Jump to content

E 25

E-25

• Please log in to reply
1468 replies to this topic

__Draco__ #41 Posted 06 July 2013 - 12:40 PM

Lance-corporal

• Player
  • 13472 battles
  • 51
Z tego co widzę na teście to czeka go napewno nerf. A powinien dostać nerfa i to dużego. Brak tu tego czym WG tak często tłumaczy wszelkie "ułomności" czołgów premium - BALANSU.
Poza tym czołg premium zawsze musi być gorszy od normalnego odpowiednika - co WG też potwierdza.
A co tu jest? Niby niszczyciel, który prędkością max, przyśpieszeniem i zasięgiem widzenia zawstydziłby niejednego scouta. Do tego spamerskie działo z nienajgorszą penetracją i celnością.
Więc jeśli WG nie przykręci mu trochę śruby to czeka nas nowy wysyp gold noobków w plutonach na wyższych tierach, ścigających się po medal zwiadowcy. Na obecną chwilę może on spokojnie zastąpić tego nowego ruskiego scouta, a td chyba nie od tego jest.

SourishPL #42 Posted 06 July 2013 - 12:43 PM

Corporal

• Player
  • 8476 battles
  • 103
  • [GROM2] GROM2

View PostThor354, on 02 June 2013 - 07:37 PM, said:

Z filmiku wynika że to straszna pokraka.
No bez jaj słaby pancerz ok ale jeśli dadzą mu słomkę z pantery to aż przykro będzie strzelać do właścicieli tej pokraki. :smiles:

Może słaby pancerz ale z gry na testówce często łapał strzały za zero
a dmg działa jest nawet przyzwoity :)

michal02811 #43 Posted 06 July 2013 - 02:35 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 27603 battles
  • 341
Jesli to jest przyzwoity dmg to jaki uznacie za kiepski?

DRACOOLLA #44 Posted 07 July 2013 - 02:16 AM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 20306 battles
  • 774
  • [SAMI] SAMI

View Post__Draco__, on 06 July 2013 - 12:40 PM, said:

Z tego co widzę na teście to czeka go napewno nerf. A powinien dostać nerfa i to dużego. Brak tu tego czym WG tak często tłumaczy wszelkie "ułomności" czołgów premium - BALANSU.
Poza tym czołg premium zawsze musi być gorszy od normalnego odpowiednika - co WG też potwierdza.
A co tu jest? Niby niszczyciel, który prędkością max, przyśpieszeniem i zasięgiem widzenia zawstydziłby niejednego scouta. Do tego spamerskie działo z nienajgorszą penetracją i celnością.
Więc jeśli WG nie przykręci mu trochę śruby to czeka nas nowy wysyp gold noobków w plutonach na wyższych tierach, ścigających się po medal zwiadowcy. Na obecną chwilę może on spokojnie zastąpić tego nowego ruskiego scouta, a td chyba nie od tego jest.
KE?
Przecież E-25 jest tak ułomne,jak tylko może być...chyba KAŻDY TD VII tieru wdepta go w glebe bez problemu...więc nie wiem o co ci chodzi...myślę,że przy odrobinie uwagi poskładasz go w Stugu, pomimo lepszych parametrów działa i większej ilości HP...pancerz GORSZY niż w Hetzerze (?!). Jego JEDYNA zalet to prędkość...i szybkie jej wytracanie (niestety na zakrętach również)..a dynamika skrętu wcale nie rewelacyjna, co przy niespecjalnym wychylaniu działa dobija...a co do zasięgu widzenia...powaliło kolegę? może niech staty porównywalnych tierowo scoutów porówna....i dołoży do tego,że scout ma STAŁY bonus do camo (nieważne, czy stoi, czy jedzie), a nie tylko po zatrzymaniu jak TD. A działo z tą penetracją i podobną celnością (oraz w sumie z niewiele gorszym rof-em ma Stug...na V tierze...i jakoś tam NIE jest "przekoksane"...Jedyną szansą dla niego to jakiś sensowny BUFF (albo spora przecena - tylko wtedy można go będzie kupiś dla wartości kolekcjonerskich). FAKT, serwer testowy nie rozpieszcza, wysypało tych TD-ków i fałszują sie przez to wyniki...ale ja dla testu ustawiłem sobie tylko grę E-25, Hellcat, PZIV S, i SU-122-44, więc TD-ki ladujące podobnie (tak, Pz to też prawie TD :) )...i wyniki są jednoznaczne..najgorzej idzie mi w tym nowym szajsie....

