Jump to content

T34

t34 premiovy tank update

• Please log in to reply
705 replies to this topic

Tankbuster_CZ #21 Posted 12 July 2013 - 10:11 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30015 battles
  • 305
Ten kdo T29/32 hrál a nevadí mu,že jsou papírovější na podvozku a ví co znamená hulldown,či jsou schopný se natočit do nějakýho úhlu,tak se stává,že střely žerou pásy a v hulldownu (když potkáte blba) vá snikdo nevykope. Pokud ovšem dotyčný nemá zkušenosti s T29/32,tak prosím nekupovat (nic ve zlém),nejdřív odjezdit alespoň T29,tam je rozdíl jenom v děle a pohyblivosti, ale je tu spousta lidí co si přečetla,že ten tank je super,tak si ho koupí a pak v bitvě daj za 500-1000dmg a jdou do garáže:/

Nicméně Zvedak:) Co jsi tu napsal, tak je pravda,ale trošku jako bych v tom četl T34 jako 8T premium je šrot,chceme 9T T34 zpět (nezlobil bych se:D),byla to asi nejpodceňovanější 9ka co dřív jezdila 8,2sec rld,medko nemělo šanci točit.byl to prostě super stroj,já když jsem z toho pak měl premko,tak jsem si na ten tank dlouho zvykal,je pomalej a neohrabnej v porovnání se zbytkem T "řady".

Elnorka #22 Posted 12 July 2013 - 10:38 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 17261 battles
  • 3,399
  • [PRASE] PRASE
T34 ako tier 9 bola super v tope, ale najhorsi stock tank aky kedy bol

I_Bims_dei_Skill #23 Posted 18 July 2013 - 10:27 AM

Warrant Officer

• Player
  • 40821 battles
  • 533
Já ho jako šílenej expil, abych ho stihl, než ho přesunou. Po nákupu stál v garáži. Takže nemůžu hodnotit jeho stav před přesunem. Ale o tom reloadu jsem něco slyšel, to musel být mazec s tímhle dělem.

Edited by Zvedak, 18 July 2013 - 10:27 AM.

IronHigh #24 Posted 31 July 2013 - 07:06 AM

Corporal

• Player
  • 19200 battles
  • 119
  • [R_R] R_R
Spackal Ironhigh
---------------------
1000+ bitev, wr 52%
+Pancíř věže
+Dělo
+Fear factor při tier VIII bitvách
+MM
+Velice dobrá deprese děla
-Mobilita
-Otáčení věže
-Podvozek snad spletenej z rákosí
-Reload time
Equip - Hydr nabíják, klimoška, Stabík
Skilly a perky
Velitel - žárovička, dohled, opravy
Řidič - clutch braking, offroad driving, opravy
Střelec - dead eye, snap shot, opravy
Operátor - prostorová představivost, komunikace, opravy
Nabíječ - adrenaline rush, hašení, opravy
Nabíječ - bezpečné ukládání, hašení, opravy
Taktiky -
Plusem tanku je kombinace dělo+věž+deprese => jednoznačně hull down - za skálu, za kopeček, do ďoury a jen dealovat dmg.
Je to pomalá mrcha - chce se to rozmyslet při startu kam a s kým, abyste nezůstali sami - lonely teddybear je snadné sousto i pro t-34-85.
Tank svítí na "kilometry daleko" - buďte v zákrytu.
Výhodou je dobré MM kde jste tak ve 4 z 5 bitev největší tier.
Výdělky jsou velice solidní.
Z posledního patche mi přijde, že se změnil trošku MM a na tier IX a X bitvy se dostávám tak půl na půl.
Navíc jsem měl včera s tímto tankem 6 bitev tX v řadě s "Rudými" bratry ve zbrani a pak jsem to musel vzteky vypnout, ani ty dvojnásobné expy mě nedonutili k sedmé hře, stejně by to zas skončilo prohrou...
Celkově hodnotím 2+ :-)

Edited by IronHigh, 12 August 2013 - 09:44 AM.

rosssik #25 Posted 31 July 2013 - 02:49 PM

Corporal

• Player
  • 8708 battles
  • 163
Je to hezký tank,s kterého jde strach,když trefí tak to zabolí,ale je to nemotora,nevěřil bych,že americký tank této urovně,tak žalostně potřebuje vert.stabilizátor,dokonce bych dělo srovnal s ruskými děly na iskových řadách-doba nabíjení,doba zaměření/šílenost,trefit tank v pohybu zázrak/,lítá to někdy jako,když je střelec po flámu...Přešel jsem z Loveho-tam jsem byl spokojen,byl pomalý,ale vše nahradilo přesně dělo,a nebyl takový papírák,kdy si vás každy vychutná jak malinu- t34-není do 1 linie,ani na snajpování,ale určitým hráčům to může vyhovovat,tento styl-čekat za kopcem a doufat,že se nepřiřítí nějaký prdůch a uděla z vás řešeto-jelikoš se otáčíte jako slon/víceméně čtu pozitivní komentáře,tak jsem si dovolil trochu polemizovat-škoda vyhozených peněz...

