Jump to content

E 25

E-25

• Please log in to reply
1468 replies to this topic

Mandoleran #81 Posted 31 July 2013 - 11:20 AM

Lieutenant Сolonel

• Beta Tester
  • 32534 battles
  • 3,330
  • [-BD-] -BD-

Super Pers zarabia przyzwoicie i myślę że jego zarobki można odnieść jakoś do innych prem ósemek
Może dalatego że to też jest ósemika? Premiumy na tier VIII to przypomnę oprócz kilku ht to również chińczyk i właśnie super pers. Wszystkie one bez wyjątku mają mocną siłę ognia, albo średnią ale wspartą pancerzem z adamantium z małą ilością dziur. wszystkie one mają też nieco wyższą penetrację niż ten e-25. Niektóre tylko trochę, ale te trochę to właśnie różnica w skutecznym dziurawieniu tiera VIII i co twardszych VII bez czekania aż łaskawy Pan się ustawi bokiem lub tyłem.
Tak jak napisał DRACOOLLA kamuflaż toto ma taki że jak dojedzie gdzieś i stanie może być niewykrywalny dłuższy czas, pod warunkiem że to miejsce odległe (a pamiętasz waść ze z odległością spada pena na ap i podkalibrowych?), ale jeśli bedzie się musiał przmieścić bo z pozycji nie ma opcji bicia w dogodne rejony to po nim bo jak wiadomo gdzie orientacyjnie siedzi to ktoś się po niego pofatyguje (tak btw fajnie wybucha po trafieniu z le artki, tej premium), albo bedzie się pilnował aby sukinsyn do strzelania musiał wychylić pysk.
Pare postów wyżej pisałem o przykładowym spocie na lotnisku. Koleś przeciwnej drużyny tam pojechał, ale za wolno i został wypatrzony miał do wyboru siedzieć i sie nie wychylać, alb próbować strzelać, wybrał to drugie, stracił cammo i już po pierwszym strzale wyparował od pocisku 122 z bl-9 kolegi i mojego z 120mm, wiedzieliśmy że tam jest, czekaliśmy na niego i tyle było kozakowania. Miał do wyboru odjechać stamtąd i tracić czas na szukanie nowego spota co może by mu się udało dzięki szybkości a może nie, wyprysnąć po artę ze skutkiem jak wyżej, ale większą szansą na nie dojechanie albo nic nie zrobić.
Na mapach z dużą ilością krzakół ma szanse, ale tylko szanse, chyba że załączy sobie jakieś cheat mody z czasami przeładownia, laser celowniczym i auto aimem na weak spoty. Opcjonalnie może też strzelać z golda ale wtedy to raczej nie zarobi

Tasiorowski #82 Posted 31 July 2013 - 03:21 PM

Warrant Officer

• Player
  • 29729 battles
  • 535

View PostDRACOOLLA, on 31 July 2013 - 11:04 AM, said:

TD-ki nie maję jakiegoś preferencyjnego sposobu wyliczania CAMO...wręcz przeciwnie, to Lighty mają preferencyjny (taki sam w ruchu, co w postoju) - w każdym razie część "bazową"...
na chwilę obecną, czołg - porażka (za taką cenę)...może,gdyby został przy pierwotnie planowanej  198 penetracji, coś by to dało (IHMO na pewno)...ale głupio by wyglądał z "długą" plujką od pantery
Miałem na mysli raczej to, że można się tym czołgiem w jakimś przyjemnym miejscu zasadzić i faktycznie użyć ROFa, bez fanfar i zimnych ogni jakie towarzyszą pojawieniu się gdziekolwiek SP lub T34 ( w sensie że mają one "ujemny" kamuflaż.) ta pena w zupełności styka na wszystko co na ten MM wpada. Nie ma czołgu z VII tieru którego nie przebijesz tym od przodu, mam oczywiście na myśli weakspoty. Moim zdaniem idea jest taka - w krzak, czekać, pojawią się to zasypać ogniem a jak się zaświeci żarówa to spier... na nową miejscówkę. Prędkość tego batmobila zdecydowania pozwala żeby nawiać większości czołgów. Jak będzie zwrot golda za Super Persa, na pewno go sobie kupię.