@BuziekLechii
On o ile wiem nie trafia na IX, więc w takim plutonie jest to zazwyczaj "strata slota", a nie szansa na spotowanie. Bo porównywalne, albo i lepsze wyniki osiągnąłbyś dedykowanym "spotterem"
poza tym:
-wymiary...boje się,że to nic pewnego, bo jest dużo za mały...coś chyba pokopali ze skalowaniem...NIE może być mniejszy niż Hetzer, przy ponad 2 krotnie większej wadze i gorszym pancerzu?
-Niska sylwetka i jak się wydaje całkiem przyzwoity współczynnik "znikalności"...bez problemu "sadzę" w niego pestki z 400 metrów..czy faktycznie ta sylwetka mu pomaga? Bo chyba raczej przeszkadza,skoro można w niego trafić,a zapewne okaże się za niski dla wielu miejscówek..(  :teethhappy:  ). a z tą znikalnością jest dziwnie....(nie mam na nim "żarówy", to ciężko się wypowiadać...ale często mnie widza...jakoś łatwiej, niż w SU-122-44
-Świetny rof(z BIA, wentylacją i dosyłaczem schodzi się poniżej 2.5 sec)... zgadza się
-Bardzo wysoki "credit factor"...czy ja wiem...po prostu tanie pestki, ale to już "masz" na M10E, czy PZIV"s"..w końcu to VII tier, MUSI mieś lepszy od nich współczynnik (poza tym, zapewne M10E ma lepszy)
-Niezły zasięg widzenia ...bez przesady (fakt,nieco lepiej niż w "jadzi"...tylko czy to aż takie ważne dla td-ka?)
-Penetracja(przy stałym używaniu pocisków premium nie ma najmniejszych problemów z kąsaniem dowolnego przeciwnika) ..penetracja "ssie po całości"..na tym tierze. kropka (bo to,że niczym się nie wyróżnia, to oczywiste.jest analogiczna jak we wszystkich "42L/70"..
-Celność...racja, jest genialna, bez dwóch zdań. I to, w połączeniu z ROF-em, daje mu jakiekolwiek szanse przy grze w dalekiej drugiej linii....tylko po co wtedy taka mobilność..?
minusy już sam wypisałeś...

Edited by DRACOOLLA, 07 July 2013 - 02:20 AM.

Ragewit #45 Posted 07 July 2013 - 02:40 AM

Warrant Officer

• Player
  • 47650 battles
  • 683

View PostDRACOOLLA, on 07 July 2013 - 02:16 AM, said:

KE?
Przecież E-25 jest tak ułomne,jak tylko może być...chyba KAŻDY TD VII tieru wdepta go w glebe bez problemu...więc nie wiem o co ci chodzi...myślę,że przy odrobinie uwagi poskładasz go w Stugu, pomimo lepszych parametrów działa i większej ilości HP...pancerz GORSZY niż w Hetzerze (?!). Jego JEDYNA zalet to prędkość...i szybkie jej wytracanie (niestety na zakrętach również)..a dynamika skrętu wcale nie rewelacyjna, co przy niespecjalnym wychylaniu działa dobija...a co do zasięgu widzenia...powaliło kolegę? może niech staty porównywalnych tierowo scoutów porówna....i dołoży do tego,że scout ma STAŁY bonus do camo (nieważne, czy stoi, czy jedzie), a nie tylko po zatrzymaniu jak TD. A działo z tą penetracją i podobną celnością (oraz w sumie z niewiele gorszym rof-em ma Stug...na V tierze...i jakoś tam NIE jest "przekoksane"...Jedyną szansą dla niego to jakiś sensowny BUFF (albo spora przecena - tylko wtedy można go będzie kupiś dla wartości kolekcjonerskich). FAKT, serwer testowy nie rozpieszcza, wysypało tych TD-ków i fałszują sie przez to wyniki...ale ja dla testu ustawiłem sobie tylko grę E-25, Hellcat, PZIV S, i SU-122-44, więc TD-ki ladujące podobnie (tak, Pz to też prawie TD :) )...i wyniki są jednoznaczne..najgorzej idzie mi w tym nowym szajsie....

