Jump to content

AMX 50 100

• Please log in to reply
352 replies to this topic

bestoftop #341 Posted 10 October 2017 - 06:00 PM

Private

• Player
  • 2518 battles
  • 9

Tento tank je niečo hrozné

Armor nič mokrý toaletný papier vydrží viacej. Nič neodrazíte + pokiaľ stretnem čokoľvek s Troll Gunom (Kv2 O-I / celá rada japonských tažkých tankov,T49) pod 1000dmg na ranu som ešte nedostal.

Pohyblivosť nič pomalé rozbehy je to veľké dlhé nemotorné, a kým sa to rozbehne na maximálku je po bitke.

Delo áno skvelé 6 rán v zásobníku papierovo je písané 263 penetrácia na golde no neviem ako to mysleli zo 6 rán cinknem pravidelne 2 do VII a viacej. (IS IS3 WZ111 TigerII a pod...) Neviem kde je tých 263mm predtým AMX M4 1945 malo na golde ďaleko menšiu priebojnosť (na 100mm dele) a páralo to všetko od V až po VIII a sem tam aj IX. Dlhé zameriavanie nepresné náboje lietajú všade.

Neviem doteraz som neprišiel akým spôsobom hrať tento tank do 1 línie to nieje pretože automaticky všetci strielaju po vás do druhej tiež nie artyny po mne strielajú nonstop, na kemp to tiež nieje zo 6 rán ked prejde 1 je to zázrak, a zásobník prebíjanie 47 sekúnd to je absolútny koniec.

Neviem daleko lepšie sa mi hralo z ARL / AMX 1945 Pretože tie tanky mali aspoň niečo dobré, u tohoto tanku som nepostrehol zatiaľ ani jednu výhodu.

RozaMadMax #342 Posted 10 October 2017 - 10:58 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 60044 battles
  • 403
  • [MRBOB] MRBOB

View Postbestoftop, on 10 October 2017 - 05:00 PM, said:

Tento tank je niečo hrozné

Armor nič mokrý toaletný papier vydrží viacej. Nič neodrazíte + pokiaľ stretnem čokoľvek s Troll Gunom (Kv2 O-I / celá rada japonských tažkých tankov,T49) pod 1000dmg na ranu som ešte nedostal.

Pohyblivosť nič pomalé rozbehy je to veľké dlhé nemotorné, a kým sa to rozbehne na maximálku je po bitke.

Delo áno skvelé 6 rán v zásobníku papierovo je písané 263 penetrácia na golde no neviem ako to mysleli zo 6 rán cinknem pravidelne 2 do VII a viacej. (IS IS3 WZ111 TigerII a pod...) Neviem kde je tých 263mm predtým AMX M4 1945 malo na golde ďaleko menšiu priebojnosť (na 100mm dele) a páralo to všetko od V až po VIII a sem tam aj IX. Dlhé zameriavanie nepresné náboje lietajú všade.

Neviem doteraz som neprišiel akým spôsobom hrať tento tank do 1 línie to nieje pretože automaticky všetci strielaju po vás do druhej tiež nie artyny po mne strielajú nonstop, na kemp to tiež nieje zo 6 rán ked prejde 1 je to zázrak, a zásobník prebíjanie 47 sekúnd to je absolútny koniec.

Neviem daleko lepšie sa mi hralo z ARL / AMX 1945 Pretože tie tanky mali aspoň niečo dobré, u tohoto tanku som nepostrehol zatiaľ ani jednu výhodu.

Tohle je super tank, ale s dosti těžkým gameplayem. 50 100 je zářným příkladem všech pozitiv i negativ většiny bubnů. Není to úplně snajpr, ale na střední vzdálenost jseš schopnej vyměnit 3-4 hity za jeden. Nebo můžeš hrát těsně za first lajnou a čekat až se ti vystřelej do spoluhráčů a v tu chvíli flankovat a sundaváš tank. 50 100 a jiné bubny je nejlepší hrát v 3četě a mít i vícero klipů a pak nastává ten pravej hell pro nepřátele. 3četa průměrných baťáků ti bez problému vyndá 1/3-1/2 týmu.

bestoftop #343 Posted 15 October 2017 - 12:46 PM

Private

• Player
  • 2518 battles
  • 9

RozaMadMax 

Ono už to hrám na strednú vzialenosť prípadne ako píšeš tesne za lajnou ale proste ja neviem kde to má tých 263mm na golde ? 