Mandoleran #83 Posted 31 July 2013 - 06:14 PM

Lieutenant Сolonel

• Beta Tester
  • 32534 battles
  • 3,330
  • [-BD-] -BD-

Jak będzie zwrot golda za Super Persa, na pewno go sobie kupię.
YYYYYY?????

bigbadblackdog #84 Posted 31 July 2013 - 07:33 PM

Sergeant

• Player
  • 3743 battles
  • 248
  • [__BPS] __BPS
jak dla mnie to taki stuningowany deko Stug :) ale za tą kasę sieę totalnie nie opłaca :)

przy 198 peny byłby ostro przegięty - 135 dmg co mniej niż 3 sekundy włażące we wszystko bez problemu z jego celnością i czasem celowania przy dobrej załodze i lornetce, wencie i siatce robiło by straszną sieczkę na dystans :)

Tasiorowski #85 Posted 31 July 2013 - 07:35 PM

Warrant Officer

• Player
  • 29729 battles
  • 535

View PostMandoleran, on 31 July 2013 - 06:14 PM, said:

YYYYYY?????

Ma być zwrot golda za Super Persa po patchu/nerfie. Jak się nie spodoba użytkownikowi, to będzie mógł go sprzedać za złoto w kwocie zakupu ( 7200 gold ) nie słyszał o tym  :smile: ??

Tasiorowski #86 Posted 31 July 2013 - 07:36 PM

Warrant Officer

• Player
  • 29729 battles
  • 535

View Postbigbadblackdog, on 31 July 2013 - 07:33 PM, said:

jak dla mnie to taki stuningowany deko Stug :) ale za tą kasę sieę totalnie nie opłaca :)

przy 198 peny byłby ostro przegięty - 135 dmg co mniej niż 3 sekundy włażące we wszystko bez problemu z jego celnością i czasem celowania przy dobrej załodze i lornetce, wencie i siatce robiło by straszną sieczkę na dystans :)
wówczas byłby OP i byłby niesamowity lament bo dobzi gracze z dobrymi załogami masakrowaliby na otwartych mapach wszystko, włącznie z najbardziej pancernymi IX. Jako bardzo zadowolony użytkownik Panthery/M10 stwierdzam że ta pena styka w zupełności

taczyniak #87 Posted 31 July 2013 - 07:39 PM

Private

• Player
  • 12656 battles
  • 6
  • [13SV] 13SV
mam E-25 spoko czołg ,wrzuca nas od 4 do 8 tieru max.  8 tier dzieżko spenetrować bo działo L71 jest słabe (lepsze działo by było L100)  ale można wtedy używać tego czołgu jako scouta bo jest szybki.  Pancerz często odbija nawet 8 tier ,ale jest często gęsto papierowy. Duży plus tego czołgu to ładowanie działa 2.53 to w ciągu kilkudziesięciu sekund bajka, zanim ciężkie czołgi się ruszą to potrafię wyeliminować nawet Lowe. Podsumowanie TD-ek i scout w jednym , wydałem Golda i nie żałuje. pzdr ....... a jeszcze jedno jest niższy niż jagdpanzer IV i z dalekiej odległości czołgi słabo trafiają :)

bigbadblackdog #88 Posted 01 August 2013 - 12:05 AM

Sergeant

• Player
  • 3743 battles
  • 248
  • [__BPS] __BPS
poza tym, często widzę, że goście nim grający mają naprawdę dobre wyniki typu największy dmg w obu drużynach jeżeli bitwa jest na 6-7 tierach :) obserwując sobie go na serwerach  myślę, że bardzo fajną cechą tego czołgu w porównaniu do Stuga jest jego mega prędkość - gdy przeciwnik zbliża się do nas na niebezpieczną odległość można szybko spierdzielić gdzies dalej  i cały czas nawalać z dystansu co na Stugu czasem się nie udaje  a jak przeciwnik skróci dystans na tyle żeby nas wyspotować to w Stugu giniemy w sekundę, szczególnie na  6 czy 7 tierach (350hp) :) jak będzie kiedyś w promocji 50% to go kupię na pewno :)

Edited by bigbadblackdog, 01 August 2013 - 12:06 AM.

