Jump to content

Otevřený Dopis Společnosti Wargaming

• This topic is locked This topic is locked
219 replies to this topic

M8ii #201 Posted 04 August 2013 - 01:08 PM

Lieutenant

• Player
  • 17290 battles
  • 1,860
Ale vzdyt to souvisi. Kdyz ty neprostrelis tak on ma navic potencionalni obdrzenou DMG a naopak.
Vy tady rikate, ze slabe WR ma lepsi losy a nedaji se znicit posledni ranou. Ze je to umele udrzuje pri zivote.
V replay vidis, ze to tak neni. Porad zalezi kde trefis.
Jestli chces mit jistotu tak posleni naboj prebij HE. Ale musi vedet jaky pancir proti tobe stoji.
priklad s IS3 a HE DMG 349-581 na 100mm pancir bez protistrepinovky (pozor pocitej i s uhlovanim)
349 = dmg 44,5
465 = dmg 102,5
581 = dmg 160,5
IS3 mam a taky znam pocity, ze ja nic neprostrelim ale oni me kazdou ranou. Ze treba KV3 dam DMG 295 a on me 400+
U IS3 je ammorack dost pravdepodobny, protoze je temi bednama oblozen. Po bocich a navic kolem temer cele veze.
Napravo na boku veze pred nim nemas zepredu nic. Tedy prustrel zepredu a ammorack je velmi pravdepodobny. Proto si pravou cast musis chranit.
Velky kalibr ti da ammorack i zepredu, kdyz ti prostreli korbu = naboj leti kalibr x 10
FOCH155mm x 10 = 1,55m dovnitr tanku
Posted Image

Edited by M8ii, 04 August 2013 - 01:16 PM.

Derp_Trollington #202 Posted 04 August 2013 - 02:40 PM

Veteran

• Veteran
  • 52679 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
Asi jsem natvrdlej, nemám dneska svůj den, ale prostě to nepobírám.

Nemám problém se sázením dmg. Nemám problém s dorážením párhpčkových tanků. Že je naprosto logicky, že IS3 bude furt ammoracknutá, je mi celkem jasny. Co mi ale není jasny, proč jsem v IS-3 tolikrát letěl i přes mokry bedny s municí a zároveň i s perkem u loadera, přičemž ostatní mají na IS-3 třeba 400 her a letěli maximálně jednou, přičemž tam nemají ani bedny ani perk.

Totéž pak kaufování u Mle48....

Wild_Dog #203 Posted 04 August 2013 - 04:08 PM

Warrant Officer

• Player
  • 15978 battles
  • 544

View PostJejKey, on 04 August 2013 - 02:40 PM, said:

Nemám problém se sázením dmg. Nemám problém s dorážením párhpčkových tanků. Že je naprosto logicky, že IS3 bude furt ammoracknutá, je mi celkem jasny. Co mi ale není jasny, proč jsem v IS-3 tolikrát letěl i přes mokry bedny s municí a zároveň i s perkem u loadera, přičemž ostatní mají na IS-3 třeba 400 her a letěli maximálně jednou, přičemž tam nemají ani bedny ani perk.

Asi jsi zlobil.  :smile:

h4ctor #204 Posted 04 August 2013 - 04:20 PM

Lieutenant

• Player
  • 16468 battles
  • 1,821

View PostJejKey, on 04 August 2013 - 02:40 PM, said:

kdyz te ammoracknou je to porad stejne misto? pokud jo tak prozrad,ja tam zacnu strilet

rastoduch #205 Posted 04 August 2013 - 11:30 PM

Warrant Officer

• Player
  • 36909 battles
  • 519

View PostM8ii, on 04 August 2013 - 09:35 AM, said:

JejkeyTo je ta nahoda. Taky nekdy sundam s IS3 artilerii na ranu a nekdy mu zustane treba 1%. Ale ne proto, ze ma WR45% ale proto, ze funguje +/-25% faktor u DMG.V tom prvnim replay jsem dal v pohode Lowe i JagdPantera (jsem ustrilel sam na 4 rany) a posledni ranu neodrazili.I kdyz podle teorie jsem mel mit problem je dorazit posledni ranou.
A čo je potom to, ked s IS-2 spredu dingnem M7 Priest tier III. artinu? ....to náhoda ťažko môže byť

