Jump to content

Nová kampaň klanových válek – odhalení čtvrté fáze

• This topic is locked This topic is locked
40 replies to this topic

Community #1 Posted 10 July 2013 - 02:46 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,877
Další fáze probíhající kampaně klanových válek se blíží. Buďte první, kdo o ní zjistí více!

Celý text novinky

Edited by karsun, 11 July 2013 - 09:55 AM.

lePari #2 Posted 10 July 2013 - 04:00 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 50602 battles
  • 1,361
  • [9-TDE] 9-TDE
Další fáze je od vás podpásovka pro normální hráče. Jde o absolutně nesmyslné protahování kampaně a myslím si že nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že většině klanů co se od začátku aktivně zapojili do kampaně, už 4tá fáze není po chuti. Uvažuje někdo nad tím, že i hráči potřebují volno, prázdniny, dovolenou? Hodně lidí už se těšilo na konec a všichni jsme doufali, že přijde teď a my si budeme moci trochu užít dovolené, rodiny a dětí o prázdninách. Zapoměl jsem na peníze. Celá kampaň se musela stát zlatým dolem pro WG (stovky tisíc goldů za přecvičování posádky a spousty dalších věcí) a tak muselo dojít k tomu nevyhnutelnému co známe z minulosti - nášup ve jménu zábavy a dobra pro hráče. Takže ziskuchtivost se nám zamaskovala pod dobráckou masku a dostali jsme přidáno. Přidáno něco co jsme nežádali a co si troufnu tvrdit, už vyznívá poněkud křečovitě.
Položil jsem si otázku - stojí mi ta M60 za to? Odpověděl jsem si sám - nestojí. Zkrátka UŽ NEHODLÁM SEDĚT VEČER CO VEČER U CW, místo toho aby jsem si užil krásných letních večerů na zahrádce u pivka s kamarády. Dovolenou si kvůli WG taky přehazovat nehodlám (plánoval jsem si konec s třetí kampaní a podle toho sem si vybral termín - bláhově), takže bych vám tímto rád poděkoval za totálně zkažený dojem z kampaně které jsem zpočátku tak moc fandil. Příště odhalujte dopředu a né za pochodu jak se vám to hodí - myslím si že jsme si zasloužili znát pravidla předem a mohli jsme mít možnost se rozhodnout zda má pro nás tak dlouhou kampaň o prázdninách vůbec smysl začínat. Pro mě to je podraz ve jménu chamtivosti.
Čeho je moc toho je příliš. Takže si 4.fázy užijte - já u toho nebudu.

Karlie #3 Posted 10 July 2013 - 04:17 PM

Lieutenant General

• Player
  • 17793 battles
  • 6,729
  • [WG] WG

View Postpasomnica__SVK, on 10 July 2013 - 04:00 PM, said:

:teethhappy: Kam až se Munch dneska nedostane  :great:

View PostlePari, on 10 July 2013 - 04:00 PM, said:

Další fáze je od vás podpásovka pro normální hráče. Jde o absolutně nesmyslné protahování kampaně a myslím si že nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že většině klanů co se od začátku aktivně zapojili do kampaně, už 4tá fáze není po chuti. Uvažuje někdo nad tím, že i hráči potřebují volno, prázdniny, dovolenou? Hodně lidí už se těšilo na konec a všichni jsme doufali, že přijde teď a my si budeme moci trochu užít dovolené, rodiny a dětí o prázdninách. Zapoměl jsem na peníze. Celá kampaň se musela stát zlatým dolem pro WG (stovky tisíc goldů za přecvičování posádky a spousty dalších věcí) a tak muselo dojít k tomu nevyhnutelnému co známe z minulosti - nášup ve jménu zábavy a dobra pro hráče. Takže ziskuchtivost se nám zamaskovala pod dobráckou masku a dostali jsme přidáno. Přidáno něco co jsme nežádali a co si troufnu tvrdit, už vyznívá poněkud křečovitě.
Položil jsem si otázku - stojí mi ta M60 za to? Odpověděl jsem si sám - nestojí. Zkrátka UŽ NEHODLÁM SEDĚT VEČER CO VEČER U CW, místo toho aby jsem si užil krásných letních večerů na zahrádce u pivka s kamarády. Dovolenou si kvůli WG taky přehazovat nehodlám (plánoval jsem si konec s třetí kampaní a podle toho sem si vybral termín - bláhově), takže bych vám tímto rád poděkoval za totálně zkažený dojem z kampaně které jsem zpočátku tak moc fandil. Příště odhalujte dopředu a né za pochodu jak se vám to hodí - myslím si že jsme si zasloužili znát pravidla předem a mohli jsme mít možnost se rozhodnout zda má pro nás tak dlouhou kampaň o prázdninách vůbec smysl začínat. Pro mě to je podraz ve jménu chamtivosti.
Čeho je moc toho je příliš. Takže si 4.fázy užijte - já u toho nebudu.