Fuzekle #89 Posted 01 August 2013 - 07:28 AM

Warrant Officer

• Player
  • 38813 battles
  • 551
Właśnie o tym pisałem, on nie musi wzbudzać strachu. On ma zarabiać kredyty. Ja też często gęsto widzę że dmg ma bardzo przyzwoity i jak ktoś nie popełni błędu na początku to zawsze jest w topie w wynikach. Pantera M10 tez w nikim strachu nie wzbudza a zarabia się na niej łatwiej niż w T59 i Kw5. Nie twierdzę że więcej (czasami jednak i tak się zdarza) ale łatwiej. Zresztą ja lubię takie paziowe premtanki. Nikt od nich za dużo nie wymaga więc można zagrać po swojemu bez spinki. I o dziwo przynosi to często lepsze efekty niż tymi wzbudzającymi szacun na dzielni.

Tasiorowski #90 Posted 01 August 2013 - 09:21 AM

Warrant Officer

• Player
  • 29729 battles
  • 535

View Postojciecmacka, on 01 August 2013 - 07:28 AM, said:

Właśnie o tym pisałem, on nie musi wzbudzać strachu. On ma zarabiać kredyty. Ja też często gęsto widzę że dmg ma bardzo przyzwoity i jak ktoś nie popełni błędu na początku to zawsze jest w topie w wynikach. Pantera M10 tez w nikim strachu nie wzbudza a zarabia się na niej łatwiej niż w T59 i Kw5. Nie twierdzę że więcej (czasami jednak i tak się zdarza) ale łatwiej. Zresztą ja lubię takie paziowe premtanki. Nikt od nich za dużo nie wymaga więc można zagrać po swojemu bez spinki. I o dziwo przynosi to często lepsze efekty niż tymi wzbudzającymi szacun na dzielni.
o toto, +1. To forum ma większą moc niż by się wydawało. Lamenty i płaczki na temat niektórych czołgów powodują, że są one właśnie niedoceniane, nie oczekuję się od nich dużo, a jak się zaświecisz przeciwnikowi gdzieś tam, to przeważnei Cię oleje bo ma ważniejsze rzeczy na głowie. Właśnie dzięki temu taka prem Panterka ma całkiem spoko pole manewru, celność i penetracja w zupełności wystarczają na dziabanie wszystkiego. Z medów VII tieru mam o dziwo na niej najlepsze statystyki. Pomimo że VK DB wydawałą się większym killerem, bardziej mobilna i generalnie wpadało się nią na inne czołgi na większej "k urwie" to z niewyjaśnionych rzyczyn PZV/M10 radzi sobie jakoś lepiej. Zarobki też są świetne. Jeszcze co do samego E25. papierowe czołgi generalnie są bardziej wymagające od czołgisty i załogi. Bez kamuflażu i żarówy ciężko rozsądnie grać takimi rzeczami. Jednak szybki czołg z ROFEM zawsze będzie miał predyspozycje na killera. Taki ELC ma bardzo słaby ROF, ponieważ byłby OP gdyby miał typowy ROF innych 90mm. Dlatego też widuję często zielono/niebieskich graczy na nim z działem 75 mm. Osobiście jeżdżę z 90 mm ze względu na Penę, i na to że nie mam ochoty spamować goldem z 75 mm. Niemniej jednak mając do dyspozycji czołg taki jak E75, mając rozegranych x-set bitrw na ELC, wydaje mi się to jako "must have". NIe każdy ma umiejętnośći i załogi aby wykorzystać potencjał takiego czołgu, bo bezmyślna kampa ze względu na brak powyższych też się mija z celem.

