Jump to content

AFD - Aim, Fire and Destroy

• Please log in to reply
64 replies to this topic

anachy #41 Posted 16 April 2014 - 11:00 AM

Private

• Player
  • 39595 battles
  • 34

Ahoj, 

abych se také připojil k diskuzi - přeci neznamená, že když zde nic nepublikuji, že to zde nečtu :) .

Rád bych Hadeska podpořil, byla by škoda kdyby na vše zanevřel a nevěnoval se tomu tak jako doteď. Znám to z vlastní zkušenosti funguji jako moderátor na jednom z for věnujících  se lodím (plavidla.cz) a občas to je "pěknej vopruz".

Ale abych neodbočoval od tématu :

Do klanu jsem vstoupil čirou náhodou když jsem na fóru objevil náborový příspěvek a jsem rád, že jste mne vzali mezi sebe a doposud nevyhodily.  Nejsem si zcela jist svým přínosem pro klan, jsem spíše pod průměrem ale snažím se

(na 50 to docela ujde držet krok s omladinou). I když nikoho neznám osobně, bohužel moje chyba, připadá mi, že jsou zde prima lid se kterými si rád zahraji a pokecám o zcela jiných než osobních problémech. 

Co se týče CW bitev pokud mohu tak se vždy zúčastním ikdyž jak už jsem nakousl svůj přínos spíše vidím v doplnění počtu -  né vždy se zadaří. Je škoda, že se to nesejde pokaždé ikdyž si myslím, že poslední dobou se to celkem vylepšilo, přeci jen každému chvilku trvá než se propracuje k tieru X. 

Takže nám držím palce ať to vydrží pohromadě.   

.     

Hadesek_cz #42 Posted 16 April 2014 - 11:17 AM

Corporal

• Player
  • 18901 battles
  • 135
Snad vydrží, ještě pořad jsem to nevzdal. Chci Vás ale poprosit, zkuste se ptát lidí ve hře, popřípadě klanů, jestli by se k nám někdo nechtěl přidat. Myšák mi dal tip na Drtikola a já osobně mám uloženy 3 kontakty, na které se chci obrátit. Jenom teď nemám tolik času a navíc ty lagy. Pořád laguju, tak doufám, že nová verze vyléčí alespoň tenhle problém :ohmy:

Edited by Hadesek_cz, 16 April 2014 - 11:19 AM.

Hadesek_cz #43 Posted 21 April 2014 - 02:46 PM

Corporal

• Player
  • 18901 battles
  • 135

Hojda všem, tak už je předjednáno spojení s československým celkem _OFF_, na které nechávám odkazy níže. Osobně toto spojení vítám a myslím, že je to správný krok v před. Podrobnosti se domluví ve středu na tréninku, takže kdo nebude, jeho mínus!

Noobmeter (soupiska týmu se staty)

- Oficiální stránky WG

- WEB týmu OFF

zergoo #44 Posted 21 April 2014 - 04:27 PM

Private

• Player
  • 30383 battles
  • 13
super.. jsem pro

anachy #45 Posted 23 April 2014 - 08:51 AM

Private

• Player
  • 39595 battles
  • 34

No jo škoda, že to vzalo takový konec.

AFD jako takové ale stále zůstane zachované. nebo se klan úplně zruší? 

Přejde jen hrstka vyvolených a zbytek který touží jen po občasném pokecu a sdělení svých dojmů ze hry s někým podobným má smolíka ?

Co se týče mě osobně myslím, že nejsem nijak významným přínosem pro klan hrající na vyšší úrovni, Jednak přes léto se hraní budu věnovat opravdu jen okrajově a za druhé po aktualizaci na verzi 9.0 se pro mě hra stává po 19 hodině večerní skoro nehratelná, ping se mi motá mezi 80-200 a fps mi klesá k 10 snímkům což je opravdu tragické a dokud s tím WOt něco nevyvede tak je to v prdeli :bush: ...   

Hadesek_cz #46 Posted 23 April 2014 - 11:19 AM

Corporal

• Player
  • 18901 battles
  • 135

Prosím tě, AFD zůstane zachované - respektive počítáme předběžně s tím, že to bude "prazdný klan", do které se budeme moci všichni kdyžtak vrátit. Přejdeme komplet v seznamu, na kterém se domluvíme a pokud jsem pochopil dobře, tak klan OFF nás nutit hrát nebude, respektive, když budem aktivní, jako doposud, nemělo by se nic měnit. Já osobně bych se přimlouval i za to si podržet v novém týmu náš rozvrh, jaký ho máme teď = neděle a středy od 20:00 trénink (povinný pro členy AFD) a zbytek už bude snad jen vítané plus.