Někoho kampaň potěšila, někoho nikoliv, každopádně dík za reakci, info předáme dál.
Mrzí mě, že patříš zrovna do té druhé skupiny.  :mellow:

CZmato #4 Posted 10 July 2013 - 04:24 PM

Sergeant

• Player
  • 53308 battles
  • 271
rozumim tomu dobre, ze v pripade drzeni 6.000g provincie muze nastat toto:

klan drzi tuto JEDNU provincii 10dni, tedy prisun VP je 10x6.000x50=3.000.000?

... a tedy veskere predchozi snazeni klanu (a investice jak zminoval Pari) je tedy rovno prakticky nule, protoze zisk v predchozich kolech je v radu stovek tisic VP? prvni EXNOM jich ma momentalne cca 600.000?? rozumim tomu dobre ze WG s hraci takto fajnove vyjeb**lo??

VanyCZE #5 Posted 10 July 2013 - 05:00 PM

Lance-corporal

• Player
  • 24652 battles
  • 57
a bude zase někdy nějaká kampaň ? nebo jste se rozhodly to zrušit ?

lePari #6 Posted 10 July 2013 - 05:03 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 50602 battles
  • 1,361
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostKarlie, on 10 July 2013 - 04:17 PM, said:

:teethhappy: Kam až se Munch dneska nedostane  :great:

Někoho kampaň potěšila, někoho nikoliv, každopádně dík za reakci, info předáme dál.
Mrzí mě, že patříš zrovna do té druhé skupiny.  :mellow:
Příteli, mě potěšila také, byl jsem jejim horlivým zastáncem. Řekl jsem klukům kteří ofrňovali nos nad bitvami s nízkými tiery, že to je super nápad a dá to hře neskutečný náboj. To jak se řeklo, že se pojede s každým tierem nějáký ten den a skončí to kampaní s devítkama a desítkama - tak to každý chápal. To že se přidá další kampaň a prodlouží se celý event v době letních prázdnin, kdy se klany většinou netěší bůhví jaké aktivitě, nemůžu jako hráč pochopit. Asi to chápu z vaší pozice - jde o kšeft. Pravda je taková, že s kým jsem mluvil z různých klanů, tak už mají problém poskládat dva týmy a na začátku skládali v pohodě 3 i 4 týmy na CW. Podle mě se to mělo ukončit desítkama, tak jak to každý pochopil a jak byl podle mě i původní záměr WG. Nechat nás vydechnout a nastartovat další event po nějáké odmlce. Klidně bych obnovil zase normální CW bitvy a po pár měsících to zkusil znovu. Ale pochopte že i ten nejlepší záměr se tlačením na pilu dá pokazit a i ta nejlepší buchta se přejí  :blinky:
Zkrátka to už trvá moc dlouho a začíná to místo zábavy poskytovat opačný efekt a to si myslím nechce ani WG a zcela jistě to nechceme ani my hráči - teda ti co ještě mají kromě hraní i jiné povinosti, jako je rodina, práce a osobní život.
Zcela jistě nepochybuji o tom, že se najdou lidi kteří budou pro pokračování, ale docela by mne zajímala statistika, kolik lidí co tomu doposud věnovali každý večer, je ještě ochotno pokračovat s chutí ve 4 fázi a kolik lidí z těch co má velikou chuť hrát fázi 4 u toho doposud sedělo každý večer??? Jde o to, že pokud to je jen trochu možné ovlivnit hlasem "lidu", tak bych byl moc rád kdyby se v rámci EU komunity provedla anketa mezi aktivními hráči a kdyby to vyznělo pro ukončení kampaně 3tí fází a nepokračování 4., tak zda by od toho WG upustilo?