rafly #91 Posted 14 August 2013 - 11:44 AM

Sergeant

• Player
  • 24009 battles
  • 247
  • [SAPSQ] SAPSQ
Jedna rzecz jest dziwna. Do tej pory bitwy z E25 nie sa notowane w żadnych statystykach ogólnych. Dotyczy to zarówno profilu gracza na portalu, apki na iPhona jak i zewnetrznych serwisów jak noobmeter. noobmeter ponadto podaje informację o błędzie w liczbie bitew, że nie może pobrać tych bitew z serwerów WG. DZIWNE!!!Co do czołgu to gra mi się nim coraz przyjemniej. Można robić podobny DMG do stuga. Ostatnio coraz częściej robię ok 2k dmg. Uważam to za sredni wynik na VII tierze ale pojazd daje na niektórych mapach ogromne pole do popisu ze względu na szybkość przemieszczania sie. Jeśli ktoś gra TDkami w stylu kiszenia dupy w 1 krzaku przez całą bitwe to niech lepiej sobie nim głowy nie zawraca. To jest TDek dla ludzi, którzy grają TD a nie czekają, którzy patrzą na mapę, reagują i potrafia czasem podjąć ryzyko.

Edited by rafly, 14 August 2013 - 01:13 PM.

Kedorlaomer #92 Posted 14 August 2013 - 02:40 PM

Warrant Officer

• Player
  • 3915 battles
  • 882
Miał być drogi crap tank, a okazuje się, że ten TD to istny morderca. Sam go nie posiadam, ale jak widzę w pobliżu, to staram się jak najszybciej ubić.
To jest jeszcze gorsze ścierwo od ELC! Wali co trzy sekundy, w dodatku cholernie celnie. Zanim się człowiek obejrzy to połowy hp ni ma. A jak się dobiorą dwa takie "zergi" w plutonie to masakra.
Cena odstrasza, jednak podejrzewam, że czołg daje niesamowity fun z gry, podobnie jak ELC.

addept #93 Posted 14 August 2013 - 04:15 PM

Lieutenant General

• Player
  • 47261 battles
  • 6,574
  • [-YUP-] -YUP-
Ostatnio gdy jechałem w bitwie swoim V trierem - T1HT natknąłem się na E-25 i w walce czołowej (face to face, bez hull downa, z leciutkim kątowaniem)  4 razy go przebiłem strzelając ze standardowej amunicji. On mnie oczywiście zjechał do końca, ale  tez miał trochę problemów ze mną bo spróbowałem sidescrapa zza osłony, ale sidescrap T1HT przeciwko VII trierowi jest raczej mało efektywny i w sumie to spotkanie skończyło się czystym mordobiciem po twarzach (chciałóem przetestować moc E-25). Pomimo przewagi w sile ognia  raz zdjął mi tylko gąski bez dmg, a raz dingnął. Gracz po przeciwnej stronie był koloru zielonego, więc nie ma mowy o tym, żeby nie ogarniał. Musze się dobrze przyjrzeć tej pchełce, bo trochę tego jeździ. Mimo wszystko zdziwiłem się, że go w ogóle przebijam od czoła V trierem.

KrulefnaSniezka #94 Posted 14 August 2013 - 09:17 PM

Lance-corporal

• Player
  • 16188 battles
  • 91
male pytanko: na 1 perk camo all + zarówa ? ;) pozdrówka

bigbadblackdog #95 Posted 14 August 2013 - 10:04 PM

Sergeant

• Player
  • 3743 battles
  • 248
  • [__BPS] __BPS

View Postaddept, on 14 August 2013 - 04:15 PM, said:

