Jump to content

A teď babo raď, co koupit za kočár

• This topic is locked This topic is locked
18 replies to this topic

MAXXTOR #1 Posted 01 July 2013 - 09:33 AM

Private

• Player
  • 10839 battles
  • 13
Blizi se 3M na ucte.. jedno misto v garazi.. nize vypsane, jsou odemceny. Nebude ted az tak moc casu hrat, takze chci neco, co mi tam nebude jen tak lezet s tim, ze to nekdy, az prekonam odpor, dostanu do TOPu.. proste to ted po delsi dobe chce neco, s cim toho hodne nalitam a nastrilim.. na rovinu rikam, ze vzhledem k tomu, jak se posledni dobou hrava/nehrava, me TDcka zacinaj spise vadit.. sam nevim. Pro me to docela smrdi IS-3ojkou..

Co byste si koupili za tank, kdyby bylo na vyber z techto..?

Chi
6*59-16

FR
5*S35 CA

GE
8*Ferdinand
8*PantherII
6*VK 28.01

USA
6*T21
6*M4A3E8
8*T32

SSSR
7*SU-152
7*SU-100M1
7*T-43
8*IS-3
7*KV-3

witasCZ #2 Posted 01 July 2013 - 09:57 AM

Corporal

• Player
  • 13972 battles
  • 167

View Postpasomnica__SVK, on 01 July 2013 - 09:50 AM, said:

Zalezi od tvojho ciela. Ak sa chces bavit rychlymi tankami (s pomerne kvalitnym delom), tak chod na WZ-131/2 cez 59-16. Ak je tvojim cielom expit CW tanky, tak urcite T-32 na T110E5 a T-43 na T-62A.

A pokud chce něco co se dost snadno hraje a je s tím opravdu zábava, tak IS3, tento tank mi přišel jako zapnutí easy módu ve hře a vzhledem k tomu, že jede i druhou linii SSSR HTček, tak je povinnost si nejdříve vyzkoumat BL9 na IS3. I ta IS7 je použitelná do CW, záleží na taktice klanu, E5 je jednoznačně nejlepší HT ve hře, ale zrovna s T32 se to musí opravdu umět.

MAXXTOR #3 Posted 01 July 2013 - 09:59 AM

Private

• Player
  • 10839 battles
  • 13
No je fakt, ze jsem mohl napsat jak hraju.. aktualne nejoblibenejsi low tier je T-34-85.. pro me skvely tank, ktery je pohyblivy a dava dmg.. T29 rusky IS a KV-1S.. taky super..hodne me posledni dobou bavi vykonny heaviny a medka s dobrym delem..
Na CW a klany obecne kaslu.. prevazne hraju obyc hry na publicu a to vetsinou i bez premium uctu.. ten si zaplatim sem tam, treba na vikend, kdyz mam dva dny casu a chci je u WoTka prosedet..

O T-32 jsem slysel ze to je des.. ale otazka, jak s nim tihle pomlouvaci hrajou, nebo spise nehrajou.. hodne premyslim na tou IS-3.. odrazi se od nej co muze.. KV-3 asi ee.. KV sneky jsem si uzil az az, jeste v dobach nez se rozdelilo KV na KV1 a KV2.. stejne tak urcite ee maly scout VKcko.. je fakt, ze jsem je tam nemusel vubec psat.. na VK bude nekdy v budoucnu casu az az..

Podruzna otazka, kterou sem jeste hodim je, jak to vidite v porovnani SU-152 vs. SU-100M1.. je mi jasny, ze dalsi ISU je asi super, ale me se zatim strasne oc libi SU-122-54, ktera je prave ve vedlejsi vetvi.. ma cenu to s temahle ruskyma kosmickyma korabama prekonavat..? :)

Edited by MAXXTOR, 01 July 2013 - 10:01 AM.

witasCZ #4 Posted 01 July 2013 - 11:15 AM

Corporal

• Player
  • 13972 battles
  • 167

View PostMAXXTOR, on 01 July 2013 - 09:59 AM, said:

No je fakt, ze jsem mohl napsat jak hraju.. aktualne nejoblibenejsi low tier je T-34-85.. pro me skvely tank, ktery je pohyblivy a dava dmg.. T29 rusky IS a KV-1S.. taky super..hodne me posledni dobou bavi vykonny heaviny a medka s dobrym delem..
Na CW a klany obecne kaslu.. prevazne hraju obyc hry na publicu a to vetsinou i bez premium uctu.. ten si zaplatim sem tam, treba na vikend, kdyz mam dva dny casu a chci je u WoTka prosedet..

