Jump to content


Jak nahlásit porušení pravidel fóra?


  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

Karlie #1 Posted 09 July 2013 - 02:46 PM

    Lieutenant General

  • Player
  • 17815 battles
  • 6,452
  • [WG] WG
  • Member since:
    12-13-2012
Vážení hráči!

Čas od času někdo poruší pravidla fóra, ať už vědomě či nevědomě. V každém případě chceme aby naše forum bylo místem, kde se slušně komunikuje, kde je zábava a hlavně kde se mohou hráči vyjadřovat ke hře aniž by byla porušována pravidla slušného chování a další nutná pravidla.

Naši moderátoři jsou povinni zasáhnout v případě porušení pravidel. Protože ale se naše CZ/SK komunita rozrůstá a protože moderátorský a komunitní tým se starají o fóra World of Tanks i World of Warplanes, nemůžeme být všude. Proto prosím neváhejte a pokud zaznamenáte porušení pravidel, prosím ohlašte je následujícím způsobem:

U každého příspěvku najdete tlačítko "Report"

Posted Image

Kliknutím na něj se vám otevře okno, kde můžete vyplnit text a odeslat tak hlášení o porušení pravidel:

Posted ImageNa místo "Your text goes here" napište proč daný příspěvek porušil pravidla fóra. Prosím snažte se případ jasně popsat a případně uvést jaké konkrétní pravidlo bylo porušeno.

Klikněte na "Submit Report" a je to!

Prosím mějte trpělivost, naši moderátoři budou případ řešit co nejdříve. Nebudete informováni o výsledku prošetřování tohoto případě, ujišťujeme vás ale že každé hlášení je řešeno!Děkujeme za vaši spolupráci a přejeme pohodobý pobyt na fóru i v našich hrách !


Váš komunitní tým

Edited by Karlie, 09 July 2013 - 02:50 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users