Jump to content

Video: Novinky z Wargamingu – Xbox a letadla!

• This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

Community #1 Posted 19 July 2013 - 11:34 AM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 31,140
Chcete se dozvědět nejnovější informace o tom, na čem Wargaming právě pracuje? Podívejte se video v této novince!

Celý text novinky

kuchy #2 Posted 19 July 2013 - 01:26 PM

Lieutenant

• Player
  • 59947 battles
  • 1,539
  • [9-TDE] 9-TDE
Hmmm nevyzeraju tie tanky na x-boxe nejak lepsie? Alebo sa mi to len zda (mimochodom hram WOT na plnych detailoch)

Guardians_Of_Asgaard #3 Posted 19 July 2013 - 02:42 PM

Warrant Officer

• Clan Diplomat
  • 35166 battles
  • 682
Je tam jiný engine, optimalizované na HW XBOXu, vypadat by to mělo dobře. Já jen doufám, že WG nikdy nenapadne smíchat tanky z PC a XBOX dohromady... Letadla jsem zkoušel a nechytla mě, tanky jsou o parník lepší. ;-)

minduton #4 Posted 19 July 2013 - 02:59 PM

Major

• Player
  • 26757 battles
  • 2,639
Já si myslím, že celé WoWp bude poloviční komerční propadák.
Ne kvůli tomu, že by to byla špatná hra, ale potenciál v hráčské komunitě už zkrátka notně vysál WoT, který je narozdíl od WoWp už řádně rozjetej vlak. A pokud už někdo sedí ve vagonu, a "jede", tak se mu moc přesedat chtít nebude. Nehledě na fakt, že už tu operuje jak dlouho Warthunder.

Řekněte mi jediný důvod, proč by měl hráč s rozjetým ekosystémem čitajícím třebas na účtu několik desítek tanků od tieru t8, přecházet na jinou hru a začínat tam zase naprosto od nuly, když v jádru jde - a to si přiznejme - pořád o to samý. Zkrátka se pohybujete v prostoru s ostatnými spolubojovníky, ovládáte nějaký pomyslný stroj, a snažíte se zlikvidovat stroje nepřátelské.

Pokud už přejde na WoWp, tak je otázkou, zda bude dál pouštět chechtáky i do WoT.
Je nanejvýš pravděpodobné, že bude utrácet goldy jen v jedné z těchto her. Jen jednu vezme jako kmenovou, kde mu zkrátka půjde o to, být nejlepší. Tj. ekonomická výtěžnost z takového hráče bude pro WG naprosto stejná, jako kdyby WoWp vůbec neexistovalo. V takovém případě ale existence WoWp z komerčního hlediska ztrácí smysl.

Ano, WoT pro Xbox vypadá visuálně podstatně lépe než PC verze, je to takové akčnější. Za prvé ta hra na Xboxu pracuje s podstatně nižším zobrazovacím rozlišením než na PC (dovolil bych si tipnout že to není ani ready HD, tj. 720p), je tam podstatně méně modelů tanků, a v bitvách je to jen 7:7 hráčů. Systémová náročnost tedy může být dost dobře poloviční až třetinová oproti PC verzi, takže i když je Xbox kolik let strará plečka, tak to utáhne i s těmi efekty.

Edited by minduton, 19 July 2013 - 03:12 PM.

fukotmoj #5 Posted 19 July 2013 - 03:50 PM

Corporal

• Player
  • 19482 battles
  • 193
Zabite ma, ale nemôžem si pomôcť. Žiadne wg video mi nevadilo, žiaden čítaný komentár, ale odkedy je tam tá dievčica, trhá mi uši jej hlas (priam bodá) a píli jej angličtina. Práve hrám hru kde tutoriály sú nahovorené mladou ženou, vyšší hlas ale v pohode, ale mať túto doma, zošaliem. Mohli by ste aspoň trochu zmierniť jej hlas. Ak by komentovala celé video miesto toho chlapa, bolo by to pre mňa nepočúvateľné. Je to bežná vec, moderátorkám i moderátorom, spevákom, hercom sa technicky upravuje hlas na príjemnejší, keď ho majú ostro prenikavý (aj politikom. Buď zvukár na pulte, alebo výberom mikrofónu).