Morcatko #206 Posted 05 August 2013 - 10:12 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 41776 battles
  • 1,090
  • [FROWS] FROWS
To víš :D priest má vepředu mezi kolečkama těch 100mm nebo kolik pod úhlem :D

PorterRockwell #207 Posted 05 August 2013 - 10:25 AM

Lieutenant General

• Player
  • 19692 battles
  • 7,059

View Postrastoduch, on 04 August 2013 - 11:30 PM, said:

A čo je potom to, ked s IS-2 spredu dingnem M7 Priest tier III. artinu? ....to náhoda ťažko môže byť

U dingnutý arty nebo arty co jí zbyde minimum si zanadává každej.... Pokud si člověk pak dá práci a mrkne se na replay tak ale uvidí, že to nejspíš bylo dáno úhlem dopadu střely, ten v kombinaci s randomizací 25% dokáže i tohle.

Morcatko #208 Posted 05 August 2013 - 01:17 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 41776 battles
  • 1,090
  • [FROWS] FROWS
Kvůli M8ii jdu tedy s kůži na trh a ukážu něco ze svého umění :D

Tu jsou replaye ze včerejška co jsem hrál v jednom zátahu od cca 14:00 do 16:00 (chybí tam 4 replaye, 2 z nich proto, že nechci upozornit nikoho na "bug" který využívám a druhé dva proto, že jsem neměl žádný problém). Pak jsou tam nějaký navíc, jen pro ukázku. Vyvarujte se hodnocení pohybů, strategie nebo stylu, funguje a měnit ho nebudu, jen vylepšovat.

1. Jak AMX 50 100 nedokázala smahnout T1E6
- rota, velel jsem, takže se do bitvy moc nezapojuji, ale ta T1E6 mě tam štvala :P, normálně jezdím s nějakým Pz. I ausf. C, abych mohl v klidu velet.
- čas: 12:50
- link: http://wotreplays.eu...atko-amx_50_100

2. Jak AMX 50 100 k úhoně přišla, když jí z ničeho nic žárovička blikla.
- random, více méně bez problémů, ale ke konci, kdy jsem se jel podívat na prostřední cestu jsem bliknul, zřejmě díky infravidění IS-7, což mě znejistilo natolik, že jsem si nedal pozor na Conquerora. Co mi přišlo divný je, že kdyby byl místo IS-7 tam celý můj tým, a celý enemácký tým zase tam, kde jsem já, pochybuju, že by jsme se navzájem svítili.
- link: http://wotreplays.eu...atko-amx_50_100

3. Jak prťavá T-54 prostřelila střechu třímetrový E-50
- čas: zastav si to na 11:32
- ten týpek nejen že odrazil svým horním pancířem u žárovky, kde to prochází tak 50/50, ale vzápětí mě střelil do periskopu řidiče, čímž mi dal DMG a zabil střelce :D Díra je taky natažená přes poklop řidiče. Sakra ta T-54 je o polovinu nižší! Kdybych jí penetroval do hroního plátu já, tak za ním aspoň něco je, ale on mi penetroval defacto horní hranu za kterou za a) nic není, za b) jak to že periskop nevyžral DMG? Někde jsem měl replay jak periskop radisty na T29 vyžral HEAT od mojí E-100 :D Další věc, naše horní pláty mají zhruba stejný sklon a sílu, tj. 120mm. jak to, že já nepenetroval mírně naúhlenou T-54 i přesto, že na její plát mířím z větší výšky a on mi ten samý plát penetruje, když míří zespodu, tudíž matematika hraje proti němu? Goldovku vylučuji, protože se její decal chová jinak, tj. nenatahuje se a i přesto bych chtěl vidět tu penetraci. Vzápětí mě penetruje znovu, když se situace obrátí a já nemůžu kvůli depresi na něj.
-link: http://wotreplays.eu...t-morcatko-e-50

