Jump to content

Panther 2 nebo Indien Pz?

• This topic is locked This topic is locked
14 replies to this topic

gadds #1 Posted 08 June 2013 - 07:50 PM

Lieutenant Сolonel

• Clan Diplomat
  • 30192 battles
  • 3,199
  • [SVINE] SVINE
Které medko tier 8 doporučíte víc?

Flankers #2 Posted 08 June 2013 - 08:09 PM

Lance-corporal

• Player
  • 24248 battles
  • 67
  • [K-A-T] K-A-T

View Postgadds, on 08 June 2013 - 07:50 PM, said:

Které medko tier 8 doporučíte víc?

Neměl jsem sice Panthera 2, ale Indiena si nemůžu vynachválit. A to především depresi děla. Přijde mi, že je to snad jako u američanů  :smile:  DPM je také na můj vkus super a pohyblivost taky ujde. Penetrace děla je pro mě naprosto bohémská (i když zde je to způsobeno asi zvykem na můj pz M10, kde je to na sedmý tier hrůza) a kdyby dělo ještě trochu rychleji zaměřovalo a byl tvrdší mantel, nebylo by mu snad co více vytknout :)

GeorgusIgnitus #3 Posted 09 June 2013 - 10:11 AM

Lance-corporal

• Player
  • 9078 battles
  • 97
Já si nechal oba a oba jsou dobré, ale indi má lepší mobilitu a proto se mi s ním hraje lépe. Ale poslední dobou za němce moc nehraju takže.........Jo to hoření při střele zepředu mi leze na nervy v tam má indi jednoznačně navrh.

deathfacecz #4 Posted 15 June 2013 - 07:10 PM

Warrant Officer

• Player
  • 14550 battles
  • 513
Indien a panther mi příjdou skoro stejní.Řešil bych pak i další tanky.E-50(m) jsou spíš heavy než medium.Májí suprovní pancíř a skvělé dělo.Mobilita je taky dobrá.Leopard PTA a 1 jsou zase papíroví a je těžé za ně hráty ale na druhou stranu má perfektní dělo a o pohyblivosti ani nemluvě.Podle mě jsou obě strašné bestie, ale já bych při tvém počtu bitev doporučil asi E-50M kvůli pancíři.Leo neodpouští chyby.

Lulina #5 Posted 15 June 2013 - 07:36 PM

Corporal

• Player
  • 42731 battles
  • 179
Tak já asi hraju jiný tank. Se slzou v oku vzpomínám na pohyblivost Pantera II, protože indián je v tomhle dost tragický. Dle mého soudu pomalý papír s vynikajícím dělem. Který z nich je celkově lepší si netroufám soudit, to podle vkusu každého soudruha, že.

Edited by Lulina, 15 June 2013 - 09:25 PM.

gadds #6 Posted 17 June 2013 - 08:51 PM

Lieutenant Сolonel

• Clan Diplomat
  • 30192 battles
  • 3,199
  • [SVINE] SVINE

View PostLulina, on 15 June 2013 - 07:36 PM, said:

Tak já asi hraju jiný tank. Se slzou v oku vzpomínám na pohyblivost Pantera II, protože indián je v tomhle dost tragický. Dle mého soudu pomalý papír s vynikajícím dělem. Který z nich je celkově lepší si netroufám soudit, to podle vkusu každého soudruha, že.
No jako je fakt, že Indien Pz v kopcích a obecně při "členitější" jízdě dost ztrácí dech.. ten motor není dost silný na ten tank.
Na druhou stranu naprosto fantasticky couvá, což se občas může hodit.
Pancíř jako by nebyl - to není nic na co by se dalo spoléhat. Asi tedy spíš zpočátku sniper a později napadač a dorážeč.
P2 mě vlastně možná bavil víc, ale ty ceny oprav, to věčné hoření (spodní plát je strašně velký a dobře trefitelný) a náchylnost modulů i posádky mě prostě otrávily hraní s tímhle jinak příjemným a hlavně elegantním tankem...

