Jump to content

T1 Heavy Tank

• Please log in to reply
66 replies to this topic

CabalSvk #61 Posted 13 March 2017 - 05:22 PM

Corporal

• Player
  • 11181 battles
  • 183
  • [TG-SK] TG-SK

Dal som na tvoju radu a vydržal, dnes parádna hra a M-ko je doma :honoring: Je to veľký rozdiel v základe a 50% zelenáči vs. 90% posádka a top výbava.

Na iných tankoch taký rozdiel nezaznamenávam.

peky1128 #62 Posted 14 March 2017 - 09:05 AM

Warrant Officer

• Player
  • 11894 battles
  • 616

View PostCabalSvk, on 13 March 2017 - 05:22 PM, said:

Dal som na tvoju radu a vydržal, dnes parádna hra a M-ko je doma :honoring: Je to veľký rozdiel v základe a 50% zelenáči vs. 90% posádka a top výbava.

No a ked budu 100% bude to este o cosi lepsie.vela zabavy, ja som na nom najazdil sa mi zda nieco vyse 500 bitiek.

berserkerdog #63 Posted 14 March 2017 - 09:19 AM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

View PostCabalSvk, on 04 March 2017 - 12:58 PM, said:

V základe neskutočný šrot, expenie je utrpenie, neustále bitky +2 tier a WR 29%. Takto ho budem expiť do vianoc :facepalm:

View PostCabalSvk, on 13 March 2017 - 05:22 PM, said:

Pokud hraješ jakékoli tanky s 50% posádkou, tak za A) jsi tragéd, za B) nemůžeš o tom tanku dělat jakékoli závěry.

Spoiler

CabalSvk #64 Posted 15 March 2017 - 05:51 PM

Corporal

• Player
  • 11181 battles
  • 183
  • [TG-SK] TG-SK

to berserkerdog:

Sa teda ospravedlňujem, že som vôbec niečo napísal..kôli takým ako ty sa fakt neoplatí chodiť na fórum. Namiesto rady či podpory len výsmech a urážky :facepalm:

a) písal som, že je to šrot v základe ako názor na tank so základnou výbavou, na to hádam fórum je (hral som vozidlá v základe s ktorými sa dá zahrať dobre). 

b) nikde som nepísal, že som hral s 50% posádkou, samozrejme ju cvičím na 75% za strieborné. Vyskúšal som ju, lebo tank kúpil syn s posádkou zadarmo, preto som hodnotil rozdiel 50% vs 90%.

c) nesťažoval som sa na WR, ale komentoval fakt, že pri prehrách a hrách +2 tier, kde sotva so základným delom niečo prerazím ten tank budem expiť dlho. 

peki1128 mi na to odpovedal a povzbudil nás, tvoj koment je tu úplne zbytočný.

berserkerdog #65 Posted 19 March 2017 - 04:03 PM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

View PostCabalSvk, on 15 March 2017 - 05:51 PM, said:

to berserkerdog:Sa teda ospravedlňujem, že som vôbec niečo napísal..kôli takým ako ty sa fakt neoplatí chodiť na fórum. Namiesto rady či podpory len výsmech a urážky :facepalm:

a) písal som, že je to šrot v základe ako názor na tank so základnou výbavou, na to hádam fórum je (hral som vozidlá v základe s ktorými sa dá zahrať dobre).

b) nikde som nepísal, že som hral s 50% posádkou, samozrejme ju cvičím na 75% za strieborné. Vyskúšal som ju, lebo tank kúpil syn s posádkou zadarmo, preto som hodnotil rozdiel 50% vs 90%.

c) nesťažoval som sa na WR, ale komentoval fakt, že pri prehrách a hrách +2 tier, kde sotva so základným delom niečo prerazím ten tank budem expiť dlho.

peki1128 mi na to odpovedal a povzbudil nás, tvoj koment je tu úplne zbytočný.

Pokud si tu trochu projdeš fórum, tak najdeš desítky, možná stovku mých postů, kde se snažím v rámci mých skromných sil poradit či jinak pomoci začínajícím hráčům. Základem ovšem je, že se musí zeptat.