4. E-100 vs Batchat
- časy: 13:05, 06:50
- může zabít E-100 Batchata na ránu? jasně že ne, protože "Vypadá to, že jedna šla přímo skrz" :D :D :D vzápětí za svou drzost zaplatím rozbitým dělem. T34 která mi tam nacouvala do rány, ale já stejně škrtlu tu skálu u ní nezmiňuji.
- Patton mě probil v místě, které by mělo být z boku nejodolnější, budiž, samozřejmě že nějaký modul to musel chytit taky.
- proč jsem kempil? protože většina týmu šla do útoku, někdo taky musí bránit, s E-100 bych nedržel krok s naším útokem, ale co hůř, setihl bych se nidky vrátit na bázi, původně jsem chtěl útočit, ale to by tam nikdo nezůstal.
- link: http://wotreplays.eu...-morcatko-e-100

5. Znásilněná E-100 :-O
- čas: 13:45
- IS-7 na přibližně stejné výškové úrovni mě penetrovala do spodku tanku tak, že ani nebyl vidět průstřel :D ano, úhel dopadu střely hraje rozhodně roli, jak tedy vyzrát na E-100? jednoduše, střílejte do břicha. Respektive to vypadá, že mě IS-7 podstřelila a zasáhla pásy, za pásy nic není, tedy u ruských tanků, však známe to střílení do země přes pásy, že? U němců tomu je jinak, zásah do samotných pásů je totiž DMG. Já naoplátku IS-7 do vany nepenetruji, jak roztomilé.
- poznámka, nidky nevěřte dvěma T10 tankům, kteří by měli být na vašem křídle...
- link: http://wotreplays.eu...-morcatko-e-100

6. Jak T20 k úhoně přišla
- čas: 9:20
- na tomhle replayi je navíc i vidět, jak s plným zamířením střela letí do pásů, hodně od středu zaměřovače (nazačátku proti KV-1S) a vzápětí bez míření na tu samou KV-1S letí střela do prostřed mířidel, aby zase trefila něco jiného, než střed tanku.
- v čase 9:20 mi divný kolizní model baráku vyždal střelu, přesto, že kurzor byl zelený, tj. na nepřátelském tanku, tyhle věci taky otravují gameplay, je tam díra, ale vlastně tam není díra. Samozřejmě že tydýt v IS mě k DMG musí i zapálit :P hořel jsem na T20 prvě, proto nevozim hasičák.
- link: http://wotreplays.eu...ks-morcatko-t20

7.
- časy: 13:15; 13:00; 12:25; 11:35; 11:05; 10:50; 10:25
- zase pod DMG (dal jsem Typovi 220, průměr mám 250), ale tím se už ani nevzrušuji, kostky prostě padly, ale já moc s 10HP nejezdil :P
- trefil jsem Tigra II do "střechy" motoru, v případě č. 3 taková rána prošla, nyní ne, a proč tam vůbec zase letěla :-x
- to missnutí Stuarta bylo zajímavé, protože mi přes nějaký lag či co nešlo hnout zaměřovačem, škoda že zrovna v nejhorším okamžiku, ale to tak bývá
- KV-5 jsme chtěl střelit do prdelky, pod ten dingací nárazník, ale co čert nechtěl, mířil jsem nízko a střela šla ještě níž, proč takhle nedingla E-100 tu ránu od IS-7?
- proč neprorazila skrz Panthera I? byl ke mě bokem a čelem věží, mě ale v P1 i v P2 vždycky penetrovali do předního spodního i horního plátu a do čela věže, mantlet na P1 ani P2 mi nikdy nefungoval i proti horším dělům, prostě P1 podle mě nemá nic, co by mohl vystrčit v hulldownu ven. P1 v hulldownu nevydrží nic.
- T29 mi penetrovala čelo věže, pod horším úhlem ale... wtf vážně? však mě zepředu nepropálí na 100% žádný T9 TDčko. (tj. aby každá rána prošla) nedej bože abych se já odvážil střílet Typovi na věž :D
- najednou nemá T29 problém penetrovat těch 10cm oceli v předu (když si představím, jak nedokážu probít s E-50tkou E-100 nakolmo zepředu....)
- IS-3 co mě dostala střílí goldy, jak je vidět po chvilce
- link: http://wotreplays.eu...orcatko-type_59

8. replay je o nesmrtelném SP, který měl 2% HP (8 ran na jeho zabití) a AMX 50 100, která vydingala 6 výstřelů z Type 59, z taktickcýh důvodů bez replaye :x

9. replaye navíc, bez komentáře, nemám už čas
http://wotreplays.eu...ss-morcatko-t29
http://wotreplays.eu...ne-morcatko-t29

