Jump to content

Změny prémiových tanků v aktualizaci 8.6

• This topic is locked This topic is locked
138 replies to this topic

AkiroMxT #41 Posted 07 June 2013 - 08:03 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21286 battles
  • 413

View PostCrabtr33, on 07 June 2013 - 07:57 PM, said:

Ja vim jedno plus :D.

+ Vyborna prubojnost goldoveho naboje.

Hrac, ktery s im nechce vydelavat ma pak nasledne slusny DMG, vybornou penetraci, vyborny RoF = zabava

Jenze, tier 8 premiak se obvykle kupuje prave kvuli vydelavani, takze tady proste nekdo spadl ze zdile na hlavu a nikdo si toho nevsiml :D.

ASi tak.Potrebovali nejakou zaminku tak si vymysleli tohle.Protoze to je prvni tank ktery delaji podle predlohy do detailu.Nejakej sklon pancire XD zadnej tank to tu nema presne na stupne a ejhle zrovna tenhle musi byt presne jak byl.....Divna nahoda

meca79 #42 Posted 07 June 2013 - 08:05 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 26789 battles
  • 344
mno zajimavy

SP ma opravdu jen ten pancir, a to jeste dost pofiderni. Uz ted ma weakspotu habakuk ktery neni problem trefovat na 200+  metru a natoz po zpresneni del v 8.6 lol
UUFP uz ted prostrelujou tanky s 220+ pene (treba IS3 me tam prostreluje naprosto pravidelne..), po zmene uhlu to bude o to jednodussi

mam s  nim odjeto 460+ bitev s WR 57%, rek bych ze ho mam celkem v ruce a rozhodne musim rict ze to neni tank co by vyhraval bitvy nebo ze by byl OP.
Jo jasny, ze zacatku kdyz ho nikdo moc neznal byl velice dobrej a ocelovky sbiral jak na bezicim pase, ovsem ted.... nevzpominam si kdy sem s  nim ocelovku ziskal naposled, kazdej uz vi kam ma strilet pripadne nabije gold a neresi....

osobne si pockam az ohlasej vsechny zamysleny zmeny SP, pak se rozhodnu jestli ho prodam nebo ne
ale muj nazor je ten ze ten tank by meli nechat tak jak je, neni OP, nevybocuje z prumeru a nerfovat jeho JEDINOU prednost mi prijde dost mimo....

Edited by meca79, 07 June 2013 - 08:06 PM.

Margaery #43 Posted 07 June 2013 - 08:05 PM

Private

• Player
  • 10330 battles
  • 3
  • [LOCA] LOCA

View PostFalco_sk, on 07 June 2013 - 06:48 PM, said:

Ako nic v zlom  fakt nic ale ked si kupite auto  tiez si nechate od vyrobcu menit suciastky? alebo znizovat vykon ?  ja neviem ale ked som si raz volaco kupil za goldy ( cize za normalne peniaze ) myslim si ze by mi s tym nemal nikto ... ani jeho tvorca viac hybat a nic na tej veci menit ... no predstavte si ze si kupite skrinu  , a po roku pouzivania pride dizajner alebo mejitel firmi kde vznikla  hej kde ju vyrobili a odmontuje vam dvere a da vam tam plachtu ....  ved by ste ho dolamali ... a toto robi WG stale ... niekto si nieco kupi za cash a oni s tym stale manipuluju ...

To je právě naprosto chybné přirovnání, protože auto se tak stává Vaším majetkem a prodejce poté poskytuje akorát ponákupní servis. Také nic ve zlém, lidé si to dnes vůbec neuvědomují, ale Wargaming je vlastníkem všeho co si myslíte, že "máte". I Váš za peníze koupený premiový tank je majetkem WG, vy ho máte za ty peníze akorát dovoleno používat. Takto to funguje ve všech MMO hrách. Věřím, že se bude dát někde dohledat důkaz, ale to už je na Vás :) takto to zkrátka je. Bohužel to většina lidí odmítá pochopit a myslí si, že postava ve WoW, Diablu, tank ve WoT....apod., je jejich majetkem. Nikoliv. Pokud na to tedy přijde, WG si s tankem může dělat naprosto co chce.