Rozzyr #7 Posted 10 July 2013 - 05:05 PM

Warrant Officer

• Clan Commander
  • 31012 battles
  • 961
  • [PCSTB] PCSTB
Souhlasím s lePari 1-3 fáze palec nahoru a potlesk - menší klany si přišli na své a mohli stmelit Klan ke spolupráci a zahrát si takřka s kýmkoliv a proti komukoliv.Posledni fáze se jim podle mě moc nepovedla a kazí dojem z tohoto dobrého nápadu...
Wau plánovat dovolenou podel WG?Doufám, že to byl ftip :glasses:
Velitel Teamu

Rozzyr

Edited by Rozzyr, 10 July 2013 - 05:05 PM.

Karlie #8 Posted 10 July 2013 - 05:14 PM

Lieutenant General

• Player
  • 17793 battles
  • 6,729
  • [WG] WG

View PostlePari, on 10 July 2013 - 05:03 PM, said:

4. fáze se bude konat určitě, tohle nejsou změny, které se dají udělat "ze dne na den".
Tahle kampaň sloužila jako experiment, proto byla tak komplikovaná - WG se snažil vyzkoušet funkčnost prakticky všeho. My sbíráme info od vás a předáváme ho dále, poté, co se sesbírá info ze všech stran, se bude počítám dělat nějaké suma sumárum. Kampaň končí 22.7. a právě vaše reakce budou mít vliv na to, co se bude dít v budoucnu.

lePari #9 Posted 10 July 2013 - 05:20 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 50602 battles
  • 1,361
  • [9-TDE] 9-TDE
vtip to úplně nebyl, mohl jsem si vybrat, tak jsem dovolenou posunul až na týden po konci eventu - ten jsem myslel,tak jako snad všichni hráči, že skončí třetí fází.  Jak říkám, pro mě to je od WG vůči komunitě a vůči tomu jaký to mělo původně záměr aby se uplatnili i menší klany (což se myslím splnilo), trochu fail. K čemu to teď jako bude? Kdo se dostane na mapu z malých klanů? Zase to bude o tom že se na mapě budou držet ty samé top klany s hodně hráči a s hodně desítkama a klany co pořádně desítku nemají na tom budou stejně špatně. Jediný co může top klany porazit, bude asi dovolená a prázdniny. Že by o tohle šlo WG??? :sceptic:  No to byl spíš vtip. Tady jde o :coin: a trošku se zapomělo na to že je léto  :glasses:

CZmato #10 Posted 10 July 2013 - 05:25 PM

Sergeant

• Player
  • 53308 battles
  • 271

View PostKarlie, on 10 July 2013 - 05:14 PM, said:

...Kampaň končí 22.7. a právě vaše reakce budou mít vliv na to, co se bude dít v budoucnu.
mno dit se bude asi to, ze se na to kazdy rozumny clovek vykasle.
- boj o prvnich 5 mist byl rozhodnut zahajenim cele akce a dohodou nekolika klanu (nachapu proc nejsou trebas po zisku bonus tanku z dalsich boju kdyz uz ne primo vylouceni tak aspon nezapocitavani v zebricku)
- usili umistit se s klanem do 30. mista bylo totalne zdegradovano posledni fazi, pac az v ni se bude lamat chleba.
- vedet to od zacatku, tak se na to lidi mohli vykaslat a zamerit se az na tu posledni fazi. proste dobry podel a urcite se nemuzete divit, kdyz se spousta hracu bude citit podvedena a myslim pravem nas*ana.
- male navnadene klany dostaly prilezitost utratit nejake goldy ktere si musi koupit pac v cw je nevydelavaji, a nakonec zustaly stejne diky pitomym pravidlum bez sance na cokoliv, "odmenu" si vyslouzily zcela neprekvapive top klany. hlavne ze se WG opetovne nazralo ... a wo tom to vlastne je. zejo. jsem zvedavy na to, co na milking-method vymyslite priste. verim, ze to zase po par lahvich vodky pujde izabritatelum wellmi dobre.
- kazdopadne GL v priprave dalsich podobne nepruhlednych eventu! preji vam hodne tupych ovcoucastniku.

