Jump to content

Cromwell

• Please log in to reply
207 replies to this topic

SirLittlemaple #41 Posted 10 January 2014 - 07:56 PM

Corporal

• Player
  • 22681 battles
  • 170
  • [1CAZ] 1CAZ

View PostLulina, on 10 January 2014 - 07:50 PM, said:

Chlapi, jak vysoko leží u tohoto mazlíka Master? Já jsem si ho nedávno znovu koupil for fun a taky jsem zjistil, že u něj mám pouze 1., takže se snažím dodělat toho mastera, ale zatím se nedaří i přes slušné výkony.

Já jsem měl Master-badge za nějakých 1586 base-exp (2379 s PU)... ale to už je déle - otázka, jak je na tom teď. :rolleyes:

Lulina #42 Posted 10 January 2014 - 11:33 PM

Corporal

• Player
  • 42583 battles
  • 179
Hm, přes 1500 jsem se určitě nedostal zatím ani jednou, tak uvidíme. Taky ho nemám ještě úplně v ruce, takže doufám, že výkony budou stoupat.

Stiffos #43 Posted 21 January 2014 - 01:50 PM

Corporal

• Player
  • 11124 battles
  • 131
tank ma velmi bavil, vetsinou Top DMG ako top tier, ale je to uplna sracka

Edited by Stiffos, 21 January 2014 - 01:50 PM.

Stiffos #44 Posted 22 January 2014 - 06:15 PM

Corporal

• Player
  • 11124 battles
  • 131
bohuzial, tento tank je najvetsi magnet na retardov aky som kedy hral, je velmi zabavny, da sa s nim pekne hrat, ale ako solo tahat slaby team proti KV-1s kam a inym monštram, ked polovicu hier ste s loosermi je tazko

Edited by Stiffos, 22 January 2014 - 07:35 PM.

Neophobius #45 Posted 23 January 2014 - 02:20 PM

Corporal

• Player
  • 13165 battles
  • 140

View PostStiffos, on 21 January 2014 - 01:50 PM, said:

tank ma velmi bavil, vetsinou Top DMG ako top tier, ale je to uplna sracka

Nesouhlasím. Výborný tančík, pokdu víš, jak si nenechat dát ránu. Díky rychlosti velmi mobilní a můžeš tak ovlivnit celou bitvu, popřípadě ji zachránit. Malá alpha dmg je vyvážena poměrně velkou kadencí.

View PostStiffos, on 22 January 2014 - 06:15 PM, said:

bohuzial, tento tank je najvetsi magnet na retardov aky som kedy hral, je velmi zabavny, da sa s nim pekne hrat, ale ako solo tahat slaby team proti KV-1s kam a inym monštram, ked polovicu hier ste s loosermi je tazko

Jde to těžko, ale jde to :smile:. KV-1Sport musíš holt vytrickovat. Donutit ho vystřelit nepřipraveného a pak ho buď kroutit nebo mu nasolit dvě tři rány a opět ho vyprovokovat. A tým špatných hráčů můžeš potakt na jakýmkoliv tanku. A s tímhle potvorákem si myslím, že máš poměrně velkou šanci tam udělat bordel, pokud víš jak na to :smile:.

Stiffos #46 Posted 24 January 2014 - 12:56 PM

Corporal

• Player
  • 11124 battles
  • 131

ja viem ale nevadil mi pancier, ale pomaly aiming, cromwell by potreboval tak 1,7 mozno 1,9 by bolo tiez este OP

pretoze aj ked som donutil vystrelit vela krat som netrrafil kvoli domeriavaniu, a delo bolo dost nepresne vela krat netrafilo ani domerane

rusi cinania maju tiez 2,3 aiming, ale aspon maju lepsiu alfa a turret co vie odrazit, najvetsia slabina bolo u cromwella nedostatocny aiming a nepresnost

covenanter a crusader boli neskutocne skvele mašiny, cromwellom som asi skončil

skusam teraz japoncov, ti sa mi pacia ovela viac

Edited by Stiffos, 24 January 2014 - 12:58 PM.

