Jump to content

Konkurs na kartki urodzinowe – zwycięzcy!

• This topic is locked This topic is locked
378 replies to this topic

altek_PL #361 Posted 05 June 2013 - 03:42 PM

Private

• Player
  • 21343 battles
  • 4
  • [1PLGO] 1PLGO
Wysłaliśmy 3 kartki w jednej kopercie, dwóch z nas dostało golda jeden NIE i nie ma go nażadnej liście. Czyżby też wina poczty? Wysłałem ticketa do suportu, PW do Cmd_Latiny i do Falathiego i nic. O ile suport odpowiedział że to nie ich działka to od tych dwojga od tygodnia żadnej odpowiedzi. Poprostu totalna olewka. Ewidentnie kartkę zgubili i mają to serwdecznie gdzieś.
"Nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobisz?".
Żenujące ....

VARDENUS #362 Posted 06 June 2013 - 09:22 AM

Private

• Player
  • 49286 battles
  • 13
  • [KOC] KOC
Hej

Ja myślę że ten cały konkurs to wielka porażka organizatorów , a jeszcze większą porażką jest kompletny brak komunikacji i opieszałość . Firma z 15 letnim doświadczeniem zatrudniająca takich niekompetentnych ludzi ,bez komentarza .
Ja sam otrzymałem co prawda nagrodę goold , i jak najbardziej jej wysokość jest dla mnie oki , bo nie widzę powodu aby nagroda pocieszenia miała zwrócić mi jakiekolwiek koszty ,bo miała to być nagroda niespodzianka ,a nie zwrot kosztów .
Lecz sprawa z zagubionymi kartkami ,i złamanie zasad uznając blachę ,drewno ,i inne tego typu dzieła za kartki to jest k..... gwałt na kilku tysiącach graczy i zachowanie godne k%&@%#'+ i h%&%+@"# .
Naprawdę brak słów na ten brak profesjonalizmu ,a najgorsze jest to ze WG nie wyciąga żadnych wniosków z potknięcia i nie potrafią się przyznać do spaprania sprawy . Gratki dla całego zespołu

(Łapówki w każdej formie są nielegalne ,chyba ze w Azji :) )

Pozdrawiam

VARDENUS #363 Posted 06 June 2013 - 10:53 AM

Private

• Player
  • 49286 battles
  • 13
  • [KOC] KOC
Numer zgłoszenia: SNU-364
   Temat: Konkurs na kartkę
   Dział: Łamanie zasad

No i myślę że bez względu na efekt powinniśmy to zgłaszać do supportu. :)

andrzej009 #364 Posted 06 June 2013 - 05:43 PM

Sergeant

• Player
  • 7141 battles
  • 252
  • [PFACT] PFACT
Ja złożyłem reklamację na poczcie. W ciągu 30 dni (długo) po sprawdzeniu drogi przesyłki, wydadzą mi informację, czy dotarła i kto ewentualnie ją odebrał lub zgubił na poczcie i wpisał fałszywą informację do systemu.

Już wiem, że nie wygrałem czołgu bo zostałem na wstępie wykluczony z udziału. Jeśli chodzi o golda to pewnie też nie dostanę, choć dziwi mnie taka polityka, wszak przesyłka jest rejestrowana.

Zatem poczekam sobie ten maksymalnie miesiąc na oficjalne oświadczenie poczty polskiej i francuskiej. A jak wyjdzie, że to ktoś z WG zgubił to będę torpedował każdy temat na forum i jeździł czołgami nie strzelając :trollface:

PysiekPL #365 Posted 06 June 2013 - 06:30 PM

Private

• Player
  • 5946 battles
  • 4
  • [WOJAK] WOJAK
a czy ktoś może podać adres gdzie można składać reklamacje? Wysłałem kartkę, mam potwierdzenie w necie, że kartka została doręczona, mam potwierdzenie nadania, no i co teraz? Gdzie mogę pisać? I co wysłać?

