Jump to content

Cruiser Mk. III

• Please log in to reply
16 replies to this topic

PorterRockwell #1 Posted 26 May 2013 - 07:14 PM

Lieutenant General

• Player
  • 19313 battles
  • 7,059

Britský lehký tank druhé úrovně.

Informace o vozidle na WoT Wiki
Informace o vozidle na WoT Tankopedii

Podrobné návody a recenze na vozidlo od zkušených hráčů:

svenabutton (213 bitev / WR 55% / WoT 8.10 / 5.1.2014)

Máte s tímto vozidlem 200+ bitev a win ratio 53%+? Pomozte nám a ostatním hráčům, sepište k němu návod!

HerrKreutz #2 Posted 10 November 2013 - 04:44 PM

Sergeant

• Player
  • 21031 battles
  • 263
  • [EDPM] EDPM
Sice staty s ním nic moc, ajnžto jsem ho smažil hlavně v počátcích, ale jediný tank T2 schopný profouknout T18 zpředu, bez goldů. Takže ano, mojí hlavní náplní v T2 bitkách je lov enemáckých uber borců v T18tkách :)

bezda1 #3 Posted 30 November 2013 - 11:25 AM

Corporal

• Player
  • 25770 battles
  • 113
  • [W4LK] W4LK
Brutální dělo je ta pom-pom, nevím přesný název. V dolech bývá na hillu asi stejně jako T18. Když mám naládované goldy, tak jdou za 1,5 sekundy do garáže a jen se diví a nadávají mi do reload reload heckerů atd. Tak se na ty lamy v T18 musí :trollface:  :trollface:  :trollface:

Jmeno1 #4 Posted 24 December 2013 - 01:32 PM

Field Marshal

• Player
  • 48901 battles
  • 10,748
Tak jsem myslel, že se tady něco dovím, ale žádná recenze, přitom to je podle mně asi jeden z nejlepších tanků T-II. Nebo se pletu? Mimochodem, jaký smysl má to dělo 40 mm Pom Pom, když to druhé QF 2-pdr má lepší parametry. Ano, nemá zásobník, ale ten má smysl jen f2f jako např na Himmelsdorfu, jinak je IMHO vhodnější právě QF.

minduton #5 Posted 25 December 2013 - 11:07 AM

Major

• Player
  • 26757 battles
  • 2,639
Je to skutečně nej tank t2. Lepší už je jen minimaus, a ten už je po stránce MM spíše t3.

Geogliff #6 Posted 26 December 2013 - 02:03 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 6667 battles
  • 1,398
Nejlepší T2.. A co takový Tetrarch?

svenabutton #7 Posted 05 January 2014 - 09:09 PM

Sergeant

• Player
  • 19139 battles
  • 241
  • [-MSC-] -MSC-

kedze tento tank mam velmo rad, tak som si dovolil spisat par riadkov...:D

Návod či recenze k vozidlu: Cruiser Mk. III

Návod byl sepsán/aktualizován k verzi World of Tanks: Update 8.10 dne 5.5.2013

Návod sepsal svenabutton a k tomuto dni měl s tímto vozidlem 213 bitev a win ratio 55%, M-ko a max. 8 killov v bitke, priemer 1,44 killu/hra (co je pri mojich schopnostiach pomerne dost, celkovy priemer 0,78). Posadku som daval rovno 100%.

Klíčové vlastnosti:

- udajne najpresnejsie delo na tanku na tier II (vravi to wiki a co som sa dival, tak sedi, ale nepresiel som komplet tier II) - 0,4, co je v porovnani s presnostou zasobnikovych kanonov typu 0,5+ naozaj luxus
- skvela penetracia AP municie
- sklon dela, rychlost zamierenia a nabijania

- slusna mobilita

Nevýhody:

- papierovy pancier, korba len 14 mm vsade, veza to iste (napr. Pz II ma 30/20/15 na korbe)
- podpriemerne HP
- Wiki pise aj o castejsom ammo rack, ale nepozoroval som

Doporučený postup výzkumu:

- dela = obe sa daju namontovat uz na stock, takze sup, sup...:D

- pasy su za par expov, takze tie su hned

- motor, torchu to rzhybe tancik

- vsetko ostatne, takze veza a radio (to topove sa potom objavuje v mnohych britskych vozitkach...)

