Jump to content

T29

• Please log in to reply
489 replies to this topic

Lord_Ice_Cube #41 Posted 27 August 2013 - 02:47 PM

Sergeant

• Player
  • 6033 battles
  • 248
1) Stačilo jít cestou přes M6, nemuseli jste se trápit se stock dělem a měli 90mm už vyzkoumanou.
2) Bez 105mm děla bych nevylez z garáže.
3) perk maskování je úplně zbytečnej, je tam spousta užitečnějších perků/skillů..to už radši opravy (ale až jako 2. nebo spíš 3. skill)..
4) kdo chce jít dál, připravte se, že T32 má úplně stejný top dělo (jen o něco rychlejší RoF) a tam jedete už i proti X. tieru
5) vozim stabilizátor, pohon a nabiják..
Toť asi vše po přečtení tohohle vlákna.:)
P.S.: 335 battles, 57,9% WR, 428 killů, 1444 průměrná dmg, WN7 1817...a 25x Sniper! :-P

Edited by Lord_Ice_Cube, 27 August 2013 - 02:49 PM.

saft #42 Posted 27 August 2013 - 04:16 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25041 battles
  • 513

View PostLord_Ice_Cube, on 27 August 2013 - 02:47 PM, said:

3) perk maskování je úplně zbytečnej, je tam spousta užitečnějších perků/skillů..to už radši opravy (ale až jako 2. nebo spíš 3. skill)..

:facepalm:  To mě teda řekni co je tam krom žárovky užitečnějšiho než opravy?

Lord_Ice_Cube #43 Posted 27 August 2013 - 09:01 PM

Sergeant

• Player
  • 6033 battles
  • 248
Tyhle smajlíky si laskavě nech od cesty!
Psal jsem 2. nebo 3., záleží podle člena posádky. Třeba u řidiče je podle mě nejdůležitější Clutch braking a Off-road (takže opravy až 3.).

Takhle to mám já. U nabíječe je maskování jen proto, aby tam bylo něco použitelnýho, než bude možnost to přeškolit na něco jinýho. Mentora u velitele taky přeškolim.
Posted Image

Mysi_kozisek #44 Posted 28 August 2013 - 12:21 PM

Private

• Player
  • 14653 battles
  • 17
Mě snad trefí :ohmy:  Minulý týden s E-75 a před chvíli s T29.
Stojím tak 5 metrů od soupeřova tanku,rovina zaměřím,zaostřím a vystřelím.Ať mířím na střed boku tanku,tak trefím zem tak 2-3 metry před sebou.
Budiž.Vystřelím podruhe zem,vystřelím po třetí zem.Naštěstí T29 je držák a dobře uhýbá.Terve až čtvrtá střela zasáhne cíl.Je to normální ? :bajan:

UglyMonkey #45 Posted 28 August 2013 - 02:59 PM

Lieutenant

• Player
  • 33323 battles
  • 1,524
  • [PRASE] PRASE

View Postsaft, on 27 August 2013 - 04:16 PM, said:

:facepalm:  To mě teda řekni co je tam krom žárovky užitečnějšiho než opravy?

No třeba u velitele jsem dal opravy až jako 4ty skyl. U gunera až jako 3ti, U řidice vůbec (dám ho až jako 6ty - takže nikdy)... dal sem ho jen u loaderu a radistu jako druhy. Proč? Protože s tím hraju hulldown a ty pásy neukazuju. Mno a když přejíždím volné prostranstvý a náhodou dostanu detrak ,tak hned použiju opravárenskou sadu (i kdybych měl na všech opravy , tak nebudu čekat 5s než se opraví sami). V současnosti expím caerna což je klasický hulldown stroj - 3ti skyl mám na 19% a opravy mám na 100% jen na loaderovy a z 19% na gunerovy... na co by mě byli opravy, když s ním hraju hulldown? To raději rychlejší pohyb, BiA, rychlejší doměření a skyli na dohled. Ovšem kdybych hrál stroj ze špatnou depresí děla (čajna - rusko) dám je tam hned.

Btw přehazoval jsem si skyli a tu maskovačku jsem u čtyřech členů posádky nechal, bo nemám rád když mi svítí žárovka přes celou mapu a rád si dojedu za tu svou teréní vlnu pěkně v klidu.  :smile:

Lord_Ice_Cube #46 Posted 28 August 2013 - 03:07 PM

Sergeant

• Player
  • 6033 battles
  • 248

View Postmartan75, on 28 August 2013 - 12:21 PM, said:

Mě snad trefí. Minulý týden s E-75 a před chvíli s T29.Stojím tak 5 metrů od soupeřova tanku,rovina zaměřím,zaostřím a vystřelím.Ať mířím na střed boku tanku,tak trefím zem tak 2-3 metry před sebou.Budiž.Vystřelím podruhe zem,vystřelím po třetí zem.Naštěstí T29 je držák a dobře uhýbá.Terve až čtvrtá střela zasáhne cíl.Je to normální ?
To se mi stává taky..převážně proto, že nenechám maximálně domířit a loupnu to tam rychle na hulváta..střela pak dopadne těsně před cíl do země. Občas se i stane, že střela cíl přeletí. Prostě zrovna ti padnul špatnej roll. :)

PivniMasina1986 #47 Posted 28 August 2013 - 05:44 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 14267 battles
  • 1,129
Tak jsem si jí před chvílí koupil a odjel 2 bitvy, než půjdu na pivko. Z vyšších tierů je to první tank, se kterým mě to baví už od začátku. Sice tam mám lepší dělo z M6, ale to je vše a už takto je to dobrý tank. Nebe a dudy ve srovnání s IS. Ten jsem v začátcích proklínal víc, než naše hokejisty na letošním MS! :-)

saft #48 Posted 28 August 2013 - 09:51 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25041 battles
  • 513

View PostLord_Ice_Cube, on 27 August 2013 - 09:01 PM, said:

Tyhle smajlíky si laskavě nech od cesty!
Psal jsem 2. nebo 3., záleží podle člena posádky. Třeba u řidiče je podle mě nejdůležitější Clutch braking a Off-road (takže opravy až 3.).

Takhle to mám já. U nabíječe je maskování jen proto, aby tam bylo něco použitelnýho, než bude možnost to přeškolit na něco jinýho. Mentora u velitele taky přeškolim.
Posted Image

Nenechám, protože si to napsal takovym stylem, jako kdyby opravy byly uplně zbytečny. Btw. nevim jestli si četl kolik  ty skilly přidávají, ale ty jednotky procent sou nic oproti těm zkrácenejm seukundám a většinou ušetřenejm hp (beru to tak samozřejmě jenom u heavyn)

View PostUglyMonkey, on 28 August 2013 - 02:59 PM, said:

No třeba u velitele jsem dal opravy až jako 4ty skyl. U gunera až jako 3ti, U řidice vůbec (dám ho až jako 6ty - takže nikdy)... dal sem ho jen u loaderu a radistu jako druhy. Proč? Protože s tím hraju hulldown a ty pásy neukazuju. Mno a když přejíždím volné prostranstvý a náhodou dostanu detrak ,tak hned použiju opravárenskou sadu (i kdybych měl na všech opravy , tak nebudu čekat 5s než se opraví sami). V současnosti expím caerna což je klasický hulldown stroj - 3ti skyl mám na 19% a opravy mám na 100% jen na loaderovy a z 19% na gunerovy... na co by mě byli opravy, když s ním hraju hulldown? To raději rychlejší pohyb, BiA, rychlejší doměření a skyli na dohled. Ovšem kdybych hrál stroj ze špatnou depresí děla (čajna - rusko) dám je tam hned.

Btw přehazoval jsem si skyli a tu maskovačku jsem u čtyřech členů posádky nechal, bo nemám rád když mi svítí žárovka přes celou mapu a rád si dojedu za tu svou teréní vlnu pěkně v klidu.  :smile:

Ale no tak, taky s ní hraju hulldown, ale nedá se tak hrát celou hru navíc ti to kolikrát nedovolí mapa ani situace. Když přejíždím volny prostranství a dostanu detrack, tak se taky opravím hned, ale to se nestavá zas tak často. To spíš mám zničeny dělo/ammo/motor a to sou věci ktery se prostě opravujou na dvacet devině hned, ale nejvic často se stává, že už jednou pásy opravim a pak dostanu detrack znovu a sem v situaci kdyby mě stání na místě moc dlouho stálo zbytečny hp, což je v první linii furt.

Lord_Ice_Cube #49 Posted 29 August 2013 - 11:00 AM

Sergeant

• Player
  • 6033 battles
  • 248
Nic o tom, že by byly zbytečný, jsem nepsal. U nabíječů tam nic jinýho ani dát nejde. A u perků, který fungujou až od 100% vždycky dávám opravy a pak to přeškolim.
Takže podle Tebe jsou u T29 u řidiče lepší opravy, než Brzdění se spojkou a Král bažin? Nebo jemný míření u střelce?
Koukni se ještě jednou na ten obrázek..mám opravy u 4. členů. Kdybych tvrdil, že jsou zbytečný, tak bych je tam asi neměl. :)

Mysi_kozisek #50 Posted 29 August 2013 - 05:05 PM

Private

• Player
  • 14653 battles
  • 17
T29 je můj oblíbený tank.Když mám depku a nedaří se,tak si s ní rád zahraju a většinou mi zvedne náladu.
Když nedělám pi.oviny tak V a VI tier není pro mě soupeř v VII,když neblbnu tak není problém vyhrát hru.Proti VIII umí mile
překvapit a i IX dokáže potrápit. :-) To se už o T32 říci nedá.