Podotýkám, že prvních 7 replayů jsou bitvy po sobě, ty odebrané jsou na konci, mezera mezi replayi je můj rozhovor na TS a telefon co jsem měl :P pro rejpaly

M8ii #209 Posted 05 August 2013 - 02:03 PM

Lieutenant

• Player
  • 17290 battles
  • 1,860
tak jsem si kvuly tobe nahodil mod, kde muzu oddalit cameru na 400m a tady je vysledek
1. replay T6E1 = netrefils ho
Posted Image
2. replay
nasvitil te Superperching z 206 m. Uvedom si, ze pokud ho ty takhle dokazes videt delem tak ten bod, ktery snima spott mas na vrchu veze, tedy te videl jeste o kousek driv
( http://wiki.worldoft...ity_Checkpoints )
Posted Image
pozdeji se podivam i na ostatni

Edited by M8ii, 05 August 2013 - 02:23 PM.

Morcatko #210 Posted 05 August 2013 - 05:33 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 41776 battles
  • 1,090
  • [FROWS] FROWS
číslo dvě vysvětleno, skvělá práce, asi mám vždy štěstí, že když spotim já, tak se enemy nachází v čase, kdy neprobíhá spotcheck, ale jako odpověď se pokusim vyhrabat jiný replay
číslo jedna, tam na T1E6 letěly tři střely, první spadla do země před ní, druhá "Vypadá to, že střela šla přímo skrz :P" a třetí střela byl ammorack

Edited by Morcatko, 05 August 2013 - 05:34 PM.

M8ii #211 Posted 05 August 2013 - 06:03 PM

Lieutenant

• Player
  • 17290 battles
  • 1,860
Aha. Tak tou druhou jsi ho skrabnul sezhora. Kryt leveho pasu.
Posted Image
Posted Image
Kdyby byla v replay free camera tak by se mnoho zasahu dalo lip vysvetlit
---
3. replay
Ono to nepocita s tloustkou napojeneho pancire. Tzn., ze tam kde se spojuji pancire se pocita penetrace toho, ktery je zepredu
V prikladu ten cerveny pancir a ten cerny jako kdyby tam nebyl.
Posted Image
tedy to mohlo projit az ke strelci.
Posted Image
----
4. replay
trefils pas
Posted Image
Posted Image
---
Patton
Posted Image
Posted Image
---
5. replay
IS7 te nepenetrovala ale podstrelila auto i tebe ale stal si nauhlovanej tak ti poskodila pas
Posted Image
Posted Image
pentrovala te T30, ktera vystrelila temer spolecne s IS7
Posted Image
Posted Image
---
7. replay
1. trefil jsi bok (jak to jiskri pod tim cernym puntikem)
Posted Image
2. pak si dingnul nekde na spodni zadni hrane veze a motorem (ta mezera)
Posted Image
Posted Image
3. trefil jsi zadni cast veze
Posted Image
---
Pantera jsi skrabnul na prednim panciri
Posted Image
---
T29 (penetrace 198mm (149-247)
te trefil tady (tam mas 200mm)
Posted Image
---
tady te jenom skrabnul jak je ten skrabanec. Ten zablesk predtim je pozustatek kdes dostal zasah ale uz jsi vic couvl
je tam videt i ten predchazejici prustrel do cela veze
Posted Image
---
dalsi prustrel
Posted Image
Posted Image
---
poskodil ti vez
Posted Image
tady je videt kde te trefil (ta dira) ten neprustrel na cele veze byl od IS
Posted Image

Edited by M8ii, 05 August 2013 - 11:51 PM.

lordmystic #212 Posted 06 August 2013 - 08:03 AM

Captain

• Player
  • 22107 battles
  • 2,311
  • [UC0RN] UC0RN
hm když to vidím tak to vypadá, že nejde o žádnou zázračnou magii. možná by mnoho lidem pomohl tento mod:
Kiskamis_Paintball_mod
http://www.mediafire...intball_mod.zip
ten vám zvýrazní na pancíři zeleně a červeně zda-li ten průstřel prošel či nikoliv.
pak to třeba vypadá takto a hned víte na čem jste - zde 4x čistá penetrace:
Posted Image

