Jump to content

Manewry rocznicowe – miesiąc niszczycieli czołgów

• This topic is locked This topic is locked
474 replies to this topic

Community #1 Posted 15 July 2013 - 09:15 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 30,257
Zagrajcie dowolnym niszczycielem czołgów podczas trwania tego konkursu. Macie szansę wygrać złoto lub rzadki czołg premium!
Pełen tekst wiadomości
WYNIKI
Wiemy, że niecierpliwie na nie czekaliście i jest nam niezmiernie przykro z powodu tak długiego czasu oczekiwania.
Dlatego też bez dalszych przerw prezentujemy wyniki, znajdują się one tutaj.
Sama wiadomość (w formie newsa) pojawi się na portalu dopiero w przyszłym tygodniu, dlatego do tego czasu wyniki są możliwe do zobaczenia tylko bezpośrednio z odnośnika podanego powyżej.

Edited by 1nter, 05 September 2013 - 02:56 PM.

glimi #2 Posted 15 July 2013 - 09:18 AM

Major

• Player
  • 11652 battles
  • 2,541

Ale to nie wszystko! Ponadto czeka na Was nagroda główna w postaci 15 lat dostępu do konta premium!

Hue hue. Ciekawe czy tyle lat WoT, WoWp i WoWs będą istnieć :trollface:

Edited by glimi, 15 July 2013 - 09:19 AM.

Monoloch #3 Posted 15 July 2013 - 09:35 AM

Lance-corporal

• Player
  • 10450 battles
  • 75

View Postglimi, on 15 July 2013 - 09:18 AM, said:

Hue hue. Ciekawe czy tyle lat WoT, WoWp i WoWs będą istnieć :trollface:

Hue hue to będziesz mieć do końca istnienai gry premium.
albo do końca twojej gry o ile przez 15 lat będziesz grać w tą samągrę. Hue hue.

Vlad1431 #4 Posted 15 July 2013 - 09:40 AM

Lieutenant

• Clan Commander
  • 11395 battles
  • 1,614
Cóż, skoro normalne sposoby nie pomagają to spróbuję się podlizać :)

Sto lat! Sto lat! Niech WG istnieje nam!!!!!! :medal:

A teraz proszę nie nerfić T-50.

Kikojo #5 Posted 15 July 2013 - 09:43 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 54676 battles
  • 1,255
Mam nadzieję, że ten evet szybko się znudzi. Miałem rano próbkę :D Bitwa 5 tierów - po 9 TD.

Vlad1431 #6 Posted 15 July 2013 - 09:53 AM

Lieutenant

• Clan Commander
  • 11395 battles
  • 1,614

Ponadto czeka na Was nagroda główna w postaci 15 lat dostępu do konta premium!

A jesteście pewni, że za 15 lat ktokolwiek będzie o tej grze pamiętał? :trollface:

Edited by Vlad1431, 15 July 2013 - 09:54 AM.

Vlad1431 #7 Posted 15 July 2013 - 09:56 AM

Lieutenant

• Clan Commander
  • 11395 battles
  • 1,614
Co do postu z podlizaniem się, ktoś tu chyba nie zna się na żartach... Ten kto dał mi tego minusa chyba nie widział moich poprzednich postów, bo jeśli nie wie to jestem zagorzałym przeciwnikiem WG...

A dawajcie sobie minusy, dawajcie. Tylko że niestety ostatnio coś nie ma ich za co chwalić, operacja cytadela to chyba ostatnia rzecz która w miarę im wyszła. Kiedy robią coś dobrego, z czego dużo graczy jest zadowolonych, to nigdy nie jest tak, bym ich hejtował. No ale kiedy nie ma za co, to czemu mam im gratulować i być przychylnie do nich nastawiony? Nie mówię tu o tym konkursie, bo o nim nawet niezbyt myślę, niestety mam male szanse na wygranie chociaż 3000 golda a o innych sprawach. A konkurs ma jeden plus: liczba osób które coś wygrają będzie długa.

Edited by Vlad1431, 15 July 2013 - 05:52 PM.

T18_Master #8 Posted 15 July 2013 - 10:07 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 609 battles
  • 400

View PostVlad1431, on 15 July 2013 - 09:40 AM, said:

Cóż, skoro normalne sposoby nie pomagają to spróbuję się podlizać :)

Sto lat! Sto lat! Niech WG istnieje nam!!!!!! :medal:

A teraz proszę nie nerfić T-50.

Ano widzisz. Połapałeś się, że pochlebstwa w kierunku WG na forum mogą poprawić wyniki w grze. A krytykowanie tej "szacownej" firmy tylko je pogarsza.
Weźmy np takiego Loofah, czy NewMultiShow. Czy widzieliście kiedykolwiek ich bardzo krytyczny wpis na temat tej gry i firmy?
Loofah jeszcze coś tam skomli, ale to taki "listek figowy". NewMulti wcale.

