Jump to content

Polowanie na medale: Okupant

• This topic is locked This topic is locked
19 replies to this topic

Community #1 Posted 11 June 2013 - 01:43 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 32,295
W tym tygodniu w ramach Polowania na medale otrzymacie dodatkowe doświadczenie za przejęcie bazy wroga!

Pełen tekst wiadomości

Mixu907 #2 Posted 11 June 2013 - 01:45 PM

Private

• Player
  • 5504 battles
  • 32
znowu kazdy rzuci się na baze, pierwszy dostanie strzała, o wygranej zadecydują pojedyńcze osoby i taka będzie gra przez najblizsze 2 dni  :glasses:

Falathi #3 Posted 11 June 2013 - 02:00 PM

Field Marshal

• WG Staff
  • 20352 battles
  • 11,590
To całkiem możliwe.

Z drugiej strony, co za okazja żeby nabić sobie Obrońcę!
Poza tym - może nie będzie tak źle, jeśli kilku graczy będzie wolało raczej ruszyć do ataku, niż siedzieć w krzakach za artylerią i czekać na zmiłowanie...

JAK_PL #4 Posted 11 June 2013 - 02:44 PM

Corporal

• Player
  • 30388 battles
  • 172
  • [-102-] -102-
I znowu się zacznie, wszystko poleci jak psy za kością na flagę...
Pole do popisu dla TD albo scout-a+arta, darmowe fragi czekają na jeleni ;)

sovietek #5 Posted 11 June 2013 - 02:49 PM

Private

• Beta Tester
  • 9182 battles
  • 5
  • [PAZIU] PAZIU
w ostatni weekend nie bylo okupanta przypadkiem?

Grzybek1312 #6 Posted 11 June 2013 - 04:04 PM

Private

• Player
  • 12226 battles
  • 20
  • [-DSM-] -DSM-
WG, spóźniliście się. Właśnie dostałem 2 "okupantów", i wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że polowanie zaczyna się jutro...  :angry:

coberr #7 Posted 11 June 2013 - 04:09 PM

Corporal

• Player
  • 42490 battles
  • 191
czy was naprawdę już skrajnie pogięło w tym wargamingu?

weekend - okupant... trzy dni pozniej : okupant????

I co? znowu banda 5 czy 6 imbecyli naraz  rzuci się na wrogą bazę  ; będą "capować"- mysląc , że zdobędą medal?

Tego medalu nie pownno byc  nawet w waszych promocjach środowych - chyba , że zwycięzy sie poprzez "capowanie" przeciwko conajmniej trzem wrogim czołgom (będąc ostatnim "zywym" w teamie) !!!  Wtedy byłby to jakis wyczyn...
A nie - 5 debili rzuca się na "capa" bo kazdy mysli ze zdobędzie medal...

A dlaczego żaden łoś pancerny z WGN nie wpadł do tej pory na pomysł - żeby dac np. medal za uwalenie całego plutonu z wrogiej druzyny? Nie jest to wyczyn? chyba jest i to spory - jedna osoba tłucze cały pluton...
to tylko taki przykład... Tylko , ze gracze maja sporo pomysłow ale standardowo tez wargaming ma ich w d... prawda? Tylko WGN jedyny tylko WGN najwyzszy...

@faltahi:
Z drugiej strony, co za okazja żeby nabić sobie Obrońcę! - to dajcie odrazu tego obronce z okupantem - będzie ciekawiej...

Panie Falathi - przy okazji -  juz nie raz pokazałes swoja niekompetencję tutaj ....

Edited by coberr, 11 June 2013 - 04:18 PM.

Mixu907 #8 Posted 11 June 2013 - 05:39 PM

Private

• Player
  • 5504 battles
  • 32
lub jeszcze inaczej, powinniście zrobić Okupant + Obrońca, wtedy to miałoby jakiś sens. Nie twierzdę ze teraz to nie ma najmniejszego sensu, lecz tak byłaby polepszona "grywalność"   :blinky:

parowkowy_skrytozerca #9 Posted 11 June 2013 - 06:08 PM

Private

• Player
  • 21504 battles
  • 13
  • [M-I-S] M-I-S
super. medal noobów

Powaga3113 #10 Posted 11 June 2013 - 07:07 PM

Private

• Player
  • 24329 battles
  • 42
  • [P_A_D] P_A_D
Medal bardzo sytuacyjny. Zazwyczaj nie umiejętności gracza decydują o jego zdobyciu, a korzystny zbieg okoliczności. Uważam że bonusy weekendowe/środowe na niego nie powinny być takie częste, jak obecnie.