O T-32 jsem slysel ze to je des.. ale otazka, jak s nim tihle pomlouvaci hrajou, nebo spise nehrajou.. hodne premyslim na tou IS-3.. odrazi se od nej co muze.. KV-3 asi ee.. KV sneky jsem si uzil az az, jeste v dobach nez se rozdelilo KV na KV1 a KV2.. stejne tak urcite ee maly scout VKcko.. je fakt, ze jsem je tam nemusel vubec psat.. na VK bude nekdy v budoucnu casu az az..

Podruzna otazka, kterou sem jeste hodim je, jak to vidite v porovnani SU-152 vs. SU-100M1.. je mi jasny, ze dalsi ISU je asi super, ale me se zatim strasne oc libi SU-122-54, ktera je prave ve vedlejsi vetvi.. ma cenu to s temahle ruskyma kosmickyma korabama prekonavat..? :)

T32 je dobrá pro zkušené hráče kteří vědí jak hrát správně hulldown a znají weakspoty svých soupeřů, nebo mají dostatek kreditů na goldovou munici.  :smile:  Nynějším patchem by mohla být mnohem lépe hratelná, méně artyn a lepší přesnost děla jí určitě hodně ulehčí pobyt na bojišti.

Jinak KV linii hrát se opravdu vyplatí, KV3 a KV4 jsou opravdu šneci, ale počínaje tierem 9 ST-I se pohyb stává lepším a zrovna ST-I se dá nazvat jednou z nejlepších HT devítek vůbec, hraje se s ní americký styl, tedy hulldown díky depresi 8 stupňů, ale má i mnohem tužší podvozek jak američaní.

F0trik #5 Posted 01 July 2013 - 06:31 PM

Lance-corporal

• Player
  • 30758 battles
  • 56
  • [BIA] BIA

View PostMAXXTOR, on 01 July 2013 - 09:59 AM, said:

Pro mě osoně byla rozhodně lepší SU100M1 ale je to o stylu hraní.Teď mám SU101 a tam je třeba dost free expy aby jsi to dostal do topu a ani pak to dělo není žádnej zázrak je to prakticky to stejné co na T54 což je nejhorší dělo na tieru IX medium tank. Opravdu nechápu co na tom náboji stoji 1230 kreditů. Navíc nulová deprese kanonu ti mockrát způsobí pořádnou depresi  :smile:  . Jako TD si úplně nemohu stežovat ale na VIII jse určitě lepší stroje.

MAXXTOR #6 Posted 02 July 2013 - 04:18 AM

Private

• Player
  • 10839 battles
  • 13
Takze.. at to ma nejake resume.. rozjel jsem pred casem USA medka.. dokoncuju aktualne Shermana, ktery pujde hned pryc (ty low tier hry se s tema vsema novyma hracema fakt nedaj vesmes hrat - na M7 jsem se horko tezko po prvnim dni vyhrabaval z 17% WR, presto, ze jsem dycky killnul pulku tymu), takze jsem nakonec, vzhledem k tomu, co jsem psal vyse, ze me ted bavi, zvolil nasledujici postup..

- Prvni jsem skocil do IS-3, ktera je teda bez top dela dost mazec.. do topu chybi 73k exp, takze me asi cekaj pekny vztekaci chvilky..  :smile:
- Dira po koncicim M4 se postupne zaplacne T32.. koukal jsem jeste na nejaky videa, co to vydrzi a jak se s tim hraje, a to je presne to co chci.. i kdyz ma teda v podstate delo z T29, kdyz se to tak vezme..
- Hned po nich az se uvolni dalsi flek pujdu na T-43 at zas provetram neco sviznejsiho..
- Na ty TD zatim prdim.. prodal jsem kdysi Hellcata a ted toho lituju, takze bude muset pribyt Hellcat a vubec asi dalsi 4TD na ktery ted proste nejak nemam naladu.. s tim, jak ty hry ted vypadaj bych z toho vyrostl..

