Jump to content

AFD - Aim, Fire and Destroy

• Please log in to reply
64 replies to this topic

Hadesek_cz #21 Posted 03 March 2014 - 03:58 PM

Corporal

• Player
  • 18901 battles
  • 135

Jenom taková drobná informace, kterou jsem se dočetl. Pro ty, kteří jedou britské MT tanky, tak letost patrně dojde ke změně na 10tém tieru = FV4202 bude nahrazeno patrně za Vickers MBT Mk.I - foto:

Edited by Hadesek_cz, 03 March 2014 - 04:00 PM.

Skivko #22 Posted 03 March 2014 - 05:21 PM

Private

• Beta Tester
  • 4383 battles
  • 3
  • [DD7] DD7

Odpovědi na klanovou soutěž 

1. Tiger tank

2. Prokhorovka (Wiebicki-Panther tank(Firma Man)Porsche-Ferdinand,Michail Koškin T-34)
3.HEAT-kumulativní propalovací náboj.rozpálené jádro propaluje materiál pancíř tím pádem je vysoce průbojný a zapaluje munici .APCR- střela z lehkého kovu s jádrem,při nárazu se střela zastaví a  trn proráží samotný pancíř ale klade vysoký odpor proto je pomalejší,dnes již nepoužívaná
Flanknutí-objetí a prorážení slabší strany pancíře,Ram-náraz těžším tankem a následné poškození,Koncetrování palby-nalákat tank do křížové palby popřípadě zacentrovat palbu od dělostřelectva
4.M46 Patton,M47,M48,M60.
5.Centurion MK.3 

zergoo #23 Posted 03 March 2014 - 07:18 PM

Private

• Player
  • 30344 battles
  • 13

1. PzKpfw VI Tiger
2. Prochorovka, Henschel vs Michail Koškin
3. APCR - vyšší úsťová rychlost střely, vyšší rychlost dopadu vyšší penetrace
   HEAT - nezpůsobuje poškození přes představný pancíř, pásy, a pod., účínost (penetrace) se nemění v závislosti na zvdálenosti cíle.

1. taktika - úhlování, sidecraping
   2. taktika - objíždění pomalejšího soupeře, a střílení do zad, boků
   3. taktika - odstřelovat z dálky jako srab
   4. taktika - hrát za artinu jako srab
   5. taktika - artinou sledovat trasíky střel nepřátelského dělostřelectva nebo TD
   6. taktika - ramování tankem
   7. taktika - pasivní spot (jako srab)
   8. taktika - střílení do pásů u rychle jedoucího tanku (tank se otočí).
   9. taktika - jet se utopit hned na začátku bitvy...JAKO HRDINA

4. George S. Patton - M46 Patton, M48 Patton, M 60
5. Centurion (MK3)

Hadesek_cz #24 Posted 04 March 2014 - 11:08 AM

Corporal

• Player
  • 18901 battles
  • 135

View PostSkivko, on 03 March 2014 - 04:21 PM, said:

Odpovědi na klanovou soutěž 

3.HEAT-kumulativní propalovací náboj.rozpálené jádro propaluje materiál pancíř tím pádem je vysoce průbojný a zapaluje munici .APCR- střela z lehkého kovu s jádrem,při nárazu se střela zastaví a  trn proráží samotný pancíř ale klade vysoký odpor proto je pomalejší,dnes již nepoužívaná
4. M47

3 - Na můj v kus to Skivko napsal dost odborně, ale ve směs sem si v tom našel, co jsem hledal. Chybu udělal jen u APCR, jelikož dotaz byl na herní mechaniku, nikoli na realitu. APCR má ve hře vyšší úsťovou rychlost a střela je také mnohem rychlejší než konkurence a však s přibívající vzdáleností strácí na průbojnosti víc, než klasická AP. HEAT narozdíl od APCR má ve směs vyšší penetraci z důvodu popsaného výše a se vzdáleností se jeho penetrace narozdíl od AP a APCR munice nemění! Zpravidla jde o náboj pro děla vyšších ráží

4 - M47 ve hře zatím nemáme, takže je tam navíc :harp:

View Postzergoo, on 03 March 2014 - 06:18 PM, said:

2. Henschel

2 - Tady jsem chtěl jako odpověď vidět jméno konstruktéra Fardinanda Porscheho. Henschel je sice "taky správně", ale spíš v kontextu firmy.

Osobně to vidím tak, že jste to oba zvládli, z čehož mám radost, jelikož šlo zejména o to si ověřit, kdo fórum sleduje a má zájem se účastnit i různých klanových akcí. Účast mě tedy v této soutěži hodně zklamala, takže do budoucna uvidíme, co a jak dál. Jelikož se tu tedy sešli odpovědi v tak hojném počtu, rozhodl jsem se, že cenu dostanete oba (cenu si nezapomeňte vyzvednout na svém herním účtu)! GRATULUJI! 