To ój wcześniejszy wpis:

Zdarzenia przesyłkiLiczba pozycji: 6
Data zdarzenia Jednostka pocztowa Zdarzenie Szczegóły
2013-04-11 11:38 FUP Warszawa 81 Tytusa Chałubińskiego 4 Nadanie
2013-04-11 15:14 WER Warszawa Przyjęcie z ładunkiem
2013-04-12 00:33 WER Warszawa Wysłanie przesyłki z Polski
2013-04-12 17:42 ROISSY COURRIER INTERNATIONAL Przyjęcie przesyłki w kraju przeznaczenia
2013-04-13 09:29 International Postal System Nieudane doręczenie - kolejna próba jutro
2013-04-15 12:28 International Postal System Doręczenie

fIyingdemon #366 Posted 06 June 2013 - 07:20 PM

Lieutenant

• Player
  • 8170 battles
  • 1,688
idziesz na pocztę i pytasz w okienku... mówisz, że przesyłka była poleconym, system pokazuje, że przesyłka doszła a adresat twierdzi, że nie dostał i gdzie to możesz zgłosić... powinni udzielić CI takiej informacji... tylko nie daj się zbyć głupim tekstem, że jak system pokazuje że doszło, to znaczy że doszło... najlepiej powiedz, że to była praca konkursowa i w tym momencie zostałeś pozbawiony nagrody, tylko nie gadaj że to kartka urodzinowa dla WG :P

jacentus28 #367 Posted 10 June 2013 - 07:46 PM

Private

• Player
  • 12423 battles
  • 23
Ja powiem tyle, kartke wyslalem, nic nie dostalem, doszla czy nie doszla nie wiem bo szlo normalna poczta, pierwszego dnia po ogloszeniu wynikow wyslalem ticketa, ze wypadaloby otrzymac nagrode i nie wiem o co biega...dzisiaj wreszcie otrzymalem odpowiedz mniej wiecej w ten desen...eee sory ze twoja kartka nie doszla, zyczymy powodzenia w nastepnych konkursach... a ja wam na to....pocalujcie mnie w chu....a, nie chodzi mi tutaj o te smieszne 500 golda, pracuje stac mnie aby sobie kupic..ale myslalem sobie ok. zbieraja reklamacje i jakos to postaraja sie rozwiazac, a tutaj...eee sory mamy cie w dupie. Kazda powtarzam kazda szanujaca sie firma postaralaby sie zalatwic sprawe aby klienci byli zadowoleni a ci tutaj [edytowano] maja wszystko w dupie...no ok ja mam was w dupie tez...premki nie przedluze(ile juz polecieliscie w plecy [edytowano]?conajmniej 2.5k golda) za to co mi zostalo jak tylko bedzie promocja nakupie miejsc w garazu i bede kase farmil na promocjach i eventach(wlasciwie non stop jakis event jest)... w ten oto sposob [edytowano] WG pozbawily sie dochodu. pozdro

a teraz hejtowac i banowac

Edited by EilaAurora, 11 June 2013 - 10:19 AM.
Ten post został edytowany przez moderatora z uwagi na naruszenie regulaminu. Użytkownik otrzymał powiadomienie. ~EilaAurora

andrzej009 #368 Posted 11 June 2013 - 09:09 AM

Sergeant

• Player
  • 7141 battles
  • 252
  • [PFACT] PFACT

Michal Vessar Wczoraj, 20:23
Witaj Czołgisto,
Dziękujemy za kontakt oraz cierpliwość, niestety w związku z dużym natłokiem zgłoszeń okres odpowiedzi uległ wydłużeniu.
Uprzejmie informujemy, iż powyższe potwierdzenia udowadniają, iż list został wysłany i dotarł do lokalnego oddziału poczty. Niestety, nie oznacza to, iż dotarł do nas - otrzymaliśmy ogromne ilości kartek, część z nich mogła w zamieszaniu trafić w inne miejsca. Niestety, nie posiadając fizycznie opisanej przesyłki, nie możemy przyznać nagrody. Sprawdziliśmy ponownie listy osób, od których otrzymaliśmy kartki w poszukiwaniu potencjalnych błędów zapisu, niestety bez powodzenia.
Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji, nie jesteśmy jednak w stanie w tej sytuacji nic zrobić.
Serdeczne pozdrowienia,
Michal Vessar
Customer Service Representative

I w dodatku jest wielka bariera w rozumie lub jego braku. Statut doręczenie oznacza doręczenie do klienta, a nie do poczty. Ciągłe wykręcanie, a wystarczyło pójść do szkoły za młodu.