Resil jsem to ted spise proto, co jsem zminoval o premiaku.. na hrani ted nebude moc casu.. spise chvilkove odbouchat denni doubly.. a nejsou mista v garazi, ktery ted ani nechci kupovat.. potrebuju jich hodne a chci si tak pockat zase na nejakou akci at za to ted nesolim tolik penez..

Diky za postrehy.. alespon jste mi pomohli se nejak rozhoupat..   :blinky:

Edited by MAXXTOR, 02 July 2013 - 04:19 AM.

GordonRamsay #7 Posted 02 July 2013 - 08:08 AM

Warrant Officer

• Player
  • 13923 battles
  • 523
  • [LMCZ] LMCZ
IS3
panther2
Ferdi

podle toho co chces jet za styl.

edit: pokud te bavi t-34-85 tak is3 te bude bavit taky hodne. Pac is3 je takove medko heavy hybrid. Nebo ten panther2..

Edited by GordonRamsay, 02 July 2013 - 08:09 AM.

Luke007_Sk #8 Posted 02 July 2013 - 08:18 AM

Lance-corporal

• Clan Commander
  • 16549 battles
  • 54
T32 je Super tank  je sice pravda ze IS-3 je ocosi lepsie ale odporucam(staci poznat slabe miesta kazdeho tanku) alebo dat Goldy  :trollface:

petrs51 #9 Posted 19 July 2013 - 09:06 AM

Sergeant

• Player
  • 20468 battles
  • 237
Cvičil jsem posádky a tak mám najednou vyzkoumáno víc tanků. Mám vyzkoumán Ferdinand, jgpanther II, T 32 a ISU 152 a teď nevím co koupit. Tak kdo poradí to nejlepší, jezdím tanky i TD.

Edited by petrs51, 19 July 2013 - 09:06 AM.

MAXXTOR #10 Posted 19 July 2013 - 09:22 AM

Private

• Player
  • 10839 battles
  • 13
Cela SU+ISU vetev je silena.. staci se podivat na ty dela.. urcite stoji za to to ISU mit..  T32.. jak bylo napsano.. tank s nutnosti hull-down, jinak umres, ale vez je vcelku neprustrelna a presnym delem hold musis strilet weakspoty.. v kazdym pripade je to tank, ktery neni jednoduchy jezdit, ale je super..
Ferdi vs. JgpII netusim.. zatim ale slychavam chvalu hlavne na Ferdiho kterej zepredu drzi, jen je hold pomalej..

UglyMonkey #11 Posted 19 July 2013 - 10:14 AM

Lieutenant

• Player
  • 33336 battles
  • 1,524
  • [PRASE] PRASE
T32 supr, ISU dobré, IS3 dobra - nesklame, E8 fantazie (muj osobní pocit), Panter2 - překonán - těžký na hraní.
Elefant vs JgPanter - Volil bych JgPantera : dělo stejné, pancíř díky sklonu taky, lepší obratnost, lepší rychlost, o chlup lepší dohled, horší odměr a elevace děla. Poznámka... JgPanter má jen 5 členou posádku a Elefant 6 členou. JgTiger a JgE100 mají 6 členou. Takže jeden nabíječ bude při cestě přes JgPantera na vyším tieru úplný zelenáč.

petrs51 #12 Posted 19 July 2013 - 10:42 AM

Sergeant

• Player
  • 20468 battles
  • 237
T32 jsem původně chtěl, ale to dělo je stejný jak na T29 a to je na 8 tier slabota.

MAXXTOR #13 Posted 19 July 2013 - 10:54 AM

Private

• Player
  • 10839 battles
  • 13
No to je.. tedy pomerne silny a presny.. chapu ze na ten tier to neni uplne nejvetsi pecka ale to hlavni co T32 prinasi je 298mm fron turret armor.. s tim tankem se hraje proste hodne hulldown a na weakspoty..

