Jump to content

stredne tanky

• This topic is locked This topic is locked
14 replies to this topic

miky265 #1 Posted 13 July 2013 - 09:28 PM

Sergeant

• Player
  • 9353 battles
  • 215
zdravím

už dlkšie hravam len menšie tieri ako je 5-7 alebo skôr 5-6, no už je asi čas najst si štyl hrania a skusit sa dostat niekde na tier X
prvej som skušal tažke tanky kedže bolo pisane že pre začiatočnika je naj heavy no teras ked už som skušal viac typov hier rozhodol som sa pre rychle a obratne stredne tanky.
lenže neviem ktory národ si na toto vybrat  najviac času stravim asi na tiere 8 a hlavne 9-10
takže ma zaujmaju s linie strednich tankov len tieto tieri

rozhodujem sa medzi SSSR china a v poslednej dobe skušam aj USA
štyl hry skôr zaškodnicky tank vystrielat par ran a zdrhnut + aby to aj vydržalo par ran alebo aby som dokazal ubehat niajaky tažky tank

vedel by v tomto smere niekto poradit ???

Elnorka #2 Posted 13 July 2013 - 09:34 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 17261 battles
  • 3,399
  • [PRASE] PRASE
kaslat na tier 10 ak ho nepotrebujes do cw/roty , dobre medko je cromwell - zabavny, lacny a zaraba ak chces fakt vyssie tak ruska T54 je tiez medko ako sa patri

miky265 #3 Posted 13 July 2013 - 10:10 PM

Sergeant

• Player
  • 9353 battles
  • 215
na zarabanie tanky mam dalši nepotrebujem :D 8-9 pišem preto lebo nanich stravym dlkši čas kym sa dostanem na ten zmieneny tier 10

Elnorka #4 Posted 13 July 2013 - 10:36 PM

Lieutenant Сolonel

• Player
  • 17261 battles
  • 3,399
  • [PRASE] PRASE
tak potom ruska dvojica T44 a T54, ale stale nechapem posadnutost tier 10, do randomu je skoro nepouzitelny (vzhladom na inteligenciu spoluhracov), a ked myslis ze stale budes toptier a budes vsetkych ownit tak si na veeeelkom omyle

miky265 #5 Posted 14 July 2013 - 12:58 AM

Sergeant

• Player
  • 9353 battles
  • 215
na randon beham tier 5-8  :P kde na strednich tankoch nieje ešte draha municia :D

a ten tier 10 nieje to posadnutost ale ked tam je tak je dobre mat niajaky ako ciel :P

F4llen_ #6 Posted 14 July 2013 - 09:23 AM

Sergeant

• Player
  • 51287 battles
  • 267
  • [CSA] CSA
v USA na tieru 8 doporučuji Pershinga, podle mě nejlepší T8 střeďák, dobrý dohled dohled a obratnost, vynikající přesnost za jízdy, velmi silná věž (203mm gun mantel!!! který pokrývá skoro celý předek věže) s -10° depresí děla a když jde do tuhého, tak navíc top dělo má průbojnost s goldem 268mm

xxviktor #7 Posted 14 July 2013 - 09:56 AM

Major

• Player
  • 17277 battles
  • 2,562
  • [PRASE] PRASE
Taky řeším nějaké střeďáky a od Pershinga mě odrazuje hlavně grind přes T20, bo tu si jako soupeře dám s čímkoli a kdekoli. Ale pravda je, že jestli má Pershing takovou depresi jako SP, tak to musí být super tank. Teď jedu číňany (T-34-1) a vadí mi hlavně:
  • nesklopitelnost děla (takže to většinou nejde nijak rozumě zahulldownovat a využít tak super pancíř věžem, kterej je tím deklasovanej tak možná na facehugy)
  • papírovej spodek obloženej municí, do kterýho už dneska střílí naprosto každej
  • munice je v háji po každé druhé ráně prakticky kamkoli, co chvíli něco hoří
  • dělo má fajn alfu, ale dlooouho zaměřuje a ještě dýl se přebíjí (v tomhle už mi víc sedlo i to impotentní dělo od Type 58)
  • žádnej extra rychlík to taky není, do kopce se docela šine

miky265 #8 Posted 14 July 2013 - 11:35 AM

Sergeant

• Player
  • 9353 battles
  • 215
ono teras tie tanky skušam na test realme aj ked je pravda že na tom teste sa moc nedozviem kedže každy prvy použiva gold ammo a strilaju asi ako keby to na tier 1 kde je ammo zadarmo :P + sa aj všeci nahrnu dopredu ako na tier 1 :P

china- 121
ta rychlost je pisana sice 56 ale ide to tak 50 tu maximalku mi vytiahlo jedine skopca alebo ked idem pol mapy po rovinke :D
tiež ma menši zaber ako T-62A jedina vyhoda tohoto tanu je velky kanon

