyz prohravame... a na malinovce rozhodne... stahuju k artynam, abych jeste neco nastrilel a neni nic lepsiho nez vyndanej light, kterej si tam hrne vyndat klikace... ale bud v klidu, jsem stejnej..:)

a ze ses neprihlasil du Turnaje s Chaffee... ty takovej Chaffeeskiller:B

Edited by Tomsner77, 12 August 2016 - 11:06 AM.

pavelcza #180 Posted 12 August 2016 - 12:50 PM

Sergeant

• Player
  • 23780 battles
  • 239

jo je to hodně risk tahle pozice, ale když je někdo tak rychlej, aby mě spotnul (cromw třeba) tak spotuju dynamicky (ze severní báze) prostě tam furt najíždím a vracím se.

Takže klidně to můžeš zkusit i bez 100% cama na posádce, prostě být stále v pohybu. Neva, že Tě spotnou, nečekej na žárovku prostě s tím počítej a schovávej se za ty terénní vlny

Je to hodně yolo z jihu, tam se už moc zdrhat nedá ... Já to zahlédl u martyho, jak tam najel i s obludou myslím t-62a ze severu https://www.youtube.com/watch?v=kFN51ruVXGQ samozřejmě ve hře nebyly LTčka.

Euforii neukrotím sry :) Padne malinovka s chaffeem a v tu ránu mám přímé vstřikování adrenalinu,  to se pak těžko přemýšlí ;) Já hraju hodně pocitově, nic moc rozumu a podle toho to pak vypadá ... ale baví mě to :)

turnaj Chaffee by znamenal aspoň 100% posádku 5x200 goldů a bez šestého smyslu, camo skillu, perku na dohled to by bylo pro mě jak přesednout z bmw do tráboše ... Neříkám, že nezměním názor :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users