petrs51 #14 Posted 20 July 2013 - 09:36 AM

Sergeant

• Player
  • 20468 battles
  • 237
Tak jsem dal na tvoji radu a to jsem neměl dělat. Ještě se mě nestalo, abych dostal na jednu ránu přes 1000dmg a tady u toho tanku za 30 her už 3x. Každou hru mám minimálně 8 výstřelů, 8 zásahů a projdou max. 2 tak, že tak 500dmg (a to vím kam střílet). Dělo prostě na 9 a 10 tier nestačí a to jsem proti 10 skoro v každé hře. Je to tank "přizdisráč" s kterým se musím schovávat a vyhýbat nepříteli. Snad se to zlepší až bude nová věž. Měl jsem kliku, že jsem měl volných 12 000 zkušeností a tak byly pásy a dělo rychle jinak by to byla tragedie. Ale se vším se nechá srovnat a až se posádka vrátí na 100% tak věřím, že to s ním půjde, jen to rozdělování hráčů mě přivádí k šílenství. Wot místo vyřešení rozdělení hráčů radši řeší takový blbosti jako jména tankistů.
Tady mě dokonce neviditelný leopard dal 1400dmg a prohra 15:2 http://ulozto.cz/xg1...erica-wotreplay

Edited by petrs51, 20 July 2013 - 10:08 AM.

MAXXTOR #15 Posted 20 July 2013 - 10:30 AM

Private

• Player
  • 10839 battles
  • 13
No ja ti rikal, ze jde vylozene o hulldown tank.. jinak se s tim neda hrat.. ber to tak, ze obecne na 8. tieru nastavaj galeje.. treba IS-3 je, nez ji dostanes na top gun, totalni srot.. nejsi schopen prostrelit nic, ve hrach jsi jen proto aby bylo do ceho strilet..
Je potreba to prezit na tu vez a ano.. jak jsem psal.. podvozek schovat.. neni to tank do prvni linie.. jsi az za nima, kde ti nevadi kdyz si te nekdo vsimne a zkusi te trefit, ale od toho je ta vez.. nic jinyho nesmis ukazovat.. na TOPu je to dobry tank, kdyz si s nim clovek najde mista na mapach.. hraje se s tim jinak nez z klasickou front line heavinou.. navic ma vlastnosti predchozi T29 takze, kdyz mas expenou posadku rychle se otacki.. na heavinu je vcelku malej a mrstnej.. ten gun pak myslim strili rychleji nez T29..

A MM.. co chces slyset.. s WoTkem to jde z kopce uz delsi dobu.. hlavne ze jsou penize ze.. :/ ..problem neni podle me ani tak v samotnym vzorci MM, ale proste v poctech hracu.. ony ty kampane, ktery hromadne podporujou nizky tiery.. pak medka kolem 6-7.. mesic na to vyssi heaviny.. proste do hry za posledni dobu vlezla silena hrmada malych smradu.. tyhle kampane jsou ale kontraproduktivni.. najednou tady mame generaci hracu, ktera ma 7-9 tiery, ale hrajou, jako by to vcera zapli poprve a ve vetsine pripadu tak vidis 9. heavy lemmings hry, kdy kazdy jede jak ichtyl nekam doprostred umrit.. WG akcema sice nabralo hrace a vydelalo prachy, ale hru to pomalu odepsalo.. public je nepouzitelny..

Edited by MAXXTOR, 20 July 2013 - 10:33 AM.

petrs51 #16 Posted 20 July 2013 - 11:40 AM

Sergeant

• Player
  • 20468 battles
  • 237
IS 3 mám taky a s tou to docela šlo mám ji už úplnou a schází jen 110 000 vyzkoumat na další :playing: . Ty lidi jsou fakt nějaký divný, střílí do skal a okolo sebe jako pominutí pořád volají sos a když tam přijedu tak utečou, postaví se mezi skály a nechce mě nechat projet jako bych byl nepřítel a podobný legrácky. Ale fakt mě vytáčí skore 15:1 nebo 1:15, protože to svědčí o nevyváženosti hry. A je fakt, že se zjevilo spousta hráčů s koupeným 7 a 8 tierem a vůbec netuší o čem je hra. Jeden mě při rozjedu hry střelil hned při rozjezdu asi jak zkoušel tlačítka. :trollface:

MAXXTOR #17 Posted 20 July 2013 - 02:33 PM

Private

• Player
  • 10839 battles
  • 13
Jinak kdyz ted koukam na cely tema.. z toho co jsem nahore jmenoval, uz neco mam, tak muzu zhodnotit..