E75 z predu prejde 1 zo 6 podotýkam e75 bola priamo rovno takže žiadny uhol, e100 to isté is-3 T-10 a pod ani nehovorím.

Ono na jednu ten bubon je fajn ale na druhú stranu ten tank nič okrem toho bubnu nemá, darmo mám 6 rán v zásobníku ked prebíjam 47 sekund medzi granátmi 2s domeriavanie presnosť pancier mobilita nič 0 bodov. Čoskoro poletí z garáže preč pretože pre mňa je to nehratelné 

RozaMadMax #344 Posted 15 October 2017 - 04:31 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 60044 battles
  • 403
  • [MRBOB] MRBOB

View Postbestoftop, on 15 October 2017 - 11:46 AM, said:

RozaMadMax 

Ono už to hrám na strednú vzialenosť prípadne ako píšeš tesne za lajnou ale proste ja neviem kde to má tých 263mm na golde ? 

E75 z predu prejde 1 zo 6 podotýkam e75 bola priamo rovno takže žiadny uhol, e100 to isté is-3 T-10 a pod ani nehovorím.

Ono na jednu ten bubon je fajn ale na druhú stranu ten tank nič okrem toho bubnu nemá, darmo mám 6 rán v zásobníku ked prebíjam 47 sekund medzi granátmi 2s domeriavanie presnosť pancier mobilita nič 0 bodov. Čoskoro poletí z garáže preč pretože pre mňa je to nehratelné 

Pokud chceš s 8čkou prostřelovat tier 9 a 10 čelně tak si na hlavu. Kouzlo toho tanku je, že svůj tier vyndáš na ten buben.

Basecontrol #345 Posted 15 October 2017 - 09:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 55157 battles
  • 540
Za mě je ten clipmanagement na prd,6 tam dáš málokdy, většinou tak 2 zbydou a přebít,nepřebít....a 47 s.. třeba lorr. se 4 náboji a 31 s reloadem je mnohem příjemnější.

Zug007 #346 Posted 16 October 2017 - 09:46 AM

Captain

• Player
  • 13013 battles
  • 2,324
  • [SVINE] SVINE
To samozřejmě záleží na tom jakým stylem hraješ, ten tank je lorrce dost podobný, takže je jen na tobě jestli zvolíš 4 náboje a kratší nabití bubnu nebo 6 s 50 100, v tom je to krásné, každý tank prostě vyniká trochu jinak, bohužel právě ty rozdíly u většiny tanku poslední dva roky WG úspěšně likviduje.

Bad_Matchmaking #347 Posted 07 November 2017 - 02:51 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 25882 battles
  • 361
  • [CROCI] CROCI

View PostZug007, on 16 October 2017 - 09:46 AM, said:

To samozřejmě záleží na tom jakým stylem hraješ, ten tank je lorrce dost podobný, takže je jen na tobě jestli zvolíš 4 náboje a kratší nabití bubnu nebo 6 s 50 100, v tom je to krásné, každý tank prostě vyniká trochu jinak, bohužel právě ty rozdíly u většiny tanku poslední dva roky WG úspěšně likviduje.

No já si myslím, že WG neustálou změnou hry samotné (ať už změny MM, balancování vozidel, přidávání nových a nových OP prémiových ufonů) likviduje především ty staré linie, které tady byly prakticky od začátku hry. Prostě AMX 50 100 už téměř nikdo nehraje. Otázka je, proč? Protože prostě hra vypadá úplně jinak, než na jakou byl tenhle tank prakticky udělaný. 