LEFTFLANK #44 Posted 07 June 2013 - 08:51 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 36844 battles
  • 330

View PostKarlie, on 07 June 2013 - 07:33 PM, said:

Spíš záleží na počtu "stížností". Veškeré změný nahlašujeme - vaši spokojenost, nespokojenost, prakticky veškeré vaše reakce putují dál, když se tyto reakce posbírají odevšad, pak se vyhodnocují. Uspokojit všechny je prostě nemožné. Jednou potěšíme toho, pak zase někoho jiného a samozřejmě většina lidí, kteří reagují, jsou ti, kterým se něco nelíbí, protože ti spokojení nemají proč reagovat...a pak to vypadá, že je všechno špatně... a co těch zbylých 490tis hráčů?  :blinky:
Někdy se některé věci zdají jako špatný tah, ale kupodivu v hromadném měřítku vedou k pozitivní reakci (proto se také dělají). Není to tak, že by si někdo z WG sednul a řekl si "Tak čim je *** tentokrát" ;)
Tak odrazu su hlasy komunity vyslysane. No to mi je podivna vec ak sa zamyslim, ze si precitam skor opacny efekt a to ze komunita nevie co chce a preto ju netreba pocuvat.

nechcem tu vyzniet urazlivo voci ludom ktory sa staraju o forum, stranku a jednotlive aktivity komunit, co vy zmozete ked parta podivinov co predstavuju vyvojarov si mysli ze maju patent na rozum

ako vazne si myslim ze casu a ludi na test je tu tolko len tu na fore je kolko betatesterov atd. a WG nedokaze z tolkych udajov beta, super, hyper testerov (myslim, ze musia mat aj vlastnych, mimo komunitu) dat dokopy odpovedajuce cisla, ja tiez nemam rad predny pancier na SP ale beriem to ako jeho vyhodu, a je na mne ci dokazem vyuzit moje vyhody alebo to pos.... tak naco ho menit "divna" to komunita

BobSlocum #45 Posted 07 June 2013 - 08:54 PM

Private

• Player
  • 25476 battles
  • 9

View PostmartyEF, on 07 June 2013 - 07:40 PM, said:

haha jak vtipné ... takže jediná opravdu jediná výhoda tohoto tanku bude odstraněna a předělána na nevýhodu ... takže si to zhrnem,

- pomalý
- neobratný
- pouze 90 mm dělo které nic neprobyje (jo na zhazování pásů je docela dobrej :) ...)
- snadno lze zničit když víte jak na něj
- na to že je premiak nevidělává tolik co ostatní 8 tier premiaci
- jedíné plus nyní mínus je že dosud nešel prostřelit přes pancíř, teď už to půjde

+ ??

nevim plusy mě už nenapadají ...

... každopádně když jsem si četl tuto novinku tak mě hned napadlo jediné východisko jak už psali kolegové výše, okamžitý prodej za 7200 goldů + dokoupení goldů a nákup T34 ... ale druhá myšlenka co mě napadla ... no jo ale není to náhodou kalkul Wargamingu, jak z nás vytřískat další prachy? Odpoví si jistě každý sám  :blinky:

Jedno plus mě napadá - Prodej zpět WG za goldy  :teethhappy:

AchosCZ #46 Posted 07 June 2013 - 09:10 PM

Private

• Player
  • 7231 battles
  • 1
Tak celkem mě to štve tahle "novinka" je to 3 dny co jsem si ho koupil a zaujal mě jen jeho pancíř protože dělo a rychlost jsou teda na tank 8 urovně žalostný. No uvidíme co to přinese a jak se s nim bude jezdit, aspoň že je tam ta možnost ho zase prodat. Otázkou ale je když ho prodám a koupim třeba T-34 tak jestli jí v dalšim patchi taky nerfnou nebo ne.

