Jump to content

G.W. Tiger (P)

• Please log in to reply
77 replies to this topic

Puyol82 #41 Posted 22 September 2014 - 11:25 AM

Private

• Player
  • 41894 battles
  • 3
  • [-JLT-] -JLT-

View Postjasan84, on 14 December 2013 - 08:59 PM, said:

Tak zatim snad nejhorší artyna za němce. Rychlost mi nevadí ale ten základní kanón je hroznej. Skoro čtyřicet vteřin člověk čeká až nabije a potom NIC. S tím se nedá trefit ani stodola. Nevíte někdo jestli ten druhý kanón bude lepší? Díky za odpověď.

Nejhorší artyna za němce jo??Tak to jsi lama.Je pravda že je pomala tak je logické že s ní nemůžes jezdit přez celou mapu se schovavat ale jinak je to jedna nejlepší ve hře a to topové je super ja sním dal St-I na ranu i Wt auf E 100 :-) ale to stím dělem co jsi psal tak v phodě dáš Rhm na ranu a není tak hrozné.Ať se ti s ní daří.Jo a to top dělo dobíji nějak kolem 44 sekund tak si dobře rozmysli výstřel ;-)

Puyol82 #42 Posted 22 September 2014 - 11:28 AM

Private

• Player
  • 41894 battles
  • 3
  • [-JLT-] -JLT-

View Postmanasek1, on 30 December 2013 - 11:12 PM, said:

Jedním slovem TRAGÉDIE!!! Nebrat do garáže! Všechno už bylo řečeno. Mohu jen potvrdit. Naprosto nepohyblivý kredenc! Nevím, kde vzali údaj, že tohle monstrum jede 35 km/h ?!? Leda se 2 vrtulema v pr... To nejede ani z toho nejstrmějšího kopce, který na mapách existuje. Než se otočí o 360 st., tak vás scouti 20x objedou dokola. Dělo nic moc. Strašně malý úhel. Než to nabije, zaostří a je schopno vystřelit, v klidu si zvládnete odskočit na WC :teethhappy:

Potom, co poštelovali k horšímu GW Panthera německý děla děs a hrůza. Když vzpomenu na Hummela a GW Panthera před "poštelováním" to byla radost s nimi hrát... Ale tohle :sad:

si děláš srandu ne tak to jsi amater.Je to pomale ale zbytek je super ale zušený hrači to poznají.;-)

Reskull #43 Posted 20 October 2014 - 07:48 PM

Private

• Player
  • 15367 battles
  • 9

Recenze: G.W. Tiger (P)

Návod sepsán 20.10.2014 k verzi 0.9.3

Autor: Reskull, 269 bitev, WR 53%

Klady:

• Výborná penetrace a alfa
  • Dobré DPM
  • Dobrý splash
  • Spodek vozidla s přijatelným pancířem
  • Slušný dohled
  • Více životů než ostatní dělostřelectva
  • Velká hmotnost
  • Možnost zničit tank na jednu ránu

Zápory:

• Hrozná akcelerace
  • Velmi špatná rychlost otáčení
  • Špatná přesnost a rychlost zaměření
  • Značné rozostření zaměřovacího kruhu při jakémkoliv pohybu
  • Velmi dlouhá doba přebíjení
  • Velmi malý úhel děla do stran
  • Vršek vozidla se špatným pancířem
  • Ohromné rozměry – o trochu větší než Maus
  • Špatná kamufláž

Doporučený postup výzkumu:

• Dělo (Je lehčí než základní, se základním dělem se nedá nasadit vybavení jako nabiják)
  • Podvozek
  • Motor

Rádio by měl mít už každý vyzkoumané, podvozek se dá vyzkoumat jako první, alespoň se dá nasadit vybavení dříve, ale základní dělo je nevhodné pro toto dělostřelectvo z důvodu malého úhlu děla do stran.  Motor se dá použít pouze na toto vozidlo, navíc je velmi drahý na vyzkoumání a přidává pouze málo koní. Přesto lze zvýšený výkon motoru znatelně pocítit.

