Jump to content

Všeobecná diskuze

• Please log in to reply
406 replies to this topic

buh_vi #21 Posted 19 June 2013 - 08:58 PM

Lieutenant

• Player
  • 13586 battles
  • 1,696
  • [EHW] EHW
S MM jste si moc velkou práci nedali. Nejenže to hází arty do top-tieru samotné i klidně o 2T rozdíl, ale normální tanky to v druhém týmu vykompenzuje artkou a už předem je mnohdy jasné jaká strana má téměř nulovou šanci.

BigSam72 #22 Posted 19 June 2013 - 08:59 PM

Warrant Officer

• Player
  • 70565 battles
  • 905
  • [9-TDL] 9-TDL

View PostPiskoutek, on 19 June 2013 - 03:49 PM, said:

No jsem na vážkách na uninstall!!!
Arty mám rád. Rád jsem s ní jezdil. Teď přemejšlím, že se vrátím k LTraktoru a u něj i zůstanu.
Nechci býs sprostý, ale WG poje..lo u arty úplně vše.
Doba nabíjení? OK překousnu
Doba zatažení zaměřovacího kruhu? OK překousnu
Nepřesnost? OK taky překousnu
Ale K...A proč snížili tak brutálně rychlost projektilu???? No mám pocit, že kdyby v té hře fungovala gravitace tak ten dělostřeleckej granát padne před arty ihned jak opustí tou závratnou rychlostí lauf!!
Se divím, že ten projektil dokonce není vidět letět..
S takovou co jsem si zkoušel tak stačí za jízdy co pár sekund měnit směr a nemaj vás šanci trefit.
Teda je pravda že se mi našel jeden co si prostě jel rovně.. ale jenom 20km/hod
Medko s rychlostí 50 až 60 km/hod nemáte šanci trefit na větší vzdálenost jak 100 metrů, ale když se dostane na tuto vzdálenost s nej pravděpodobností víc jak se na něj otočit již nezvládnete.. Si propočítejte pravděpodobnost zásahu na 400 metrů (ne-li vyšší)
Zdá se mi to všechno špatně.. arty měli nechat jak byly (po technické stránce) jenom je rozbalancovat do deseti tierů.
A raději upravit MM, Max třeba 3 arty na každé straně.

View PostErkwinn, on 19 June 2013 - 08:32 PM, said:

Vicemene souhlas se vsim, co tu zaznelo. Velmi prevladaji negativni dojmy. Hra je nudnejsi, je v nic pomerne dost artilerií 3-5..zvuky se musi predelar :)

Ten jejich zvukar musi bejt teplej jinak si ty zvuky nedokazu vysvetlit  :bajan:

Izu4l #23 Posted 19 June 2013 - 09:00 PM

Corporal

• Player
  • 14160 battles
  • 175
Prosím nech to už viac nepatchujú. Každý ďalší patch ruinuje hru. Dnes som čítal, čo všetko tento patch vylepší (hlavne tie ich kecy o tom ako rozšírenie artýn na tier X vylepší balancovanie tímov). S veľkými očakávaniami som zapol hru a bola to katastrofa. Zapnem ferdinanda - furt s tier X, úplne niekde na spodku tabuľky, pocitovo som cítil, že ta penetrácia mi nejak ochabla no keď mňa trafili tak pol hp na jednu ranu  :sad: . Frustrovaný idem do garáže, berem Tigra 2 - zase tier X, zase spodok tabuľky!!! Začínam byť nasraný ale vravím si, že mám len bad luck prepnem na ferdinanda znova: ZASE TIER X ! ! ! ! tentoraz som tam bol skoro sám s mojou VIII. Totálne znechutený sa odpájam z hry no pred celkovým vypnutím dávam ešte šancu Tigrovi 2 - tier X, vypínam hru alt+F4!

Izu4l #24 Posted 19 June 2013 - 09:06 PM

Corporal

• Player
  • 14160 battles
  • 175

View Postcarramba66, on 19 June 2013 - 05:49 PM, said:

No ty bláho. SPOTTING!!!

