Jump to content

Oceń utwór poprzednika

oceń utwór link wars

• Please log in to reply
4864 replies to this topic

dziad_astor #4861 Posted Yesterday, 03:07 AM

Warrant Officer

• Player
  • 43454 battles
  • 815

7/10

Rage_Rafal_PL #4862 Posted Yesterday, 05:28 PM

Lieutenant

• Player
  • 12726 battles
  • 1,605
  • [DMWN] DMWN

Powiem Tobie Józek z bagien już nie jest taki modny... stracili miliardy lat świetlnych w moich oczach... To tak jak Spartanie Ojciec syna brat starszy młodszego i prokurator stoi bez dopowiedzenia ale wiadomo... testosteron którąś rurą chce wycieknąć... tacy są faceci czy tam też mężczyźni no ale cóż dzięki wojnie postęp do przód napieprza... aby dowódca miał wygodę i się nie stresował... taaa większe działo więcej paliwa etc...  Te czasy za nami? Nie sądzę... i patrz gloryfikuję samorząd a Ci co odpierdalają mokrą robotę filozofują.... … taaa… poczekajcie jak ruski na nas wypierdoli wtedy będzie jazda... zabić tylu e specnazu… no kto potrafi - POLAK. I tusie linia frontu urwie a nasz kraj pgrązy się w chaosie a Ruskie będą larwy chrząszczy majowyj wpieprzały bo białko mają... i tak ta wojna będzie wyglądać... Czy warto tu mieszkać - a bo ja wiem....

My jesteśmy tarczą dla  per homo… i tak to się skończy. Pewnie za to bana dostanę w Rosji dostałbym medal oni dalej swoje robią a Wy ćwieki sądzicie że za darmo ga dostaniecie.... nikt od nikogo nic za darmo nie dostał... krwią zapłacicie...

konflikt Germany vs Russia 300 to za mało bursztynowe świerzopy...

mhm..

taa taa taa

a taka ciekawostka....

Niemiec co stał za karabinem maszynowym po rozjebaniu 300 ruskich na walu pomorskim oszalał... to co widział jak części ciała są odrywane od reszty... zwariował... a mógł go bronić do ostatiej kuli.... wniosek taki ruscy są pojebani... zero szacunku dla życia... państwo Tobie jeść dało to to odpracuj... taa… kurde Putin i psy podpisano. Kiedy Ty żeś się cwelu urodził aby życiem ludzkim comanderować skoro rosję masz za plecami? Kim Ty cwelu jesteś?

Ps2

No pierwszy poszedł na pierwszej kurwie... xDDD

No niestety skilla mieli i fokus

ja bym ich z a at wyjebał ai arty i ole mieliśmy i pszedł linia nieznaczą z mniejszą ilością ale okrążającą.... a tak te cwele świromały z mewkami.... dobranie było dobra ale bitwa upadła czasami tak rozstawiają szaleńców dowódcy aby sobie poświrowali pawiana... oni myśla że wygrali ale przejebali xDD

Edited by Rage_Rafal_PL, Yesterday, 05:55 PM.

asklocki3 #4863 Posted Yesterday, 08:13 PM

Captain

• Player
  • 13950 battles
  • 2,384
  • [-A_T-] -A_T-

Muzykje panie dawaj

Deleviretta #4864 Posted Yesterday, 09:34 PM

Corporal

• Player
  • 15505 battles
  • 171
  • [AA1DP] AA1DP
Boże XD wiedziałam, że to kiedyś słyszałam. Nie wiem jak to ocenić naprawdę. XD Po prostu się nie mieści w skali.
Na koncercie miałam wrażenie, że za mocno zarzynają gitary, potem stwierdziłam, że wersje płytowe jakieś takie za słabe. (nie dogodzisz) Co nie zmienia faktu, że bardzo pocieszny zespół. : ) Enjoy:
Spoiler

dziad_astor #4865 Posted Today, 02:01 AM

Warrant Officer

• Player
  • 43454 battles
  • 815

7/10

4 user(s) are reading this topic

1 members, 2 guests, 1 anonymous users

mukaa_