SSSR -T-62A
asi jeden s najmobilnejšich tankov na tier10
ale zas slapšie delo aj ked dost rychle a presne aj ked nie moc od 121 ale zas rychlo zameriavate

u oboch ako chyna alebo sssr je problem sklopit hlaven aj najmenši kopček je problem takže velky pancier veže sa neda 100% viužit  jedine s chovat sa za malu prekažku alebo natlačit sa uplne na nepriatelsky tank :D (nie vždy dobra volba :P )

M48A1 patton
v celku pohyblivy otočny aj ked dost velky a ten gulomet na veži je tiež lakave miesto kam strilat :D kanon ma podla mna  tay stred meži 121 a T-62A. Ale za tento tank som moc ešte nehral takže neviem povedat presne aky je

čo sa tyka tankov pred nimi tier 8-9 som ešte neskušal

PS: toto všetko mam len s hrania na test realme takže normal v hre to môže bit cele inak preto sa vas aj pitam na názor :P

Edited by miky265, 14 July 2013 - 01:09 PM.

miky265 #9 Posted 14 July 2013 - 01:57 PM

Sergeant

• Player
  • 9353 battles
  • 215
rozhodovanie som s užel na USA a SSSR :D  ako to pozeram rozhodujem sa podla tier 7-9

tier 7 my pride u oboch narodov na ........  jedine USA tam ma lepši kanon o dost lepši
tier 8 Pershing a T-44

Pershing- prvej som maval proti tomu tanku problem ale teras ked som zanho hral ako keby ho spredu prestrelelo čokolvek (možno použivaly goldy ale proste pred tym sa mi taky nezdal
delo obstojne, tank celkove lenivy malo pohyblivy

T-44- neskutočne živy tank otočny rychly, delo ma podobne ako Pershing pancier v redu menši ale zas pekne klopeny aj ked prestrelit sa da

tier 9 som neskušal ale pravdepodobne to bude to iste ako ja tier10

teras som sice zahral a vyskušal si tieto tanky za par bitiek sa celkove rozhodnutie urobit neda každy tank ma vyhodu aj nevyhodu lepšie a horšie tanky vo vetve
preto by som rozhodnutie nechal na skusenejšich ktory by vedely poradit viac :P

miky265 #10 Posted 16 July 2013 - 10:33 PM

Sergeant

• Player
  • 9353 battles
  • 215
to sa nikto nenajde ? :D

Honorius_ #11 Posted 17 July 2013 - 03:38 PM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 29784 battles
  • 957
ja by som to veľmi v skratke povedal asi takto:
chi - paráda, okrem type T-34 je komplet celá lajna na 121 výborná
sssr - T-44 som nehral, ale T-54 a T-62A sú super
fr - 1390 super tank, využívaný v rotách, lor40t má potenciál, ale nie je jednoduché s ním hrať, batchat je kvalitka
ger - panther 2 nič moc, E-50 a E-50M super
druhá lajna na leoparda - indien priemer, leopardy sú dobré, ale náročnejšie na hranie (čo rana, to bolí, úplne každá)
usa - slušné delá, super dohľad, ale sú to veľké kravy, čo zhoršuje možnosť nejakých nečakaných prepadov (skôr svietia ako ostatné medka), nevybral by som si ich
gb - trocha lenivé, no pomerne slušný pancier a dobré delá (biedna alfa, ale super dpm)

Ide  hlavne o to, čo od toho očakávaš, či chceš hrať cw (bez toho tier 10 nemá veľmi zmysel), čo za štýl hry ti sedí a baví ťa. Napr. taký batchat a E-50M sú úplne odlišné tanky, ktoré majú odlišnú úlohu aj spôsob hry.

