Jump to content

Otevřený Dopis Společnosti Wargaming

• This topic is locked This topic is locked
219 replies to this topic

NO_NAME_69 #41 Posted 02 June 2013 - 01:42 PM

Lance-corporal

• Veteran
  • 57606 battles
  • 61

View PostMarcussTGA, on 02 June 2013 - 01:30 PM, said:

Proč se tu vedou tyhle řeči? Nejsem zapřisáhlý žrout téhle hry, je to pro mě jen zábava, která když mě nebaví, tak hru vypnu a mám klid. Marketing je zcela prostý. Nakrmit hlavy blbostma, jako jsou ukázková videa atd. Tančící tančíky odstřelující těžkopádného soupeře mě fakt pobavily. V průběhu hry to není tak snadno proveditelné i když nereálné taky ne. Ale pro někoho se tohle prostředí mohlo stát životním stylem. Je ochotný investovat částky do nákupu prémiových strojů, vybavení, munice...až dosáhne dokonalého stroje i mistrovství v jeho ovládání. Jenže to už tu bude sám a jen několik podobných nadšenců. Co potom WOT s nimi provede? To je ve hvězdách. Už teď je nastavení poněkud podivné. Včera jsem opravdu zažil bitvu kde byl tier III x IX!!! To je snad už přece jen trošku ujetý. Navrhnul bych zavedení tanku MARK I, který měl taky velkou palebnou sílu, tudíž s tierem minimálně VI a potom s pobavením tu četl bláboly administrátora, že je možné s ním "udělat" nějakou IX. Až za mě tahle hra zaplatí nájem, školné, energie...začnu vážně uvažovat o zvýšení palebné efektivity. Zatím mi je to ukradený a rozhodně sem nic investovat nehodlám. Jsou rozumnější projekty pro investice MÝCH prostředků. A nemusím přemýšlet o tom, co jsem odklikl při registraci a rozčilovat se, jestli platí nebo neplatí Obchodní zíkoník :teethhappy:
Evidentně se tě to netýká, tak bys neměl k tomu nic psát protože je to tu pak jenom jako spam, ne?

XiTiX #42 Posted 02 June 2013 - 01:44 PM

Brigadier

• Player
  • 18293 battles
  • 4,603
Uz to zacinam chapat. Ked sa zmeni sklon panciera a spaced armor a hlavny pancier sa.stanu rovnobezne, tak klesne efektivna hrubka predneho panciera. O kolko a ktore dela z toho vytazia by sa dalo testnut, skoda ze som na sluzobke...
Celkom zaujimava " vizualna" zmena :)

cNNk #43 Posted 02 June 2013 - 01:44 PM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27628 battles
  • 7,714
  • [9-TDR] 9-TDR
Za pohled pro WG se davalo 500 goldu, za dopis dostanes mozna vic :D:D

NO_NAME_69 #44 Posted 02 June 2013 - 01:47 PM

Lance-corporal

• Veteran
  • 57606 battles
  • 61
Typuju to na doživotí.... :trollface:

buh_vi #45 Posted 02 June 2013 - 01:53 PM

Lieutenant

• Player
  • 13586 battles
  • 1,696
  • [EHW] EHW
Storm napsal, že pancíř SuperPershinga zůstane, tak jak je nyní v 8.5.

Zdroj: FTR blog

Molotov_MS #46 Posted 02 June 2013 - 02:37 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 27152 battles
  • 311
  • [CS_AP] CS_AP

View Postsmudla76, on 02 June 2013 - 10:31 AM, said:

Dobrý den,
Zakoupil jsem si prémiový tank Superpershing T26E4(dále jen produkt). Tank jsem koupil z důvodu mé hře vyhovujících jeho parametrů a charakteristiky, síla a sklon pancíře ajn. Dozvěděl jsem se v předběžné informaci,že na tomto mém produktu,který jsem si zakoupil, mají být provedeny nějaké změny. Mám to chápat tak, že to byl obchodní trik nebo spíše v tomto případě podvod jak přesvědčit zákazníka o koupi tohoto produktu a pak za nějaký čas změnit jeho parametry bez souhlasu zákazníka či zákazníků ? Upozorňuji na to,že jako majitel produktu si nepřeju žádné změny a pokud by k takovým změnám mělo dojít trvám dle VOP které platí  v našem státě o internetovém obchodnictví plnohodnotné vrácení peněz. Je to stejné jako by jste si koupili nový vůz , a za půl roku k vám přišel dealer a vyměnil Vám motor – protože jezdíte moc rychle.
Pro mě jako zákazníka je jakákoliv změna na tomto zakoupeném produktu nepřípustná. Pokud by mělo bez mého souhlasu k nějaké změně na mém produktu dojít , žádám o finanční kompenzaci ,nebo  jsem ochoten to dát k mezinárodnímu soudu v Haagu.
Toto už není ani obchodní trik, to je podvod na hráče,resp na zákazníka.
S úctou – hráč.
Za 1. nerozumiem prečo to píšeš na fórum keď toto téma sa viac hodí na support...
Za 2. prečítaj si licenčné podmienky v ktorých sa píše niečo v takomto zmysle: "Za akékoľvek prerobenie tanku či jeho zmazanie nedostane majiteľ tanku žiadnu finančnú kompenzáciu". Ty si tie podmienky súhlasil čiže v kľude sa obrať na súd, zaplať si právnika a aj tak tie peniaze nedostaneš..

Edited by WoTBrain, 02 June 2013 - 02:38 PM.

buh_vi #47 Posted 02 June 2013 - 02:41 PM

Lieutenant

• Player
  • 13586 battles
  • 1,696
  • [EHW] EHW

View PostAuriusCZ, on 02 June 2013 - 02:25 PM, said:

A myslel tím sílu pancíře nebo jeho sklon? :-) Protože test server říká něco jiného...

1. test nového patche = finální patch?  :amazed:

JakubBohem #48 Posted 02 June 2013 - 02:50 PM

Private

• Player
  • 2484 battles
  • 7
no zapominate ze cechy kolem software nemaj temer zadne zakony a druha vec je eula se kterou si souhlasil a tudiz muzes pouzivat produkt pokud s necim nesouhlasis mas smulu protoze si s tim souhlasil jinak produkt smaz druha vec je ze ten tank a nejen tank je VLASTNICTVYM wg tudiz si s nim muze delat co chce pokud se ti to nelibi hru smaz .
dalsi vec je

Arbitráž je zahájena a vedena pod jurisdikcí soudů Spojeného království Velké Británie a Severního Irska. Arbitráž může být vedena osobně, prostřednictvím předání dokumentů, telefonicky nebo online
a tam te v klidu roznesou na kopytech

buh_vi #49 Posted 02 June 2013 - 02:51 PM

Lieutenant

• Player
  • 13586 battles
  • 1,696
  • [EHW] EHW

View PostAuriusCZ, on 02 June 2013 - 02:47 PM, said:

Ne ale stěžovat si při finálním patchi = příliš pozdě.

Jak tento příspěvek souvisí s tím, co jsi napsal ty, nebo já?  :smile:

bravetos #50 Posted 02 June 2013 - 02:57 PM

Private

• Player
  • 32995 battles
  • 26
  • [SPIKE] SPIKE
A nebylo by lepsi premiovy tank kvalitne otestovat pred tim, nez se nabidne k prodeji? Ze se na testserveru vlastnosti neprojevi neni problem spotrebitelu, je na WG jak by takovy test zrealizovalo (zakazat goldy apod.).
Ale dobre, chapu ze pokud se tedy tank poradne neotestoval a je OP, je treba ho nerfnout. Ale cemu absolutne nerozumim, proc nerfovat zrovna Superpershinga? Uz tak statistikama neoslnuje, imho je to nejhorsi premium tank 8 tieru.
Jinak k OT, s touhle situaci neudelas vubec nic. Je pravda, ze pokud EULA porusuje zakony dane zeme, je automaticky neplatna, nicmene koupi premioveho tanku si ho pouze pronajmes, vlastnik je stale WG.