@BuziekLechii
On o ile wiem nie trafia na IX, więc w takim plutonie jest to zazwyczaj "strata slota", a nie szansa na spotowanie. Bo porównywalne, albo i lepsze wyniki osiągnąłbyś dedykowanym "spotterem"
poza tym:
-wymiary...boje się,że to nic pewnego, bo jest dużo za mały...coś chyba pokopali ze skalowaniem...NIE może być mniejszy niż Hetzer, przy ponad 2 krotnie większej wadze i gorszym pancerzu?
-Niska sylwetka i jak się wydaje całkiem przyzwoity współczynnik "znikalności"...bez problemu "sadzę" w niego pestki z 400 metrów..czy faktycznie ta sylwetka mu pomaga? Bo chyba raczej przeszkadza,skoro można w niego trafić,a zapewne okaże się za niski dla wielu miejscówek..(  :teethhappy:  ). a z tą znikalnością jest dziwnie....(nie mam na nim "żarówy", to ciężko się wypowiadać...ale często mnie widza...jakoś łatwiej, niż w SU-122-44
-Świetny rof(z BIA, wentylacją i dosyłaczem schodzi się poniżej 2.5 sec)... zgadza się
-Bardzo wysoki "credit factor"...czy ja wiem...po prostu tanie pestki, ale to już "masz" na M10E, czy PZIV"s"..w końcu to VII tier, MUSI mieś lepszy od nich współczynnik (poza tym, zapewne M10E ma lepszy)
-Niezły zasięg widzenia ...bez przesady (fakt,nieco lepiej niż w "jadzi"...tylko czy to aż takie ważne dla td-ka?)
-Penetracja(przy stałym używaniu pocisków premium nie ma najmniejszych problemów z kąsaniem dowolnego przeciwnika) ..penetracja "ssie po całości"..na tym tierze. kropka (bo to,że niczym się nie wyróżnia, to oczywiste.jest analogiczna jak we wszystkich "42L/70"..
-Celność...racja, jest genialna, bez dwóch zdań. I to, w połączeniu z ROF-em, daje mu jakiekolwiek szanse przy grze w dalekiej drugiej linii....tylko po co wtedy taka mobilność..?
minusy już sam wypisałeś...
mobliność aby uciec powyżej 100 m-200 m jeśli masz cammo będziesz ninją :trollface:
ciągle będziesz słyszeć e-25 hacker  :trollface:

Edited by RommelPownz, 07 July 2013 - 02:40 AM.

cichy1173 #46 Posted 07 July 2013 - 10:12 AM

Warrant Officer

• Player
  • 13908 battles
  • 629
  • [F-T-R] F-T-R
On nie ma słomki z panther. Tylko ze stuga

jakub_czyli_ja #47 Posted 07 July 2013 - 08:41 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 37701 battles
  • 3,498
  • [XII-2] XII-2

View Postcichy1173, on 07 July 2013 - 10:12 AM, said:

On nie ma słomki z panther. Tylko ze stuga
Akurat ma działo które historycznie miała Pantera (i PanzerJager IV/L70). A nie StuG.

