Jump to content

Conqueror

• Please log in to reply
325 replies to this topic

FraK72 #321 Posted 24 September 2017 - 07:54 PM

Private

• Player
  • 25559 battles
  • 45
V posledni dobe Conquerora hodne hraji, abych pred dalsim patchem ziskal FV jako 1+1 k Superconquerorovi -:) a musim rict, ze se mi s nim hraje dobre. Vyborne delo, vez co podrzi a manevrovatelnost na HT ujde.
Akorat mi prijde, ze ma staty dost vysoko. Mam s nim avg damage neco malo nad 1800 a na prvni mark to nestaci. To u jinych stroju T9 se pohyboval prvni gunmark nekde kolem 1700. To ukazuje, jak je Conqueror dobry stroj.

Edited by FraK72, 24 September 2017 - 08:03 PM.

Terentius #322 Posted 03 October 2017 - 04:52 PM

Major

• Player
  • 12558 battles
  • 2,500
  • [UC0RN] UC0RN

Za mě Conqueror je horší jak T-10. Není špatný, vůbec ne, ale strašně mě chyběla pohyblivost, je děsně línej a pomalej a v kombinaci s nijak zázračnou depresí a špatným pancířem, kde nejde efektivně sidescrapit mě občas dost potrápil. Další věc je nižší alfa, která nutí častěji vyjíždět a vyšší dpm to zas tak nezachrání. Jediné v čem Conqueror jasně vítězí je ovládání děla, kdy je možné vyhodit stabík a nasadit optiku, což je příjemný bonus.

Takže rozhodně velmi dobrá devítka, tanky jako E-75, ST-1, strčí do kapsy, ale T-10 je T-10.

guthas #323 Posted 04 October 2017 - 05:32 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 34554 battles
  • 345
  • [BIA] BIA

Conqueror super stroj. Jedna z nejlepších T9 ve hře. 

Armor na podvozku je děs a hrůza. Ale věž dokáže neskutečně podržet. Sklopení kanonu, žádná sláva, ale chování kanonu je jedno z nejlepších. 

Rychlost je slabší, obratnost je dobrá hlavně na poměry heavyn a otáčení věže skvělé.

Sidescrape je s Conquerorem těžší a pro méně zkušené hráče, nebo hráče zvyklé na ruský magic armor, nebo armor E-75 nevhodný. Přesto se to dá a něco požerou pásy i když to není samozdřejmostí 

Alfa je dostatečná. Těch 400 průměr je na jeho tieru už pěkný číselko, hlavně po zkušenostech z caernavorna. 

Penetrace 259/326/120 je naprosto parádní a dostatečná, aby zkušenější hráči nemuseli používat premiovou munici. I když  APCR je APCR, vyzkoušel jsem si co udělá Conqueror proti Type 4, když to tam naláduje a nestačil jsem se divit. Type 4 neskutečně dostal i když mi ubral asi +- 500 hp, protože jsem jej nečekal a nevšiml jsem si jej. 

Jedna z nevýhod je více než často poškozená munice. Dávat bacha na tanky s houfnicema, hlavně na ty japonský monstra, protože od nich ty rány pěkně bolí, víc než je zdrávo.

Tank není vhodný pro nezkušené hráče díky absenci pancéřování, nízké rychlosti a těžkého sidescrapu, ale pro zkušené hráče je, dalo by se napsal i op mašinka.

Co tam mám za vybavení, tak nabiják, ventilaci a skládanou optiku. 

Náboje tam mám 22/10/3. I Když tam možná vozím vic APCR munice, než ten tank potřebuje. 

zdenek125 #324 Posted 05 October 2017 - 09:40 AM

Corporal

• Player
  • 43486 battles
  • 187

Přidávám se k předchozímu příspěvku - ten tank je skutečně výborný.

Ve stocku je v podstatě stejný jako jeho předchůdce, jen s paradoxně lepším MM (je to fakt divné, ale je tomu skutečně tak. Jako IX potkáváte X méně často než jako VIII - ze strany WG skutečně mistrovský tah). Tank tedy není špatný, ale ničím ani neoslní.

Nicméně po osazení top děla získáváte naprosto fantastický tank - ve stocku jsem za vrchol považoval 2000 bodů poškození, teď lze bitvu, ve které nedám 3000 považovat za nepovedenou :justwait:.

Tank je celkem pohyblivý, díky silnému motoru i celkem živý s dobrou akcelerací. Dělo má fantastické chování a skvělou přesnost (na velké vzdálenosti trochu zlobí, ale ne víc než ostatní, spíš míň :trollface:) .