Neophobius #47 Posted 24 January 2014 - 04:08 PM

Corporal

• Player
  • 13165 battles
  • 140

View PostStiffos, on 24 January 2014 - 12:56 PM, said:

ja viem ale nevadil mi pancier, ale pomaly aiming, cromwell by potreboval tak 1,7 mozno 1,9 by bolo tiez este OP

pretoze aj ked som donutil vystrelit vela krat som netrrafil kvoli domeriavaniu, a delo bolo dost nepresne vela krat netrafilo ani domerane

rusi cinania maju tiez 2,3 aiming, ale aspon maju lepsiu alfa a turret co vie odrazit, najvetsia slabina bolo u cromwella nedostatocny aiming a nepresnost

covenanter a crusader boli neskutocne skvele mašiny, cromwellom som asi skončil

skusam teraz japoncov, ti sa mi pacia ovela viac

Ano rusáci a rejžáci mají sice tvrdé věže, ale zase nefrčí zdaleka tak svižně jako tenhle rychlík :playing:. Doměření ? No když jsi na dálku a nepřítel o tobě neví, tak si holt počkej a střílej lehce pomaleji. To tě nezabije. Ale za mě se většina bojů odehrávala na vcelku bezprostřední blízkost, takže jsem ten aiming moc nepociťoval. Ono když kroutš tank, tak moc mířit na těch 10 metrů nepotřebuješ :great:.

Další věc... Ano, rusáci a rejžáci mají sice alphu, ale rozhodně nemají tak nechutnou kadenci :justwait:. A pro mě třeba bylo daleko lehčí ovlivnit bitvu s Cromwelem díky svižnosti a rychlému reloadu, než třeba s T-34-85 :smile:. Tím nechci říct, že stará dobrá T-34 je špatná.. to ani omylem, ale s Cromwelem jsem měl prostě více taktických možností, jak tu situaci řešit.

A to, že dělo netrefí ani doměřené ... hrál jsi někdy frantíky ? Jestli ne, tak si je zkus a uvidíš co to je "ožralé dělo".:teethhappy: A Cromwel mít 1.7 aiming .... no ... to by byla už vůbec bestie :justwait:.

RadomirH #48 Posted 25 January 2014 - 09:49 PM

Sergeant

• Player
  • 30908 battles
  • 227
  • [LAAX] LAAX
Lord Protektor je pro mě zklamáním - a chyba (nejspíš) není v samotném tanku. Zkrátka, vůbec nevím, jak jej uchopit. Jezdí to rychle (i když bohužel vůbec nemáte pocit rychlosti), ale když chcete něco trefit, stejně musíte zastavit, aby jste za-mě-ři-li...a třeba i probijete. Prvních 10 bitev jsem snad odjel bez vítězství, teď je sice v topu, ale i přes občasné záblesky to prostě nejde. První Brit, který mi nesedl a dost mě odrazuje od Cometu.

Furcifer #49 Posted 25 January 2014 - 10:00 PM

Warrant Officer

• Player
  • 21585 battles
  • 934

View PostRadomirH, on 25 January 2014 - 09:49 PM, said:

Lord Protektor je pro mě zklamáním - a chyba (nejspíš) není v samotném tanku. Zkrátka, vůbec nevím, jak jej uchopit. Jezdí to rychle (i když bohužel vůbec nemáte pocit rychlosti), ale když chcete něco trefit, stejně musíte zastavit, aby jste za-mě-ři-li...a třeba i probijete. Prvních 10 bitev jsem snad odjel bez vítězství, teď je sice v topu, ale i přes občasné záblesky to prostě nejde. První Brit, který mi nesedl a dost mě odrazuje od Cometu.

Cromwell je rychlý, ale jeho kouzlo tkví především v jeho fantastické obratnosti a schopnosti manévrovat na malém prostoru. Základem úspěchu je proto naučit se naplno využívat jeho mobilitu. To vyžaduje určitý čas a cvik. Já mám s Cromwellem výsledky výborné (v kontextu mojí garáže), ale i tak cítím, že jeho potenciál ještě pořád nedokážu využít naplno. Takže to chce vydržet a učit se, protože tenhle tank se vám za vložené úsilí do jeho zvládnutí opravdu bohatě odmění.

Neophobius #50 Posted 26 January 2014 - 12:01 PM

Corporal

• Player
  • 13165 battles
  • 140

View PostRadomirH, on 25 January 2014 - 09:49 PM, said:

Od Cometu se nenech odradit, protože Comet má zase jiný herní styl. Je to příprava na Centuriony, kteří jsou výrazně pomalejší. Je to hybrid mezi Centurionem a Cromwellem. Rychlost je na střední tank toho tieru slušná, i když pokud budeš mít naježděno s Cromwellem, tak ti bude připadat dost líná. Hlavní plus tohohle stroje je jeho úžasná deprese děla a věž která i občas něco odrazí, takže na takový styl hraní " přijet, vykouknout zpoza kopce a bum" ideální. Ta věž není tak tvrdá, aby se dalo vyloženě přestřelovat, ale pokud správně využiješ depresi, tak na tebe ani nikdo nedosáhne. Penetrace už je výrazně lepší a pocitově je to dělo o poznání příjemnější na střední tank.