BismarckCZ #47 Posted 07 June 2013 - 09:11 PM

Corporal

• Player
  • 29921 battles
  • 120
  • [-WCS-] -WCS-
myslim si svoje ... ale uz me s tim predelavani serou .... misto aby radsi udelali  cesko-slovenskou tankovou vetev ( vsechny tanky co se vyrabeli na uzemi csr ...) nebo dodelani britskeho ne cinseho tech stromu  tak radsi se serou do premiovejch tanku ...  a jeste tady nekdo rika ze v globale je to dobra vec ... kdyz 90% lidi s ti nesouhlasi ...

Edited by Falco_sk, 07 June 2013 - 09:19 PM.

Idahou #48 Posted 07 June 2013 - 09:14 PM

General

• Veteran
  • 36730 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
Super pershinga mám docela rád a je mi šumák, že nemá historický sklon pancíře.

Nicméně, přestože nesouhlasím se změnou jako takovou, je fajn, že budeme mít možnost vrácení zlaťáků. Osobně počkám na všechny informace a až pak budu dělat závěry. Klidně bych obětoval trochu pancíře za vyšší mobilitu

martyEF #49 Posted 07 June 2013 - 09:20 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 29004 battles
  • 335

View PostMargaery, on 07 June 2013 - 08:05 PM, said:

Bohužel to většina lidí odmítá pochopit a myslí si, že postava ve WoW, Diablu, tank ve WoT....apod., je jejich majetkem. Nikoliv. Pokud na to tedy přijde, WG si s tankem může dělat naprosto co chce.

no a to je ten rozdíl, myslíš si že by tohle někdy Blizard udělal?? By byl sám proti sobě narozdíl od WG on své hráče respektuje a naslouchá jim protože je si dobře vědom že jej živí a je to pouze o tom přístupu, Blizard si to nedovolí protože má konkurenci v celé řadě podobných MMO her s podobnou tématikou a systémem, ale tady se Wargaming chová velmi sebejistě,...no uvidíme na podzim až bude WarThunder plně spuštěn i s tanky a loděmi ....

BismarckCZ #50 Posted 07 June 2013 - 09:25 PM

Corporal

• Player
  • 29921 battles
  • 120
  • [-WCS-] -WCS-

View PostmartyEF, on 07 June 2013 - 09:20 PM, said:

no a to je ten rozdíl, myslíš si že by tohle někdy Blizard udělal?? By byl sám proti sobě narozdíl od WG on své hráče respektuje a naslouchá jim protože je si dobře vědom že jej živí a je to pouze o tom přístupu, Blizard si to nedovolí protože má konkurenci v celé řadě podobných MMO her s podobnou tématikou a systémem, ale tady se Wargaming chová velmi sebejistě,...no uvidíme na podzim až bude WarThunder plně spuštěn i s tanky a loděmi ....
ja uz na Warthundru sem a letadla sou daleko lebsi na world of war planes...

martyEF #51 Posted 07 June 2013 - 09:29 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 29004 battles
  • 335

View PostFalco_sk, on 07 June 2013 - 09:25 PM, said:

ja uz na Warthundru sem a letadla sou daleko lebsi na world of war planes...

no vidiš ja zkusil oboje a každá má něco do sebe a ještě jsem si neutvořil názor k čemu více inklinovat, ale můžu ti říct že 9 z 10 lidí vidí svoji budoucnost na WarThunderu a spousta jen čeká až tam budou tanky aby mohli s WoT zkončit ... a tenhle přístup Wargamingu tomu docela i pomáhá

Forsakenn #52 Posted 07 June 2013 - 10:04 PM

Corporal

• Player
  • 27023 battles
  • 103
Za 7200 goldů se ho rád zbavím, zvlášt když sem ho koupil za 6120 v akci

Edited by Forsakenn, 07 June 2013 - 10:05 PM.