Derp_Trollington #7 Posted 17 June 2013 - 09:17 PM

Veteran

• Veteran
  • 52679 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED

View Postgadds, on 17 June 2013 - 08:51 PM, said:

P2 mě vlastně možná bavil víc, ale ty ceny oprav, to věčné hoření (spodní plát je strašně velký a dobře trefitelný)
To je vtip, ne? Srovnej s Tigerem II, E-75, ...

Na LFP nemíří vůbec nikdo, protože to není potřeba. Takže jsem tam vozil benzín i bez vyzkoumanýho hašení... Hořelo to jednou za sto let.

gadds #8 Posted 17 June 2013 - 10:55 PM

Lieutenant Сolonel

• Clan Diplomat
  • 30192 battles
  • 3,199
  • [SVINE] SVINE

View PostJejKey, on 17 June 2013 - 09:17 PM, said:

To je vtip, ne? Srovnej s Tigerem II, E-75, ...Na LFP nemíří vůbec nikdo, protože to není potřeba. Takže jsem tam vozil benzín i bez vyzkoumanýho hašení... Hořelo to jednou za sto let.
No já ho snad znovu koupím, abych si udělal nějakou statistiku..fakt jsem hořel dost. Asi smůla nebo co..
Horní plát bych úplně nepodceňoval, pod mírným úhlem uměl občas pěkně podržet. Díry se mi dělaly hlavně dole nebo na bocích, když jsem zahrál jako pitomec.:-) No HT jsem se samozřejmě čelem nestavěl.xD
Tigera 2 a E-75 nemůžu porovnat, nemám dost osobních zkušeností..
Spíš uvítám jakoukoliv konstruktivní radu, jak s P2 smysluplně obstát v konkurenci současného vozového parku WoT. Protože je to krásný tank a moc příjemný na ovládání. Poradíš JK?:-)

Lulina #9 Posted 18 June 2013 - 07:08 AM

Corporal

• Player
  • 42731 battles
  • 179

View Postgadds, on 17 June 2013 - 08:51 PM, said:

No jako je fakt, že Indien Pz v kopcích a obecně při "členitější" jízdě dost ztrácí dech.. ten motor není dost silný na ten tank.
Táhne se jak med všude . Dynamika pohybu je u PII o třídu lepší, více koní na tunu dělá své. Že bych hořel nějak nadprůměrně nemyslím, ale indián má ten motor nehořlavější, i teoreticky (12% ku 20%) to je fakt. Já jsem se na indiána těšil, ale ve výsledku jsem zklamaný, nesedí mi, pouze dobrý gun to nezachrání.
Já u středních tanků vyznávám takto sestavenou Guderianovu tankovou trojčlenku: 1.rychlost 2. kanón 3. pancíř , takže pokud se medko nedokáže hýbat, ztrácí svou hlavní přednost oproti HT , nemůže plnit svou  funkci a tím pádem se s ním musí jen opatrně přicmrndávat.

Godzilla1 #10 Posted 18 June 2013 - 07:27 AM

Major

• Beta Tester
  • 48171 battles
  • 2,572
  • [WTBT] WTBT
p2 uz mam dlouho odjezdene, indiana jezdim ted a za sebe rikam ze s indianem jezdim radsi, je fakt pomalejsi ale obratnost me prijde lepsi a hlavne nerodim jezky proti srsti z toho ze najedu na pampelisku a nemuzu strilet nepritele stojiciho pred sebou, nicmene oba tanky jsou prima

gadds #11 Posted 18 June 2013 - 07:36 AM

Lieutenant Сolonel

• Clan Diplomat
  • 30192 battles
  • 3,199
  • [SVINE] SVINE
No ta deprese je fakt hodně limitující...
Jinak možná jsem hořel tak často, protože jsem s P2 chodil často nepříteli na tělo - mobilitu na to má a snajpit s ním někde z keře je při jeho siluetě IMO nesmysl, protože mě vždycky spotla snad i PzIII/IV s mrtvým velitelem přes půl mapy.xD
Prostě se mi nepodařilo najít ten správný styl, abysme si s tímhle fešákem padli do noty..