UglyMonkey #12 Posted 17 July 2013 - 08:31 PM

Lieutenant

• Player
  • 33414 battles
  • 1,524
  • [PRASE] PRASE
Peshing není vůbec špatný, dá se využít i jako solidní spoter - tu věž malo co probije. Jeho pohyblivost mě nijak neomezovala. Dělo supr. Nesklame. Jestli chces u tomíků ,ale něco trošku jednoduší jdi do T69. ps. T20 se neboj... je to skvělé stroj.

Říše: Panter 2 - krásný tank. Ale to je oproti tomíků úplně jiný herní styl. Mno ... není to klasické medko.. asi tak. Špatný není,ale spíš pro vyježděného hráče. Ten tank je ve hře moc dlouho a je dle mě parametricky podhodnocen - průměrný autoloader si tě vyskládá a skyl moc nepomůže ... Navíc mu mají odebrat top motor. ---- Šel bych raději do Indiána.

Rusko - sázka na jistotu. Nerfvy se jí netýkají takže s čím budeš hrát ted, tak s tím samím budeš hrát i za rok.

Fr- Amx13-90 je zábavné a na konci lajny je Batman

UK - Cent MK1 co sem ho měl zapůjčený na pár her.. Styl jak Pershing, ale s mnohem lepším dělem. S tou bídnou alfou rozhodně nesouhlasím... Já teda rozdím mezi 230 a 240 u ostatních moc nevidím, ale zato penetrace 226 je na medko tier8 skvělá a 0,33 přesnost.... (navíc to zaměřuje rychle narozdíl od pantera 2)

Čajna - nehrál jsem nevím

miky265 #13 Posted 19 July 2013 - 01:03 PM

Sergeant

• Player
  • 9353 battles
  • 215
HonoriusSVK tak tier 8-9 na random a tier 10 sem tam by som zahral ale skôr by som ho chcel na CW alebo čety a pod.

Honorius_ #14 Posted 21 July 2013 - 07:33 PM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 29784 battles
  • 957
k tým GB medkám, máš pravdu, sekol som sa a hodnotil som celú lajnu, nie iba tier 8+
čo sa týka mediek a CW, tak najvyužívanejšie sú batchat a T-62A, pretože sú najlepší spoteri - slušná akcelerácia, pohyblivosť, dohľad, malé rozmery, u batmana navyše poriadna palebná sila. Čo sa týka cesty k nim, tak u batmana: AMX 13 90 je super vozítko, ktoré sa aj veľmi využíva v rotách, takže určite sa oplatí ho mať v garáži, následný Lor40t má veľký palebný potenciál, no k svojmu žiadnemu pancieru dostal veľké rozmery a trafí (a poškodí) ho všetko, čo ho uvidí, ja som sa k nemu zatiaľ nedostal, ale vraj keď ho človek dostane do ruky a naučí sa s ním hrať, tak to určite nie je zlý tank. Cesta k T-62A je podľa mňa cez typické medka, T-44 a T-54 som si len vyskúšal na teste, za mňa sú to super tanky, hlavne T-54 je proste úžasná. Niežeby ostatné tier 10 medka neboli dobré, no do cw (čo je aspoň pre mňa hlavné uplatnenie pre 10ové tanky) sa berú hlavne batmani a aj nejaké tie T-62A

lasski54 #15 Posted 24 July 2013 - 09:07 AM

Lance-corporal

• Player
  • 63282 battles
  • 67
tak ja bych se tem cinanum az tak nebranil, v garazi uz jednu 121cku mam, ale sel sem na ni pres LT a rekl bych ze to byla o moc lepsi volba nez t-34-1, dvojku jeste nemam tak ani netusim jaka je, kazdopadne wz-120 je super devitka a v klidu mohu doporucit. jinak rusaci jsou sazka na jistotu vse krom t-43 byla pro me parada jen pozor na t-54 ta je bez PU v 90% prodelecna i pri vyhrach (jedna supa do ni stoji 1230), ale zas po jejim prekonani te ceka odmena v podobe t-62a. ostatni zatim muzu hodnotit jen z pozice toho do ceho strilim a s obouma mi to jde vyborne ;)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users