Moim zdaniem pula  medali w grze jest na tyle duża, by nie ograniczać się do 8 sztuk. Dodatkowo często mamy dany medal w weekend z bonusem do kredytów, a w środę, ten sam z bonusem doświadczenia, bądź odwrotnie. Burzy to nieco klimat.

By poprawić jakość polowań na medale, można by objąć odpowiednio zbalansowanymi bonusami inne medale (podam kilka, plus przykładowe wartości nagród):
- Kamikaze (20.000 kredytów / 1400 PD)
- M. Pascucciego (25.000 kredytów / 1200PD)
- M. Fadina (50.000 kredytów / 2000PD)
- Braterstwo Broni (30.000 kredytów / 1750PD) - TEGO MEDALU BRAKUJE NAJBARDZIEJ W PULI OBJĘTYCH PROMOCJAMI!!
- M. Poola (100.000 kredytów / 4000PD)
- M. Tamady Yoshio (500.000 kredytów / 10.000 wolnego doświadczenia)

To tylko kilka przykładów. Generalnie każdy medal powinien rzadziej lub częściej pojawiać się w polowaniu, ale NA PEWNO OKUPANT NIE TAK CZĘSTO JAK AKTUALNIE.

DonKefaa #11 Posted 11 June 2013 - 07:14 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 6815 battles
  • 423

View PostPowaga3113, on 11 June 2013 - 07:07 PM, said:

Medal bardzo sytuacyjny. Zazwyczaj nie umiejętności gracza decydują o jego zdobyciu, a korzystny zbieg okoliczności. Uważam że bonusy weekendowe/środowe na niego nie powinny być takie częste, jak obecnie.

Moim zdaniem pula  medali w grze jest na tyle duża, by nie ograniczać się do 8 sztuk. Dodatkowo często mamy dany medal w weekend z bonusem do kredytów, a w środę, ten sam z bonusem doświadczenia, bądź odwrotnie. Burzy to nieco klimat.

By poprawić jakość polowań na medale, można by objąć odpowiednio zbalansowanymi bonusami inne medale (podam kilka, plus przykładowe wartości nagród):
- Braterstwo Broni (30.000 kredytów / 1750PD) - TEGO MEDALU BRAKUJE NAJBARDZIEJ W PULI OBJĘTYCH PROMOCJAMI!!

To tylko kilka przykładów. Generalnie każdy medal powinien rzadziej lub częściej pojawiać się w polowaniu, ale NA PEWNO OKUPANT NIE TAK CZĘSTO JAK AKTUALNIE.

Ostateczne poświecenie jeszcze by się przydało :)

Falathi #12 Posted 11 June 2013 - 07:21 PM

Field Marshal

• WG Staff
  • 20352 battles
  • 11,590
@Powaga3113 i to jest bardzo ciekawa lista. Generalnie uważam, że większe zróżnicowanie na pewno nie zaszkodzi.

Mam nadzieję, że w przyszłości coś z tego wyniknie.

Jo999i #13 Posted 12 June 2013 - 12:57 AM

Private

• Player
  • 15385 battles
  • 4
g...no nie dziala !!!!! zdobylem medal i nic ZEORO dodatkowego expa

Edited by Jo999i, 12 June 2013 - 12:58 AM.

1nter #14 Posted 12 June 2013 - 07:05 AM

Staff Sergeant

• Military Reserve
  • 9832 battles
  • 443
To dlatego, że rozegrałeś bitwę w nocy. Jak informuje wiadomość "Żądnych nagród czołgistów zapraszamy do udziału w wydarzeniu, które rozpoczyna się w środę 12 czerwca o godzinie 07:10 i potrwa do godziny 7:00 w czwartek 13 czerwca."