Doporučená výbava:

- klimatizacia (ventilacia...:D)
- camo siet
- bino/optika (ale radsej bino, teda ak budete hrat ako ja za snipera)

Doporučené skilly:
Ja som ho hral ako snipera, takze ako prvy skill som dal maskovacku, po doexpeni som to prehodil na BiA, kvoli maximalizacii schopnosti posadky (spolu s klimatizaciou). Aktualne idem druhy skill, velitel ma dohlad, strelec ma jemne mierenie, ostatni dvaja maskovacku - po doexpeni pojde velitel na ziarovku. Dalsie skilly uz asi podla chuti, urcite doplnit u vsetkych maskovacku...

Styl hry:

Wiki odporuca snipera a musim len suhlasit. Slaby pancier limituje v close combat subojoch, tam sa lepsie uzivi napr. PzII. Ked uz sa rozhodnete pre close combat, tak volte radsej delo so zasobnikom, vysypete 180dmg nez mrknete. Ale spat k sniperovi - Cruiser ma sice dohlad len 320m, ale s binom, ste na 400 a s klimackou a BiA uz aj za...:D Co je na tier II viac ako dost, pekne sa supnete do kricka a uz len kantrite jedneho za druhym. Hrat za snipera pomoze aj skvele delo, pene 64 (opet ste na max. tier III) postaci aj na tie obavane T18. Pre strycka Prihodu vozim aj par goldov, to uz sme na pene 121 a to uz nema sancu nic...:D Skvela depresia vam dovoli aj hulldown, ale s pancierom aky ma veza vam je to na dve veci...ale aspon zmensite ciel...:D

Tank hram pre pure fun, ako odreagovanie...na kempovanie na kampanii a malinovke je idealny.

Ekonomika:

Bavime sa o tier II, takze jednoducho - who cares...:D ale vazne povedane, zarobi si na seba, aj na prislusenstvo. Goldy vam netreba, takze ak si pekne sadnete a posnipujete, ste v pluse urco...

A na zaver, jeden podareny screen, nech vidite, ze je to T18 killer... Dufam, ze vas nalakam na super tancik na odreagovanie...

Attached Thumbnails

Edited by svenabutton, 06 January 2014 - 07:15 AM.

bezda1 #8 Posted 25 January 2014 - 01:53 PM

Corporal

• Player
  • 25770 battles
  • 113
  • [W4LK] W4LK
Já používám obě děla, podle nálady. Mapu si nevybíráš takže např. pom pom je lepší v Ensku, Himmlu a Dolech, zatímco to snipící na Campinovce. Je to o tom, jaký styl preferujete. Jestli hrajete hodně agresivně, jako já, tak zásobník a když spíše kempíte tak tak to snnipící. Dělo vám nikdo nemůže doporučit, to záleží jen na vás:harp:

raduz_CZ #9 Posted 06 February 2014 - 12:20 PM

Lieutenant

• Player
  • 42668 battles
  • 1,837
  • [PRASE] PRASE

...a má ta druhá věž nějaký smysl? dohle je stejný, pancerování má navíc horší a otáčení také..

edit: jasne: o 20 vice HP

Edited by raduz_CZ, 06 February 2014 - 12:22 PM.

Taquila_ #10 Posted 08 March 2014 - 11:05 AM

Lance-corporal

• Player
  • 34133 battles
  • 84
Potvrzuji že tenhle tančík je super zábavnej, momentálně můj nejoblíbenější. Mohu jen doporučit začínajícím tankerům, dají se na něm myslím pocvičit různé herní styly. Poměrně dlouho jsem ho hrál s tím Pom-Pom dělem ale dost jsem se trápil. Znamenalo to pro mne chodit dopředu a ten tank na to není podle mne stavěný (slabší pancíř). I jsem špatně trefoval (a k tomu ještě dlouhé nabíjení ...), poslední dobou mám ping stále 70 - 100 ms, nevím, snad je to tím. Přezbrojil jsem raději na dělo QF 2 a to je něco úplně jiného. Změnil jsem i herní styl, ze začátku si trochu zasnajpuji a když je čisto od splašených rusherů tak vyrazím. Nejoblíbenější mapa pro tenhle styl je Kampánie. Přikládám screen co se dá nastřílet, nutno ale přiznat že byla hodně dobré konfigurace obou týmů (pro mne). Naši se nikam necpali, tak mi nic nevyžrali a oponent byl zřejmě tým plný začátečníků, takže se nechali vyzobávat jeden po druhém.