1) Nemá žádný pancíř. V porovnání se švédskou větví je naprosto neužitečný, jednoduše řada hráčů tohle vyměnila právě za Švédy, kteří mají neprůstřelnou věž i na vyšších tierech, byť za cenu méně ran.

2) Otázka je, jak jej teď hrát? Boj na krátkou vzdálenost je sebevražda, jsi první cíl na autoaim u všech. Boj na dlouhou je nesmysl, vzhledem k naprosto neúměrně dlouhému aimu a neskutečné nepřesnosti. Takže co? Na mnoha mapách se nějaká middle vzdálenost hrát moc nedá, tudíž gameplay tohohle tanku je především závislý na týmech.

3) A to se dostávám k další věci. AMX 50 100 je neustále v +2 tieru, což v kombinaci s předchozími body prostě vychází odstranění z garáže. A že už na něm mám pár set bitev (520). Ale bohužel, v tomhle stavu, jak nyní je, plus v jakém je nyní hra, se ho prostě, jako mnoho dalších tanků, nevyplatí jezdit.

SWAT0013 #348 Posted 08 November 2017 - 09:11 AM

Lieutenant

• Player
  • 25818 battles
  • 1,602
  • [A-N-V] A-N-V

View PostBad_Matchmaking, on 07 November 2017 - 02:51 PM, said:

No já si myslím, že WG neustálou změnou hry samotné (ať už změny MM, balancování vozidel, přidávání nových a nových OP prémiových ufonů) likviduje především ty staré linie, které tady byly prakticky od začátku hry. Prostě AMX 50 100 už téměř nikdo nehraje. Otázka je, proč? Protože prostě hra vypadá úplně jinak, než na jakou byl tenhle tank prakticky udělaný. 

1) Nemá žádný pancíř. V porovnání se švédskou větví je naprosto neužitečný, jednoduše řada hráčů tohle vyměnila právě za Švédy, kteří mají neprůstřelnou věž i na vyšších tierech, byť za cenu méně ran.

2) Otázka je, jak jej teď hrát? Boj na krátkou vzdálenost je sebevražda, jsi první cíl na autoaim u všech. Boj na dlouhou je nesmysl, vzhledem k naprosto neúměrně dlouhému aimu a neskutečné nepřesnosti. Takže co? Na mnoha mapách se nějaká middle vzdálenost hrát moc nedá, tudíž gameplay tohohle tanku je především závislý na týmech.

3) A to se dostávám k další věci. AMX 50 100 je neustále v +2 tieru, což v kombinaci s předchozími body prostě vychází odstranění z garáže. A že už na něm mám pár set bitev (520). Ale bohužel, v tomhle stavu, jak nyní je, plus v jakém je nyní hra, se ho prostě, jako mnoho dalších tanků, nevyplatí jezdit.

Proč ho nikdo nehraje? Švédy bych do toho moc netahal - chování děla na 50 100 bylo samo o sobě kolikrát frustrující, u Švédů je to ještě horší... Navíc je AMX pohyblivější, takže tam je to skutečně jen o preferencích hráčů, zda raději pohyblivost nebo pancíř.

Ten pravý důvod se jmenuje Lorraine 40t.

Sice možnost smazat osmičku na zásobník je něco úžasného, ale kolikrát se ti stane, že to využiješ? Většinou někam přijedeš, jsi rád, když vysypeš 3-4 náboje a pak stejně můžeš nabíjet, protože ti bude chvíli trvat, než se přesuneš.

No a tady přesně nastává ten problém - viz https://tanks.gg/com...-t?t=amx-50-100

Řekni sám - co bys hrál raději, kdybys věděl, že většinou ten potenciál 6 nábojů nevyužiješ?

Když si ještě připočítáš, že při hraní Lorrky budeš vydělávat nechutné kredity, vítěz mi vychází už zcela jednoznačný...

Koneckonců i u mě byla Lorrka nakonec důvod, proč jsem 50 100 nakonec prodal...