World of Warplanes, hra si svoje publikum nájde. Je to niečo celkom iné ako tanky. Ak niekto obľubuje kempenie, mal by ísť do WoWp. Točenie sa v kruhu niekoľkých lietadiel niekoľko minút stojí za to! Keby nahovorila tutoriály a hlasovú spätnú väzbu slečna vyššie spomenutá, to by bolo žrádlo! Z nejakého dôvodu tam dali mužský hlas.
Pokiaľ WoWp má ambície WoT, to skôr nie. Ale ako alternatíva, niečo iné, doplňujúce k WoT, áno. Hrať to teraz s aktívnym prémium kontom a s 300 gold dotáciou denne je niečo iné ako v ostrej prevádzke. To bude veľmi zdĺhavé. Predpokladám, že tých ktorí opustia hru do 5.-6. tieru bude viac ako pri WoT. Ak nebudú zmeny.

Wargaming by mal riešiť procesorovú náročnosť PC verzií hier. Veľa ľudí to bude hrať na notebookoch. Hry idú s minim. detailami na 2,4GHz procesore s intel HD2000, sú hrateľné. Konkurenčná hra na rovnakom stroji umožňuje medium detaily, vyzerá lepšie po grafickej stránke. Pri WoT aj keď väčšinu času hra ide 60Hz, sú miesta kde je veľký prepad výkonu.
WoWp je ešte náročnejšie ako WoT. Nepredpokladám, že by všetci hráči hrali na stolných PC alebo na drahých herných notebookoch. Nízke fps môže rozhodnúť.

Tenskatava #6 Posted 19 July 2013 - 03:56 PM

Corporal

• Player
  • 36333 battles
  • 116
V Xbox zaměřovači je vydět hlaveň a předek tanku, to se mi osobně líbí a myslím si, že by to ocenily i hráči PC verze.Dodává to více realističnosti.

Artemus69 #7 Posted 19 July 2013 - 09:59 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 7912 battles
  • 1,104

View Postminduton, on 19 July 2013 - 02:59 PM, said:

Já si myslím, že celé WoWp bude poloviční komerční propadák.
Ne kvůli tomu, že by to byla špatná hra, ale potenciál v hráčské komunitě už zkrátka notně vysál WoT, který je narozdíl od WoWp už řádně rozjetej vlak. A pokud už někdo sedí ve vagonu, a "jede", tak se mu moc přesedat chtít nebude. Nehledě na fakt, že už tu operuje jak dlouho Warthunder.

Tak ono je velkej rozdíl jezdit arkádové tančíky nebo lítat nějakou trapáckou arkádu. Myslím si, že létání je o simulaci. Sám občas nakopnu starej dobrej Sturmovik přes hypperlobby a necham se vyškolit od profíků. A vůbec mi to tam nevadí že dostanu na budku, protože je tam kvalitní letovej model, kterej vám nic neodpustí. Žádné cheatování ani bugy. Ale jak to dostanete do ruky, jste pánem bojiště- prostě only skill.
Ne jako we wot, kde každej trol naláduje gold, zapne autoaim a sestřelí vás přes půlku mapy. Nemam důvod to samé postupovat u letadel/lodí a já nevím co ještě příjde.. ponorky? Ale tam už je zase vynikající Silent hunter, takže zase no chance WG...

Vlkoo #8 Posted 20 July 2013 - 11:26 AM

Private

• Member
  • 3277 battles
  • 31
  • [1DTS] 1DTS
[Odstraněno]

X360ku mam, ale hrat zas od začiatku nebudem, WOWP teraz testujem.

Edited by Idahou, 20 July 2013 - 03:16 PM.
Tento příspěvek byl kvůli nevhodnému obsahu upraven členem týmu Moderátorů. Zároveň bylo odesláno oficiální upozornění. Idahou

dopiciMarie #9 Posted 21 July 2013 - 01:13 AM

Lance-corporal

• Player
  • 42455 battles
  • 97
  • [TT-11] TT-11
Keby ti ťa dievčina robila ustne skúšky na tvoj mikrofón, bolo by ti jedno aký má hlas.

MalakutCZ #10 Posted 21 July 2013 - 07:38 PM

Lance-corporal

• Player
  • 6650 battles
  • 81
  • [PLYS] PLYS
Kdy bude WoT na tablety?? Už se nemohu dočkat:)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users