Edited by lordmystic, 06 August 2013 - 08:05 AM.

tkolo #213 Posted 07 August 2013 - 07:06 PM

Lance-corporal

• Player
  • 29287 battles
  • 79
  • [VTP] VTP

View Postlordmystic, on 02 August 2013 - 07:34 AM, said:

no něco na tom musí být, protože mám dny (včera) kdy nastřílím tisíce dmg za bitvu, hafo kilů a stejně kdybych se rozkrájel mám s jedním sérii proher v řadě a to i když XVM ukazuje 75% na výhru či podobně. vždy když jsem včera prohrál s tím stejným tankem jsem hrál násobky u ostatních a bez námahy v klidu vítězství. mě to přijde často až jako moc velká náhoda, čili prostor pro konspirace zde rozhodně je, o tom žádná. jsem téměř na 100% přesvědčení o skrytých mechanismech hry, i to by vysvětlovalo ten binec v MM a složitosti skládání bitev.

No vyjímečně s tebou musím souhlasit, nějaké prapodivné algorytmy se tu asi fakt objevují....ale nevím co si o tom myslet.

h4ctor #214 Posted 07 August 2013 - 07:27 PM

Lieutenant

• Player
  • 16468 battles
  • 1,821
zadne algorytmy neni treba,kdyz hrajes tisice her,mas desettisice vystrelu tak sance ze budes mit serii proher,nebo vyher je 100%,na to nemusis nic davat do kodu,to prijede samo

prave naopak kdyby se ukazalo ze tvoje staty vykazuji nejaky trend (napriklad jeden den vyhras 60%,dalsi den jenom 40% - a to by se opakovalo porad protoze WG te chce udrzet na 50%) to by byla znamka manipulace...ja kdyz kouknu na svoje staty,zadne takove manipulace proste nemam,mel jsem 7 dni za sebou wr porad vyssi nez 50% - takze kdyz uz konspiratime proc neprohravam? dneska jsem mel dokonce 75% wr solo a za posledni mesic asi jenom 4 nebo 5 dnu kde jsem nemel minimalne 50% wr...

a to neni jakoze ja nedelam nic a tym to za mne vyhraje,spolu s wr jede nahoru i moje wn,neni to nejaka tajemna postava ve WG ktera me chce drzet nad 50%,ale ja se sam zasadim o vyhru (nebo prohru) - kdyz clovek hraje konstantne dobre,tak se vysledek musi dostavit at uz mas tym plnej unicornu nebo rajcat

Morcatko #215 Posted 15 August 2013 - 11:39 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 41776 battles
  • 1,090
  • [FROWS] FROWS
Konečně mi vypršel ban, takže můžu reagovat.

M8ii ty ale reaguješ na něco jiného, než o co mi šlo. Já chápu, že když např.: bude T32 stát v sidescrapingu a já uvidim jen pásy, tak do ní můžou střílet třeba 4 tanky a její pásy to vyžerou, aniž by propustili nějaký DMG. My řešili problém, že určitá skupina hráčů nemůže jednoduše drtit nooby, protože jí to hra nedovolí. Takže zatímco já se musím starat o ideální úhel k nepříteli a hledat weakspoty, on prostě vystřelí a ono to někudy projde.

Včera jsem byl s Pershingem proti IS-3, stáli jsme cca 80m od sebe, mezi námi byl rozbořený dům a IS-3 byla mírně pod úrovní terénu. Jediná část, do které jsem mohl střílet byla její střecha což bylo těžký jí tam střílet, když se pořád hýbala, na její trup jsem střílet nemohl, protože byl úplně zakrytý "podlahou" rozbořeného domu. No a ta IS-3? bez problému, za jízdy... jednou mě trefila do pásů... (já jsem vyšší, on nižžší, já byl výš, on podemnou a stejně mi fouknul do podvozku...) pak mi jí jebla do průzoru velitele, tak jsem se stáhnul za kámen, protože začínalo bejt horko, já a ní vůbec neviděl a najednou mrd, druhej zásah do velitelský kupole.

Takže, ačkoliv hrála situace proti němu, nepřekáželo mu to. Zatímco moje snaha dostat nepřítele do pro něj nevýhodné situace je většinou odměněna 14 spoluhráči, kteří civí na to, jak mě masakrujou.

