Jump to content

Hafta Ortası Madalya Avı: Nişancı

• This topic is locked This topic is locked
17 replies to this topic

Community #1 Posted 18 June 2013 - 02:31 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 29,290
Bu madalya avı en çok hasar veren nişancıları ödüllendirecek. Siz de onlardan biri olun ve daha fazla tecrübe kazanın!

Tam haber metni

Sir_Monte #2 Posted 18 June 2013 - 02:34 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 42576 battles
  • 1,150
Bu tarz etkinliklerde kuru tecrübe puanı veya credit hediyesi yerine cüzzi de olsa gold veya sarf malzemesi hediye eden uygulamaları ne zaman getireceksiniz? Çok basit kalıyor bu etkinlikler... Ben zaten x tankımda aldığım dubble sonrası 150-250 arası ilave ekstra tecrübe puanı kazanıyorum. Oyuncuları kandırmayın artık bu gibi son derece basit etkinliklerle. Haber yapmaya bile değmeyeceğini düşünüyorum bu etkinliğin.

Siz her sniper başarısı sonrası 50 gold ilgili hesaba anında aktarsanız millet saatlerce sniper tankları oynar ve etkinlik de amacına ulaşır. 300 ekstra tecrübe puanı benim ne işime yarayacak ki?

Neymiş: "1.000 HP ya da daha fazla potansiyel hasarla ateşlenen en az on atışın %85’ini isabet ettirirseniz, özerinde bir tank bulunan bu madalyayı gururla taşımakla kalmayıp, aynı zamanda 300 tecrübe puanını da bonus olarak kazanacakmışız"Posted Image (üzerinde bir tank bulunan madalyayı gururla taşımakmış) :) komik olmayın lütfen...

-----------------

Ben de diyorum ki böyle yapmaya devam ederseniz daha çok "elinde oklar bulunan bu madalyayı biz oyunculardan almaya devam edeceksiniz" Posted Image bu da bizden size özel etkinlik olsun. ilerleyen yıllarda gururla taşırsınız. tabi bizler bu oyunda kalırsak!

Edited by _MERKAVA_, 18 June 2013 - 03:54 PM.

_UniversaL #3 Posted 18 June 2013 - 02:59 PM

Lieutenant

• Player
  • 52181 battles
  • 1,892
Aynen öyle çünkü bu tarz durumları etkinlik diye duyurmaları hiç ilgi çekici gelmiyor banada.

skyshock #4 Posted 18 June 2013 - 03:37 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 39247 battles
  • 409

View Post_MERKAVA_, on 18 June 2013 - 02:34 PM, said:

Bu tarz etkinliklerde kuru tecrübe puanı veya credit hediyesi yerine cüzzi de olsa gold veya sarf malzemesi hediye eden uygulamaları ne zaman getireceksiniz? Çok basit kalıyor bu etkinlikler... Ben zaten x tankımda aldığım dubble sonrası 150-250 arası ilave ekstra tecrübe puanı kazanıyorum. Oyuncuları kandırmayın artık bu gibi son derece basit etkinliklerle. Haber yapmaya bile değmeyeceğini düşünüyorum bu etkinliğin.

Siz her sniper başarısı sonrası 50 gold ilgili hesaba anında aktarsanız millet saatlerce sniper tankları oynar ve etkinlik de amacına ulaşır. 300 ekstra tecrübe puanı benim ne işime yarayacak ki?

'_MERKAVA_  ile aynı görüşte olacağım aklıma gelmezdi ama  arkadaş haklı  para para diyorum tecrübe puanı hiç ihtiyacım yok , parasızlıktan tank alamıyorum  tecrübe puanı yerine para veriN  PARA

JUSTICEEEE #5 Posted 18 June 2013 - 04:36 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 25760 battles
  • 1,118
_MERKAVA_ eline koluna sağlık güzel özetlemişsin

CESET #6 Posted 18 June 2013 - 09:31 PM

Private

• Player
  • 24560 battles
  • 8
  • [-EXC-] -EXC-
Selamlar, aynen katılıyorum. Özellikle etkinliklerin sürekli düşük tierlere yapılması ayrı bir problem . WG kanımca, yeni başlayan oyunculara elinde tutmak için yapıyor bu etkinlikleri  fakat, burda emek vermiş uzun zaman geçirmiş profesyonel oyunculara yönelik hiçbir etkinlik yok. Unutmayınız ki bu oyunda size yeni oyuncu bulanlar eski oyunculardır. Reklamlar kadar "tavsiyelerde" önemsenecek kadar oyuncu sağlıyor WG ye.Saygılar...