.... nejaky huste extra unikatni tank (i kdyz nikdo nevi ci vlastne bude srovnatelny s jinymi desitkami ve fullu) byl dobre lakadlo pro sberatele se zucastnit - ja kvuli tomu vstoupil po delsi dobe opet do klanu. ale priste mi to muze zustat volny a spokojim se s temi 150ti co mam v garazi ... FU WG

Edited by CZmato, 10 July 2013 - 05:34 PM.

lePari #11 Posted 10 July 2013 - 05:28 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 50602 battles
  • 1,361
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostKarlie, on 10 July 2013 - 05:14 PM, said:

4. fáze se bude konat určitě, tohle nejsou změny, které se dají udělat "ze dne na den".
Tahle kampaň sloužila jako experiment, proto byla tak komplikovaná - WG se snažil vyzkoušet funkčnost prakticky všeho. My sbíráme info od vás a předáváme ho dále, poté, co se sesbírá info ze všech stran, se bude počítám dělat nějaké suma sumárum. Kampaň končí 22.7. a právě vaše reakce budou mít vliv na to, co se bude dít v budoucnu.
ok, díky za odpověď. Podle mě jste to trochu přehnali s delkou kampaně. Pokud mě paměť neklame, tak o prázdninách CW nefungovalo a měli sme volno. Kdo chtěl pojezdil randomku, nebo rotičku, ale klanové povinnosti se řešit nemuseli. Kdybych osobně věděl, že to potrvá až do konce července, tak bych to nikdy nezačal hrát. Teď aby sem se modlil aby na dovolenou nejelo víc lidí z klanu jako já  :teethhappy:

Karlie #12 Posted 10 July 2013 - 05:32 PM

Lieutenant General

• Player
  • 17793 battles
  • 6,729
  • [WG] WG

View PostlePari, on 10 July 2013 - 05:28 PM, said:

ok, díky za odpověď. Podle mě jste to trochu přehnali s delkou kampaně. Pokud mě paměť neklame, tak o prázdninách CW nefungovalo a měli sme volno. Kdo chtěl pojezdil randomku, nebo rotičku, ale klanové povinnosti se řešit nemuseli. Kdybych osobně věděl, že to potrvá až do konce července, tak bych to nikdy nezačal hrát. Teď aby sem se modlil aby na dovolenou nejelo víc lidí z klanu jako já  :teethhappy:

Rozumím, bohužel do zákulisí plánování CW nevidím, snad tenhle "experiment" aspoň pomůže CW do budoucna (tím myslím v tom naplánování čehokoliv).

cNNk #13 Posted 10 July 2013 - 05:35 PM

Lieutenant General

• Moderator
  • 27492 battles
  • 7,617
  • [9-TDR] 9-TDR
Pro me hlavne smutny to, ze cely nastaveni kampane je dost hloupe ... drtiva vetsina klanu jede na TOP30 - takze vam muzou tak mozna podekovat za to, ze minimalne 1 a 2 stage nemuseli prakticky hrat, protoze body z nej nemaj na konecne poradi skoro vliv.

HROMOVLADCEcz #14 Posted 10 July 2013 - 06:32 PM

Corporal

• Player
  • 40215 battles
  • 139
  • [HEAL] HEAL
Vypadá to že WG tu kampaň skládá průběžně. Když jsem se Tuccyho ptal v Piešťanech jak to bude vypadat, tak odpověděl že budou 3 fáze, ve třetí budou 9 a 10. A najednou bác a máme tady čtvrtou fázi. A nikde není napsáno že je to ta poslední fáze. Je možné že buď sám nevěděl a nebo nesměl říci. To ví jen on sám. Třetí fáze byla jen o napkách a nic důležitého nepřinesla, tak zkusíme další fázi!!! Klany které chtěly být v top 30 a měly na to tak už tam jsou. Taky bych čekal že CW o prázdninách budou zastaveny. Mno uvidíme čím nás WG ještě překvapí. Třeba přepočtem vítězných bodů na goldy v nějakém "výhodném kurzu" aby nedošlo k zahlcení lidí goldy a nesnížil se příjem?

p1_p1_p1 #15 Posted 10 July 2013 - 06:42 PM

Warrant Officer

• Player
  • 42367 battles
  • 798
  • [D-FOX] D-FOX
jak pise cNNk, nejdriv to vypadalo na zavod na etapy, s etapovym prubeznym poradim a celkovym neco jako pariz - dakar :)  ve kterem si zahraje kazdy - od loltractoru az po desitky ...
coz o to, myslenka je to krasna, ale jak uz jsem se bal realizace tak jsem se nespletl -
uz po prvnich dvou etapach bylo zrejme, ze jejich vysledky nejsou rozhodujici a nemaji takovy vliv na konecne poradi,
treti etapa vypadala jako nejake zavrseni, jsme na tier 10 ... takze by bylo logicke secist body a skoncit, nicmene mame tu 4 dil (jak u filmu ze ktereho chce produkce dalsim dilem vyzdimat jeste neco), kde je uz odzacatku jasne, ze je to jenom pro obry a 17.-22. 7. si zahraje jenom par klanu a ostatni se muzou tak leda divat na mapu ... fakt zabava pro vsechny ...