Jediná výrazná slabina je munice, sice jsem ještě nezažil, že by mi odlétla věž, ale rovněž nepamatuji bitvu, kdy bych munici neměl alespoň jednou poškozenou :izmena:.

p.s. ten obrovský poklop na věži není, až tak velká slabina jak se zdá, snadno se dají prostřelit jen okraje, a ty na současném publicu trefí jen málokdo :bush: - což je jen další důkaz kvality současných "borců"  :child:

p.p.s. rozhodně vozte nějaká HE - mají fantastickou průbojnost a takový Skorpion nebo Grille jsou docela překvapené - polibek za 560 a půlka posádky v pánu docela potěší :trollface:

Edited by zdenek125, 05 October 2017 - 09:52 AM.

Hombre7319 #325 Posted 18 October 2017 - 09:26 PM

Private

• Player
  • 27644 battles
  • 36
  • [CSM] CSM

Trochu se musím smát této větě kterou WG uvedl změny u britských těžkých tanků "Ve zkratce: po celé cestě vzhůru od tanku Caernarvon budete mít univerzální těžké tanky se silnými děly, spolehlivým pancířem věže a korby a velkou bezpečnostní rezervou. Pojďme to blíže omrknout!

Dle mně Conqueror zůstává jednoúčelový tank a rozhodně ne se spolehlivým pancířem a už vůbec ne korby. Tenhle tank má snad nejhorší vanu ze všech HT tanků ve hře. Tam by vás penetroval i tier 5. tank kdyby jste ho mohli potkat v bitvě a to je fakt tragický. Stále papírová krabice vyložená střelivem s celkem dobrou věží a slušným dělem. Neříkám špičkovým, protože občas to letí vážně do kytek.

Prostě pokud chcete něco zahrát tak až panicky úzkostlivě furt myslet na to že spodek nesmí být vidět a moc dlouho se nezastavovat jelikož kopulka se dá trefit celkem snadno (Batchat 25 ap 2 x po sobě kdy on byl navíc ještě v pohybu). A nedej bože když je ve hře artyna, to máte ještě o další pořádný problém navic.

Městské mapy jsou pro ten tank taky katastrofa, jelikož vy prostě nikde vykouknout nemůžete a sidescraping taky moc nepomáhá i když jsem si myslel že když mu přidají boční pancíř bude to hračka. IS3 mně přesvědčila že ne.

Zlepšená deprese pak samozřejmě pomohla, to rozhodně, ale těch bitev a míst kde ji využijete je minimum. Takže jste zase jen podpůrnej tank. 

Edited by Kampa1987, 19 October 2017 - 11:36 AM.
Změna barvy textu

bobitwo1 #326 Posted 18 October 2017 - 09:55 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11395 battles
  • 855
po novom síce vyzerá oveľa lepšie, dostal 10° depresie,  ale zhoršenie  nabíjania z 8,58s (ventilácia, nabiják, BIA) na 9,24s  je dosť citeľné. Prakticky je to strata jednej rany za minútu. Mali ste aspoň to, keď už ostatný mali buď tony paciera ako Mauschen, Type 4 heavy, E75, VK45.02B, ST-I, čiastočne aj WZ111-1-4, ale to zase malo 490 alfu, AMX 50 120 má zásobník, ale má len o 200 nižšie DPM ako nový Conqueror, Emil 2 má zase nezničiteľnú vežu a . Jediný, čo bol viac menej neslaný tank M103, po  vlastne T8 tanku na T7 čo je T29, prišla T32, síce slabšie delo, ale nezničiteľná veža a potom na tiere 10 stále veľmi dobrá E5. Ak si pozrieme ešte starú vetvu na FV215b, tak sme tam mali Churchill 1, za mňa dosť zábavný stroj vedel prekvapiť, Churchill 7 už bol na hranici utrpenia, Black Prince des a hrôza, Caern už bol lepši ako BP, ale s príchodom nového MM ste vlastne boli veľká pomalá heavy s delom z medka s najhorším DPM medzi heavynami na T8 a bez panciera, ktorá trávila 6/10 hier ako low tier. Conqueror bol konečne dobrý tank, aj keď trpí na muníciu a pokiaľ ste nemohli schovať podvozok, tak ste skončili. Jediné, čo to zachraňovalo, bolo delo a úžasným DPM a veža, čo ako tak dokázala podržať.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users