Basecontrol #349 Posted 08 November 2017 - 02:39 PM

Warrant Officer

• Player
  • 55157 battles
  • 540
50 100 jsem neměl rád právě pro těch 6 ran a 47s reload.Vystřelit celý klip se podařilo málokdy a po 3-4,přebít/nepřebít.. s lorr se mi hraje mnohem líp a 4 jsou pro mě akorát.. proto mám radši i T 50 a TVP než B-C.

Bad_Matchmaking #350 Posted 08 November 2017 - 04:31 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 25882 battles
  • 361
  • [CROCI] CROCI

View PostSWAT0013, on 08 November 2017 - 09:11 AM, said:

Proč ho nikdo nehraje? Švédy bych do toho moc netahal - chování děla na 50 100 bylo samo o sobě kolikrát frustrující, u Švédů je to ještě horší... Navíc je AMX pohyblivější, takže tam je to skutečně jen o preferencích hráčů, zda raději pohyblivost nebo pancíř.

Ten pravý důvod se jmenuje Lorraine 40t.

Sice možnost smazat osmičku na zásobník je něco úžasného, ale kolikrát se ti stane, že to využiješ? Většinou někam přijedeš, jsi rád, když vysypeš 3-4 náboje a pak stejně můžeš nabíjet, protože ti bude chvíli trvat, než se přesuneš.

No a tady přesně nastává ten problém - viz https://tanks.gg/com...-t?t=amx-50-100

Řekni sám - co bys hrál raději, kdybys věděl, že většinou ten potenciál 6 nábojů nevyužiješ?

Když si ještě připočítáš, že při hraní Lorrky budeš vydělávat nechutné kredity, vítěz mi vychází už zcela jednoznačný...

Koneckonců i u mě byla Lorrka nakonec důvod, proč jsem 50 100 nakonec prodal...

Chápu, ale jakou variantu mají hráči, kteří odmítají cpát nenažranému Wargamingu peníze? Lorraine tím pádem odpadá ze hry.

SWAT0013 #351 Posted 08 November 2017 - 09:26 PM

Lieutenant

• Player
  • 25818 battles
  • 1,602
  • [A-N-V] A-N-V

View PostBad_Matchmaking, on 08 November 2017 - 04:31 PM, said:

Chápu, ale jakou variantu mají hráči, kteří odmítají cpát nenažranému Wargamingu peníze? Lorraine tím pádem odpadá ze hry.

Pokud nemáš Lorrku, AMX pořád své místo ve hře má - i když lehké vylepšení soft statů děla by podle mě neuškodilo ;)

Bad_Matchmaking #352 Posted 10 November 2017 - 03:48 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 25882 battles
  • 361
  • [CROCI] CROCI

View PostSWAT0013, on 08 November 2017 - 09:26 PM, said:

Pokud nemáš Lorrku, AMX pořád své místo ve hře má - i když lehké vylepšení soft statů děla by podle mě neuškodilo ;)

No nevím, tady bych se celkem hádal. Ale jako jak píšeš výše, kdyby mu někdo sáhl na počet nábojů v zásobníku a pak snížil reload, nemuselo by to být ani v téhle podobě takovou tragédií. Ostatně, AMX 13 90 před změnou (taky 6 nábojů a reload 45 sekund) byl nehratelný, ale když mu teď reload snížili na nějakých 25 sekund, tak úplná paráda. Jasně, nikdy nevysypeš všechny náboje (pokud nejsi zboku či zezadu), ale ten reload už je snesitelný a špatné staty děla to vyvažuje. Což se u AMX 50 100 říct nedá. 

Takže jo, Lorraine je řešením, ale ne pro mne, který WG ty peníze za kus imaginární věci dávat nebude. :teethhappy:

hadak66 #353 Posted 27 December 2017 - 02:37 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 25760 battles
  • 1,190
  • [FIV3] FIV3
pořád se s tím dá hrát. ale holt se musí s ním sledovat minimapa.... a bohuzel uz to neni rozhodujici tank. Jedna presne povedena bitva s Master, kdy se vyuzili jeho prednosti: http://wotreplays.eu/site/4033885#sacred_valley-hadak66-amx_50_100

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users