Jak PysiekPL cytował swój status doręczenia:

View PostPysiekPL, on 06 June 2013 - 06:30 PM, said:

Zdarzenia przesyłkiLiczba pozycji: 6
Data zdarzenia Jednostka pocztowa Zdarzenie Szczegóły
2013-04-11 11:38 FUP Warszawa 81 Tytusa Chałubińskiego 4 Nadanie
2013-04-11 15:14 WER Warszawa Przyjęcie z ładunkiem
2013-04-12 00:33 WER Warszawa Wysłanie przesyłki z Polski
2013-04-12 17:42 ROISSY COURRIER INTERNATIONAL Przyjęcie przesyłki w kraju przeznaczenia
2013-04-13 09:29 International Postal System Nieudane doręczenie - kolejna próba jutro
2013-04-15 12:28 International Postal System Doręczenie

Czy centrala poczty by listy awizowała do placówki? Według WG tak :trollface:  Czytanie ze zrozumieniem, fajna umiejętność.

komixe #369 Posted 21 June 2013 - 01:04 PM

Corporal

• Player
  • 30397 battles
  • 160
  • [PSZ-E] PSZ-E
Od momentu gdy [edytowano] wypchał się 500 szt. złota cały czas czekam na galerię wygranych "kartek".Do tego czasu przestaję wpierać tą produkcję jako osoba oraz finansowo, zamierzam także informować najbiższe mi osoby chcące kiedyś spróbować przygody w World of Tanks o oszustwach przeprowadzanych przez tą firmę.W momencie wyjścia konkurencyjnej produkcji [edytowano] przechodzę do nich bez zastanawiania.To co wyprawia się tutaj z graczami kojarzyć się może jedynie z sytuacją na białorusi.Zakłamanie oraz gloryfikowanie totalitarnych ustrojów miedzy innymi komunizmu.Ciemnogród oraz prywatny folwark dla pracowników tejże firmy.

Edited by EilaAurora, 24 June 2013 - 02:59 PM.
Ten post został edytowany przez moderatora z uwagi na naruszenie regulaminu. Użytkownik otrzymał powiadomienie. ~EilaAurora

andrzej009 #370 Posted 02 July 2013 - 09:57 PM

Sergeant

• Player
  • 7141 battles
  • 252
  • [PFACT] PFACT
Odgrzewamy kotleta;)

Dziś dostałem pismo z poczty na moją reklamację dotyczącą niedoręczenia listu do WG.

Odpowiedź:

Na podstawie przeprowadzonego postępowania reklamacyjnego, w tym informacji udzielonej przez operatora pocztowego Francji ustalono, że reklamowana przesyłka została doręczona w dniu 16 kwietnia 2013 roku.

Zatem, że się się tak spytam: kto zgubił moją kartkę drogi WG?

Czy w dalszym ciągu będziecie nie przyznawać się do błędu w postaci zgubienia przesyłki?

pol4490 #371 Posted 05 July 2013 - 10:18 AM

Warrant Officer

• Player
  • 17246 battles
  • 776
Odpowiem w ich imieniu:
Nie!

andrzej009 #372 Posted 07 July 2013 - 07:41 AM

Sergeant

• Player
  • 7141 battles
  • 252
  • [PFACT] PFACT

View Postpol4490, on 05 July 2013 - 10:18 AM, said:

Odpowiem w ich imieniu:
Nie!

Miałeś rację:)

Mimo informacji o doręczeniu na stronach obu poczt, takie jest zdanie WG:

Jest mi bardzo przykro ale niestety nasza decyzja jest ostateczna. Sam wiesz jak działa poczta polska. Nie wypełniła swoich obowiązków i twierdzi, że jest na odwrót.

T18_Master #373 Posted 07 July 2013 - 08:37 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 609 battles
  • 400
@UP

Można by teraz tą oficjalną odpowiedź supportu wysłać do Poczty Polskiej i francuskiego odpowiednika.
To poważne firmy. Nie powinny sobie pozwolić  na takie oszczerstwo. Może się skończyć pozwem sądowym przeciwko WG.
W ogóle ta odpowiedź supportu jest "ciekawa" - twierdzą, że Poczta Polska nie wywiązuje się z obowiązków, co sugeruje, że zgubiła przesyłkę, która jednak dotarła do Poczty Francuskiej, bo ta twierdzi, że przesyłkę otrzymaną od Poczty Polskiej dostarczyła do paryskiej siedziby WG.
Niezły, śmierdzący, syf.

Andrzej009

Pociśnij sprawę. Zobaczysz, jeszcze od WG dostaniesz wszystkie premki VIII tieru i miejsca w garażu, w zamian za zaprzestanie dochodzenia w sprawie "zgubionej" przez PP przesyłki.

