Jump to content

Všeobecná diskuze

• Please log in to reply
406 replies to this topic

Zug007 #401 Posted 22 July 2013 - 09:00 AM

Major

• Player
  • 15217 battles
  • 2,504
  • [SVINE] SVINE
To máš jednoduché prostě jezdi tak s IS-7, ale pak mi tu nebreč až tě bude drtit zase jiný "OP" tank. Mě s E-75 IS7 nedělá problém pokud jdem na sebe čelně, tak bez goldu mě nepropálí a já jeho levou zadní, nechá se dobře prostřelit na vanu nebo podél pásů pod věží, nebo přímo pod dělo, ale jistě jaký pako by si stouplo čelně s IS-7 proti hevy amoru že ? :-)

Vlastně se až divim, v některé hře na mě nepoužije v T9-T10 gold munici nikdo, ale jsou hry kde jí používají úplně všichni, fakt nepochopim...

Edited by Vosoust007, 22 July 2013 - 09:01 AM.

BlueTomcat #402 Posted 22 July 2013 - 10:47 AM

Major

• Player
  • 25467 battles
  • 2,717
  • [KHIL] KHIL
V poslední době mám pocit, že ve hře přibyl nový národ romulanů nebo klingonů. Aby se mi schovalo při střelbě KV-4, Löwe a dvě další pojízdné stodoly na Prochrovce ve křoví, ani né 100 metrů ode mě a já je neviděl + další spoluhráči u mě je fakticky tragické. Nebo je nějaký nový doplněk generátor maskovacího pole? Já to fakticky nechápu, můžu poprosit o vysvětlení?

DorianGray979 #403 Posted 22 July 2013 - 11:12 AM

Sergeant

• Player
  • 8689 battles
  • 216
To ti nevysvětlí nikdo, jak chceš vysvětlit to co není ravda ? Říkají to rudí bratři z Bělorus tak je to pravda a šmitec... Oni přece nikdy nechybují, vždyť to jsou lepší bytosti než my. A že to pozorují kvanta hráčů ? Cha chá, jim na hráčích nezáleží. Teprv teď, když jim hoří koudel u zadnice v podobě WT ukazují jak jsou hodní a vstřícní, a že jsou proti všem zrůdným jiným hrám , které prý nejsou tak dobré jako WoT. WG jde do háje, je nutné se s tím smířit. Ale nechte to tak jak to je , jen ať ty polští rádoby hráči zůstanou tady a pořádají své ufoidní rejdy ve sci-fi tancích.

Slizoun #404 Posted 22 July 2013 - 03:46 PM

Private

• Player
  • 12229 battles
  • 36
vosoust007 muzu se zeptat kolik ti je ? ze odpovidas uplne na neco jinyho nez jsem sem napsal ? pokud vim tak sem psal  ze mam tank WZ a ne is 7 a ty mi tu meles (prostě jezdi tak s IS-7) a kdyz te is7 nepropali kdyz mas pancerovany tank ok chapu to ale  WZ propali kazdy,snad i kdyby proti me sel  T1 tak by me propalil kdyby to slo ( zepredu)  a uhlovani na tom tanku nefunguje.  i kazda strela do veze i kdyz de zepredu  tak me propali a to je nejakych 220 armor( ted to nwm presne)

Zug007 #405 Posted 23 July 2013 - 07:24 AM

Major

• Player
  • 15217 battles
  • 2,504
  • [SVINE] SVINE
Je mi 23 let a uhlovani je standartni parametr hry bud funguje na kazdem tanku nebo na zadnem co tvrdis ty je proste blbost

Schmudla #406 Posted 23 July 2013 - 09:08 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 40757 battles
  • 1,396
  • [BIA] BIA

View PostSlizoun, on 21 July 2013 - 03:05 PM, said:

ted sem byl bitvu t type-t34  (t5)  a byli tam same t5 a 4x t7 a jeste k tomu byli v cete samozdrejme ze ty 4 tiery 7 zabili dohromady 11 tanků to je opravdu super zozdelovaní.
Dalsi vec se tyka tanku WZ 120 a  IS 7. z WZ neprorazim v zadnym míste tank ze predu i z tak pruraznym delem  a ted sem jel 1 vs 1 a jako 2x sem mu neprorazil pancír z boku  a to sem byl naprímo. zadny sklon tam nebyl nemelo to jak uhnout ta strela. a to se mi nestalo poprve. proste ja si myslim ze IS 7 je moc prehnany ma velke dmg ma neprorazitelny pancir zepredu a nekdy i z boku. se snad odrazi 80% strel a jako maximalka je 60 km/h a jeste k tomu je to tezky tank. s tim nic neudelají a wz 120 jeste snizí pruraznost dela kdyz do neho projde strela i od scouta lvl 5 a vlastne kazda strela co na wz 120 jde. ( ja mam stredni tank a mam 54 max rychlost a tezky tank  jeste k tomu o level výs ma maximalku 60 a je to tezky tank super)

View PostSlizoun, on 22 July 2013 - 03:46 PM, said:

vosoust007 muzu se zeptat kolik ti je ? ze odpovidas uplne na neco jinyho nez jsem sem napsal ? pokud vim tak sem psal  ze mam tank WZ a ne is 7 a ty mi tu meles (prostě jezdi tak s IS-7) a kdyz te is7 nepropali kdyz mas pancerovany tank ok chapu to ale  WZ propali kazdy,snad i kdyby proti me sel  T1 tak by me propalil kdyby to slo ( zepredu)  a uhlovani na tom tanku nefunguje.  i kazda strela do veze i kdyz de zepredu  tak me propali a to je nejakych 220 armor( ted to nwm presne)
vosoust reagoval na tvuj první post kde si stěžuješ že s WZ120 nevyndáš IS7 (ve smyslu aby sis ji pořídil a jezdil s ní když je tka strašně OP) ... jednak je ot t9 med vs t10 heavy, druhak že neprostřelíš s dělem s penetrací 249 jiný tank opravdu není chyba toho děla, ano Is-7 občas na čumák dingne (ale vana prochází docela slušně s peentrací 220+), na boku nesmíš trefit spaced armor (tzn ideálně se trefit mezi pásy a tu lištu and nima, tu lištu neporstřelíš skoro s ničím, má to tka většina rusáků). Dělo na IS7 je jedna velká loterie (ted po patchi to naštěstí začalo být spíš kolo štěstí :) a maximálka 60kmph je fakt suepr, dá se jí dosáhnout třeba když to na hallufu pošleš ze skály do moře a to se vyplatí :)
Mám oba tanky a s WZ je větší zábava (a to tam ještě nemám motor :) je agilnější, dělo kouše a rychle přebíjí a věž občas dingne (je to medko, co by jsi chtěl že :)
ještě jednou když porovnáváš t9 medko a t10 heavy tak to nejsou jabka a hrušky ale jabka a tenisáky ...

Tuccy #407 Posted 23 July 2013 - 03:55 PM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 14505 battles
  • 6,441
  • [WG] WG
Verze 8.6 je již téměř za námi, proto byla tato sekce uzavřena. Děkujeme za vaše reakce!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users