Warto zapamiętać, że takie wydarzenia zazwyczaj rozpoczynają się po zresetowaniu gwiazdek, co ma miejsce codziennie o 7 rano :smile:

MrJohny #15 Posted 12 June 2013 - 10:02 AM

Lieutenant

• Player
  • 2959 battles
  • 1,607
Już się zaczęło, banda lemmingów w top tankach szturmuje bazę, podczas gdy reszta się zarzyna... :facepalm:

Na szczęście (tja, zależy dla którego teamu, niestety sam zdążyłem już przegrać przez takich, mimo że 11ta godzina dopiero) zanim pasek się zapełni, wróg już się im dobiera do dupy i zostają z niczym.

fIyingdemon #16 Posted 12 June 2013 - 11:46 AM

Lieutenant

• Player
  • 8170 battles
  • 1,688

View PostPowaga3113, on 11 June 2013 - 07:07 PM, said:

przede wszystkim, żeby okupant miał jakiekolwiek szanse istnienia, to trzeba tak zorganizować mapy, żeby było chociaż jedno miejsce do schowania się lub bezpiecznego ustawienia czołgu, a nie większość map to otwarte połacie... nawet w miastach jest lipa, bo arta może Cię przez okno trafić... przed wersja 0.8.0. to ja okupanta miałem często, a teraz? równie dobrze mogę sam swoim czołgiem wjechać do wody i się utopić, mniejsze koszty naprawy... przede wszystkim WG powinno walnąć Du....ży komunikat, że zajmowanie bazy w przypadku gdy wrogi team zajął naszą nie ma sensu jeżeli żaden z sojuszników nie pojechał na decap... ten medal po wersji 0.8.0 ma więcej wspólnego z fartem niż ze skillem, taka jest bolesna prawda... czemu?
- el halluf - jedyna osłona jaką była skałka, została skrócona o łeb
- malinówka - tryb spotkaniowy to porażka, bo i tak wszyscy grają jakby to był sturm, czyli - górka !!! lepiej by było tę bazę dać właśnie na górce, dobrze że szturm wrócił na tę mapę
- stepy - pagórki dookoła dawały jakąś osłonę, kąt wygładzono i teraz arta wali bezkarnie...
- himmels - domek jakby mniejszy, do tego możliwość ładnego kampienia na dworcu za zwałami gruzu
- mapa botów - prowincja - grają tam same niskie tiery, teren przy bazach został tak zdeformowany, że dobra kampa u góry i cap leży, pomijam już przesunięcie baz
- perłowa rzeka - to jest kpina z zajęciem bazy
reszta map, to albo teren otwarty bez żadnej osłony, albo po liftingu poprzesuwane "zasłony", albo jedna strona ma lepszy cover w bazie niż druga... jedyne mapy gdzie można dobrze capować, to klasztor. południowe wybrzeże i lotnisko, no i lakeville... reszta leży, nawet piaszczysta rzeka z tymi pozycjami snajperskimi naprzeciwko baz... bez dobrej obstawy nie ma co liczyć na capa, a o medalu okupanta to można śnić... raz na 100 bitew może...

a co do Twojego postu, tak bezporenio, to bardzo dobra propozycja - powinny byc promowane wszystkie medale, a nie tylko ściana, specjalista, zwiadowca i okupant...

Edited by dare_devil_81, 12 June 2013 - 11:47 AM.

Dexter4127 #17 Posted 13 June 2013 - 05:28 AM

Private

• Player
  • 1379 battles
  • 2
Wczoraj jakoś po południu zdobyłem okupanta razem z zagończykiem, a za bitwę dostałem 500 pare expa. ;)

fIyingdemon #18 Posted 13 June 2013 - 11:28 AM

Lieutenant

• Player
  • 8170 battles
  • 1,688

View PostDexter4127, on 13 June 2013 - 05:28 AM, said:

Wczoraj jakoś po południu zdobyłem okupanta razem z zagończykiem, a za bitwę dostałem 500 pare expa. ;)