Edited by T18_Master, 07 July 2013 - 08:41 AM.

pol4490 #374 Posted 07 July 2013 - 12:19 PM

Warrant Officer

• Player
  • 17246 battles
  • 776
Kolega wyżej dobrze gada.
Wyślij to Poczcie Polskiej.

andrzej009 #375 Posted 07 July 2013 - 03:12 PM

Sergeant

• Player
  • 7141 battles
  • 252
  • [PFACT] PFACT
Support już się odcina od sprawy. Plączą się w zeznaniach i odpowiedziach, zaczynają się gubić, więc wolą się już nie wypowiadać na ten temat. To nie jest ich interes tylko organizatorów konkursu, czyli m. in. Ectar, Ipaul72, Falathi, Cmd_Latina, 1nter, więc do nich mam mieć żale, itp.

PW wysłane do powyższych zobaczymy, co się teraz urodzi.

Swoją drogą to ludki z supportu nie czytają chyba dokładnie i odpowiadają metodą kopiuj wklej. Tak coś odpiszemy niech spada. Zresztą zaskakuje mnie też liczebność ludzi, którzy odpisują na tickety (aż tyle ludzi znających polski?)

EDIT:
Tyle luda mi odpowiadało:
Iza Nowa
Piotr Kraayen
Michal Vessar
Marcin Kowalski
Tomasz Staszczyszyn
Michal Awoxer

Edited by andrzej009, 07 July 2013 - 03:31 PM.

fIyingdemon #376 Posted 07 July 2013 - 03:25 PM

Lieutenant

• Player
  • 8170 battles
  • 1,688

Jest mi bardzo przykro ale niestety nasza decyzja jest ostateczna. Sam wiesz jak działa poczta polska. Nie wypełniła swoich obowiązków i twierdzi, że jest na odwrót.

auaaaa... poległem z tego zdania  :trollface:  jest tylko podstawowa różnica - poczta, wszystko jedno która, ma potwierdzenie doręczenia przesyłki... a mało tego jeśli jest tracking, to znaczy że przesyłka była polecona, więc kwestia sprawdzenia podpisu na liście przewozowym, którego zapewne WG już nie ma  :trollface: ale ma poczta...  mógłbym zrozumieć jeden, dwa, trzy przypadki z tych nastu tysięcy, ale nie sytuacje, jak tu ludzie pisali, że wysyłali w jednej kopercie i jeden dostał gold, a drugi nie... poza tym sam filmik WG jest dowodem na jedno => jeden wielki bajzel i brak profesjonalizmu !!! od kiedy to prace konkursowe wysypuje się w taki sposób? pomijam już gługowieczność segregacji, po segregacji od segregacji !!! że nie wspomnę o nagrodzeniu prac pozaregulaminowych !!!

WG nie przyzna się do błędu, koleś lub koleśka, odpowiedzialny/a za odbiór przesyłek już pewnie swoje wysłuchał(a), ale WG oficjalnego zdania nie zmieni... pisałem to wcześniej i jeszcze raz napiszę:

profesjonalna firma miała by gdzieś brak profesjonalizmu ze strony poczty i jeśli klient ma dowód doręczenia przesyłki, to działa na korzyść klienta !!! tego uczył mnie mój szef, który miał własną kilku osobową firmę w pomieszczeniu 3 na 5 metrów i prowadził transakcje kupna/sprzedaży na terenie całej Polski, w kilku krajach Europy, plus USA, GB, a nawet Azja... a wszystko z mojej małej wioski pod Gliwicami !!! tylko WG zapomniało świętą zasadę rynku "klient nasz pan" - kto nie szanuje klienta, traci klienta... jeden zadowolony klient, to kolejnych 10 zadowolonych... jeden niezadowolony, to co najmniej 100 niezadowolonych w linii prostej, do tego kolejnych 100 od każdego z tych 100, to daje 10000 niezadowolonych itd.

tak zupełnie na marginesie - mnie do myślenia daje tylko jedno => nowe nazwiska w supporcie i generalnie milczenie ze strony community... co jakiś czas pojawia się ktoś nowy na forum i przejmuje pałeczkę "ja Wam tłumaczę, a Wy mnie lejcie" od poprzedników, którzy giną w eterze...