Doporučená výbava:

• Nabiják
  • Pohon děla
  • Dalekohled (Případně protistřepinová vložka, ale pancíř na vrchu vozidla je velmi slabý)

Doporučené skilly:

• Velitel:   BIA, Šestý smysl, Ostříží zrak
  • Střelec:  BIA, Jemné míření, Zbrojíř
  • Řidič:     BIA, Profík, Král bažin
  • Radista: BIA, Prostorová představivost, Spojař
  • Nabíječ: BIA, Intuice, Zoufalství
  • Nabíječ: BIA, Intuice, Bezpečné ukládání

Maskování nemá na tomto dělostřelectvu smysl, ani na jeho nástupcích. Hlavní je BIA a šestý smysl, další skilly už mají malý efekt.

Styl hraní:

Dělostřelectva s dlouhou dobou míření, přebíjení a malým úhlem do stran vyžadují znalost map více než jiná. Nejdůležitější je předmiřování na úzká místa, kde je velká koncentrace nepřátel. Je vhodné občas i nepřeměřovat na druhou stranu mapu, kde jsou tanky a vydržet, jelikož čas míření a přebíjení je dlouhý. Vhodnými cíli jsou především těžce obrněné pomalé tanky a nepohybující se cíle, kde se dobře využije nadprůměrná penetrace a poškození. Je vhodné mířit lehce za střed vozidla z důvodu trajektorie střel. V případě nedostatku cílů lze využít i dobrý splash na tanky za překážkou.

Ekonomika:
Výdělky jsou obecně malé, ale dělostřelectvo obecně přežívá častěji, čili se tolik neplatí za opravy. Na vydělávání ale toto vozidlo není.

Osobní názor:

Průměrné až lehce nadprůměrné vozidlo, které je spíše frustrující než zábavné, z důvodu silně nevyrovnaných výsledků, obzvlášť při porovnání s předchozím vozidlem, G.W. Panther, který byl uživatelsky velmi příjemný s vyrovnanými výsledky. Silně záleží na mapě a délce bitvy, nejvhodnější jsou T10 bitvy, které dlouho trvají, proto již tolik nevadí délka přebíjení. U krátkých bitev je už dobrý výsledek silně závislý na RNG. Nástupce G.W. Tiger je sice papírově velmi malé zlepšení, ale menší rozostřování zaměřovacího kruhu, přijatelná mobilita a vyšší úroveň z něj dělají mnohem příjemnější vozidlo.

Jmeno1 #44 Posted 20 October 2014 - 08:08 PM

General

• Player
  • 47147 battles
  • 9,372
  • [_AF_] _AF_
Jakou používáš munici? Vzhledem k rozptylu asi HE, že? Jaký rozsah výbuchu mají HE a HEgold?

Reskull #45 Posted 21 October 2014 - 07:53 AM

Private

• Player
  • 15367 battles
  • 9

View PostJmeno1, on 20 October 2014 - 09:08 PM, said:

Jakou používáš munici? Vzhledem k rozptylu asi HE, že? Jaký rozsah výbuchu mají HE a HEgold?

AP sice má 303 mm penetrace, ale toto dělostřelectvo se většinou netrefí přímo. Průměrně dám zranění třemi ránami, AP by to bylo tak jednou, takže bitev s 0 zraněním by přibylo.
HE má rozsah výbuchu 6,44 m, premiová HE 9,21 m. Munice není příliš mnoho, 15 kusů, čili jsem používal 13 HE a 2 premiové HE, až na výjimky je zbytečné používat premiovou munici.

joemikes #46 Posted 16 November 2014 - 07:52 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 30231 battles
  • 364
Pánové a strili to alespon trochu vic za kopec? Totiz Panther si o tom nechal jen zdat, hlaven skoro rovne, pritom muze zvednout az do nebes.