Co se týče samolepky ViP: Divokou kartu za mě získali pan Myšák a Skivko. Oba jsou v poslední době aktivní a Skivko to zdá se bere taky trochu vážněji, než jsem čekal => což mě hodně těší :girl: (konec konců rozjel americké tanky :child:)! Pokud bude mít někdo z týmu něco pro, nebo proti, dejte mi vědět. V opačném případě bych je přijal do ESL oba!

Edited by Hadesek_cz, 04 March 2014 - 11:22 AM.

Hadesek_cz #25 Posted 04 March 2014 - 11:40 AM

Corporal

• Player
  • 18901 battles
  • 135

Dalších pár zajímavostí:

• verze 9.0. by měla jít do testu na přelomu březen / duben a spolu sním první záblesky HD
  • jako první by se v HD mělo objevit 12 tanků a to: T-34/85, IS, T-54, Panther, Tiger I, Maus, Sherman, Hellcat, M103, Churchill I, Centurion 7/1, Tortoise
  • je zde možnost, že v 9.0. bude odstraněn mód konfrontace
  • patrně přibudou historické bitvy

Skivko #26 Posted 04 March 2014 - 03:36 PM

Private

• Beta Tester
  • 4383 battles
  • 3
  • [DD7] DD7
Díky Hades za soutěž a ty americké tanky,to bych nerozváděl...je to jako jít na lov jelenů s harmonikou :bajan:

Hadesek_cz #27 Posted 05 March 2014 - 04:08 PM

Corporal

• Player
  • 18901 battles
  • 135

NOVÁ SOUTĚŽ:

WG, respektive její české zastoupení, pro nás pořádá soutěž, ze které se možná stane pravidelná akce - info o soutěži!. Doporučuji přečíst, zamyslet se nad tím a popřípadě se účastnit! Nic Vás to stát nebude a je to další cesta pro soutěživé nadšence, jak se blýsknout a získat i nějaký ten goldík.

Edited by Hadesek_cz, 05 March 2014 - 04:10 PM.

Ghost528 #28 Posted 12 March 2014 - 09:59 AM

Private

• Player
  • 19348 battles
  • 2

Musím se pochlubit :) Překonal jsem si svůj osobní rekord v max. zničených strojů za bitvu. Kdyby se chtěl někdo podívat

http://wotreplays.com/site/679271#self

Hadesek_cz #29 Posted 14 March 2014 - 10:08 AM

Corporal

• Player
  • 18901 battles
  • 135

Která lama mu dala ten -1? :justwait:

ps: a která lama dala ten -1 mě? :izmena:

Edited by Hadesek_cz, 24 March 2014 - 12:44 PM.

Hadesek_cz #30 Posted 19 March 2014 - 11:32 AM

Corporal

• Player
  • 18901 battles
  • 135

NOVINKY:

• Vyhlášena nová klanová soutěž o 500 goldů (zaměřená na nováčky), v pořadí již pátá (zároveň prosím své spoluhráče o podporu v těchto akcích, ať to může být častější jev)
  • Bude založen nový YouTube kanál, od něhož si slibuji, že k nám (čili k týmu AFD) přitáhne trochu pozornosti - už jsem ten šílenej nápad párkrát slyšel, takže uvidíme, co to udělá!
  • Zvu všechny případné zájemce na dnešní středeční trénink od 19:45 hod. Napište mi ve hře, pokud budete mít zájem si s námi zkusit zahrát!

Hadesek_cz #31 Posted 21 March 2014 - 06:54 PM

Corporal

• Player
  • 18901 battles
  • 135
YOUTUBE kanál založen a najdete jej ZDE!

Edited by Hadesek_cz, 22 March 2014 - 01:06 PM.

Burgundbis #32 Posted 29 March 2014 - 12:21 PM

Private

• Player
  • 54059 battles
  • 6

na soutes v ty cete zadna slava ale aspon neco:)

http://www.wotreplay...6c6b881b36c1ce5

Hadesek_cz #33 Posted 08 April 2014 - 10:32 AM

Corporal

• Player
  • 18901 battles
  • 135

Hojda, jenom upozorňuji, že soutěž pro nováčky končí k datu 16.4.2014, což je za 8dní! A jenom tak na okraj, i když burg podmínky pro účast nesplňuje, tak mu děkuji za účast!