DemonSemen #51 Posted 02 June 2013 - 03:48 PM

Captain

• Player
  • 15827 battles
  • 2,146
Hosi dekujem.

Kazdopadne slusne napsany dopis by mel kazdou rozumne se chovajici spolecnost primet zakaznikovi vyhovet, zejmena pokud jde o drobnost. Budu sledovat, jak se k tomu WG postavi, samotneho me to zajima.

Edited by carramba66, 02 June 2013 - 04:43 PM.

Elindir01 #52 Posted 02 June 2013 - 04:22 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 35024 battles
  • 568

View Postcarramba66, on 02 June 2013 - 03:48 PM, said:

Hosi dekujem.

Kazdopadne slusne napsany dopis by mel kazdou rozumne se vhovajici spolecnost prumet zakaznikovi vyhovet, zejmena pokud jde o drobnost. Budu sledovat, jak se k tomu WG postavi, samotneho me to zajima.
Dostane ban jak je na vychode bezne
Vybocujes pryc s tebou.
Kdyz tady psal nekdo zakony cr,nevsiml jsem si ze by smlouva byla v cestine. Myslim ze zrovna smlouva by cz mela byt :)

Elindir01 #53 Posted 02 June 2013 - 04:27 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 35024 battles
  • 568
http://www.evropskys...ernetu-27574#Je bezpe%C4%8Dn%C3%A9

Právem které země se řídí smlouva při nákupu na internetu z jiného státu EU?

Pokud je činnost obchodníka vykonávána ve státě obvyklého bydliště spotřebitele nebo se na tento stát jakýmkoliv způsobem zaměřuje, bude se smlouva zpravidla řídit státem, v němž má spotřebitel obvyklé bydliště. Běžně se tak budou smlouvy s českými spotřebiteli řídit českým právem, a pravidla tak budou stejná jako při nákupu na domácím e-shopu. V případech, kdy by se smlouva řídila právem jiného členského státu EU, budou Vaše spotřebitelská práva stejná nebo alespoň velmi podobná jako v ČR.Obecně platí, že pokud nakupujete od obchodníka z jiného členského státu EU, jsou Vaše práva stejná nebo velmi podobná jako v ČR. Před nákupem je ale vždy vhodné si důvěryhodnost obchodníka co nejlépe prověřit.

Edited by Colbi, 02 June 2013 - 04:30 PM.

Elindir01 #54 Posted 02 June 2013 - 04:35 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 35024 battles
  • 568
Napis sem
http://www.evropskys...tel.cz/kontakty

View Postsmudla76, on 02 June 2013 - 10:31 AM, said:

Dobrý den,
Zakoupil jsem si prémiový tank Superpershing T26E4(dále jen produkt). Tank jsem koupil z důvodu mé hře vyhovujících jeho parametrů a charakteristiky, síla a sklon pancíře ajn. Dozvěděl jsem se v předběžné informaci,že na tomto mém produktu,který jsem si zakoupil, mají být provedeny nějaké změny. Mám to chápat tak, že to byl obchodní trik nebo spíše v tomto případě podvod jak přesvědčit zákazníka o koupi tohoto produktu a pak za nějaký čas změnit jeho parametry bez souhlasu zákazníka či zákazníků ? Upozorňuji na to,že jako majitel produktu si nepřeju žádné změny a pokud by k takovým změnám mělo dojít trvám dle VOP které platí v našem státě o internetovém obchodnictví plnohodnotné vrácení peněz. Je to stejné jako by jste si koupili nový vůz , a za půl roku k vám přišel dealer a vyměnil Vám motor – protože jezdíte moc rychle.
Pro mě jako zákazníka je jakákoliv změna na tomto zakoupeném produktu nepřípustná. Pokud by mělo bez mého souhlasu k nějaké změně na mém produktu dojít , žádám o finanční kompenzaci ,nebo jsem ochoten to dát k mezinárodnímu soudu v Haagu.
Toto už není ani obchodní trik, to je podvod na hráče,resp na zákazníka.
S úctou – hráč.