saft #51 Posted 29 August 2013 - 06:29 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25041 battles
  • 513

View PostLord_Ice_Cube, on 29 August 2013 - 11:00 AM, said:

Nic o tom, že by byly zbytečný, jsem nepsal. U nabíječů tam nic jinýho ani dát nejde. A u perků, který fungujou až od 100% vždycky dávám opravy a pak to přeškolim.
Takže podle Tebe jsou u T29 u řidiče lepší opravy, než Brzdění se spojkou a Král bažin? Nebo jemný míření u střelce?
Koukni se ještě jednou na ten obrázek..mám opravy u 4. členů. Kdybych tvrdil, že jsou zbytečný, tak bych je tam asi neměl. :)
Já sem řekl, že jsi to napsal takovym stylem, jako kdyby byly zbytečny, nepřekrucuj buď tak hodnej. Najdi si na foru hodnoty o kolik to tu danou schopnost zvyšuje (pokoušel sem se to najít, ale bohužel nenašel) a zrovna král bažin zlepšuje průchod těžkým terénem (jestli si to dobře pamatuju) o něakejch 0,025% za jedno procento skillu, u jemnyho míření je to něak podobně. Takže ano, podle mně sou u T29 u řidiče lepší opravy než král bažin atd. Ale musim se přiznat, že sem si taky prvně myslel, že je lepší profík než opravy. Potom sem ale zjistil, že sem udělal chybu, když sem je tam nedal jako první :)

View Postmartan75, on 29 August 2013 - 05:05 PM, said:

T29 je můj oblíbený tank.Když mám depku a nedaří se,tak si s ní rád zahraju a většinou mi zvedne náladu.
Když nedělám pi.oviny tak V a VI tier není pro mě soupeř v VII,když neblbnu tak není problém vyhrát hru.Proti VIII umí mile
překvapit a i IX dokáže potrápit. :-) To se už o T32 říci nedá.
Jelikož je T32 ve všech ohledech krom děla lepší jak T29, tak to co si napsal, je blbost.

Edited by saft, 29 August 2013 - 06:30 PM.

Lord_Ice_Cube #52 Posted 30 August 2013 - 09:17 AM

Sergeant

• Player
  • 6033 battles
  • 248
Jemné míření - snižuje rozptyl zaměřovače při pohybu věží o 7,5%. Více efektivní v kombinaci se stabíkem.
Král bažin - vozidlo se v terénu lépe otáčí, zatáčí a dříve dosáhne max. rychlosti. (uplatňuje se mimo cesty a silnice). 10% k průchodnosti těžkým terénem a 2,5% středně těžkým.
Brzdění se spojkou - +5% k rychlosti otáčení vozidla

K tomu profíkovi..jak často jedeš v bitvě na cestě nebo silnici? V 5%? Jinak jsi furt v terénu. :) takže každý % přijde vhod.:)

To vše jsou podle mě dost zásadní kompenzace nevýhod T29. Otáčení a pomalé zaměření.

U všech členů jdou dát opravy hned jako první, pak u velitele přecvičit na žárovku (příp. u řidiče a střelce na výše zmiňované). Ale ať si tam má každej co chce a co mu vyhovuje. Konec debaty. :)

LiKoV #53 Posted 30 August 2013 - 02:33 PM

Corporal

• Player
  • 16469 battles
  • 111
  • [BRCZ] BRCZ
už se na něj těším, ale přejít přes M3 Lee je očistec

saft #54 Posted 30 August 2013 - 07:19 PM

Warrant Officer

• Player
  • 25041 battles
  • 513

View PostLord_Ice_Cube, on 30 August 2013 - 09:17 AM, said:

Jemné míření - snižuje rozptyl zaměřovače při pohybu věží o 7,5%. Více efektivní v kombinaci se stabíkem.
Král bažin - vozidlo se v terénu lépe otáčí, zatáčí a dříve dosáhne max. rychlosti. (uplatňuje se mimo cesty a silnice). 10% k průchodnosti těžkým terénem a 2,5% středně těžkým.
Brzdění se spojkou - +5% k rychlosti otáčení vozidla

K tomu profíkovi..jak často jedeš v bitvě na cestě nebo silnici? V 5%? Jinak jsi furt v terénu. :) takže každý % přijde vhod.:)

To vše jsou podle mě dost zásadní kompenzace nevýhod T29. Otáčení a pomalé zaměření.

U všech členů jdou dát opravy hned jako první, pak u velitele přecvičit na žárovku (příp. u řidiče a střelce na výše zmiňované). Ale ať si tam má každej co chce a co mu vyhovuje. Konec debaty. :)

Mně nikdy nepřišlo, že by T29 pomalu zaměřovala :)

K tomu profíkovi... Na silnici jsi mnohem víc než v 5%, zapomináš na městsky mapy ;)

Btw. omlouvám se za svou protivnost a aroganci v minulejch postech, měl sem blbej týden a vylíval sem si vztek na každym kdo mě přišel pod ruku.