Oni w bitwach mają jako anioła stróża, niewidzialnego członka plutonu, ZMODYFIKOWANY maksymalnie na plus RNG.
Im zawsze strzały wchodzą, zawsze zadają bardzo duży dmg itp. Pooglądajcie ich filmiki. Szczególnie NewMulti. Przecież on prawie nie celuje, wystarczy że przeciwnik pojawi mu się na chwilę w celowniku i zawsze dmg, nawet na ślepo.

Loofah tu na tym forum bardzo pracowicie tłumaczy że "nie ma strzałów za zero". On ich nie ma. Chciałbym widzieć jego wyniki z bitew, gdyby konta i czołgów do kilku bitew użyczyłby mu ktoś krytykujący tu WG i comunity...

Eleir #9 Posted 15 July 2013 - 10:25 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 19334 battles
  • 395

View PostT18_Master, on 15 July 2013 - 10:07 AM, said:

Ano widzisz. Połapałeś się, że pochlebstwa w kierunku WG na forum mogą poprawić wyniki w grze. A krytykowanie tej "szacownej" firmy tylko je pogarsza.
Weźmy np takiego Loofah, czy NewMultiShow. Czy widzieliście kiedykolwiek ich bardzo krytyczny wpis na temat tej gry i firmy?

Oni w bitwach mają jako anioła stróża, niewidzialnego członka plutonu, ZMODYFIKOWANY maksymalnie na plus RNG.
Im zawsze strzały wchodzą, zawsze zadają bardzo duży dmg itp. Pooglądajcie ich filmiki. Szczególnie NewMulti. Przecież on prawie nie celuje, wystarczy że przeciwnik pojawi mu się na chwilę w celowniku i zawsze dmg, nawet na ślepo.

Loofah tu na tym forum bardzo pracowicie tłumaczy że "nie ma strzałów za zero". On ich nie ma. Chciałbym widzieć jego wyniki z bitew, gdyby konta i czołgów do kilku bitew użyczyłby mu ktoś krytykujący tu WG i comunity...

Cóż za teoria spiskowa;), myślisz, że chce im się sprawdzać na forum i przestawiać pokrętła?

Po małych przemyśleniach doszedłem do wniosku nawet jakby chcieli to by nie potrafili ;), jak oni 2 lata pracują nad klaksonami i nagle się rozmyślili bo było to zbyt trudne a pewnie fpsy spadły by do zera przez to :).
"Październik 2011 - w informacjach o pracach nad patchem 0.7.0 pojawia się zapowiedź o wprowadzeniu…. klaksonów
Listopad 2011 – w trailerze i teście patcha 0.7.0 pojawiają się klaksony. Jeśli ktoś wtedy nie grał lub nie dowierza tu pierwszy trailer tamtego patcha – prezentacja klaksonów w 52 sekundzie:
Grudzień 2011 – wchodzi patch 0.7.0 – ale bez klaksonów
Styczeń 2012 - przed patchem 0.7.2. w oficjalnym biuletynie (link niżej) WG informuje, że klaksonów nie zrezygnowano i zapewnia, że „klaksony powrócą po dopracowaniu i naprawieniu ich”.
Kwiecień 2012 – przed patchem 0.7.4. WG potwierdza (link niżej), że wciąż pracuje nad wprowadzeniem klaksonów
Marzec 2013 – przed patchem 0.8.5 developerzy informuję, że odkładają prace nad klaksonami
Lipiec 2013 – patch 0.8.7 w przededniu testów – SerB (jakby ktoś nie wiedział wiceprezes WG odpowiedzialny za rozwój gry) poinformował na rosyjskim forum, że prace nad wprowadzeniem klaksonów został ostatecznie porzucone.
I co teraz. Jak z tym żyć :) Straszne? :)"

źródło blog Dom1na - tekst pana Flysold

Edited by Eleir, 15 July 2013 - 10:30 AM.

Vlad1431 #10 Posted 15 July 2013 - 10:29 AM

Lieutenant

• Clan Commander
  • 11395 battles
  • 1,614

View PostT18_Master, on 15 July 2013 - 10:07 AM, said:

Kolega chyba mnie źle zrozumiał. Bo ten post to jest dla jaj a nie na serio. Nie będę klakierem WG dla lepszych statystyk, kiedy zasługują to dostają pochwale, ale nigdy nie zacznę się im podlizywać dla lepszych osiągów w grze...