Attached Thumbnails

zpocena_ponozka #11 Posted 08 July 2014 - 12:02 AM

Lance-corporal

• Player
  • 9602 battles
  • 81
  • [RES_C] RES_C
Děkuju, byl jsem vždycky pokakaný strachy, když jsem potkal T18. Po přečtení tohoto topicu jsem do tančíku šel a je úžasně zábavný. Určitě lepší jak neohrabaná T18. Díky.

Discaver #12 Posted 29 July 2014 - 03:45 PM

Corporal

• Player
  • 40450 battles
  • 111
  • [FL-OG] FL-OG

tento tank je podle mě určitě nejlepší z celé hry protože má jen jednu poloviční chybu a to pancíř ale ten překvapivě někdy odrazí

jinak dělo je naprosto výborné a s goldy nemáte problémy prostřelit žádný tank se kterým se můžete setkat a na blízko je to naprostý zabiják to dělo se na dálku hrát nedá

obratnost na ni si nemůžu ztěžovat

určitě se u ostatních hráčů usadí mezi 10 nejlepší

rejca78 #13 Posted 31 October 2014 - 10:31 AM

Lance-corporal

• Player
  • 7499 battles
  • 88

Nikdy by mě nenapadlo, že udělám s TIER 2 Velkou ráži..., bonusem 9 killů k tomu. Fakt super tank, když se ví jak na něj.

:smile:

pegy67 #14 Posted 10 November 2014 - 12:17 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 6620 battles
  • 336
  • [BOREC] BOREC
Připojuji se s chválou. Souhlasím s předřečníky. Vzhledem k tomu, že je to fakt papír, tak ma začátku, dle mapy, snipuju a svítím, posléze hraju aktivněji. Používám top dělo, s pom-pomem jsem měl horší výsledky.
Nechal jsem si ho v garáži, na trolení je super.
Jediné, co mi dokáže zkazit náladu, je protivník s kulometem, který mě pošle do garáže na zásobník. hadr_cz

hadr_cz #15 Posted 24 November 2014 - 09:37 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36290 battles
  • 362
  • [MACHR] MACHR
Tak po 459 bitvách odložen k ledu. Osádka přesunuta na Kometu. Poté, co získal Kolobanova v bitvě, kde dosáhl i mého rekordu 10 kilů, je mi jasné, že i vzhledem k mému umění, víc nedosáhne. Velkou ráži stihnul v jiné bitvě. Když jsem to viděl, šel jsem smíchy ze židle. Maximum expů 1930 u něj už taky nepřekonám.
Doporučuji nováčkům, kteří se zajímají o mechaniku hry - spoting a camo. Osazené jsem měl bino, síť a ventilačku. Na Kampánii pak stačilo vylézt do křovíčka na kraji svahu a svítil jsem všem. Pokud se enemy nepodařilo dojet pod svah mohl jsem tam zůstat až do konce.

JohnWillow #16 Posted 27 May 2015 - 07:54 AM

Private

• Player
  • 671 battles
  • 8
  • [MACHR] MACHR

Tank je to super, pom pom je tedy sice super nepřesnej ale na blízko celkem zabijáckej, avšak nejsilnější stránkou tohohle tanku je rychlost a dělo s depresí -15°, což je tedy nevídaný. Pokud ale shrnu taktiku 2 tier bitev, kdy s expama odchází pouze ten co kempí a využívá ostatní k nasvícení, tak rychlost tanku je k ničemu a můžu jí škrtnout. Pokud totiž ve 2 tier zasvítíte, ste do dvou sekund v garáži. Když připočtu to, že je to velký jak barák a s poměrně nízkým camo, tak jediná výhoda je pom pom s perfektní depresí.

U číňanů je na druhym levlu jakýsi "Vickers Mk E type B" ,který má pom pom, depresi pouze 7, je pomalejší, ale je dost menší a s lepším camo. Jak jsem psal o taktice 2 tier bitev, pro mě je důležitý nebejt vidět a čim menší tim lepší, kulomety to maj těžší se do vás trefit, takže ačkoliv je cruiser super a všemi opěvovanej, číňan je pro mě jasná volba.

EDDamianCZE #17 Posted 20 June 2015 - 02:37 AM

Private

• Player
  • 1365 battles
  • 2

Super tančík :)) bitva s 1000+ DMG :)

http://wotreplays.com/site/1965739#mines-eddamiancze-cruiser_mk_iii

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users