CernyBlesk #53 Posted 07 June 2013 - 10:21 PM

Corporal

• Player
  • 47507 battles
  • 164
  • [HEAL] HEAL
Kdy ho bude možné prodat za goldy? Rád bych se ho už zbavil. Takhle to je pro mě nehratelný tank a ještě nerf, no aspoň ty goldy se mi vrátí. "Možná"

View PostMargaery, on 07 June 2013 - 05:49 PM, said:

Ta diskuze je tu opravdu vtipná. Neustále čtu, jak to WG dělá špatně, že komunita přeci stojí o historickou přesnost. Ale pokud nějaký tank své reálné předloze neodpovídá a chtějí to "napravit", je to zase špatně. Jak dospělé.

Pro hnidopichy T26E4 mám také. Pokud se mi změny nelíbí, prodám ho a koupím si jiný T8 premiový tank.

tak k tobě bych měl pár dotazů hochu, když takhle obhajuješ WG.

1) Proč SuperPershinga neudělali podle historicého návrhu předtím, než byl přidán do hry (přeci museli vědět, že komunita stojí o historickou přesnost ještě před jeho vydáním)? Nemuseli si tím potom přidělávat práci, že ho budou znovu předělávat (asi aby neovlivnil moc ten jejich "úžasný" MM)... Asi proto, že kdyby byl podle historických záznamů hned od začátku, tak by si ho jinak moc lidí nekoupilo, že?
2) Kdyby jeli opravdu podle historických záznamů, tak jsem nedávno v odborné literatuře četl, že T-54 mohla střílet 4 náboje za minutu...což mi dává 15 sekund na jeden výstřel, tak jak je možné, že má momentálně 1 výstřel pod 6 sekund...?

jikalka #54 Posted 08 June 2013 - 06:41 AM

Private

• Player
  • 14611 battles
  • 4
  • [UTP] UTP

View PostAkiroMxT, on 07 June 2013 - 08:03 PM, said:

ASi tak.Potrebovali nejakou zaminku tak si vymysleli tohle.Protoze to je prvni tank ktery delaji podle predlohy do detailu.Nejakej sklon pancire XD zadnej tank to tu nema presne na stupne a ejhle zrovna tenhle musi byt presne jak byl.....Divna nahoda
Také je hezké to, že Tiger nepenetroval skoro žádný tank a ejhle! Teď ho penetruje i ruská t-34 :D Jestli chce WG dělat podle historie, tak to mají co dělat :D
(určitě od nás chtěj jen vytřískat prachy)

thacid #55 Posted 08 June 2013 - 07:48 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 27668 battles
  • 1,257
  • [OC_RA] OC_RA
1. Je písané, že kvoli nerfu panciera budú tank balancovať a zlepšia iné jeho vlastnosti... Takže by sa z neho mohol stať tank aspoň približujúci sa medium tanku. Čím by vypočuli nadávanie ľudí, ktorí si žiadajú skutočný medium tank do      
     amerického premium stromu.
2. Ale chápem, že každý nadáva ešte pred zmenou.... jednoducho: predošlé skúsenosti
3. Často býva všetko inak ako píšu, že bude... Takže SP odstránia, ale nikdy nevrátia. Ostane tým, ktorí ho majú. A dostanú ho noví výhercovia súťaží. Alebo sa občas objaví na výročia v darčekovom obchode. Potom ho bude chcieť každý  
     nový hráč a bude remcať, že si ho nemôže kúpiť. Veď je to tak "strašne OP nepriestrelný tank" budú ich slová na fóre.
4. A nahradí ho skutočný medium tank, tak ako si už každý dávno želá.