To je největší šok, který zažívám. Zatím mě až na výjimky vždy zničil stroj, který jsem neviděl. Tanky mizí (často) a zase se objevují (málokdy), úplně normální je "blikání" toho samého tanku. S Lowe stojím na kopci uprostřed mapy, kropím to kolem sebe jako smyslů zbavený a nikdo mě nevidí, neuvěřitelný.
To bude chtít opravit...

potvrdzujem. mam tu istu skusenost: E 75 asi 20-30 m odomňa na rovnej planine. chlap furt mizol ako keď si dá harry potter na seba ten jeho neviditeľný plášť. Za každým výstrelom jednoducho zmizol a objavil sa až vtedy keď to do vás našil.

Akože čítal som, že tieto mamutie tanky budú mať vďaka novému systému skillov a siete väčšiu šancu schovať tie svoje veľké zadky ale toto je moc!!!

Jmeno1 #25 Posted 19 June 2013 - 09:22 PM

Field Marshal

• Player
  • 50923 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Byl jsem vykázán z jiného fóra, abych své postřehy ventiloval tady, tak jsem tu. Hraju převážně ruské tanky a jen ruské arty. Zamiloval jsem si SU-14 a koupil i Obj 212. S patchem 8.6 je muzu prodat, stejne tak jako veschny skauty nad tier 4 jako nepotrebne. Zustavaji jen tezke, stredni tanky a TD. Proc?
1) nabíjet arty 43 vteřin a zaměřovat 7,5 vteřiny, a čekat na dopad střely další 3 vteřiny, přičemž rozptyl střel se zdvojnásobil a často jde zcela mimo, učinil z arty (mluvím za rusy, ale např. němci to mají podobně) nehratelný stroj
2) aby byly bitvy vyrovnány co do počtu tanků v určitých tierech je super, ale pokud je na jedné straně Maus a E-75 a na straně druhé Obj 261 a GW Tiger, tak jak to tak asi může dopadnout?
3) zajel jsem si pár bitev - zkušenost je, že arty se skoro nejezdí, což má ale nečekaný vedlejší efekt - scouti jsou zbyteční!!! K čemu je scout, který nemá komu nasvítit, nemá co zničit a sejme ho jedna rána. Takže zrušením dělostřelců jste zničili dva druhy tanků. Dost slušný výkon.
4) Přišel jsem o goldovou munici u ST-I a M5 Stuart za cca 150 goldů; u ostatních 19 tanků vše OK
5) vzhledem k tomu, že nejsou dělostřelci, tak je menší napětí ve hře, není potřeba se krýt shora a nemusím se bát nasvícení (http://rapidshare.co...08/shot_006.jpg). Za chvíli to pochopí všichni a zůstanou jen těžké tanky.

Zkusím si zajet pár dalších bitev a pokud ještě něco zjistím, nebo změním názor, určitě se ozvu. Zatím to ale moc dobře nevypadá. Čekal jsem všechno, ale tohle je hodně černá noční můra. :sad:

CharonSVK #26 Posted 19 June 2013 - 10:00 PM

Private

• Player
  • 15294 battles
  • 7
paci sa mi narek delostrelcov po tomto patch-y bolo nacase zrusit im ten point and click zazitok a zaroven vdaka roztiahnutiu arty na 10 tier je menej arty party na T9-10 hra sa hraje podstatne lepsie uz to neni o tvrdom kempeni a cakani komu rupnu nervy a necha sa roztrielat aby mohly ostatny aspon vykuknut spoza svojej skaly. co sa tyka zvukov zneje to ako vystrel z historickeho dela toz zvukar asi nepochopil zadanie ked mu povedali ze to ma zniet realisticky ale to je len kozmeticka chyba. pri zmene prestnosti a dmg jasny palec hore presne dela mozu konecne tazit s toho co ma byt ich velke plus a pri dmg uz nelietaju tak uletene hodnoty radsej mat stale priemer ako par krat posebe najnizsi mozny. a ku kamo nejake velke zmeny som nepostrehol az nato ze najma ruske TDs uz niesu tak neviditelne za krovim ako boli seal clubbing velmi neuznavam tak nemozem posudit ako to je na T7 a mizsie celkovo vydareny patch a aby som nezabudol nova mapa je luxus krasne vertikalne clenita s mnostvami ciest kade sa da rychla preniknut do tyla

Jmeno1 #27 Posted 19 June 2013 - 10:14 PM

Field Marshal

• Player
  • 50923 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
CharonSVK, tak když neumíš hrát tier 9-10, tak jsi měl zůstat na 1-2. Tam máš přesně to co požaduješ.