- slibuduju si od toho, že nebude problém složit rotu

- nebude problém najít četaře a nové kamarády

- nebude problém si zajet CW, pokud budu mít chuť

- a že účast na soutěžích nebude loterie o tom, zda přihlášení přijdou, či nikoli.

Bmxak #47 Posted 23 April 2014 - 11:56 AM

Private

• Player
  • 12850 battles
  • 4
  • [_AFD_] _AFD_

Zdar,

nástřel aktivních členů na přestup, po dohodě dnes na rotě, budu presentovat veliteli klanu _OFF_. JInak jak psal hádes AFD bude stále založeno jenom přehodim funkci na neaktivního Handhammera, s kterým jsem to dnes probral. Doufám, že se posuneme o krok dopředu a budeme nadále stále spolu chodit na pivo :D

Carbi
DOKYSEK
marek1987
asiraelis
Cassde
BaldaRAS
JBlackmen
martas5
Joest
Puf01
PanMysak
petrlupen
Noooox1
anachy
Lynixx
ski7
lupiko75
kamcam
zergoo
Ghost528
Hadesek_cz
Burgundbist
Bmxak

Hadesek_cz #48 Posted 23 April 2014 - 01:06 PM

Corporal

• Player
  • 18901 battles
  • 135

Doplnil bych o následující:

Hejdys

Bugsbunny

Robisek

Hardkafe

a nováčky, kteří se k nám v poslední době přidali:

Legend

2drtikol

Ales26

xxxSovic

Pokud je v týmu, někdo, koho jsme nejmenovali, vynechali, nebo opomněli, dejte tady na fóru o sobě vědět!

JBlackmen #49 Posted 23 April 2014 - 05:55 PM

Private

• Player
  • 35532 battles
  • 5
a co nějaká ta hospa?? abychom zapili klan :-)

Hadesek_cz #50 Posted 23 April 2014 - 07:56 PM

Corporal

• Player
  • 18901 battles
  • 135

Tým pro první kolo přechodu do _OFF_:

Carbi

asiraelis

Cassde

JBlackmen

martas5

Joest

PanMysak

Noooox1

anachy

Lynixx

lupiko75

kamcam

zergoo

Ghost528

Hadesek_cz                                      - polní velitel

Burgundbist

Bmxak

HejdysCZ

hardkafe

LegenDsk

2drtikol

Edited by Hadesek_cz, 23 April 2014 - 07:58 PM.

Hadesek_cz #51 Posted 23 April 2014 - 08:01 PM

Corporal

• Player
  • 18901 battles
  • 135

Druhé kolo pro vstup do _OFF_:

BaldaRAS

DOKYSEK

marek1987

petrlupen

Puf01

ski7

pitt555                                        - aktuálně s rodinou (do budoucna)

wisdomer

Edited by Hadesek_cz, 23 April 2014 - 08:04 PM.

HejdysCZ #52 Posted 24 April 2014 - 12:29 PM

Private

• Player
  • 11904 battles
  • 9
Ahoj, ve středu jsem na rotách nebyl, zase noční :/ Nicméně mám zájem přidat se zase k vám, pokud by se našlo místo tak by zájem měla i parta se kterou často hraju čety. Langos84, Piko_HERO, xxxsovic. Spojení klanů vítám, ideální by byl plnej stav :justwait:

Hadesek_cz #53 Posted 24 April 2014 - 05:25 PM

Corporal

• Player
  • 18901 battles
  • 135

Prosím tě, osobně proti tomu mám jen jednu věc. Jak Langos, tak Piko nebyli na rotě snad ani jednou. Podmínkou pro náš vstup je aktivita na klanových akcích, aktivita na budoucím TS (i když nebudeš chtít s nikým jezdit) a mít v garáži minimálně 1 desítkový tank. U sovice nevím, byl u nás nový. Nic méně pořád existuje možnost, že se pokusí domluvit s OFF přímo. Našim úkolem bylo provést selekci a oddělit ty, co nehrají, jelikož tým OFF kvůli nám bude vyhazovat vlasní členy a zakládat "farmu" (rozumějte tým 2), kam část svých sil přesunou. U tebe si Hejdys jisti jsme, ale u kluků nikoli.

Pro všechny, kterých se přesun týká:

• Komunikační program bude TS (návod instalace a nasavení zde!) = adresa serveru: ts3.hicoria.com:10121
  • V týmu OFF platí jedno jediné pravidlo - pokud jste ve hře, musíte být na TSku!
  • Pro členy týmu AFD! - budou stále platit tréninky v neděli a středu od 20:00 (mimo to je vše dobrovolné, začleňte se a bavte se!)

Edited by Hadesek_cz, 25 April 2014 - 09:01 AM.