LameJuice #56 Posted 08 June 2013 - 07:58 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 38730 battles
  • 1,423

View PostCernyBlesk, on 07 June 2013 - 10:21 PM, said:

1) Proč SuperPershinga neudělali podle historicého návrhu předtím, než byl přidán do hry (přeci museli vědět, že komunita stojí o historickou přesnost ještě před jeho vydáním)? Nemuseli si tím potom přidělávat práci, že ho budou znovu předělávat (asi aby neovlivnil moc ten jejich "úžasný" MM)... Asi proto, že kdyby byl podle historických záznamů hned od začátku, tak by si ho jinak moc lidí nekoupilo, že?
2) Kdyby jeli opravdu podle historických záznamů, tak jsem nedávno v odborné literatuře četl, že T-54 mohla střílet 4 náboje za minutu...což mi dává 15 sekund na jeden výstřel, tak jak je možné, že má momentálně 1 výstřel pod 6 sekund...?

1)Podle mě jde o to, že SP je nejlevnější t8 premiák, a WG chce víc a víc peněz, tak ho buď stáhne úplně, nebo ho předělá, a dá ho
za 12k goldů.A nebo z něj udělá nedostupný "OP" tank, který každý bude chtít jako typa, a udělá z něj extra "výhodný balíček".
2)Ty máš T-54, která střílí pod 6 sekund?V tom případě jí chci taky, moje střílí něco přes 7,5 sekundy.

Lukshonzik #57 Posted 08 June 2013 - 08:54 AM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 11275 battles
  • 607
Víte co spíše mi někdo z WG řekněte, jak se mám rozhodnout, jestli ten tank prodat, když ani nevím jeho nové parametry?????

Idahou #58 Posted 08 June 2013 - 09:37 AM

General

• Veteran
  • 36730 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
Však je ještě čas, v 8.6 bude terve stažen z obchodu, změny budou až někdy v budoucnu, včetně onoho vrácení goldů

Queen_of_Neptune #59 Posted 08 June 2013 - 10:31 AM

Sergeant

• Player
  • 21212 battles
  • 221
  • [BIA-0] BIA-0
Ty WG snahy o historickou přesnost mě fakt dostávaj...

Ve WG si zřejmě neuvědomují, že Super Pershing byl vylepšená verze obyčejného Pershinga:
- nechce se mi věřit, že by dostal slabší motor - a vida, ve hře Tier 6 motor, který se dusí do menšího kopce a není schopen zrychlení.
- specialně pro SP bylo vylepšeno dělo na T15E1(2) - a vida, ve hře je horší než u klasického Pershinga, penetrace je dokonce snížena. Tomu říkam upgrade!

Dělo ani motor se samozřejmě na historické hodnoty měnit nebudou, zas takovou historickou přesnost není možno z hlediska vyvážení dodržet. Because f**k you, thats why.

Jediná kompenzace za zmrvení predního pancíře bude, že tanku uberou jednu tunu a budou se tvářit, jak vyšli vstříc jeho majitelům.

Důležité je si uvědomit, že SP má vysoký WR zejména kvůli příznivému MM a nepotkává tak často T9, které ho rozeberou bez ohledu na jeho pancíř.

A na závěr otázka za velkého bludišťáka: Pokud všichni prodají SP a koupí T34, jaký tank bude nerfnut v následujícím patchi?

Edited by Queen_of_Neptune, 08 June 2013 - 11:20 AM.

Vlkoo #60 Posted 08 June 2013 - 12:20 PM

Private

• Member
  • 3284 battles
  • 31
  • [1DTS] 1DTS
zas amikov oslabit ...
Tak toto fakt môže vymyslet len [Odstraněno],  :sad:  Nech sa [Odstraněno] aj tak za tie ruske konzervy nebudem hrať, tfuj

Edited by Idahou, 08 June 2013 - 01:40 PM.
Tento příspěvek byl kvůli nevhodnému obsahu upraven členem týmu Moderátorů. Zároveň bylo odesláno oficiální upozornění. Idahou

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users