Ostatnio gdy jechałem w bitwie swoim V trierem - T1HT natknąłem się na E-25 i w walce czołowej (face to face, bez hull downa, z leciutkim kątowaniem)  4 razy go przebiłem strzelając ze standardowej amunicji. On mnie oczywiście zjechał do końca, ale  tez miał trochę problemów ze mną bo spróbowałem sidescrapa zza osłony, ale sidescrap T1HT przeciwko VII trierowi jest raczej mało efektywny i w sumie to spotkanie skończyło się czystym mordobiciem po twarzach (chciałóem przetestować moc E-25). Pomimo przewagi w sile ognia  raz zdjął mi tylko gąski bez dmg, a raz dingnął. Gracz po przeciwnej stronie był koloru zielonego, więc nie ma mowy o tym, żeby nie ogarniał. Musze się dobrze przyjrzeć tej pchełce, bo trochę tego jeździ. Mimo wszystko zdziwiłem się, że go w ogóle przebijam od czoła V trierem.

Hull Armor 50/30/30 mm - więc raczej ciężko go nie przebić :)

działko ma identyczne jak Stug z V tieru, tylko o większej szybkostrzelności - Stug tez notorycznie się dinga od różnych wynalazków, chociaż od T1  dosyć rzadko :) niby 150 penetracji ale czasami to za mało - w sumie jak na 7 tier to działko w e-25 ma paziową penetracje, natomiast  nadrabia to szybkostrzelnością i szybkością :) moim zdaniem bestia - jakby tak miała ze 175 -185 penetracji to już by był masakrator :)

rafly #96 Posted 15 August 2013 - 12:59 AM

Sergeant

• Player
  • 24009 battles
  • 247
  • [SAPSQ] SAPSQ
reload 2,7 sec wg. jibmo, (wenta i BIA, bez dosyłacza)  :D

Edited by rafly, 15 August 2013 - 01:20 AM.

taczyniak #97 Posted 15 August 2013 - 09:05 AM

Private

• Player
  • 12656 battles
  • 6
  • [13SV] 13SV
powiem wam jeszcze mam jagdtiger 8.8 i grając E-25 mam tylko o 1/3 mniej kredytów niż właśnie jagdtiger 8.8 a jest większy fun tym małym piździkiem

That_0ne_Bounced #98 Posted 15 August 2013 - 12:28 PM

Corporal

• Player
  • 37608 battles
  • 172
  • [_AD_] _AD_
Troszkę za słaby na VII. Działko ma jedynie 150 mm peny to tyle co Stug III na V może jak by go dali na VI.

Walter_NovotnyPL #99 Posted 15 August 2013 - 04:04 PM

Lieutenant

• Player
  • 43859 battles
  • 1,538

View Postkeisor1998, on 15 August 2013 - 12:28 PM, said:

Troszkę za słaby na VII. Działko ma jedynie 150 mm peny to tyle co Stug III na V może jak by go dali na VI.
Ma ograniczony MM więc 150mm starczy mu w zupełności. StuG z wentą i dosyłaczem ładuje 3.8s a ten potwór ile czasu ładuje? Porównaj prędkości maksymalne i inne parametry. E-25 na VI tierze byłby kosmicznie przegięty a jeśliby go dopasowali do VI tieru toby się nim tak fajnie nie grało.

Adam_P #100 Posted 16 August 2013 - 11:15 AM

Sergeant

• Player
  • 96485 battles
  • 286
  • [HOOLS] HOOLS
co prawda nie kupiłem go po jazdach na teście, w praktyce potwierdzają się moje spostrzeżenia. 1. przegięte camo - co juz powoli widać, jak ludzie mają perki z camo na załodze, z drugiej strony to bardziej spotter niz TD. zdarzylo już mi isię parę razy, że trafiłem pod ostrzał czegoś takiego i kuku mi zrobił tylko jak byłem w 7 tierze medzie. w 8 tierze HT równie dobrze mógłby rzucać kamieniami. ma jeszcze opcję gold, i niektórzy ją włączają, ale koszt pocisku za 130dmg nie ma uzasadnienia ekonomicznego nawet przy prem taknku na prem koncie. po mojemu powinni mu założyć 75/L100 (wygladałby trochę śmiesznie z takim patykiem) lub konisch.wtedy byłby właściwym narzędziem do walki.

Also tagged with E-25

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users