Zdá se mi, že toto fórum moc lidí z týmu nenavštěvuje a všichni na to tak nějak z vysoka dlabou. Jelikož si připadám, že jsem tady téměř jedinej, kdo pro klan něco dělá (a nehodlám s tím přestat!), tak mi alespoň trochu píchněte! Ptám se všech a ocenil bych Vaší reakci:

1) co si vlastně od klanu slibujete a kam byste to chtěli s klanem/ v klanu dotáhnout?

2) proč tanky hrajete, co Vás na nich baví a co Vás štve?

3) pořád se snažím rozšířit naše řady a dotáhnout to alespoň do stádia, kdy budeme moci hrát 15v15 proti sobě a účastnit se vylodění na více frontách - nějaké návrhy, jak naše řady rozšířit?

4) když už jste ve hře a hrajte, proč nejste i na mumble (třeba i v místnosti AFK)?

A aby teda nikdo neměl strach se ozvat jako první, tak sem rovnou naházím své odpovědi:

1. Vždycky jsem hledal tým, kde bude přátelská atmosféra, kde se od svých spoluhráčů něco naučím a možná si i najdu nové kamarády, popř. přátele. Ovšem, a to též považuji za důležitý aspekt svého tankového života, taky jsem to chtěl (a stále chci) někam dotáhnout. Dostat se na mapu, tu si udržet, možná i vyhrát nějaký ten turnaj, ale hlavně je mou motivací SOUTĚŽIVOST!
  2. Od dob starého Unreal Turnamentu a Americas Army je pro mě WoT jednou z mála her, která mě baví a bavit asi nepřestanou. Proč? Protože mám pořád co zkoumat, protože mám pořád dost rezerv pro zlepšení se a protože tu mám tým, se kterým si rozumím a na kterém mi zaleží.
  3. Šte mě, že se ani dva dny v týdnu nejsme občas schopni sejít v 15 lidech, ******** práce s tím! Štve mě, že jsem tu na spoustu věcí "sám" (občas mi někdo s něčím bodne, díky Zergoo, Myšáku, Lupe, Ghoste a Burgu), ale upřímně řečeno mám obavu z toho, co se stane, kdybych přestal třeba hrát, nebo odešel do jiného týmu? .... Tohle fórum půjde do kytek, YT padne, nebo si ho podržím pro sebe, velení přeskočí jako trest na jinou oběť a bůh ví, co všechno. Nevím jak vy, ale to nechci. YT kanál bude ještě nějakou dobu v plenách (už se sice nepoblinkává), ale na první krůčky má ještě dost daleko. Co například nabídnout nějakému klanu spojení se (neberte to jako, Hadesek řekl! Dávám téma k zamyšlení!)?
  4. Tohle je dotaz na tu skupinu, které se to týká! Myslím, že se v tom poznáte, tedy pokud si to fórum alespoň někdo přečte!

Tak jo, to je asi vše. Nejvíc bych tu chtěl vidět reakci BMXáka (PS: neber to jako útok proti tobě = vím že se spolu s Kamčou staráte o své ratolesti, ale spíš bych rád věděl, jakej byl tvůj původní záměr, když jsi klan zakládal, atd.), jelikož bych rád nahlédl do hlavy zakladateli týmu, ale i Vám ostatním! Jsem zvědavej :blinky: - zejtra je trénink, můžem si pokecat, kdo budete chtít!

Edited by Hadesek_cz, 08 April 2014 - 10:35 AM.

JBlackmen #34 Posted 08 April 2014 - 09:13 PM

Private

• Player
  • 33391 battles
  • 5

Hádesku, já jsem chodím pravidelně, zda něco nového napíšeš :-) 

1. Hledal jsem klan který nebude tak svázaný pravidly že musím na Roty, na CW a pokud nejdeš tak vysvětlit důvod proč nejdeš. Hledal jsem kolegy, který jsou pohodáři a dá se s nimi zajít na pivko (Což už se mi dvakrát podařilo a vždy to bylo super!). Zároveň si třeba zahrát i CW a vyhrát i to území

2. Protože mě to chytlo, přivedl mě k tomu kamarád. Ale dlouho jsem odolával hrát :-) Před tím CS, Turnament, DOTA s kamarády. Douho jsem nic pořádného nehrál :-) Štve mě že se nedokážem sejít v 15 na CW když jsou a když jsem (což se přiznávám není často, bohužel jsem vytížen jinak :-/

3. Nechtěl bych aby se klan rozpadl, je pravda že nás je celkem málo. Ale zas se známe a rozumíme si. Zas bych nechtěl dopadnout tak že budeme přijímat každého a pak nám to klan zkazí. Spojit se z jiným klanem... upřímně nevím, kdo by pak velel? kdo by přijal jaké jméno klanu? jaký by tam byli lidi? Taky jde o to jestli by se nějaký Klan chtěl s námi spojit...