Takže Cometa bych se vůbec nebál. Je to střeďák jak má být, i když pořád v britském stylu.

Edited by Neophobius, 26 January 2014 - 12:02 PM.

LameJuice #51 Posted 26 January 2014 - 12:08 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 36543 battles
  • 1,423

View PostNeophobius, on 26 January 2014 - 12:01 PM, said:

Od Cometu se nenech odradit, protože Comet má zase jiný herní styl. Je to příprava na Centuriony, kteří jsou výrazně pomalejší. Je to hybrid mezi Centurionem a Cromwellem. Rychlost je na střední tank toho tieru slušná, i když pokud budeš mít naježděno s Cromwellem, tak ti bude připadat dost líná. Hlavní plus tohohle stroje je jeho úžasná deprese děla a věž která i občas něco odrazí, takže na takový styl hraní " přijet, vykouknout zpoza kopce a bum" ideální. Ta věž není tak tvrdá, aby se dalo vyloženě přestřelovat, ale pokud správně využiješ depresi, tak na tebe ani nikdo nedosáhne. Penetrace už je výrazně lepší a pocitově je to dělo o poznání příjemnější na střední tank.

Takže Cometa bych se vůbec nebál. Je to střeďák jak má být, i když pořád v britském stylu.

Ano, o celé 3 milimetry :biggrin:

Neophobius #52 Posted 26 January 2014 - 04:30 PM

Corporal

• Player
  • 13165 battles
  • 140

View Postswordfish13, on 26 January 2014 - 12:08 PM, said:

Ano, o celé 3 milimetry :biggrin:

Pocitově je daleko lepší Sworde :smile:. Nemužu říct, že bych měl problém s pene u tohohle tanku :justwait:.

socanek #53 Posted 27 January 2014 - 08:26 AM

Major General

• Player
  • 28874 battles
  • 5,206
  • [SVINE] SVINE

Cromwell je proste adrenalinova zalezitost, neustale v pohybu, neustale ve strehu, porad premyslet 2 tahy dopredu a hlavne, je potreba hrat jako svine :-) Nenechat se nachytat a bodat ze vsech stran.

Comet je jeste narocnejsi, kvuli slabe obratnosti je potreba vic premyslet, kdy a kam vystartuju.

Nicmene oba stroje se odmeni dokonalym trolenim soupere, pokud se navic sejdou dva/tri hraci, tak je to mazec a maloco obstoji.

Pocitove jsou oba kanony (jak na Cromwellu, tak na Cometu) vyrazne lepsi, nez by odpovidalo jejich papirovym statistikam. Ale klidne si vypomaham goldy, nema smysl se nejak trapit....

Stiffos #54 Posted 27 January 2014 - 07:37 PM

Corporal

• Player
  • 11124 battles
  • 131

za BP a Cearna mam wr kolo 60% ale do 9ky sa pustat nehcem kvoli oslabenej depresii, myslite ze by sa dali hrat 8-9-10 tiery stredaky ako taky vzdialenejsi hulldown?

Cromik mi nesadol lebo som to hral jak taky BP

LameJuice #55 Posted 27 January 2014 - 07:51 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 36543 battles
  • 1,423

View PostStiffos, on 27 January 2014 - 07:37 PM, said:

za BP a Cearna mam wr kolo 60% ale do 9ky sa pustat nehcem kvoli oslabenej depresii, myslite ze by sa dali hrat 8-9-10 tiery stredaky ako taky vzdialenejsi hulldown?

Cromik mi nesadol lebo som to hral jak taky BP

Centurion 1 a 7/1 mají na věži "troll" pancíř, jako Caern.A T9 má dokonce i pořádné dělo, a ne tu flusačku, jako Cromwell, Comet a Cent 1.

Stiffos #56 Posted 27 January 2014 - 09:34 PM

Corporal

• Player
  • 11124 battles
  • 131

nj ja by som skusil ist na ten FV4202 ale ked to su tu len same kydy na ten tank ake je to slabeee a ze to nik nehce do cw a ze ta veza nic neodrazi

ja som s caernom na hulldown (turretarmor 165) odrazal penetraciu 258 od IS-8 ci M 103, a ten FV s turretom 196 by pri strelbe zhora mohol odrazat hodne

ked tak studujem to forum tak snad kazda zlozka je plna negativnych hodnoteni

Edited by Stiffos, 27 January 2014 - 09:36 PM.

