Jump to content

Vickers Medium Mk. III

• Please log in to reply
7 replies to this topic

PorterRockwell #1 Posted 26 May 2013 - 07:19 PM

Lieutenant General

• Player
  • 19310 battles
  • 7,059
Britský střední tank třetí úrovně.

Informace o vozidle na WoT Wiki
Informace o vozidle na WoT Tankopedii

Podrobné návody a recenze na vozidlo od zkušených hráčů:

Máte s tímto vozidlem 200+ bitev a win ratio 53%+?  Pomozte nám a ostatním hráčům, sepište k němu návod!

martouf #2 Posted 15 May 2014 - 03:37 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 47525 battles
  • 1,267
  • [FD_CZ] FD_CZ
Jediná kloudná rada. Hodně rychle toto vozidlo přeskočte.  Bez pancíře končíte hodně rychle. Neprostřelí tanky ani z boku.Rychlost spíše na úroveň vozidel T8 a výše.Jezdit rychlostí +-20Km/h v bitvách kde protivník jezdí 60Km/h je tak trošku úchylka. Maximálka možná tak z kopce.  Zásobníkovýho protivníka potkat znamená okamžitou smrt bez možnosti protivníka nějak poškodit. Sozené pásy znamenají smrt od arty. Vypadá to že když jsou shozený,tak posádka si jde nejdříve na svačinku a pak se pustí do práce. JInak to jde. Občas stačím vystřelit i 6 ran (samozřejmě bez penetrace) než jsem zpět v garáži, což už jde. Potkávat KV nebo T1 tanky je smrtící po prvním zásahu.  Měl jsem možnost vyzkoušet střelbu do T1  heavy a neprostřelil jsem jej ani ze zádu. Takže nevím co v té hře vůbec tento tank může udělat. Co potom proti KV stroje ketré dinkají i střely s vysokou púenetrací.

Edited by martouf, 15 May 2014 - 04:09 PM.

Nahnilaruka #3 Posted 07 June 2014 - 11:45 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7131 battles
  • 70
tenhle tank je strašná popelnice... MM v současný době mám furt proti TV, což je nehratelný, umřu na 1 - 2 rány, sám dávám max za 70. O penetraci bych taky mohl lecos povídat. Když jsem v bitvě s nižsíma tierama, tak než někam dojedu, tak je protivník tuhej, nebo spoluhráči tuhý. Kvůli němu a jemu předcházejícím plechovým rakvím jsem se rozhodl, že dál britskou větev expit nebudu....

Minuette #4 Posted 08 June 2014 - 06:15 AM

Warrant Officer

• Player
  • 32711 battles
  • 739
  • [FFP] FFP

View PostNahnilaruka, on 08 June 2014 - 12:45 AM, said:

tenhle tank je strašná popelnice... MM v současný době mám furt proti TV, což je nehratelný, umřu na 1 - 2 rány, sám dávám max za 70. O penetraci bych taky mohl lecos povídat. Když jsem v bitvě s nižsíma tierama, tak než někam dojedu, tak je protivník tuhej, nebo spoluhráči tuhý. Kvůli němu a jemu předcházejícím plechovým rakvím jsem se rozhodl, že dál britskou větev expit nebudu....

Což je chyba,protože tak přijdeš o perfektní Matildu která je hned po tomhle vehiklu..

123maran #5 Posted 08 June 2014 - 06:31 AM

Lance-corporal

• Player
  • 25238 battles
  • 89
  • [SVINE] SVINE
Přesně tak, Matilda ti to trápení bohatě vynahradí...je to ocelová pevnost na kolečkách co každou cca 1,2 vteřinu uzobne nepříteli kousek HP.

pepino1974 #6 Posted 22 July 2014 - 07:47 PM

Corporal

• Player
  • 21397 battles
  • 150
  • [PRASE] PRASE

JJ,za doexpení matildy se to trápení vyplatí.

JohnyFencer #7 Posted 17 November 2014 - 06:02 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 28192 battles
  • 1,019
Brr hrozny tank. Poprve jsem na tieru 3 pouzil volne... Tohle se fakt nedalo. Navic nevim, co so to deje s MM, proc je clovek s trojkama z 80% mezi petkama. To same jsem mel s SU76, 28 bitev z toho 25 proti 5kam...
Matilda koupena, sem na ni zvedavy, kdyz se na ni peje takova chvala.

nehned #8 Posted 03 January 2016 - 08:44 PM

Sergeant

• Player
  • 66096 battles
  • 215
  • [-CZL-] -CZL-

Ten tank nemá nic.  Nemá rychlost . Nemá pancíř . Nemá depresi . Nemá elevaci . Nemá damage . Nemá fear factor .Nemá camobonus . Nemá rychlost střel , tím pádem ani ucházející  přesnost. Ten tank je jeden velký omyl . Určený snad jen pro fajnšmekry co mají rádi opravdovou výzvu a nevadí jim klesající statistiky úplně ve všem .Či pro obzvláště úchylné masochisty  , kteří můžou v naprosté flustraci při hraní najít zalíbení .

Nemá ani příliš cenu radit , jak tento tank hrát . Vše je prostě špatně .  Ve předu jste lehce odhalitelní , prostřelitelní a neohrabaní  . Jste pomalý na to aby jste se dostali do nějaké výhodné pozice . Na hull down zapomeňte , nesklopíte dělo . O side scapu není ani co napsat . Na dálku vás zase velmi limitují pomalé střely létající obloučkem. Musíte velmi předměřovat a i tak je trefa spíše sázkou do loterie , než čímkoliv jiným . S tímto tankem musíte hrát velmi opatrně , aby jste v bitvě alespoň něco dokázal a v rámci možností aspoň trochu pomohl týmu .

Edited by nehned, 03 January 2016 - 08:47 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users