Edited by Colbi, 02 June 2013 - 04:36 PM.

Elros92 #55 Posted 02 June 2013 - 04:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 42196 battles
  • 699
Co jsem se koukal, tak WG má sídlo v Bělorusku a to rozhodně není členem EU

Elindir01 #56 Posted 02 June 2013 - 04:59 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 35024 battles
  • 568

View PostElros92, on 02 June 2013 - 04:41 PM, said:

Co jsem se koukal, tak WG má sídlo v Bělorusku a to rozhodně není členem EU
A neni to nahodou francie?

colt274 #57 Posted 02 June 2013 - 05:05 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30140 battles
  • 848
  • [EHW] EHW

View PostColbi, on 02 June 2013 - 04:59 PM, said:

A neni to nahodou francie?

Náhodou ne, v Paříži je jakási komunitní továrna na sliby, ujišťování, mlžení a "skvělé" soutěže pro Wargamingem milovanou evropskou komunitu, ale Sauron, ehm chci říct Serb a jeho ostatní nohsledi mají svoji garáž s výhledem a bazénem na střeše v Minsku...

Elindir01 #58 Posted 02 June 2013 - 05:11 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 35024 battles
  • 568

View Postcolt274, on 02 June 2013 - 05:05 PM, said:

Náhodou ne, v Paříži je jakási komunitní továrna na sliby, ujišťování, mlžení a "skvělé" soutěže pro Wargamingem milovanou evropskou komunitu, ale Sauron, ehm chci říct Serb a jeho ostatní nohsledi mají svoji garáž s výhledem a bazénem na střeše v Minsku...
Nasel jsem odkazy na anglii,londyn
Navic proc by odkazovali na soudy v anglii. Vsude maji eu
Dal neverim tomu ze by eu povolila prodej neceho z beloruska kdyz je to totalitni zeme, to nemluvim o us

Edited by Colbi, 02 June 2013 - 05:13 PM.

pppddd #59 Posted 02 June 2013 - 05:17 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 32953 battles
  • 1,419
  • [READ] READ
Tenhle topic začíná být čím dál zábavnější. Jinak je zajímavé, že směrodatná EULA je jen v angličtině - ta česká verze je dle jejich výkladu

"Tato česká verze licenční smlouvy konečného uživatele není právně závazná a distribuuje se výhradně jako příklad, exkluzivně pro pohodlí českých uživatelů hry World of Tanks. Oficilální právně vymahatelnou verzi licenční smlouvy konečného uživatele naleznete na http://worldoftanks....user_agreement.
Tímto potvrzuji, že jsem si přečetl/a a rozumím výše uvedené právně vymahatelné verzi Licenční smlouvy konečného uživatele a kliknutím na tlačítko "Přijmout" nebo instalací herního klienta vyjadřuji s touto smlouvou souhlas a zavazuji se k dodržování podmínek a pravidel této licenční smlouvy."
Takže de facto lidé co neumí anglicky tady nemají co dělat, protože té anglické právně vymahatelné verzi nemohli rozumět :smiles:

brutus007 #60 Posted 02 June 2013 - 06:43 PM

Warrant Officer

• Player
  • 16297 battles
  • 508
Po precteni tohodle threadu jsem zmenil nazor na inteligenci hracu ke kterym mne MM prihazuje.
Do ted jsem nadaval - ted jiz vim, ze velky SerB mne naopak v 99% her tu nejvetsi sbirku retardace odfiltruje. :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users