Thellwinux #26 Posted 01 August 2013 - 03:44 PM

Lieutenant

• Player
  • 56988 battles
  • 1,536
  • [DAG0D] DAG0D
rosssiku, já se podle tvých statů obávám, že nemáš na tieru 8 nahráno tolik, aby jsi dokázal efektivně hrát s prémiákem toho samého tieru, když ani s normálními osmičkami nemáš nijak dobré výsledky, 400 až 700 dmg na bitvu, které s osmičkami máš, je prostě žalostně málo. S T34kou se dá hrát jak sniper, tak i (ale opatrně v závislosti na MM a mapě) první linie, jen to předpkládá znalost map atd.

rosssik #27 Posted 01 August 2013 - 06:20 PM

Corporal

• Player
  • 8708 battles
  • 163
Ano,flákám to,s nízkým tierem střílím,kde se dá,nešetřím,abych si vylepšil statistiky,nehraju automaticy na každé mapě stejně-zkouším různé varianty,
když mě dostanou,jedu další tank-ale je to zábavnější,než čekat na stejném míste/ikdyž neefektivní,přiznávám-je to hra/někdo dokáže čekat za překážkou opatrně,já né riskuji,asi moc,ale je to můj pohled na tento tank,který neměním zatím-můj nejoblíbenější je t-150...jinak máš recht,jsem tak trochu exot

rosssik #28 Posted 01 August 2013 - 06:43 PM

Corporal

• Player
  • 8708 battles
  • 163
A ješte malý přídavek-ono to není jenom o demage,ale taky o nasvícení,jsou hráči,kteří se nevyjedou,dokud se neobklopí 3,4 tanky,nevylezou z díry,aby se mohli hrdě kasat-jaké,že mají statistiky-což samozdřejmě primárně o tobě-nedíval jsem se natvé výsledky-věřím,že je máš lepší..

Thellwinux #29 Posted 01 August 2013 - 06:47 PM

Lieutenant

• Player
  • 56988 battles
  • 1,536
  • [DAG0D] DAG0D
O nasvícení samozřejmě taky, nicméně těžké tanky 8 tieru (a všeobecně těžké tanky) jsou hlavně o tom, že vedou útoky a rozdávají nepříteli damege. Pokud se takový tank rozhodne, že bude hlavně svítit pro ostatní, tak pak ten jeho damage týmu chybí, lehký tank, primárně určený na spot ho v tom v drtivé většině případů nedokáže dost dobře nahradit a výhra je pak zase o něco těžší.

rosssik #30 Posted 03 August 2013 - 12:40 AM

Corporal

• Player
  • 8708 battles
  • 163
Souhlas,zatím  zjištuji,že /ikdyž mám sít-ta se mi osvědčila u drtivé většiny/,svítím,ale pro nepřítele,nevím čím to je jestli ten tan je tak vidět..?150-je VI tier,a krom průraznosti střely,slabší věži,a o málo větším demage, je ve všech paramertrech lepší/,ale je to jako vživotě-koupíš -prodáš..
Jinak jemně fylozoficky-je to hra o tom,že-vyhrává-né lepší tankista,střelec,nýbrž,ten kdo se umí lépe schovat,tím nechci říct čím větši zbabělec,tím lepší vysledek,a dost to k tomu navozuje

Dexeek #31 Posted 04 August 2013 - 01:35 PM

Lieutenant

• Player
  • 46025 battles
  • 1,908
  • [PRASE] PRASE
Ja vytahl T34 z garaze urcite vice nez po pul roce a musim rict, ze jsem z nej stejne nadseny jako kdysi po uvedeni. Jsem uprimne rad, ze ho to tak casto hazi do tier X bitev, protoze to umoznuje hrat TD stylem bez vycitek a nabizi to spoustu stavnatych cilu. V kombinaci s premiovym uctem kazda druha bitva za 100k kreditu...s tim tankem se da hrat na jistotu hulldownu a to je dost podstatny pro premiak, tedy jednoznacne urceny pole pusobnosti plus vysokopenetracni gun. Ten tank proste nezklame a neztrati se prakticky v zadne bitve :D

Jina vec je vcelku bidna pohyblivost, resim to biou a ventilackou a i benzin koupeny v akci by se snadno zaplatil, bohuzel zasoby nemam. Tohle je jediny faktor, ktery ma potencial kazit zabavu. Na druhou stranu, po sto bitvach s papirovym a prakticky nepohyblivym CGC si v T34 pripadam jako pan vsehomira a je pak snazsi vnimat vyhody. A ty jsou masivni. I jako priznivce predevsim medium tanku je proste musim ocenit.

rosssik #32 Posted 04 August 2013 - 03:48 PM

Corporal

• Player
  • 8708 battles
  • 163
Ale jakým stylem s ním hrát?,na dálku /nemám stabilizátor netrefím absolutně nic,zvlášt pokud je protivník v pohybu ,stačí,když se vrtí/,u loveho
to byla paráda i na x tier/goldem/,na blízko,díky své neohrabanosti a papíru,taktéž,..když jenom čekáš z a skálou,tak toho moc nedáš-je to znát
i na tom,že tyto tanky mají nejmenší demage 8 tierů,na rozdíl od is 3,tygr 2,či francouzů

rosssik #33 Posted 04 August 2013 - 03:59 PM

Corporal

• Player
  • 8708 battles
  • 163
Prodal jsem jej...