0rgeneraL #7 Posted 21 June 2013 - 10:14 AM

Warrant Officer

• Player
  • 19587 battles
  • 697
  • [BR-TM] BR-TM

Merhabalar,
Müşteri Destek Ekibi ile iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.
Bu pek çok oyuncumuzun karşılaştığı bir durum, ancak sizin de bildiğiniz gibi her yeni sürümden önce yapılacak değişiklikler ile ilgili birlilendirme notları yayınlanmakta ve test sunucuları oyuncuların kullanımına açılmaktadır. Bu nedenle bu deneyimleri o tankın araştırmadığınız modülleri varsa onda kullanabilirsiniz. Bunun dışında malesef sizlere önerebileceğimiz birşey bulunmuyor :(
http://worldoftanks....test-update-86/
Konuyla ilgili anlayışınızı bekler, oyunda başarılar dileriz.

Murat Corlu
Customer Service Europe
0rgeneraL Bugün 09:09
Hiç çözümleyici bir yaklaşım değil
0rgeneraL Bugün 09:11
Bunu bir forum yöneticinize ilettim. Cevap vermedi daha ama düşüncem aynı. Bu sadece öneridir sizin için benim için değil. Ben gelip geçiciyim. Siz kazanacaksınız ben değil.. Okuyun lütfen. Buna göre yeniden cevap bekliyorum.
"__tamam tabiki de haklılar birşey demiyorum zaten. Ama şu açıdan bakalım. ben güncelleme gelecek diye hiç oynamayacakmıydım o tankla :)) yani bi bakıma bu cevap şey gibi oldu. Oynayıp kasmasaydın o kadar deneyimi :) :) yok bu suçlama felan değil tamamen emin olun şuan güler yüzle yazıorum :) Benim hani isteğim ne bileyim önerim şu şekilde. nasılsa bu araç tüm modüller açıldığı için elit olmuyormu. E zaten elit olunca mürettebata deneyim gönderme yapabiliyoruz yani ha free exp yapmışız o tankta ha mürettebata aktarmışız.. Şimdi işte WG bi güzellik yapsada o boştaki deneyimi mürettebata aktaracak bir uygulamaya gidemez mi. yani en azından isteyene. Bunu önerebilirmisiniz. yoksa ben öneriler bölümüne yazayımmı bu şekilde. yani ben şunun için diyorum. Tabikide kendi çıkarım daha önce :) ama şu şekilde düşünülmeli. benim durumumda olan çok sayıda kişi vardır. WG yapsa böyle bir uygulama çok kişinin beğenisini kazanır bence. tamam gold satmak beğeni kazanmaktan iyidir ama beğeniler daha çok gold getirir. Örneğin ben bir kere goldla prem tank aldım şimdide hesap için aldım premium takılıyorum. gayette memmunum. ama yapılacak güzellikler ilerleyen zamanlarda tereddüt etmeden altın almama yol açar :) Hizmet iyi olunca beğenilince kimse hayır demez :) çok konuştum ben yaa :D :D bunları iletecekmisiniz yönetime :)__"

Bakalım sonuç ne gelecek.. Türkiye de işe alınırken insanlar Çözüm odaklı, Analitik Düşünebilen, Müşteri memnuniyetini önemseyen, vs vs vs diye alınır.
Benim için sorun değil WG kazanamaz. _MERKAVA_  gerçekten çok haklı.

Bu arada sorum buydu..
Şuanki 8.5 sürümünde garajımda M41 tank bulunmakta. M12 için gerekli olan exp 102k. şuanda 85k ya kadar kasabildim. Yeni sürüm ile M41 den sonraki tank 35k gibi bir exple alınacak. benim bu kalan 50k exp im ne olacak? öyle kalacak mı yoksa sıradaki gelen tankların modüllerini açmakta kullanabilecek miyim. yada hiç olmadı mürettebata aktaramaz mıyız?. Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar.

Edited by 0rgeneraL, 21 June 2013 - 10:24 AM.