To je zase příběh E-100 na Pouštní řece... celej můj tým kempí na bázi, enemáci na mě vyjeli přes dunu a myslíš, že někdo vystřelil na mojí podporu? nééé, oni tam byly schovaný, protože na druhé straně byl scoutík! bože... a těch +- 700 DMG za 16,8 vteřiny není zrovna výhra.

Takže, o co mi jde. Když se zkusim postavit s jakýmkoliv medkem nakolmo (bokem) k nepříteli, tak si koleduju o "dosaďte z nabídky" (ammorack, nabíječ, velitel, požád, detrack,...), ale když se ke mě nějaký osel postaví bokem tak to: !!dingne o přední plát!!, vyžerou pásy, netrefim se,...

mrkni na konec tohodle replaye, já zatim neměl čas ho studovat, takže jsem ho znovu ještě neviděl, ale jinak si divné situace přehrávám, abych se poučil, jak moc blbej tenhle engine je. No, ale opravdu jsem měl pocit, že prostě NESMIM vyhrát.

http://wotreplays.com/site/296443#self

h4ctor #216 Posted 15 August 2013 - 12:22 PM

Lieutenant

• Player
  • 16468 battles
  • 1,821

View PostMorcatko, on 15 August 2013 - 11:39 AM, said:

Včera jsem byl s Pershingem proti IS-3, stáli jsme cca 80m od sebe, mezi námi byl rozbořený dům a IS-3 byla mírně pod úrovní terénu. Jediná část, do které jsem mohl střílet byla její střecha což bylo těžký jí tam střílet, když se pořád hýbala, na její trup jsem střílet nemohl, protože byl úplně zakrytý "podlahou" rozbořeného domu. No a ta IS-3? bez problému, za jízdy... jednou mě trefila do pásů... (já jsem vyšší, on nižžší, já byl výš, on podemnou a stejně mi fouknul do podvozku...) pak mi jí jebla do průzoru velitele, tak jsem se stáhnul za kámen, protože začínalo bejt horko, já a ní vůbec neviděl a najednou mrd, druhej zásah do velitelský kupole.

Takže, ačkoliv hrála situace proti němu, nepřekáželo mu to. Zatímco moje snaha dostat nepřítele do pro něj nevýhodné situace je většinou odměněna 14 spoluhráči, kteří civí na to, jak mě masakrujou.

jak konkretne hrala ta situace proti te IS3? mne to spis pripada ze ta is3 byla v hulldownu a ty jsi byl v blbe pozici vzhledem k ni...

a na 80m ti trefi kupolu kdekdo nejen is3,ja sem se to naucil kdyz jsem pekne sedel za stenou na mape Highway s kv4 vysmaty jak mesicek kdyz tu zrazu me nekdo trefil do kopuly za 400...pak jsem si uvedomil ze pokud ja nemuzu na nekoho to jeste neznamena ze on na mne nemuze taky

Pastaa #217 Posted 15 August 2013 - 01:04 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 32807 battles
  • 1,220
  • [9-TDE] 9-TDE
lordmystic, on 02 August 2013 - 08:34 AM, said:
no něco na tom musí být, protože mám dny (včera) kdy nastřílím tisíce dmg za bitvu, hafo kilů a stejně kdybych se rozkrájel mám s jedním sérii proher v řadě a to i když XVM ukazuje 75% na výhru či podobně. vždy když jsem včera prohrál s tím stejným tankem jsem hrál násobky u ostatních a bez námahy v klidu vítězství. mě to přijde často až jako moc velká náhoda, čili prostor pro konspirace zde rozhodně je, o tom žádná. jsem téměř na 100% přesvědčení o skrytých mechanismech hry, i to by vysvětlovalo ten binec v MM a složitosti skládání bitev.

View Posttkolo, on 07 August 2013 - 07:06 PM, said:

No vyjímečně s tebou musím souhlasit, nějaké prapodivné algorytmy se tu asi fakt objevují....ale nevím co si o tom myslet.