T18_Master #377 Posted 07 July 2013 - 03:36 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 609 battles
  • 400

View Postandrzej009, on 07 July 2013 - 03:12 PM, said:

Support już się odcina od sprawy. Plączą się w zeznaniach i odpowiedziach, zaczynają się gubić, więc wolą się już nie wypowiadać na ten temat. To nie jest ich interes tylko organizatorów konkursu, czyli m. in. Ectar, Ipaul72, Falathi, Cmd_Latina, 1nter, więc do nich mam mieć żale, itp.

Pracują dla i są przedstawicielami WG. Reprezentują firmę i konkursy organizują za pozwoleniem i akceptacją centrali. Samowolnie nie mogą sobie zapewne rozdawać golda jak im się żywnie podoba.
Olej niekompetentny support, (tu coś było, ale nie chcę dostać kolejnego bana od nadgorliwego Sevarda).
Ślij OFICJALNĄ ODPOWIEDŹ SUPPURTU WG do odpowiedniej komórki Poczty Polskiej i Francuskiej. To są bardzo stare firmy. Nie pozwolą na szarganie imienia i dobra marki. (zrób screenshota tego stanowiska przedstawicieli WG i reszty korespondencji w tym temacie między Tobą a supportem. Mają adminów systemu skarg, więc mogą skasować Twoją korespondencję z nimi)
Jak im się ponad stuletnie firmy do dupy dobiorą to nieodpowiedzialny i niekompetentny support poleci na mordy z roboty z wilczym biletem w środowisku branżowym.

Edited by T18_Master, 07 July 2013 - 03:47 PM.

pol4490 #378 Posted 07 July 2013 - 08:36 PM

Warrant Officer

• Player
  • 17246 battles
  • 776
Bunt!!!
Zròbmy bunt!!!

andrzej009 #379 Posted 08 July 2013 - 09:22 AM

Sergeant

• Player
  • 7141 battles
  • 252
  • [PFACT] PFACT

View Postdare_devil_81, on 07 July 2013 - 03:25 PM, said:

auaaaa... poległem z tego zdania  :trollface:  jest tylko podstawowa różnica - poczta, wszystko jedno która, ma potwierdzenie doręczenia przesyłki... a mało tego jeśli jest tracking, to znaczy że przesyłka była polecona, więc kwestia sprawdzenia podpisu na liście przewozowym, którego zapewne WG już nie ma  :trollface: ale ma poczta...  mógłbym zrozumieć jeden, dwa, trzy przypadki z tych nastu tysięcy, ale nie sytuacje, jak tu ludzie pisali, że wysyłali w jednej kopercie i jeden dostał gold, a drugi nie... poza tym sam filmik WG jest dowodem na jedno => jeden wielki bajzel i brak profesjonalizmu !!! od kiedy to prace konkursowe wysypuje się w taki sposób? pomijam już gługowieczność segregacji, po segregacji od segregacji !!! że nie wspomnę o nagrodzeniu prac pozaregulaminowych !!!

To zdanie jest godne medalu lub odznaczenia:D

Poczta Polska to już zupełnie inna instytucja niż kiedyś. Oczywiście jest tam jeszcze kilka bareizmów, ale są już nowocześni. W mojej firmie nadaję około tysiąca przesyłek miesięcznie i nie dociera maksymalnie kilka z nich. Nadajemy listami zwykłymi, bez potwierdzeń nadań, itp. a na hasło nie dostałem wysyłamy jeszcze raz. Skuteczność doręczeń jest ogromna do stanu z kiedyś tam wcześniej.

Wysłałem maila i Pani mi szybko powiedziała co i jak. Mają potwierdzenie w siedzibie, ale niestety regulaminy nie pozwalają na ksero i wyślij do mnie. Ale jest druga instancja i wystarczy, że wyślę do nich odwołanie o dodatkowe informacji i bez żadnego żalu w d... mi wyślą. Ewentualnie mogę pojechać do centrali i zrobić zdjęcie pisma z Poczty Francuskiej.

W systemie trackingowym już przesyłka nie figuruje (ze względu na czas przechowywania danych) ale na papierze jest nadal:)

Zatem czekam. Nie zależy już mi na tym 500 golda, bo mogę sobie kupić to nie jest majątek. Nagrody nie dostanę, bo niby jak jak już rozdane. Ale nie lubię jak ktoś mnie robi w ciula, i po prostu nie popuszczam. Taki zawzięty charakter :trollface:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users