Kuba9m #48 Posted 08 July 2013 - 12:44 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 25693 battles
  • 1,205
  • [PSQD] PSQD
Zagrałem tym czołgiem na testowym , prędkość , zwrotność fajna (mt-25 miało problem podgonić) , jednak brak pancerza jest odczuwalny (wszystko nas bije).
Działo byłoby fajne gdyby miało standardowo 175mm penerki , 215mm na premium. Strzelając do drugiego takiego e25 z prem ammo wchodziło bezproblemowo , na zwykłym ammo był ding (co prawda miałem ostry kąt ale i tak)
Za ~1700dmg było około 55k kredyta , wg mnie tak sobie , czołg jest słaby i nie opłacalny , no chyba że za 3k golda i to tak bardziej zakup dla kolekcjonera. SU122-44 jest sporo lepszym prem td na 7 tierze , dinga , i ma mocne walnięcie

PawelP7 #49 Posted 13 July 2013 - 06:01 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 27738 battles
  • 461
  • [-GSW-] -GSW-
Czy cena 6700 golda jest potwierdzona?

MrFiShBoT_PL #50 Posted 13 July 2013 - 11:01 PM

Corporal

• Player
  • 19838 battles
  • 143
  • [AAP] AAP
Noo zasadniczo to ją obniżyli na testowym, więc na chwilę obecną właśnie tyle kosztuje owy niszczyciel. Aczkolwiek jest możliwość zamiany ceny z/po apdejcie

Edited by MrFiShBoT_PL, 13 July 2013 - 11:01 PM.

Mandoleran #51 Posted 14 July 2013 - 10:51 AM

Lieutenant Сolonel

• Beta Tester
  • 32534 battles
  • 3,330
  • [-BD-] -BD-
Jak na chwilę obecną wyglądają parametry taktyczne tej maszyny? Mniej więcej tak jak w linku na pierwszej stronie + cena ustwiona na 6+ k golda?

Kuez #52 Posted 14 July 2013 - 09:40 PM

Private

• Player
  • 31959 battles
  • 8
Aktualnie na testowym jest za 6700 gold, a parametry bez zmian (takie jak w linku, który podał Bruner_PL na pierwszej stronie)

SzybkiBolek #53 Posted 15 July 2013 - 04:28 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 14572 battles
  • 1,366
  • [--PMS] --PMS

View PostToussaint2, on 14 July 2013 - 09:40 PM, said:

Aktualnie na testowym jest za 6700 gold, a parametry bez zmian (takie jak w linku, który podał Bruner_PL na pierwszej stronie)
za 3k można by się jeszcze pokusić, ale nie za 6,7k...
pogięło ich i tyle.

a teraz coś z zupełnie innej beczki: nikt tego nie będzie kupować, więc zrobią czary mary z MM, pójdzie kontrolowana fama fanbojów WG na tym forum o fenomenie tego czołgu i ludziska rzucą się jak na ciepłe bułeczki xD

errr1c #54 Posted 16 July 2013 - 11:20 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 21110 battles
  • 325

View Post__Draco__, on 06 July 2013 - 12:40 PM, said:

Hje Hje Hje. SU-122-44 obala ten argument w jednej chwili. No właśnie, porównując E-25 do tego ruskiego potworka(w sensie walenie monster hitów), to on wypada nawet nie blado, ale jak gó*no :) Zastrzegam, że abstrahuję od kwestia zarabiania.

Balck_Marco #55 Posted 24 July 2013 - 08:43 PM

Lance-corporal

• Player
  • 25907 battles
  • 80
mam i powiem jedno.....fantastyczna zabaweczka! Do grania, czysto for fun.....z załoga na 4 perkach pojawia się przy 30m, stojąc za pojedyńczym krzaczkiem. Super MM max, na 8 tiery i z goldem, nawet IS 3 schodzi na kilka strzałów, z BIA,Dosyłaczem czas przeładowania 2,53 sek....abstrachując do wypowiedzi tutaj, można stwierdzić, że posiadacze go ukochają,a przeciwnicy znienawidzą, jak w każdej dziedzinie życia...ja go pokochałem bardziej od FCM-a 36 Pak 40...
Może załozymy Fun Club posiadaczy E-25?

battleofbacon #56 Posted 24 July 2013 - 09:08 PM

Lieutenant Сolonel

• Clan Diplomat
  • 37021 battles
  • 3,039
  • [VANDA] VANDA
WG chyba sporo zarobiło już pierwszego dnia na tym czołgu w 8/10 bitew jest tego co najmniej 2.

