Jump to content

Materiał wideo: Wiadomości Wargaming – wydanie specjalne

• This topic is locked This topic is locked
28 replies to this topic

rzorek89 #21 Posted 16 June 2013 - 12:27 AM

Warrant Officer

• Player
  • 47989 battles
  • 702
  • [_COM] _COM

View PostMoneMoonMike, on 15 June 2013 - 07:03 PM, said:

Buahahhahahahhahahahhahahah
Przepraszam jeśli ktoś uzna to za spam, ale inaczej nie mogłem. WG gratuluję policzka wymierzonego samemu sobie. Cytując za Andrey'em Yarantsev'em: "w grze nie ma przedmiotów, które można kupić wyłącznie za złoto i które dają Wam korzyści, jakich nie można nabyć, płacąc wyłącznie kredytami" jeśli tak to poproszę możliwość wymiany free xp za kredyty [zarzekali się, że nigdy nie będzie, ale skoro ma być FREE to win, to czemu kłamią ?] w zwykłym przeliczniku (1 gold = 400 srebra), a także konto premium oraz czołgi premium dostępne za kredyty.

Kiedy można się spodziewać takiej gospodarki ?

Gadasz głupoty - jaka przewagę w grze daje ci premium albo wymiana expa ? Nie wpływa to na umiejętność gry czy polepszenie twojej efektywności... Co mamy za golda wartego uwagi co w małym stopniu moze nam pomoc wygrać juz na upartego? gold ammo, camo i materiały eksploatacyjne <duże zestawy naprawcze itp> ot co. A to wcale nie wpływa jakoś znacząco na rozgrywkę gracza bo czy masz duży zestaw naprawczy czy nie możesz umrzeć na pocz i w sumie nie mam pojęcia co oni chcą jeszcze zmienić.
Pojazdy premium za kredyty? Fajnie tylko jak one wg ciebie są lepsze od swoich tierowych odpowiedników? Nie wydaje mi się, żeby taki is6 był lepszy od is3. Daja większe kredyty ale nie pomagają ci wygrywać a wręcz utrudniają słabsza penetracja czy armorem w porównaniu do nie premium

KaroLL102 #22 Posted 17 June 2013 - 11:32 AM

Private

• Player
  • 35301 battles
  • 21
Dziękuję Wam za usunięcie mojego postu ;)

exmax #23 Posted 17 June 2013 - 11:46 AM

Captain

• Player
  • 40654 battles
  • 2,039
  • [OLD1] OLD1
Dodatkowe miejsca w garażu i koszarach za "kredki" - oto czego mi najbardziej brakuje w tej grze. Ale tego to WG nie zrobi, niestety....

12312319873 #24 Posted 17 June 2013 - 12:54 PM

Captain

• Player
  • 32903 battles
  • 2,292
  • [AHAM] AHAM

View Postmmaastteerr, on 17 June 2013 - 11:32 AM, said:

Dziękuję Wam za usunięcie mojego postu ;)

moje też  :blinky: więc napisze jeszcze raz czołgi za gold mogą być za kredki też ale tylko premiumy 8 tieru cena ich była by wyższa niż kupno czołgu X T miało by to sens i tak czy siak sprowadzało by się to do kupna srebra w sklepie lub jeśli ktoś jest wytrawnym masochistą mógł by zbierać na ten cel innymi zwykłymi czołgami

View Postexmax, on 17 June 2013 - 11:46 AM, said:

Dodatkowe miejsca w garażu i koszarach za "kredki" - oto czego mi najbardziej brakuje w tej grze. Ale tego to WG nie zrobi, niestety....

a jakby zrobili coś takiego jak z malowaniem czołgu ... za gold łużka na stałe a za kredki na 7 , 14 lub miesiąc  a że kredek zawsze raczej nie ma się za wiele bo im dalej się brnie tym koszty czołgów idą w góre to i premka za gold by się przydała (tudzież za kredki a kredki też w sklepie więc wszystko się zazębia i sprowadza się do sięgnięcia do portfela  :smile:  )  jeśli ktoś chce coś kupić to zrobi to a jeśli nie chce tego robić to stanie na głowie aby mieć to za free

Edited by 12312319873, 17 June 2013 - 03:10 PM.

Pivosh #25 Posted 17 June 2013 - 09:33 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21559 battles
  • 387

View PostMoneMoonMike, on 15 June 2013 - 07:03 PM, said:

"w grze nie ma przedmiotów, które można kupić wyłącznie za złoto i które dają Wam korzyści, jakich nie można nabyć, płacąc wyłącznie kredytami"

Tu gosciu ma racje, bo rzeczywiscie wala cisna, ale nie bede domagal sie teraz wszystkiego za kredyty.