FR
S35 CA je ulet.. mam ho v topu a nechapu.. na tom tieru je to delo uplne na hlavu.. i pres specifikaci je presny az az.. a pokud jsi ve hre nahore, a ne nejaky posledni loser, tak jen mackas button a vypinas tanky.. vetsinu low tieru na jeden click.. KV treba na dva kdyz se zadari.. :D A to nemluvim o tom, ze po takovehle akcnejsi hre, vzhledem k 5. tieru, najde clovek v garazi +40k. hrozny vrak s uplne posahanym delem, ktery vydelava prachy.. pokud jde o free moneymaker, Stug je hodne mrstnej a da se s nim nastrilet taky hodne, ale S35 je vitez hry.. co jsem s tim chvilkama udelal za game sam nechapu..

USA
Jinak jsem odemkl oba Shermany.. koupim tezsiho Jumbo.. koupil jsem Hellcata, kteryho jsem kdysi prodal a pak se mi ho nejak zachtelo zpet.. Stuga taky..  stejne tak rozjel druhou lajnu US TDcek, takze jsem ted pred chvili prodal Wolverina a konecne uz muzu na 6. Jacksona.. (teda ne ze by to mel byt nejaky zazrak, ale Wolverine je proste papirova krabice.. na druhou stranu strili docela rychle.. dostaval jsem rozumny hry.. dalo se s nim pekne vydelat, ale je to kraksna proste :) )

SSSR
IS-3 jsem uz popisoval.. koupil jsem a ted u toho sedivim.. misto 122mm jezdim radeji se 100.. usetri to prachy, protoze dokud neni IS-3 v topu, tak je to peklo.. hazi me to do her kde nikomu nic nedelam.. jsem tam jen jako pohyblivy terc.. nastesti uz mam koupeny vsechno, krome toho gunu, takze se to nejak uz prezije..
T-43 jsem koupil ted, po prodeji Wolverina.. zatim nevim.. nejel jsem s nim jeste ani jednu hru..

Takze ve finale.. ptal jsem se na tank.. a ono se to nejak zvrhlo a ja jich za tu dobu vymenil dalsich 5.. :)

Edited by MAXXTOR, 20 July 2013 - 02:38 PM.

petrs51 #18 Posted 20 July 2013 - 05:19 PM

Sergeant

• Player
  • 20468 battles
  • 237
Vydržet udělat 44 000 zkušeností na dělo BL-9 je opravdu peklo, ale budeš spokojen je přesný a nemá problém něco prostřelit. To bych potřeboval na T 32 a byl bych spokojen i já. Já tyhle dva tanky koupil i proto, že jsou i vzhledově docela pěkně udělaný a teď když je mám vybavený tak je jezdím jen pro pobavení i když na prémiáku vydělávají až mě to překvapilo.Na výdělek radši mám znovu koupenou KV1S, M6, VK 3001(P) premiák na 3dny a 3 000 000 jsou na další nákup. Teď se chci taky podívat na francouze měl jsem ALC MAX, ale s tím zákeřňákem mě to nebavilo a kouknu na něco moutnějšího a pomalejšího. Všechna TD jsem prodal a nechal jsem si je jagdpanther a jezdím ho jen s dělem 8.8 (lacinější střelivo), ale přesnost špičková a prostřelí to skoro všechno. Posted Image

MAXXTOR #19 Posted 20 July 2013 - 05:51 PM

Private

• Player
  • 10839 battles
  • 13
Jagdpanthera mam taky.. ale jezdim ho na tvrdo s 10,5.. na druhy strane hromada lidi jezdila SU-100 se 122mm a to ja zas ne.. tady jen 100mm.. inak obecne z vyssich veci mam na penize T-34-85.. docela se s ni dari, ma dmg.. neni nejak extra presna ale jde to.. dycky delam hromady dmg takze kredity se taky sypou..
No a dojmy z T-43, kterou jsem ted hodku, dve jezdil.. cekal jsem prusvih, pac ma gun z predchoziho tieru, ale da se to.. mozna jen stesti na MM, ale docela s tim nastrilim.. bohuzel je to trochu k nicemu, protoze po tech dvou hodkach 13%WR.. ja uz fakt chvilkama nevim.. proc vsechny hry musi koncit stavem, kdy 2, 3 medka maj 2000dmg a o tier vyssi heaviny 300.. takhle to pojede 2, 3 mesice a muzou ty servery rovnou vypnout..

Edited by MAXXTOR, 20 July 2013 - 06:08 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users