4. To je moje chyba to přiznávám. Já jsem tam když hraju četu, týmovku, rotu.

Hadesek_cz #35 Posted 09 April 2014 - 07:57 AM

Corporal

• Player
  • 18901 battles
  • 135
Díky za reakci Blackmene :great:

kamcam #36 Posted 09 April 2014 - 07:22 PM

Private

• Player
  • 17214 battles
  • 3
Ahoj všem
Hadesku, já ted´ nemám moc času většinou dělám od 6 do 18 a opačně, potom rodina a pak chvilka na tanky a to ještě odbíhám. Když vím že budu mít klid tak si mumble zapnu a dám rád s kýmkoliv  četu a podobně. To že bych měl být na mumble když nehraju četu a podobně v AFK mně dřív nenapadlo ale nedávno jsem nad tím přemýšlel  taky jsem to tu někde prones a jsem pro aby to tak bylo. Je třeba proto udělat další místnosti na mumble něco jako expím sám a dát to do pravidel klanu.
Problem v klanu vidím v tom že je nás málo hlavně aktivních hráčů. Je to pořád  asi na 20 lidech. Pak chce v klanovkach přesně určit kdo bude velet někdy velí i čtyři lidi, já osobně kolikrát nevím koho mám poslouchat.
V tankách bych chtěl vybojovat nějaké území a udržet ho. Doufám že se nám to povede:-)
Co se tyče spojení klanu, možná by to nebylo špatný jestli se chceme někam posunout ale spíš bych bral aby se někdo přidal k nám což asi nikdo neudělá možná tak banda bukvic:-) 

Bmxak #37 Posted 09 April 2014 - 11:57 PM

Private

• Player
  • 12850 battles
  • 4
  • [_AFD_] _AFD_

Svoje jsem si již řekli na rotě. Takže zdravému jádru zdar

Ale pro ty kteří nevědí. Klan byl založen kvůli chuti si zahrát a mít s kým hrát ( roty čety turnaje, cw byl sen ). Bohužel ta chuť hrát nepostihuje všechny hráče, kteří se k nám přidávají. Ale tenhle problém je všude ať má klan 20 nebo 100 lidí ( pokud se nebavíme o BIA a jim podobným a nechci se tím vymlouvat z něčeho ), bohužel jak zjišťuju je úplně jedno jestli na lidi řveš nebo jseš jak cukrkandl. Nedonutíš je, protože je to jejich věc ( bohužel to odserou všichni ). Já sem rád že je tady banda lidí s kterou si kdykoli můžu v klidu pokecat zahrát a mému srdci nejblíže dojít pokecat na pivo. Každý by si měl uvědomit pokud se nebudou snažit klan podporovat a něco pro něj udělat ( ty jsi Hadesku v tomhle bůh ) tak to pude do ....... Bohužel i já se nacházím jak si psal v období radosti z ratolesti a popravdě po posledních céwéčkách s devítkama nebo bez lidí.........jsem radši byl s paní a malou. Takže pokud máte členi zájem aby se klan pozvednul ( já si beru za úkol být častěji jak dvakrát v týdnu a více se o vás starat a komunikovat - samozřejmě i buzerovat nehrající { doufám že to nebude mít spíše negativní dopad } a dále zkoušet hledat lidi ) zkuste hledat hráče oslovovat a ne to jenom nechat na pár lidech (Hades, burgund, Lupík ). Pokud přežijem a vydržíme koupim v leťě suda (místo kde se dá v praze přežít i se stanem jsem sehnal a pár se nás tam vejde:blinky: ) a zežerem se ;) 

JBlackmen #38 Posted 10 April 2014 - 03:56 PM

Private

• Player
  • 33391 battles
  • 5
Čtvrtek, 1. května je v mnoha evropských zemích Svátkem práce, jaký lepší den si vybrat pro naši výzvu? Pokud překonáme 1 000 000 „To se mi líbí“ na facebooku před 1. květnem, potom právě toho dne v 06:00 SELČ zahájíme speciální nabídku dvounásobku zkušeností za každé vítězství ve World of Tanks pro každého! Tyto bonusové zkušenosti budete moci získávat celých 24 hodin a budou se vztahovat na všechna vítězství po prvním vítězství dne.

kamcam #39 Posted 10 April 2014 - 04:12 PM

Private

• Player
  • 17214 battles
  • 3

Nemám facebook :sad:

Bmxak #40 Posted 10 April 2014 - 09:19 PM

Private

• Player
  • 12850 battles
  • 4
  • [_AFD_] _AFD_