To, że prawdziwy cash ma wpływ w tej grze tylko na ekonomie jest dobre(premium konto i tanki, sciaganie modulow itd.). Tak wlasciwie to byloby perfekt gdyby nie jeden maly szczególik przez, ktory ekonomia MA WPLYW na bitwe. Gold ammo za kredki... Oczywiscie, ze kazdy moze je nabyc ale tylko ci , ktorzy bula chajs na buffy do ekonomii moga sobie z nia smialo smigac jako regular ammo. I tu zaczyna sie walic, bo balans ktory w tej grze i tak byl cienki znika absolutnie.
Jedyną sensowną opcją byloby wprowadznie z powrotem gold pestek za gold, albo ograniczyc mozliwa ilosc jaka mozna nosic w czolgu, bo to parodia co sie dzieje (np. wyjezdza ci taki T69 upchany zlotem z pena 300 i dyma bez masla skatowane e50 po gornej plycie, albo e75 po froncie wiezy...).

Te cale "free to win" to parodia i propaganda, bo mimo wszystko to nadal bedzie  "pay to win" (a mianowicie "free-to-win more for people witch pay us shittons of money") dopóty, dopóki nie zrobia nic ze zlotymi pestkami.

Edited by Pivosh, 17 June 2013 - 09:43 PM.

Trent #26 Posted 17 June 2013 - 10:29 PM

Captain

• Player
  • 10516 battles
  • 2,433

View PostCommunity, on 15 June 2013 - 06:52 PM, said:

Dyrektor wydawniczy Andrey Yarantsau

Moglibyście się zdecydować, Yarantsev (jak było w pierwotnej wersji posta) czy Yarantsau... aczkolwiek ja ośmielę się nieśmiało zasugerować jeszcze inną (tym razem poprawną) wersję pisowni, czyli Andriej Jarancew. :tongue:

Edited by Trent, 17 June 2013 - 10:45 PM.

Cryophoenix #27 Posted 18 June 2013 - 01:24 AM

Private

• Player
  • 16145 battles
  • 12
Podejrzewam,że macie prawo do usuwania czego wam się tam żywnie podoba,niemniej jednak..czy mogę chociaż otrzymać odpowiedź na nurtujące mnie pytanie..cóż zawierała treść mego postu godnego potraktowania mnie jako zagrożenie dla czytelników?;]Może to być oczywiście wiadomość prywatna albo cuś...jakieś zwyczajne info.Podziekował.

12312319873 #28 Posted 18 June 2013 - 06:41 AM

Captain

• Player
  • 32903 battles
  • 2,292
  • [AHAM] AHAM

View PostPivosh, on 17 June 2013 - 09:33 PM, said:

Tu gosciu ma racje, bo rzeczywiscie wala cisna, ale nie bede domagal sie teraz wszystkiego za kredyty.

To, że prawdziwy cash ma wpływ w tej grze tylko na ekonomie jest dobre(premium konto i tanki, sciaganie modulow itd.). Tak wlasciwie to byloby perfekt gdyby nie jeden maly szczególik przez, ktory ekonomia MA WPLYW na bitwe. Gold ammo za kredki... Oczywiscie, ze kazdy moze je nabyc ale tylko ci , ktorzy bula chajs na buffy do ekonomii moga sobie z nia smialo smigac jako regular ammo. I tu zaczyna sie walic, bo balans ktory w tej grze i tak byl cienki znika absolutnie.
Jedyną sensowną opcją byloby wprowadznie z powrotem gold pestek za gold, albo ograniczyc mozliwa ilosc jaka mozna nosic w czolgu, bo to parodia co sie dzieje (np. wyjezdza ci taki T69 upchany zlotem z pena 300 i dyma bez masla skatowane e50 po gornej plycie, albo e75 po froncie wiezy...).

Te cale "free to win" to parodia i propaganda, bo mimo wszystko to nadal bedzie  "pay to win" (a mianowicie "free-to-win more for people witch pay us shittons of money") dopóty, dopóki nie zrobia nic ze zlotymi pestkami.

aktualna cena pestek gold za kredyty jest za niska w nie których przypadkach ... cena 15 - 20 k. za 1 pestke "kredyt" gold powinna troche zmniejszyć ilość ich w bitwach ... aktualna cena pestki gold do np. T110e5 to 4 k. kredek

Edited by 12312319873, 18 June 2013 - 06:54 AM.

Pivosh #29 Posted 18 June 2013 - 02:01 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 21559 battles
  • 387

View Post12312319873, on 18 June 2013 - 06:41 AM, said:

aktualna cena pestek gold za kredyty jest za niska w nie których przypadkach ... cena 15 - 20 k. za 1 pestke "kredyt" gold powinna troche zmniejszyć ilość ich w bitwach ... aktualna cena pestki gold do np. T110e5 to 4 k. kredek

Nie wiedzialem ze gold pestki do T110e5 i np.  KT stoja tyle samo...

Ale fakt gdyby zwiekszyc koszty tak by nawet na premce nie robilo sie zysku to naprawde ludzie by strzelali z tego wtedy, gdy sytuacja naprawde tego wymaga, a nie laduja z autoaima bo ich stac...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users