LameJuice #57 Posted 27 January 2014 - 09:50 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 36543 battles
  • 1,423

View PostStiffos, on 27 January 2014 - 09:34 PM, said:

nj ja by som skusil ist na ten FV4202 ale ked to su tu len same kydy na ten tank ake je to slabeee a ze to nik nehce do cw a ze ta veza nic neodrazi

ja som s caernom na hulldown (turretarmor 165) odrazal penetraciu 258 od IS-8 ci M 103, a ten FV s turretom 196 by pri strelbe zhora mohol odrazat hodne

ked tak studujem to forum tak snad kazda zlozka je plna negativnych hodnoteni

Ta TX by měla být cca za půl roku nahrazena něčím jiným.Na hodnocení kašli, já jsem se podle nich řídil hodně dlouho a lituji toho,

protože higt tier britové  jsou zábavné stroje.Zatím jsem jen u MT, ale už se těším na Conquerora a TX HT.

Edited by swordfish13, 27 January 2014 - 09:50 PM.

Kaktus22 #58 Posted 30 January 2014 - 10:50 AM

Lance-corporal

• Player
  • 19641 battles
  • 51
Fajn tank.Rychly obratny, dobre miri, vidi, rychle strili ale nevyhovuje mi rychlost strely.Leti to takovym lajdackym oblouckem.To je des.Normalne T150 ujela me strele:) vim je to o zvyku ale litat to rychleji a primneji bylo by to lepsi.

smeki37 #59 Posted 02 February 2014 - 02:23 PM

Lance-corporal

• Player
  • 10739 battles
  • 84

Včera jsem ho koupil a už je až na rádia v topu. Tank je velice rychlý a obratný, ale totálně papírový (pocitově ještě mnohem víc než Hellact, který odráží ně věži). Dělo má papírově slušnou penetraci, v reálu to má tak 100, papírově "dobrá" přesnost je v reálu ale špatná a na nějaké snajpení můžete zapomenout...samozřejmě jde to, ale trefíte tak každou druhou, navíc na dálku dělo velmi ztrácí penetraci. Ten tank je fajn, má v sobě určitě velký potenciál, ale já se s ním zatím nějak nenaučil hrát. Pokaždé něco nastřílím, ale jelikož chci využít úžasného DMP a pohyblivosti, tak vždycky někam najedu s cílem si někoho utočit a dopadne to tak, že tam je ještě někdo jiný a totálně mě rozdupou ještě než tam dojedu. Byl bych tedy vděčný za rady, jak na něj :)

EDIT: S tím top dělem má opravdu otřesný matchmaking....teď 5 her a všechny proti osmičkám. To toto pěkné, ikdyž na ježdění složitější vozítko naprosto degraduje... Tam jste vážně jen do počtu.

EDIT č.2: Tak ten tank mi opravdu hrozně nesedí...nedokážu s ním nic moc zahrát. Ta penetrace je fakt na ***** ... z 4 střel ani jednou neprobiju do boku KV-1S. Původně jsem plánoval si ho nechat, ale hned po vyexpení Comety letí z garáže... Ani nemyslím na to, jakej očistec bude Cometa :confused:

Edited by smeki37, 02 February 2014 - 07:26 PM.

Karastom #60 Posted 04 February 2014 - 01:15 PM

Corporal

• Player
  • 10196 battles
  • 166
  • [CSIA] CSIA

Ahoj,

tenhle tank zatím super. Mám jej již v topu. Prozatím se snažíme zkamarádit a učím se jak využít jeho plný potenciál. Výborná obratnost a super dělo. Dneska jsem na větší vzdálenost dvě střelama zničil KV-1s (z boku) a mnohokrát jsem udělil DMG víc jak 550 takže super. Jeho rychlost je suprová a dá se opravdu dobře manévrovat. Podařilo se mi objet mapu a dostat se do týlu a zničit dva tanky VII ze zadu. :smile: Penetrace je slabší a proti vyšším tierům v boji face-to-face se raději vyhýbejte. Dá se sice lehce pozlobit, ale nějaké poškození je minimální. V průměru mám za hru 300 Exp a poškodím tak 5 tanků.

Závěr: 

Zábavný tank, který má svůj osobitý styl hry a je potřeba se jej naučit.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users