taaa... lekkie czołgi góra 3 tier i gdzie cię losuje? do VI-VIII tierów, czy może góra na IV tier? Twojego VII tierowego TD z Twoją ilością bitew nie będę komentował - ogarnij dobrze niższe tiery, a potem się bierz za wysokie... Twoje 38% WR na tym TD, świadczy tylko o tym, że masz znikomy wpływ na bitwę... gdyby to było 48% to co innego... bo jesteś w obrębie przyzwoitej normy i znaczy że coś działasz... niestety, możesz się ze mną nie zgodzić, ale Twoje WR potwierdza tylko, że nie jesteś gotowy do jazdy na tym tierze, a ja szczerze nie chciałbym grac moim VI tierowym HT z takim TD jak Twój w jednym teamie... wracając do okupanta - jak pisałem wyżej - ja najwięcej nabiłem na samym początku przygody z tą grą... przyznaj się lepiej na jakiej mapie to zrobiłeś, na jakim czołgu i ilu wrogów wybili Twoi sojusznicy, bo strzelam, że nie zrobiłeś tego na żadnej z map, które ja wymieniłem... zagończyka można zrobić tylko na 2-3 mapach bo jest jakaś osłona i tylko pod warunkiem, że wróg zrobił głupi rush a Ty miałem ogarnięty team... czekam na info gdzie i na czym go zrobiłeś, ale strzelam, że Twoje informacje potwierdzą tylko mój poprzedni post, a poza tym ja nie napisałem, że to jest niemożliwe... jest znacząco trudniejsze i nie ma sensu jeśli nie masz bonusu, a bonus dostałeś bo jest event, tylko dlatego... bez eventu dostałbyś co najwyżej 50 expa bonusu, przy zarobionych 500...

Dexter4127 #19 Posted 13 June 2013 - 08:40 PM

Private

• Player
  • 1379 battles
  • 2

View Postdare_devil_81, on 13 June 2013 - 11:28 AM, said:

taaa... lekkie czołgi góra 3 tier i gdzie cię losuje? do VI-VIII tierów, czy może góra na IV tier? Twojego VII tierowego TD z Twoją ilością bitew nie będę komentował - ogarnij dobrze niższe tiery, a potem się bierz za wysokie...
W wota "gram" (dużo powiedziane) od bodajże 7 grudnia 2012. Lekkimi czołgami grałem tylko na początku, potem stwierdziłem, że przy mojej padlinie zwanej komputerem (1gb ramu, co daje średnio 8-10 FPS na minimalnych ustawieniach) i czasie jaki poświęcam na wota (średnio 5 bitew dziennie, a potrafię miesiąc go nie odpalać) nie opłaca mi się rozwijać kilku linii jednocześnie. Zatem ciupie sobie for fun od czasu do czasu germańskimi TD i jakoś to idzie.

Twoje 38% WR na tym TD, świadczy tylko o tym, że masz znikomy wpływ na bitwę... gdyby to było 48% to co innego... bo jesteś w obrębie przyzwoitej normy i znaczy że coś działasz... niestety, możesz się ze mną nie zgodzić, ale Twoje WR potwierdza tylko, że nie jesteś gotowy do jazdy na tym tierze, a ja szczerze nie chciałbym grac moim VI tierowym HT z takim TD jak Twój w jednym teamie...
Podniosłem WR do 42%, czy dostanę jakąś nagrodę? Chłopie w WoTa gram jedynie dla zabawy dopóki nie przegoni mnie 8 FPS i 200 PING, także wybacz więcej z tego nie wyciągnę.

czekam na info gdzie i na czym go zrobiłeś
Mapa to Port, pojazd JgPanther, którą kupiłem w niedzielę. Rzuciło mnie na IX i z krótką 88 za wiele bym nie zdziałał przeciwko nim, więc pojechałem tak jak na obrazku. Ich główne uderzenie skupiło się na lewej flance, a na mojej drodze zostało kilka słabszych czołgów, które udało mi się uszkodzić. Pojechałem, na miejscu okazało się czysto, a że dostawaliśmy w tyłek to kapowałem.  Posted Image

fIyingdemon #20 Posted 13 June 2013 - 11:34 PM

Lieutenant

• Player
  • 8170 battles
  • 1,688
OK - zwracam honor :) miałeś debili a nie przeciwników :D jak można pozwolić zrobić capa TDkowi i to jeszcze zagończyka na takiej mapie? w ogóle bym leżał, gdybyś to miał na tej drugiej bazie zrobione... ze mną byś tam nie przeszedł, bo ja z reguły walę z j3 na j0 na kontrę wszelkim wolverinom i innym... ale gratki w takim razie ;) ja tez nie mam wymiatacza, jeśli chodzi o kompa, ale do tak niskiej wartości FPS, to spadałem na testowych, albo po tym felernym patchu, gdzie tryb snajperski lagował grę... życzę szybkiej wymiany kompa...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users