Edited by p1_p1_p1, 10 July 2013 - 10:29 PM.

PorterRockwell #16 Posted 11 July 2013 - 11:06 AM

Lieutenant General

• Player
  • 19325 battles
  • 7,059

View PostDAveDOG, on 10 July 2013 - 06:32 PM, said:

Vypadá to že WG tu kampaň skládá průběžně. Když jsem se Tuccyho ptal v Piešťanech jak to bude vypadat, tak odpověděl že budou 3 fáze, ve třetí budou 9 a 10. A najednou bác a máme tady čtvrtou fázi. A nikde není napsáno že je to ta poslední fáze. Je možné že buď sám nevěděl a nebo nesměl říci. To ví jen on sám. Třetí fáze byla jen o napkách a nic důležitého nepřinesla, tak zkusíme další fázi!!! Klany které chtěly být v top 30 a měly na to tak už tam jsou. Taky bych čekal že CW o prázdninách budou zastaveny.

V tu dobu jsme skutečně o 4. fázi nevěděli, za nepřesné informace se tedy omlouváme.

Vývojáři neustále sledují situaci na mapě a výsledky jendotlivých fází. Je to oproti běžným CW něco hodně jiného a je jasné, že ne všechno probíhá přesně tak, jak bychom si přáli. Hlavní je, aby se to podařilo do budoucna zase o něco zlepšit! Už teď se podařilo do CW zapojit spoustu nových klanů a hráčů, ukázat jim čeho také lze ve WoT dosáhnout, i když mezi vítěze se logicky dostanou ti zkušenější.

V tuto chvíli o delším pozastavení CW nevíme. Máme tu hodně hráčů co právě teď mají na hraní hodně volného času. Uvidíme po skončení Kampaně!

p1_p1_p1 #17 Posted 11 July 2013 - 02:17 PM

Warrant Officer

• Player
  • 42367 battles
  • 798
  • [D-FOX] D-FOX

View Postpasomnica__SVK, on 11 July 2013 - 01:56 PM, said:

Vraj bude aj 5. faza, ktora ma poriadne premiesat poradim...
Vyvojari po starostlivom sledovani vyvoja na mape sa rozhodli, ze daju sancu aj slabsim klanom. Mapa bude zmrazena a body v 5. faze budu udelovane po kazdom kole za kazdu provinciu, ktoru klan nevlastni. Bla bla bla ...

nevlastni?   :trollface:  prilis mnoho vodky ... kdyz si tedy zalozim klan o 1 hraci, nikde se nebudu ani snazit tak tuto etapu vyhraju? tak to je tak trochu dost blbost  :teethhappy: nejake presnejsi pravidla? april pokud vim uz byl ...

Edited by p1_p1_p1, 11 July 2013 - 02:18 PM.

lordmystic #18 Posted 11 July 2013 - 02:57 PM

Captain

• Player
  • 22107 battles
  • 2,311
  • [UC0RN] UC0RN
myšlenka dobrá s celou touhle kampaní, ale ve výsledku máme mapu ještě horší než dříve - pár největších klanů a malé klany téměř bez šance pouze na okraji. myslím že tento experiment se moc nepovedl, alespoň co se výsledku týče. takový turnaj pro pár vyvolených klanů...

HROMOVLADCEcz #19 Posted 11 July 2013 - 03:01 PM

Corporal

• Player
  • 40215 battles
  • 139
  • [HEAL] HEAL
Jo a šestou fázi vývojáři tají dokonce i mezi sebou. Tu vyhraje ten kdo bude mít nejmíň random bitev!!!

p1_p1_p1 #20 Posted 11 July 2013 - 04:13 PM

Warrant Officer

• Player
  • 42367 battles
  • 798
  • [D-FOX] D-FOX
a hlavni cenu vyhraje ten kdo WoT odinstaluje  :teethhappy:

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users