Jump to content

World of Warplanes

• Please log in to reply
65 replies to this topic

Marseill #61 Posted 22 August 2014 - 01:13 PM

Warrant Officer

• Beta Tester
  • 13950 battles
  • 597

View PostClearEvil, on 22 August 2014 - 01:12 PM, said:

A nebude to tím, že ve WoWp je to oficiální herní mód. A ve WoT hráči využívají BOTy farmení?

To je zase nafouklá bublin. WoWP nehraji ani hrát nebudu, ale ve WT jsou běžně boti, když nejsou hráči nebo se létají mise proti botům a takové nesmyslné hlášky jako zde jsem nezaregistroval(pánové nejdřív musíte mít důkazy a ty nemáte).

Spousta lidí je hloupější než obyčejný bot, to je prostě fakt a nikdo s tím nic neudělá(kdo nezkusil, tak ať si zahraje arkádu ve WT a uvidí, že blbost spousty lidí je na stejné úrovni), ale tohle co jsem pochopil je pro začínající hráče, aby se do hry trochu dostali a nemuseli hned od začátku čelit zkušenějším hráčům co je smetou z oblohy aniž by něco udělali(nejspíše to bude něco jako cvičné bitvy ve WT).

Kdo má opačný názor, tak opravdu musí předložit důkazy, jinak se není o čem bavit(to se totiž dělá vždy, když někoho obviníte).

Edited by Marseill, 24 August 2014 - 02:26 PM.

Pan_Martin #62 Posted 23 August 2014 - 01:09 AM

Sergeant

• Player
  • 3468 battles
  • 241
No jsou jak v letadlech tak v tancích. Jen se nejmenují Stripe, Uriel, Tank Jr., Biker, Hossman, Sarge či Mynx. :rolleyes:

Baneus #63 Posted 23 August 2014 - 04:17 PM

Warrant Officer

• Player
  • 40953 battles
  • 642

WoWp je opravdu hodně populární hra  dneska ji hrálo snad nejvíce 3 000 hráčů ale má to jedno pozitivum nejsou tam serverové lagy a je nízký ping 20-25.

To u WoT  ping 25 -35  a laguje jen se červená někdy si připadám jak na železničním přejezdu když jsou rozbité závory.

A ten nový mod s boty to je dobrá průprava pro začínající hráče.

Baneus #64 Posted 24 August 2014 - 08:48 AM

Warrant Officer

• Player
  • 40953 battles
  • 642

- Edit-

Edited by Pepazdepa153, 24 June 2015 - 04:37 PM.

Idahou #65 Posted 21 October 2014 - 08:12 AM

General

• Veteran
  • 36687 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD

Tak jsem po nějaké době opět zkusil warplanes, předtím jsem to zabalil už ani nevím kdy, kůli nízkým fps a nedostatku skillu, a...

Nechápu, proč tam stále ještě není stejný systém UI (lišty, tlačítka, výzkum atd...) jako ve WOT, přeci to spojení má být největším lákadlem, já sám jsem to azčal hrát jen kůli tankům. Dá se říct, že je to jen drobnost, ale přeci jen stejný systém by byl daleko pohodlnější a příjemnější. Vůbec bych se nebál ani společného launcheru, nebo možnosti pouštět letadla z tanků a obráceně (propojení klientů)

V samotné bitvě mi vadí (beru v potaz, že na to má vliv i nastavení grafiky, fov) pomalost, možná velikost map - i když si to pádím 500km/h (nebo kolik) stále mám pocit, že se vleču s t28 prt a přeletět mapu kůli poslednímu nepříteli mě vyloženě nudí (ve wot člověk aspoň dává pozor na cestu). Chápu, že je to třeba tím, aby byli souboje jednoduší, ale ...

Jak píše Pepa - chtěl jsem zkusit bitvu proti botům, ale po přehnané době čekání mi to napsalo, že je server pro boty přetížen, osobně bych řekl, že je to spíš chybná hláška (chápu dobře, že je to bitva několika hráčů proti botům? Podobně jako v insurgency?)

Na druhou stranu musím pochválit optimalizaci, když jsem s tím seknul, plácal jsem se kolem 20 fps, teď jsem měl 50-90 na automatické nastavení (ale full hd rozlišení)

XiTiX #66 Posted 31 October 2014 - 01:47 PM

Brigadier

• Player
  • 18292 battles
  • 4,603
Moj osobny tip je, ze tu hlasku to hadze uz zabehnutym hracom a tych novych to tam sem-tam pusti. Ak by to nepustalo ani novych hracov tak je to pru problem. Alebo mozno WOWP ziadnych novych hracov nema a tak to vlastne je v poriadku :)  Ja som uspesne odinstaloval vsetky WG hry (u WoWS som trochu vahal) odvtedy som spokojny a stastny clovek :)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users