A jeśli chodzi o strzały za zero, to ostatnio miałem 2 pod rząd w SU-122-44, a walczyłem ARL V39. Czołg ma 212 penetracji, SU ma pancerz 90mm a z boku jeszcze mniej... 2 razy z rzędu komunikat: "Nie przebiliśmy pancerza", a strzelałem w jego bok... Potem patrzę na jego statystyki, a tam: 23 premium tanki, z czego wszystkie 8 i 7 tiery i inne... I to jest potwierdzenie tego, co napisalem w temacie "drugi publiczny test aktualizacji 8.7"...

Edit: Dla de*ila który minusuje każdy mój post tutaj: mam na to wywalone, a ty tracisz swój czas, który mógłbyś poświęcić na bardziej istotne rzeczy.

Edited by Vlad1431, 15 July 2013 - 05:55 PM.

T18_Master #11 Posted 15 July 2013 - 10:31 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 609 battles
  • 400

View PostEleir, on 15 July 2013 - 10:25 AM, said:

Cóż za teoria spiskowa;), myślisz, że chce im się sprawdzać na forum i przestawiać pokrętła?

Jestem pewien. Gdybyś się znał na praktycznym marketingu, a nie na tym wyniesionym z jakiejś Wyższej Szkoły Wszystkiego i Niczego, i żył wystarczająco długo na tym świecie, wiedziałbyś, że jeden niezadowolony klient głośno wyrażający swe niezadowolenie poparte logicznymi wnioskami, to setki straconych potencjalnych klientów.
Lepiej jest kompletnie zniechęcić do zabawy takiego klienta by odszedł z gry (no i ukarać za brak bałwochwalstwa) niż zachęcać go do pozostania poprzez podkręcanie mu współczynników. On i tak już wykrył mechanizmy i będzie je opisywał i szczuł przeciwko grze nowych graczy/klientów. Najlepiej takiego zmęczyć spowodować, żeby znalazł sobie inne zajęcie.

View PostVlad1431, on 15 July 2013 - 10:29 AM, said:

Kolega chyba mnie źle zrozumiał. Bo ten post to jest dla jaj a nie na serio. Nie będę klakierem WG dla lepszych statystyk, kiedy zasługują to dostają pochwale, ale nigdy nie zacznę się im podlizywać dla lepszych osiągów w grze...

Nie chodzi mi o to żebyś się zaczął podlizywać dla lepszych statystyk. Chodzi mi o to, że zauważyłeś, że to tak działa...

Edited by T18_Master, 15 July 2013 - 10:34 AM.

Vlad1431 #12 Posted 15 July 2013 - 10:37 AM

Lieutenant

• Clan Commander
  • 11395 battles
  • 1,614

View PostT18_Master, on 15 July 2013 - 10:31 AM, said:

Nie chodzi mi o to żebyś się zaczął podlizywać dla lepszych statystyk. Chodzi mi o to, że zauważyłeś, że to tak działa...

Jak to działa to już chyba każdy myślący na tym forum zauważył :)

SilentOtto43 #13 Posted 15 July 2013 - 10:40 AM

Lance-corporal

• Player
  • 43921 battles
  • 76
Dobra przestańcie smucić i zajmijcie się czymś innym.

Podaję wstępne wyniki na td co by się dopingować:

Uc2pdr - 1501 exp
Stug -  1077 exp

Na ciężkich raczej nic nie wygrałem bo miałem kryzys i gra mnie wk...

Vlad1431 #14 Posted 15 July 2013 - 10:42 AM

Lieutenant

• Clan Commander
  • 11395 battles
  • 1,614

View PostCrazypanter, on 15 July 2013 - 10:40 AM, said:

Dobra przestańcie smucić i zajmijcie się czymś innym.

Podaję wstępne wyniki na td co by się dopingować:

Uc2pdr - 1501 exp
Stug -  1077 exp

Na ciężkich raczej nic nie wygrałem bo miałem kryzys i gra mnie wk...

UC bardzo dobry, masz sporą szansę, ale Stug za niski ;) Sam kiedyś ugrałem tym podobny wynik, a jestem średniakiem :P

SarmataZaglebia #15 Posted 15 July 2013 - 10:49 AM

Lance-corporal

• Player
  • 38259 battles
  • 76
Witam. Przegladając informacje dotyczącą tego konkursy nasuwa się pytanie:

Nagroda główna zostanie przyznana każdego miesiąca graczowi, który w danym miesiącu znajdzie się w pierwszej trójce w największej liczbie poziomów czołgów.

Co to oznacza, i w jaki sposób jest to liczone? Czy żeby do tego się zakwalfikować potrzeba jest zagrać na każdym niszczycielu jaki jest dostępny w grze?
Proszę o objaśnienie tego punktu dotyczącego zasad konkursu bo chyba nie do końca jest to jasno określone.