Tak tohodle jsem si taky vsimnul, ze nekdy to s nejakym tankem nejde, ani kdybych vystrilel 10 souperu a s jinym muzu kampit na bazi a je to 15-2. Momentalne neskutecne valcim s ST-I, se kterym se m jezdi skvele, ale s tim tankem se proste neda vyhrat. A to mam treba snuru 6 vyher v rade s jinymi stroji, tak si rikam, cas vyzkouset ST, kdyz se dari a co myslis, prohra, a navic takovy narez. Konkretne toto se stalo predevcirem. Pritom s tim tankem jsem jeste po vic jak sto bitvach mel WR pres 60%, vazne luxusni hrani a dneska 48% a nasobek jsem na nem nevyjezdil uz mozna dva tydny. Pritom si nemyslim, ze bych s nim jezdil nejak spatne, ale tenhle tank je pro me zakletej. Mam z nej uz depresi

M8ii #218 Posted 15 August 2013 - 03:18 PM

Lieutenant

• Player
  • 17290 battles
  • 1,860

View PostMorcatko, on 15 August 2013 - 11:39 AM, said:

Konečně mi vypršel ban, takže můžu reagovat.
M8ii ty ale reaguješ na něco jiného, než o co mi šlo. Já chápu, že když např.: bude T32 stát v sidescrapingu a já uvidim jen pásy, tak do ní můžou střílet třeba 4 tanky a její pásy to vyžerou, aniž by propustili nějaký DMG. My řešili problém, že určitá skupina hráčů nemůže jednoduše drtit nooby, protože jí to hra nedovolí. Takže zatímco já se musím starat o ideální úhel k nepříteli a hledat weakspoty, on prostě vystřelí a ono to někudy projde.
To je zase příběh E-100 na Pouštní řece... celej můj tým kempí na bázi, enemáci na mě vyjeli přes dunu a myslíš, že někdo vystřelil na mojí podporu? nééé, oni tam byly schovaný, protože na druhé straně byl scoutík! bože... a těch +- 700 DMG za 16,8 vteřiny není zrovna výhra.
Takže, o co mi jde. Když se zkusim postavit s jakýmkoliv medkem nakolmo (bokem) k nepříteli, tak si koleduju o "dosaďte z nabídky" (ammorack, nabíječ, velitel, požád, detrack,...), ale když se ke mě nějaký osel postaví bokem tak to: !!dingne o přední plát!!, vyžerou pásy, netrefim se,...
mrkni na konec tohodle replaye, já zatim neměl čas ho studovat, takže jsem ho znovu ještě neviděl, ale jinak si divné situace přehrávám, abych se poučil, jak moc blbej tenhle engine je. No, ale opravdu jsem měl pocit, že prostě NESMIM vyhrát.
http://wotreplays.com/site/296443#self
tak napis konkretne casy u tech predchozich replayu a co se ti nezdalo =)
Nebo to bylo k tem predchozim prizpevkum, ze cerveni davaji lepsi DMG maji vetsi presnost atd?
---
Mel jsi mrtveho strelce.
Predtim jsi v pohode strilel kohokoliv i cerveny zboku, zepredu.
Jak jsi chtel.
celkove mas 14/18 = 77,78%
penetrujicich 12/14 = 85,71%
po te KV1 jsi vystrelil 3x
1 x 295
na konci ti zabil prvni ranou ridice a strelce = penalizace presnosti
1 x minul podstrelil
1 x skrabnul vrch veze
---
Nevidel bych v tom zadne spiknuti.
---
zkus se podivat treba tady
TigerP DMG 180-240-300
Churchil I (T5), chudak cerveny a dostaval nadprumery
Vk3601H taky
Nikdo taky nezustaval s 1HP nebo s 1%
http://wotreplays.eu/site/296725#self
---
a jeden hezky prustrel tanku Tiger2 =)
Posted Image

Edited by M8ii, 15 August 2013 - 03:24 PM.

kubo4747 #219 Posted 15 August 2013 - 05:50 PM

Warrant Officer

• Player
  • 11664 battles
  • 880
Morcatko, vysvetlil ti to tak, ako si chcel, avšak je len tvoj problém, že ty to nechceš prijať. Hold nevieš základnú mechaniku hry. Nič viac, nič menej.

Idahou #220 Posted 15 August 2013 - 09:18 PM

General

• Veteran
  • 36732 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
Diskuze se již dávno nedrží zadaného tématu a proto lock, pokračovat můžete třeba zde

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users