JohnyFencer #47 Posted 22 November 2014 - 05:21 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 27826 battles
  • 1,014
No, zlepsi se to, ale ne o moc. Zapomen na USA obloucky, conqueror GC je utopie.
Mam uz GWe100 a musim rict, ze jsem z toho zklamany. Na druhou stranu, GW Tiger P ma ten samy kanon a pri trose stesti dokaze vypnout i desitku. Je to jednoznacne nej artyna (co se kanonu tyce), ale zbytek stoji zapytel...

mr_kluzo #48 Posted 22 November 2014 - 06:45 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 32341 battles
  • 1,282
  • [M2014] M2014

View PostJohnyFencer, on 22 November 2014 - 05:21 PM, said:

No, zlepsi se to, ale ne o moc. Zapomen na USA obloucky, conqueror GC je utopie.
Mam uz GWe100 a musim rict, ze jsem z toho zklamany. Na druhou stranu, GW Tiger P ma ten samy kanon a pri trose stesti dokaze vypnout i desitku. Je to jednoznacne nej artyna (co se kanonu tyce), ale zbytek stoji zapytel...

Občas po skvělém GW MM, jdu uklidnit nervy na G.W. Panthera... Má smysl jít do G.W. Tigera?

JohnyFencer #49 Posted 30 November 2014 - 01:11 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 27826 battles
  • 1,014
Ja GW tigera vyzkoumal jeste v dobe, kdy bylo pred nerfem artyn, takze z GW panthera a Pcko sem preskocil. Bylo hrozne zkoumat 60k expu na top deo, pak to bylo v pohode.
Mezi Pckem a normal GW Tigerem neni prakticky rozdil. Strilis snad o par sekund rychleji a je to presnejsi nez u Pcka. Porad to je ale kolco nehorazne. A jak uz sem psal, desitka je porad se stejnym kanonem, akorat strili za nejakych snad 36 sekund. Pocitej s tim, ze to mas uz desitkovy kanon a na osmy tier je dmg luxusni.  

svenabutton #50 Posted 23 December 2014 - 09:06 AM

Sergeant

• Player
  • 19101 battles
  • 241
  • [-MSC-] -MSC-
mam ho od vikendu, zatím jen par bitev, ale obaval jsem se, jak jsem cetl vlakno...Nicmene, artyna je to dobra, zatím jen to mensi delo, sice maly odmer do stran, ale podobne to mají myslim rusaci, takze to zas az tak nevadi...není to sice GE Panther a jeho odmer na pul mapy, ale da se...za tech par her jsem uz i udelil KV-5 za 1410...:D

AmeiseSVK #51 Posted 03 February 2015 - 07:45 PM

Private

• Player
  • 6566 battles
  • 12
dnes som meral cas zamerania kedze je pisane 7,5 sek a mne sa zdalo ze je to nejak moc tak som si to zmeral a cuduj sa svete nieco malo cez 15 sek. ziadam o opravu tohoto nepresneho udaju alebo zrychlenie zameriavania. vdaka

TankistSpaceship #52 Posted 03 February 2015 - 09:16 PM

Sergeant

• Player
  • 28290 battles
  • 259
  • [WK_] WK_
myslím, že tých 7,5 sek sa ráta len zmenšenie zameriavacieho kruhu po výstrele o 1/3, čiže po výstrele sa celý kruh úplne zmenší po 22,5 sek.

Edited by TankistSpaceship, 03 February 2015 - 09:18 PM.

P307SW #53 Posted 10 February 2015 - 04:33 PM

Private

• Player
  • 13080 battles
  • 18
  • [_STB] _STB
Ahoj vie mi niekto poradiť. potrebujem sa nejako dostať k zamerovaniu  ako to mám urobiť...jeden pohlad je základný, jeden ako cez satelit a je ešte priamočiary z priblížením  ako ho mám nastaviť, za radu vopred dakujem. už som skúsil všeličo ale nejako sa neviem k tomu dopracovať

Edited by P307SW, 10 February 2015 - 04:35 PM.

vitekk #54 Posted 08 March 2015 - 09:14 AM

Lance-corporal

• Player
  • 28377 battles
  • 53
  • [C_A_F] C_A_F
Ahojte, pro ty co stále váhají jestli si pořídit tohohle vraha posílám obrázek

vitekk #55 Posted 08 March 2015 - 09:16 AM

Lance-corporal

• Player
  • 28377 battles
  • 53
  • [C_A_F] C_A_F

Pro ty co stále váhají s koupí tohohle vraha posílám obrázek :trollface:

schioo #56 Posted 19 March 2015 - 07:45 AM

Private

• Player
  • 33717 battles
  • 17
  • [DFOX] DFOX

View Postfischpis, on 31 January 2014 - 10:07 AM, said:

View PostJardius, on 14 January 2014 - 08:11 PM, said:

Ok, dělostřelectvo mě baví, poslechnu tě a koupím ho :)

To si ho klidně kup, protože to 21mm dělo je náklad!!!!!!!! Je ti uplně jedno kam tě to nalosuje, protože mezi čím vyššíma tierama jsi, tím víc nastřílíš.... Mnokrát jsem sfouknul HT VIII tieru z boku na ránu....:trollface: Je to i přesný, když doměříš v klidu až do konce, většinou sedne jak prdel na hnec.... Ze začátku to bylo po G.W.Pantherovi veliké sklamání, ale po tom co je v topu s ním jezdím velice rád!!!!  To samé dělo je i ne G.W.E-100 (samozřejmě bude přesnější a rychlejší;) Chce to si několikrát rozmyslet, jestli to poslat nebo ne, jinak 44s v háji....... To že to nemá odměr, a je to stodola jak kráva je holt daní za tu krásnou alfa dmg.... :popcorn:Jen si ho kup a jestli tě artky baví, tak tahle by měla taky!!!

Kukurican #57 Posted 15 April 2015 - 01:04 PM

Private

• Player
  • 14898 battles
  • 2

"Páči sa mi" ako komentujú/hodnotia hráči, ktorí odohrali bitky cca 10-30 s G.W. Tiger(P) a robia z neho len podpriemernú artynu. Väčšina tankov je od kúpy slabé, nevycvičená posádka u niektorých ale po kúpe dela "21 cm Mörser 18/1" je to práve naopak a vtedy začína zábava. Chce to len trpezlivosť a nájsť si spôsob hry. Najlepšie je zamerať sa na jeden úsek. Mne sa osobne páči G.W. Tiger(P), síce už zlá mobilita ale neľutujem s kúpou. Dá sa pekne aj zarábať bez prémia.

Odwar #58 Posted 22 April 2015 - 11:54 AM

Private

• Player
  • 19367 battles
  • 13
  • [WCZTB] WCZTB
Jsem opravu jediný kdo to raději jel se stockovým dělem? Nejsem artynář to bude asi ono, ale ta "21" nabíjí skoro minutu, minutu doměřuje a pak dá za 60 protože to letí do háje. Malé dělo střílí mnohem rychleji a přesněji. Dal jsem s tím i 15 misy na stuga :) Je pravda že občas to velké dělo dalo dobrý DMG, ale to se povedlo tak jednou za dvě hry a zbytek nic. Mnohem víc jsem nastřílel s malým dělem.

BOT_uNreaL #59 Posted 22 April 2015 - 12:06 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 35593 battles
  • 368
  • [POWNY] POWNY

View PostOdwar, on 22 April 2015 - 11:54 AM, said:

Jsem opravu jediný kdo to raději jel se stockovým dělem? Nejsem artynář to bude asi ono, ale ta "21" nabíjí skoro minutu, minutu doměřuje a pak dá za 60 protože to letí do háje. Malé dělo střílí mnohem rychleji a přesněji. Dal jsem s tím i 15 misy na stuga :) Je pravda že občas to velké dělo dalo dobrý DMG, ale to se povedlo tak jednou za dvě hry a zbytek nic. Mnohem víc jsem nastřílel s malým dělem.

Topový gun je příjemný co do damáže, i co do přesnosti. Přesnost SPGček je doména němců. U SPGček hraje velmi významnou roli úroveň posádky; mnohem více, než je to znát u ostatních typů tanků. Čili následuje zcela logická otázka: Na jaké úrovni máš posádku?

pool_1 #60 Posted 10 May 2015 - 05:49 PM

Private

• Player
  • 30737 battles
  • 1
NO TO JE NEJHORŠÍ KRÁM NA SVĚTĚ !!! PRODÁVÁM A JDU ZPĚT NA GW PANTHERA....

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users