UglyMonkey #55 Posted 30 August 2013 - 08:09 PM

Lieutenant

• Player
  • 33323 battles
  • 1,524
  • [PRASE] PRASE
T29 zraje jako víno.... protože časem přibývají zkušenosti na posádce :))) K těm skylům na řidičovy: Prásknout tam hned oba (bažiňáka i otáčení) a v ideálním případě to navíc podpořit BiA. BiA není placebo... a u víceskylové posádky je rozdíl znát (s BiA / bez). A jestli někdo expí už 4tý skyl? Nebojte se kamufláže. Kamufláž na hevině není placebo... Je rozdíl nachytat enemáka na první ránu, nebo mu tu první dávat do krytu. (kamo mám ozkoušené protože 4 skylová posádka šla na T32/T34 a na T29 šla 2 skylová bez kamufláže)

Lord_Ice_Cube #56 Posted 31 August 2013 - 10:49 AM

Sergeant

• Player
  • 6033 battles
  • 248

View Postsaft, on 30 August 2013 - 07:19 PM, said:

Mně nikdy nepřišlo, že by T29 pomalu zaměřovala :)K tomu profíkovi... Na silnici jsi mnohem víc než v 5%, zapomináš na městsky mapy ;)Btw. omlouvám se za svou protivnost a aroganci v minulejch postech, měl sem blbej týden a vylíval sem si vztek na každym kdo mě přišel pod ruku.
V pohodě. :)

Jinak na taktiku peek & boom je rychlejší zaměřování ideální, že když vyjedeš, nemusíš čekat tak dlouho na zaměření a enemy nasolíš, zatímco on ani nezaměří (ještě k tomu do velitelské kopule), natož aby vystřelil. :)

No jo, to mi úplně vypadlo ty městský mapy. Nevim přesně kolik jich je. Ale moc jich nebude. Himlhergot, z části Ensk, Přístav, Rybářský přístav, Dubový lesík, Lakeville, Fjordy, Dálnice..víc teď z hlavy nedám. Převážně s T29 ale hraješ hulldown a ten na silnici ani ve městě moc není.:) já jsem s tím co mám spokojenej. :)

I_Bims_dei_Skill #57 Posted 10 September 2013 - 07:17 AM

Warrant Officer

• Player
  • 40826 battles
  • 533
1. skill opravy a žárovka
2. skill podpůrný schopnosti (jemný míření, král bažin, intuice)
3. skill mám BIA...ale přijde mi, že je tam úplně zbytečně

Vykukovat věží a enemáci mají problém. Četa těchto tří masomlejnků udělá svý. Pokud řešíte brždění se spojkou atp, je to blbost, není to manévrovací tank, a pokud jo, je někde chyba. To asi vše  :smile:

UglyMonkey #58 Posted 10 September 2013 - 05:44 PM

Lieutenant

• Player
  • 33323 battles
  • 1,524
  • [PRASE] PRASE
Opravy na řidiče jsou zbytečné, bo si zaplácáš jeden slot na lepší skyl. Míření, otáčení, král bažin a BiA udělají víc než ty jedny opravy navíc. T29 se pak T29 slušně hýbe. Neutočí mě žádné medko, jen scout. Neutočí = zaměřovač stíhá mířit na enemáka stále a může se snažit utáčet mě jak chce. BiA poznat je... rozdíl jsem cítil když jsem jezdil s kamošem co je na T29 měl dřív... Btw. opravy jsem dal až jako třetí skyl (kromě řidiče). A jako 4tý skyl jsem na čtyři členy posádky hodil kamo - stejně tam už nic lepšího nebylo a T29 nehoří.

lumpin #59 Posted 10 September 2013 - 07:12 PM

Private

• Player
  • 19933 battles
  • 39
  • [P-CR] P-CR
mám rád tyhle tanky prostě si schováte podvozek a oni nemužou nic :D

Schlagen #60 Posted 12 September 2013 - 02:45 AM

Warrant Officer

• Player
  • 14389 battles
  • 637
  • [SUP] SUP
Ja nevim, ale jsem snad jedinej, komu se s T29 proste strasne nedari. Teoreticky vim jak s ni hrat. Schovavat vanu co to jde, neukazovat poklop a vyuzivat velke deprese kanonu, atd., atd. Presto mi to s ni proste do haje nejde. Ted jsem to zapnul po update na 8.8, odjedu si nemecke tanky co mam s jedinou porazkou a jen presednu do T29 sype se jedna porazka za druhou. Pri treti mne to prestalo bavit a nazdar T29. Fakt nechapu...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users