Godzilla1 #12 Posted 18 June 2013 - 07:51 AM

Major

• Beta Tester
  • 48171 battles
  • 2,572
  • [WTBT] WTBT
jako ptas se sice JK na radu ale zkusim ti rict taky svoje postrehy kdyz nebudes proti, ja s P2 rozhodne snipoval, na telo sem se cpal az kdyz byl konec hry proste proto ze neni obratnej a neotoci se a nekomu ukazovat ty boky velky jak stodola je o drzku, kdyz je p2 nauhlovanej asi tak v 8 rozmerech obcas neco i dingne celne

ps jinak ten spot tak nestuj za krakem ale za dvouma a s tim dohledem proste zkousej na maximalni mzony dalky strilet navic ta 88cka na stredaku neni vubec marna vec a ty tuny taky umejni udelat svoje

Edited by Godzilla1, 18 June 2013 - 07:53 AM.

gadds #13 Posted 18 June 2013 - 07:58 AM

Lieutenant Сolonel

• Clan Diplomat
  • 30192 battles
  • 3,199
  • [SVINE] SVINE

View PostGodzilla1, on 18 June 2013 - 07:51 AM, said:

jako ptas se sice JK na radu ale zkusim ti rict taky svoje postrehy kdyz nebudes proti, ja s P2 rozhodne snipoval, na telo sem se cpal az kdyz byl konec hry proste proto ze neni obratnej a neotoci se a nekomu ukazovat ty boky velky jak stodola je o drzku, kdyz je p2 nauhlovanej asi tak v 8 rozmerech obcas neco i dingne celne

ps jinak ten spot tak nestuj za krakem ale za dvouma a s tim dohledem proste zkousej na maximalni mzony dalky strilet navic ta 88cka na stredaku neni vubec marna vec a ty tuny taky umejni udelat svoje
Díky moc, já mu ještě dám šanci..
Já to nemyslel, že jako JK má jedinej patent na rozum, ale spíš, že když jsem teda jouda, že hořím, tak uvítám každou radu jak efektivně využít přednosti P2 a utlumit jeho bolesti...
BTW - jak tak koukám na tvoje staty, tak asi tvůj názor vezmu v potaz...  :trollface:

Derp_Trollington #14 Posted 18 June 2013 - 05:00 PM

Veteran

• Veteran
  • 52679 battles
  • 7,331
  • [0WNED] 0WNED
Já s tím hrál tak nějak všelijak, nejvíc mi tam vadil dlouhej aiming time. Samozřejmě až poté, co jsem vyzkoušel Pershinga a T-44 s louskáčkem, kteří mají aiming vzhledem k alfě tak akorát.
Další věc je, že jsem posledních milion bitev s Pantherem II strávil v přítomnosti desítkových tanků, čímž šla zábavnost hry prudce dolů, nakonec byl poslán do šrotu. Ale po tolika bitvách si to beztak zasloužil.

AFC_Scott #15 Posted 19 June 2013 - 02:42 PM

Corporal

• Player
  • 33951 battles
  • 170
  • [THEOS] THEOS

View PostGodzilla1, on 18 June 2013 - 07:27 AM, said:

p2 uz mam dlouho odjezdene, indiana jezdim ted a za sebe rikam ze s indianem jezdim radsi, je fakt pomalejsi ale obratnost me prijde lepsi a hlavne nerodim jezky proti srsti z toho ze najedu na pampelisku a nemuzu strilet nepritele stojiciho pred sebou, nicmene oba tanky jsou prima
Ty voe prej na pampelišku:teethhappy:. Kámo za ten joke dostáváš jednoho bludišťáka!

2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users