Jinak ty zvuky dělal nějaký d..il. Trefím tank, střela sjede a ozve se "ještě jeden takový zásah a je po nich".  :teethhappy:  Nebo teď - dostal jsem ji, ale nejdříve se ozve "tenhle tank skončil, musíme jej opustit" (nebo tak nějak) a střela dorazí až při třetím slově!!! Zpoždění minimálně 1/2 vteřiny. :harp:

John_Crichton #28 Posted 19 June 2013 - 10:38 PM

Corporal

• Player
  • 25215 battles
  • 112
Arty party teda rád nemám, sám mám jenom Grille a S-51, ale řešit až příliš velký ovlivňování bitev z jejich straný tím, že je úplně zneschopní místo úpravy MM je fakt ftipný. Jakože ale alespoň ten patch pobavil, když jsem se mrknul na parametry té S-51, tak mě to alespoň rozesmálo. Přesnost 0,9 a 1,06 výstřelu za minutu :-DD Imho je teď mnohem bezpečnější s tankem stát na jednom místě, jinak hrozí, že člověk ještě sám vjede do rány, která by jinak letěla křivě :-D

Babis0SougiaS #29 Posted 19 June 2013 - 10:45 PM

Private

• Player
  • 16531 battles
  • 23
Nechápu proč konečně něco neudělali s M4A3--. Zepředu je pro 6 Tier prakticy neprostřelitelný,
dnes jsem hrál s Helcatem a na 5 zásahů nešel ani jeden skrz.
Už mě to vážně unavuje hrát proti neprotřelitelnýmu nebo nedej bóže neviditelnýmu tanku.
Arty je díky aktualizaci úplně mrtvá (obě jsem musel prodat,z důvodu totálního zhnusení nad novou aktualizací a překopání linií).
Zvuky jsou opravdu děsné,a hratelnost šla rapidně dolů.
Opravdu bych zde strašně rád napsal něco sprostého pěkně od plic,ale nenapíšu,protože by byl můj příspěvek zbytečně smazán.
Děkujeme WoT, že tak krásnou hru zkur-ili.

lasski54 #30 Posted 19 June 2013 - 10:45 PM

Lance-corporal

• Player
  • 65648 battles
  • 67
jedno velke zklamani tenhle novy upgrade :( antiartynisti si muzou vyskat a radovat se z toho ze uz zadne dela ve hrach nejsou - proc taky kdyz se s nima neda hrat ;)

zvuk je primo tragicky na hru ktera nedavno oslavila sve druhe narozky !

slibovane vyvazeni MM se taky nekona neb sem byl dnes svedkem nemalo her ktere skoncili 15:1,2,3

dalsi vec je ze se mi postracela na nakych tancich a delech gooldova munice bez jakekoli nahrady a a k tomu byli presunuty nektere doplnky do skladu (optika,nabijece,atd...) a nez sem si toho vsim tak sem hral par her bez nich :(

dle meho tezky pruser, ode me uz zadny cesky love WG neuvidi

lasski

Jmeno1 #31 Posted 19 June 2013 - 10:51 PM

Field Marshal

• Player
  • 50923 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_
Tak jsem si teda zajel pár bitev a musím uznat, že pokud ty úpravy dělali, aby ještě víc dementů mohlo hrát, tak se jim to skutečně povedlo. Osobně hraju teď převážně těžké tanky ST-I, M6, Black Prince Tiger, KV-1 a bez dělostřelců to je fakt pohoda. Člověk si jede, je skoro nezničitelným, takže nastřílí vždy slušný DMG a i když prohraje, tak vydělá. Je to sice nuda jak sviňa, ale dementi si zahrajou. Toto byla hra, do které jsem nainvestoval v životě nejvíc skutečných peněz, teď mám z toho doslova H.O.V.N.O. Na druhou stranu musím tvůrcům poděkovat, protože jsem u hry strávil až moc času. Teď mám aspoň konečně pádný důvod dělat něco smysluplnějšího.

Jany_LC #32 Posted 19 June 2013 - 11:01 PM

Private

• Player
  • 26544 battles
  • 6
  • [INQ] INQ
no ja len tolko ,ze zvuk mi v betle nejde ...mozno som aj rad ked citam ake je to hrozne ale bez zvuku sa neda hrat.Proste ho na zaciatku vypne a az na konci pocujem hudbu.Parada.takze som si ani nezahral a skusil som celu hru nanovo preinstalovat ale nepomohlo to.