Dexeek #34 Posted 04 August 2013 - 10:21 PM

Lieutenant

• Player
  • 46025 battles
  • 1,908
  • [PRASE] PRASE
Kdyz je hezky poprosis, tak ti ho snad vrati zpatky .)

Tady se muzes mrknout na par replayu.  BTW: Nemuzu souhlasit s tim, ze s tim delem na dalku nic netrefis. Trefis vsechno co potrebujes. Mam na tom bino, ventilacku a stabilizer.

http://wotreplays.co..._bay-dexeek-t34

http://wotreplays.co...hire-dexeek-t34

http://wotreplays.co...berg-dexeek-t34

RemmyII #35 Posted 05 August 2013 - 10:24 AM

Lieutenant

• Player
  • 15473 battles
  • 1,897
Ventilačku, stabilizátor, pohon. Tank je nejefektivnější na vzdálenosti kolem 300 metrů (to už vcelku efektivně skryje podvozek a vzdálenost nahrává nulovému sklonu na věži - co si budem povídat, mezi IX a X tanky se najdou takové, pro které není¨272 na věži velký problém). Docela trpí na dělo a, pokud ho vystavíte a protihráč ví kam, na motor. Ano, je línej. Ale co se týče pozorování - živější než KV-5, Lowe. Tenhle tank je prostě dělo, dělo, dělo, dělo. Dokáže nasadit vpodstatě čemukoli, co potká (ano, obludy typu T95, Maus,... jsou problém). Nehraje na killy, ale na to, že prostě natříská tisíce dmg. A je skvělej.

Kasius27 #36 Posted 26 August 2013 - 12:47 PM

Private

• Player
  • 31938 battles
  • 14
  • [GWDYS] GWDYS
Ja mám s T34 niečo cez 2800 bitiek a WR cca 53-54%  a nevymenil by som ho za žiadny iný prémiový tank:-) Vysoká depresia a presnosť dela, vysoká prieraznosť munície a naozaj dobrý pancier z neho robia snáď jediný prémiový tank, ktorý dokáže potrápiť aj X tiery(Lowe a IS6 sa môžu viete čo) Síce je fakt, že je pomalší a má biedny pancier podvozku, ale pri troche opatrnosti sa s ním dá zahrať a hlavne zarobiť naozaj slušne:-) Jediné, čo by naozaj mohli zdvihnúť je priemerné poškodenie, pretože to sa drží pod priemerom!

PierHelvet #37 Posted 31 August 2013 - 08:12 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 8809 battles
  • 496
No a prave Lowe ma nadprumerny dmg na ranu :-)
Jinak Lowe neni spatny tank ale hraje se trosku jinym stylem. Oba jsou dobre i v Xtier si neco urvou.

wTB #38 Posted 08 September 2013 - 10:01 AM

Private

• Player
  • 13629 battles
  • 44
Co s tím tankem kur*a udělali ?? Zaměřování a přesnost-kdysi to bylo přesný a zaměřovalo to rychle,teď to zaměřuje hodinu a střílí to do země....
                                                    Rychlost-kdysi to jezdilo 30 km/h,teď 20 km/h
                                                    Otáčení podvozku a věže- min o 30% snížení
                                                    Nabíjení- nenabíjelo to kdysi 12 vteřin ??
                                                    A poslední pecka MM- málokdy si zahrajete jako topka nebo aspoň mezi VIII a to se hodně podepisuje na výdělku který už není skoro                                                     žádný bez prémiové ho učtu...

toto si myslím já .......

PeteerS #39 Posted 11 September 2013 - 10:13 PM

Lance-corporal

• Player
  • 15250 battles
  • 57
Tak vážení co se stalo s T34? Teďka jsem dal max. damage, 2 killy a prachy nic!Vůbec jako kdyby to nebyl prémium tank???!Co se s ním stalo?

gainward68 #40 Posted 13 September 2013 - 10:51 AM

Private

• Player
  • 45769 battles
  • 8
Musím souhlasit s příspěvkama wTB a PeteerS.Nejsem nějakej dobrej hráč,ale se mě zdá,že po 8.8 dali T34 za uši.Podle mého výdělky s tímto tankem klesly a po deseti hrách 7x mezi 9 a 10 tier.To jsem předtím nezažil.S tím že top ani jednou!!!Už to není tank co bejval,ale hrát se s ním ještě dá.

Also tagged with t34, premiovy tank, update

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users