Cyborg_R_A_T #57 Posted 24 July 2013 - 09:26 PM

Private

• Player
  • 22400 battles
  • 17
A ja tam go kupie... jak będzie za pół ceny, bo 6700 golda nie jest wart a jeżeli to pojazd do zarabiania i ktoś ma ograniczone fundusze to powinien wybierać pomiędzy PanterM10 a Su122-44, co do M10 kupiłem go za pół ceny w promocji i jestem mile zaskoczony, polecam ten czołg (su 122-44 nie grałem), a co do moich jak i innych wrażeń z gry czołgiem E25 to poczekajmy aż ktoś opisze grę /nagra na YT/ na normalnym serwerze, moim zdaniem gra na testowym nie jest miarodajna.
Ja jestem ciekaw jak będzie się on spisywał, podejrzewam że na otwartych przestrzeniach dzięki jego celności i szybkości celowania będzie spamował po weekspotach, ale pożyjemy zobaczymy.

Edited by bartoszlis, 25 July 2013 - 09:19 AM.

Balck_Marco #58 Posted 24 July 2013 - 11:53 PM

Lance-corporal

• Player
  • 25907 battles
  • 80

View Postbartoszlis, on 24 July 2013 - 09:26 PM, said:

A ja tam go kupie... jak będzie za pół ceny, bo 6700 golda nie jest wart a jeżeli to pojazd do zarabiania i ktoś ma ograniczone fundusze to powinien wybierać pomiędzy PanterM10 a Su144-22, co do M10 kupiłem go za pół ceny w promocji i jestem mile zaskoczony, polecam ten czołg (su 144-22 nie grałem), a co do moich jak i innych wrażeń z gry czołgiem E25 to poczekajmy aż ktoś opisze grę /nagra na YT/ na normalnym serwerze, moim zdaniem gra na testowym nie jest miarodajna.
Ja jestem ciekaw jak będzie się on spisywał, podejrzewam że na otwartych przestrzeniach dzięki jego celności i szybkości celowania będzie spamował po weekspotach, ale pożyjemy zobaczymy.

czytaj ze zrozumieniem....juz mam go w garażu i gram na normalnym serwerze, nie testowym...
jako for fun....polecam

T18_Master #59 Posted 25 July 2013 - 06:54 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 609 battles
  • 400

View PostBalck_Marco, on 24 July 2013 - 08:43 PM, said:

mam i powiem jedno.....fantastyczna zabaweczka! Do grania, czysto for fun.....z załoga na 4 perkach pojawia się przy 30m, stojąc za pojedyńczym krzaczkiem. Super MM max, na 8 tiery i z goldem, nawet IS 3 schodzi na kilka strzałów, z BIA,Dosyłaczem czas przeładowania 2,53 sek....abstrachując do wypowiedzi tutaj, można stwierdzić, że posiadacze go ukochają,a przeciwnicy znienawidzą, jak w każdej dziedzinie życia...ja go pokochałem bardziej od FCM-a 36 Pak 40...
Może załozymy Fun Club posiadaczy E-25?

Tylko żebyś nie płakał z każdym kolejnym patchem, gdy go będą nerfić po trochu.
Przecież to było jasne, że za tak wygórowaną cenę ten czołg musi być lekko OP na początku sprzedaży.
Z upływem czasu (gdy księgowy w firmie uzna, że sprzedał się w odpowiedniej liczbie) przejedzie się po nim walec w celu wyrównania balansu, tym bardziej, że to niemiaszek.  :teethhappy:

Cyborg_R_A_T #60 Posted 25 July 2013 - 08:28 AM

Private

• Player
  • 22400 battles
  • 17

View PostBalck_Marco, on 24 July 2013 - 11:53 PM, said:

czytaj ze zrozumieniem....juz mam go w garażu i gram na normalnym serwerze, nie testowym...
jako for fun....polecam
Czytaj ze zrozumieniem... do opinii o czołgu potrzeba trochę więcej jak tylko twoje zdanie... pozdrawiam

Also tagged with E-25

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users