Pettterson #33 Posted 20 June 2013 - 12:53 AM

Private

• Player
  • 13926 battles
  • 6
  • [WOTTU] WOTTU
Pěkně to do...... Celá hra na hovno. Končím s hranim a pro WG kupováním Goldů. Naprosto zmršená hra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pettterson #34 Posted 20 June 2013 - 12:54 AM

Private

• Player
  • 13926 battles
  • 6
  • [WOTTU] WOTTU
Nevím co z toho chtějí udělat????

Pettterson #35 Posted 20 June 2013 - 12:56 AM

Private

• Player
  • 13926 battles
  • 6
  • [WOTTU] WOTTU
Těžký průser WG!!!!!

Pettterson #36 Posted 20 June 2013 - 01:06 AM

Private

• Player
  • 13926 battles
  • 6
  • [WOTTU] WOTTU
čím více bitev dám, tím víc jsem přesvěčen, že čím déle se tato hra bude upravovat a hrát, tím bude horší. Dnes je to hrůza.!!!!!!!!!!!! A bude hůř.A to že je to nejdražší hra zadarmo, je to ještě horší!!

Pettterson #37 Posted 20 June 2013 - 01:43 AM

Private

• Player
  • 13926 battles
  • 6
  • [WOTTU] WOTTU
Hoši Hra  stojí za prd všecky up jsou na H.... Nedá se to hrát. WG Loose

alien1620 #38 Posted 20 June 2013 - 03:06 AM

Private

• Player
  • 68688 battles
  • 2
Hraji tuto hru skoro rok, a i přeš občasné malé chyby v update (to se stává, každá novinka má mouchy).....ale tohle??? V 8.6...nepovedený aprílový žert? Arty....Hummel, ještě včera vcelku svižné vozidlo.....radost s ním hrát, dnes??? Nechápu, nerozumím :-( Moje skore (po cca. 13.600bitvách)....je lehce aktivní, ale koukám.....až do update? :-))) Nevím jestli je to jen můj problém (mezi počítačem a klávesnicí)....ale i s TD se ted hraje špatně. Např. můj strašně oblíbený Marder.....neprostřelí na 5 pokusů, z boku na střední vzdálenost.....4. tank, ani s prémiovým střelivem (zkoušeno ze zoufalství). Byl také "upraven" :-( Zmizely zásahové body??? Zůstala jen aritmetika....silnější-vítěz? Možná by stálo za úvahu pánové a dámy.....dáti výrobci najevo nějakou rozumnou formou protestu.....že to není uplně štastné řešení ;-) V.

MechLen #39 Posted 20 June 2013 - 05:42 AM

Private

• Player
  • 20363 battles
  • 25
Ja vlastne musim WG podekovat ... usetrila mi penize :-)

Hraji kratce, asi 3 mesice a nainvestoval jsem zatim v radu stokorun, protoze jsem k online hram velmi skepticky ...
Plan byl jasny, koupit Premiak na rok a k tomu 30.000 Goldu na Premiove tanky a vybaveni, abych nemusel furt resit preskolovani posadky.
Nastesti! me osvitil duch svaty a vyckal jsem na update a s tim co sem hral vcera ... ani nahodou!

Tier II jezdi s artinou, ktera ho v primem stretu vynda na ranu. V Tieru V v KV-1 me sice neopruzuje artina, ale co mam z toho kdyz vyndam nekoho z Tieru II a III kterej me nemuze penetrovat na primej kontakt zezadu? Je mi skoro stydno do nej strelit :-C

Zacina leto, hezky si ho uziji.
Diky WG, opravdu moc diky za potvrzeni "Kupovat, jen offline hry, protoze tu uz ti nikdo neveme."

Edited by mech01, 20 June 2013 - 05:43 AM.

HerrKreutz #40 Posted 20 June 2013 - 05:50 AM

Sergeant

• Player
  • 22704 battles
  • 274
  • [EDPM] EDPM
Koukám, že to budu muset okoštovat. Ještě jsem nehrál, ale při testu mě nasrala likvidace mých oblíbených LT, ajnžto proč svítit, když to artyně letí do řiti (když to teda vůbec vyletí, spíš to vypadá, že projektil tam nosej čápi). A druhá věc: děkuju za nerf oblíbené T69. Fakt že jo. Celkem prostřelitelný, ale čelně neprostřelující tank, nyní s ještě lepší mastodontností.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users