Jeśli któryś admin bądź osoba zorientowana w wyżej wymienionym temacie mogła by mi to wyjaśnic proszę o rozwinięcie tematu. Z góry dziękuje i życze powodzenia w rywalizacji.

T18_Master #16 Posted 15 July 2013 - 10:50 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 609 battles
  • 400

View PostEleir, on 15 July 2013 - 10:25 AM, said:

Po małych przemyśleniach doszedłem do wniosku

[CIACH]

Nie kompromituj się.
Wszystko co powyżej opisałeś zostało zarzucone z ekonomicznego punktu widzenia. Za mało realnych zysków przy zbyt dużym nakładzie pracy.
Niezadowolony klient, który głośno na forum krytykuje firmę, i obnaża machloje firmy, pokazując je nowym klientom których dopiero zamierza się wycisnąć z kasy jak pomarańczę (pomidora(sic!)) jest z finansowego punktu widzenia bardziej godny uwagi i pracy, niż jakieś klaksony w grze.
Chyba nigdy nie uczyłeś się programowania, ani nawet nie tworzyłeś formuł w Excelu.
Wszystko w tej grze: trafienia, penetracja, dmg, spoting opiera się o dane liczbowe i współczynniki w grze przypisane do osiągnięć danego gracza (jego konta). Napisać malusi, uniwersalny dla wszystkich graczy, skrypt zmieniający te współczynniki, to godzina pracy. Tym bardziej, że interfejs do takich zmian już istnieje (albo jest bardzo podobny do niego):

Edited by T18_Master, 15 July 2013 - 10:55 AM.

PERKOZ93 #17 Posted 15 July 2013 - 10:52 AM

Warrant Officer

• Player
  • 12922 battles
  • 527
Na takie okazje czekałem ;p uzbierałem 7000000 kredytów, i zamierzam wszystko wydać na grę fv215b (183). Raz naklepałem 12k dmg, i często ok 10k, więc jakieś szanse na golda są, zwłaszcza że tych fv jest malutko. Chociaż marzy mi się type, a to jedyna szansa żeby go dostać. W zasadzie na X liczy się tylko foch, i Fv, więc do roboty  :playing:

Edited by PERKOZ93, 15 July 2013 - 10:53 AM.

maciwi #18 Posted 15 July 2013 - 10:57 AM

Private

• Player
  • 19578 battles
  • 1
  • [KSP] KSP
A ja jestem ciekaw czy taki wynik wystarczy na T28Prot.

Posted Image

Vlad1431 #19 Posted 15 July 2013 - 10:57 AM

Lieutenant

• Clan Commander
  • 11395 battles
  • 1,614

View Postgoryl2012, on 15 July 2013 - 10:49 AM, said:

Witam. Przegladając informacje dotyczącą tego konkursy nasuwa się pytanie:

Nagroda główna zostanie przyznana każdego miesiąca graczowi, który w danym miesiącu znajdzie się w pierwszej trójce w największej liczbie poziomów czołgów.

Co to oznacza, i w jaki sposób jest to liczone? Czy żeby do tego się zakwalfikować potrzeba jest zagrać na każdym niszczycielu jaki jest dostępny w grze?
Proszę o objaśnienie tego punktu dotyczącego zasad konkursu bo chyba nie do końca jest to jasno określone.

Jeśli któryś admin bądź osoba zorientowana w wyżej wymienionym temacie mogła by mi to wyjaśnic proszę o rozwinięcie tematu. Z góry dziękuje i życze powodzenia w rywalizacji.

Nie. 50 najlepszych graczy na każdym niszczycielu (tzn. 50 najlepszych na jednym czołgu) dostaje 3000 golda. Natomiast trzech najlepszych z tego jednego otrzyma premium tanki. Jeśli chodzi o premium to tu wygrywa ten kto uzbiera najwięcej punktów i jednocześnie wygra w jakiejś kategorii. Za 1 miejsce są 3 punkty, za 2 dwa a za 3 1. Wiem, nie napisali tego zbyt czytelnie dlatego nie hejtuję cię i mam nadzieję że pomogłem. :smile:

Vlad1431 #20 Posted 15 July 2013 - 11:04 AM

Lieutenant

• Clan Commander
  • 11395 battles
  • 1,614

View Postmaciwi, on 15 July 2013 - 10:57 AM, said:

A ja jestem ciekaw czy taki wynik wystarczy na T28Prot.

Posted Image

Możliwe ze wygrasz 3000 golda, bo na razerze 10 miejsce miało 1600 expa, wiec powinieneś być pod koniec jeśli tym razem poziom nie będzie wyższy.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users