AmbarG0 #8 Posted 21 June 2013 - 10:35 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 28186 battles
  • 425

View Post_MERKAVA_, on 18 June 2013 - 02:34 PM, said:

Neymiş: "1.000 HP ya da daha fazla potansiyel hasarla ateşlenen en az on atışın %85’ini isabet ettirirseniz, özerinde bir tank bulunan bu madalyayı gururla taşımakla kalmayıp, aynı zamanda 300 tecrübe puanını da bonus olarak kazanacakmışız" Posted Image (üzerinde bir tank bulunan madalyayı gururla taşımakmış) :) komik olmayın lütfen...

-----------------

Ben de diyorum ki böyle yapmaya devam ederseniz daha çok "elinde oklar bulunan bu madalyayı biz oyunculardan almaya devam edeceksiniz" Posted Image bu da bizden size özel etkinlik olsun. ilerleyen yıllarda gururla taşırsınız. tabi bizler bu oyunda kalırsak!

Eline koluna sağlık...herkesin hak verdiği aldığın artılardan belli...destek sonsuz daha çarpıcı yorumlarını bekliyoruz... :popcorn::popcorn::popcorn:

Kejjak #9 Posted 21 June 2013 - 06:38 PM

eSports Manager Europe

• Member
  • 3551 battles
  • 2,228
  • [WG-EU] WG-EU
Bu etkinliğin yavaştan değişme vakti geldi bana kalırsada, eleştiriler için teşekkürler arkadaşlar. Bu düşüncelerinizi olabildiğince net ve sert bir şekilde yukarıya ilettim  :smile:

DikkatLpgliUcak #10 Posted 21 June 2013 - 07:30 PM

Lieutenant

• Player
  • 2068 battles
  • 1,608
Sert şekidle et de kovul  :teethhappy:

OtonomAktor #11 Posted 21 June 2013 - 07:41 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20596 battles
  • 868

View PostDikkatLpgliUcak, on 21 June 2013 - 07:30 PM, said:

aman kejak a bir şey olmasın. işini iyi yapıyor sağolsun :)

_UniversaL #12 Posted 21 June 2013 - 08:15 PM

Lieutenant

• Player
  • 52181 battles
  • 1,892
Sert yap sen onlara çekinme biz kitleler halinde destekleriz :)

Kejjak #13 Posted 24 June 2013 - 08:55 AM

eSports Manager Europe

• Member
  • 3551 battles
  • 2,228
  • [WG-EU] WG-EU

View PostDikkatLpgliUcak, on 21 June 2013 - 07:30 PM, said:

Sınırlar çerçevesinde (yada biraz aşarak hehe)  :smile:  Ne yapalım birilerinin ittirmesi lazım, sağolun yinede  :smile:

View PostOtonomAktor, on 21 June 2013 - 07:41 PM, said:

Teşekkürler , duygulandım   :harp:

View PostDeatlykiss, on 21 June 2013 - 08:15 PM, said:

Sert yap sen onlara çekinme biz kitleler halinde destekleriz :)

Eyvallah eksik olmayın  :honoring:

DikkatLpgliUcak #14 Posted 25 June 2013 - 10:29 AM

Lieutenant

• Player
  • 2068 battles
  • 1,608

View PostOtonomAktor, on 21 June 2013 - 07:41 PM, said:

Ya maksat şaka  :smile:  Gerçi böyle durumlarda şaka yapılmaz o benim öküzlüğüm  :unsure:

DikkatLpgliUcak #15 Posted 25 June 2013 - 10:30 AM

Lieutenant

• Player
  • 2068 battles
  • 1,608

View PostChejop_Kejak, on 24 June 2013 - 08:55 AM, said:

Sınırlar çerçevesinde (yada biraz aşarak hehe)  :smile:  Ne yapalım birilerinin ittirmesi lazım, sağolun yinede  :smile:
We love you  :teethhappy:

Kejjak #16 Posted 25 June 2013 - 12:58 PM

eSports Manager Europe

• Member
  • 3551 battles
  • 2,228
  • [WG-EU] WG-EU

View PostDikkatLpgliUcak, on 25 June 2013 - 10:30 AM, said:

We love you  :teethhappy:

I love you back :) Sağolasın  :smile:

AmbarG0 #17 Posted 25 June 2013 - 01:33 PM

Staff Sergeant