Ty jsi napsal toto: V základe neskutočný šrot, expenie je utrpenie, neustále bitky +2 tier a WR 29%. Takto ho budem expiť do vianoc :facepalm:  a proto ses dočkal myslím celkem adekvátní reakce.

Pokud by  tvůj příspěvek zněl například: Přátelé poraďte, expím T1 heavy a vůbec se mi s ním nedaří, zatím je ve stocku a nevím jak se prosadit, především jako low tier. Procento výher s ním mám zoufalé., napsal bych ti něco v tomto smyslu: Milý Cabale, vydrž, T1 heavy je velmi dobrý stroj, ale bez plně vyzkoumaných modulů je to těžké s každým tankem. Pokud máš nějaké volné expy, zkus za ně vyzkoumat alespoň lepší dělo. Pokud máš nějaké osobní zálohy, zkus je aktivovat a zkoumání tanku ještě urychlit. Jako low tier hraj opatrně, nikam se nehrň, sleduj minimapu a čekej na vhodné příležitosti.

Cítíš ten rozdíl? Jak v té otázce, tak v odpovědi...

Abych nebyl zcela OT: T1 heavy je IMHO nejlepší pětkový těžký tank, který především díky mobilitě předčí i opěvované KV1. Mám ho trvale v garáži a používám ho na výcvik posádek do těžkých tanků vyšších tierů.

CabalSvk #66 Posted 16 April 2017 - 12:19 PM

Corporal

• Player
  • 11181 battles
  • 183
  • [TG-SK] TG-SK

View Postberserkerdog, on 19 March 2017 - 04:03 PM, said:

Pokud si tu trochu projdeš fórum, tak najdeš desítky, možná stovku mých postů, kde se snažím v rámci mých skromných sil poradit či jinak pomoci začínajícím hráčům. Základem ovšem je, že se musí zeptat.

Ty jsi napsal toto: V základe neskutočný šrot, expenie je utrpenie, neustále bitky +2 tier a WR 29%. Takto ho budem expiť do vianoc :facepalm:  a proto ses dočkal myslím celkem adekvátní reakce.

Pokud by  tvůj příspěvek zněl například: Přátelé poraďte, expím T1 heavy a vůbec se mi s ním nedaří, zatím je ve stocku a nevím jak se prosadit, především jako low tier. Procento výher s ním mám zoufalé., napsal bych ti něco v tomto smyslu: Milý Cabale, vydrž, T1 heavy je velmi dobrý stroj, ale bez plně vyzkoumaných modulů je to těžké s každým tankem. Pokud máš nějaké volné expy, zkus za ně vyzkoumat alespoň lepší dělo. Pokud máš nějaké osobní zálohy, zkus je aktivovat a zkoumání tanku ještě urychlit. Jako low tier hraj opatrně, nikam se nehrň, sleduj minimapu a čekej na vhodné příležitosti.

Cítíš ten rozdíl? Jak v té otázce, tak v odpovědi...

Abych nebyl zcela OT: T1 heavy je IMHO nejlepší pětkový těžký tank, který především díky mobilitě předčí i opěvované KV1. Mám ho trvale v garáži a používám ho na výcvik posádek do těžkých tanků vyšších tierů.

V tom prípade je to asi mojim zlým vyjadrením. Nabudúce to lepšie zformulujem :)

Jaredo_1 #67 Posted 18 November 2018 - 06:32 PM

Sergeant

• Player
  • 7771 battles
  • 297
  • [SSCZC] SSCZC

Možná by se ten tank dal snadno markovat. Když jsem se jednou podíval na MoE, tak jsem zjistil že jsem přes 64%. To jsem jezdil jen s binem, nářadím a BEZ nabijáku. Posádka 100%, nekompletní 1. skill. Tak jsem přikoupil nabiják a pár goldů a dal jsem 1. znak. Pak jsem dal posádku do T 29.

A to nejsem žádnej super hráč.

Edited by Jaredo_1, 18 November 2018 - 06:36 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users