HejdysCZ #54 Posted 25 April 2014 - 02:24 AM

Private

• Player
  • 11904 battles
  • 9
Jasně, já s tím problém nemám. Musel jsem se ale zeptat, protože  jsem je do klanu přivedl vlastně nedávno a teď se diví, že v klanu nejsou. Chtěl bych ti ale připomenout, že zrovna nemám X tank a cesta k němu vede ještě přes celou ST-1 (kterou koupím hned v topu a moc se na ní těším :izmena:), takže to ještě nějákej pátek potrvá. Pokud by se ale i tak udělala vyjímka, tak se budu snažit X pořídit co nejdříve :rolleyes:

Edited by HejdysCZ, 25 April 2014 - 02:35 AM.

Hadesek_cz #55 Posted 25 April 2014 - 09:00 AM

Corporal

• Player
  • 18901 battles
  • 135

View PostHejdysCZ, on 25 April 2014 - 02:24 AM, said:

Jasně, já s tím problém nemám. Musel .... :rolleyes:

Vyjímka se udělala ... svým způsobem za hráče, které do klanu _OFF_ přivedeme, ručíme (obrazně řečeno). Z našeho pohledu (nebo možná jen mého), jsi se do týmu taky včlenil a když jsi měl možnost, hrál jsi a chodil i na mumble, což je tvá vizitka (i když vím, že nejsi tak často, ale já a ostatní máme taky své soukromé životy). Každopádně mě to stačí a počítám s tebou i nadále.

NÁVOD na STAŽENÍ a INSTALACI TSka!

Edited by Hadesek_cz, 25 April 2014 - 09:03 AM.

Hadesek_cz #56 Posted 27 April 2014 - 09:49 AM

Corporal

• Player
  • 18901 battles
  • 135

Hojda, hřáč jménem Alienbodo uloadnul před pár dny na forum návod, který mě osobne po pár zkoušeních také pomohl s vyřešením. Originál najdete zde a já pro Vás tady nechám překlad s doplněním:

1) Klikněte na tlačítko start v levém dolním rohu -> napište CMD a enter -> na výsledek vyhledání (CMD.exe) klepněte pravým tlačítkem miši a dejte spustit jako správce

2) Do tabulky, která vám vyskočila pište následující příkazy, které vždy potvrdíte entrem - dodržte pořadí!

• cd /d %windir%\system32\wbem
  • for %i in (*.dll) do regsvr32 -s %i
  • for %i in (*.exe) do %i /regserver

3) zavřete všechna okna ve win a restartujte PC!

pokud byla operace úspěšná, poznáte to tak, že se vám v systému (start - ovladací panely - systém) zobrazí, co máte za procesor, kolik máte RAM atd. (já to měl do současnosti nevyplněné!). Jestli Vám to nepomohlo, celou operaci opakujte a doplňte o následující kroky:

• v tabulce, která vám vyskočí zvolte možnost Připojit
  • a znovu připojit - počkejte na dokončení operace - > ukončit -> restartujte počítač!

hotovo!

anachy #57 Posted 28 April 2014 - 08:21 PM

Private

• Player
  • 39595 battles
  • 34

Cus kamaradi tankisti,

odcházím zcela dobrovolně po zralé úvaze z nového klanu, držím Vám palce ať se Vám daří získávat jedno vítězství za druhým, pokud nevadí nechávám si Vás v přátelích, třeba se občas potkáme.

Anachy.   

JBlackmen #58 Posted 29 April 2014 - 06:39 AM

Private

• Player
  • 35532 battles
  • 5

tak to je vážně škoda, určitě napiš :-)

přeju hodně štěstí do budoucna ;-)

zergoo #59 Posted 29 April 2014 - 09:03 PM

Private

• Player
  • 30383 battles
  • 13
je to škoda Anachy... třeba se později přidáš... přeji hodně štěstí

anachy #60 Posted 30 April 2014 - 08:41 AM

Private

• Player
  • 39595 battles
  • 34

Dík,

jen pro vysvětlení - jak jsem zjistil, bohužel až po odejití z klanu AFD mi úplně vyhovovalo, nejsem takový akčňák jako vy ostatní :izmena:  Po dvou dnech pozorování OFF jsem musel konstatovat, že zatím nejsem na takové úrovní abych byl přínosem a měl šanci si občas zahrát, je tam spousty lepších hráčů kteří jsou daleko více zapálení pro hru než já a mají vyšší statistiky.

Stejně teď přes léto se hraní nebudu tolik věnovat a když si občas půjdu zahrát tak na to bude na chvíli a většinou né večer kdy se hraji CW a tak by zřejmě vyřazení stejně následovalo. Budu pilovat zkušenosti a až se dostanu do zelených čísel bude teprve ten správný čas abych mohl někoho podpořit.

Třeba se občas potkáme :hiding: a zapaříme četičku. 

Držím všem palce ať se Vám daří devastovat nepřítele a získávat nová území.   

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users