Jump to content

VN7, WN8 a další...

WN8 statistiky win8 wn8 xvm

• Please log in to reply
1033 replies to this topic

275Fiedler #1021 Posted 09 February 2017 - 10:01 PM

Warrant Officer

• Player
  • 8806 battles
  • 581
  • [-JLT-] -JLT-

View Postheroman63, on 09 February 2017 - 08:39 PM, said:

Tak já bych docela ocenil, že konečně hraješ tanky. Hraju taky nejčastěji TD, protože mi jdou asi nejlépe. Jen nechápu, který tanky, co s nima hraješ prošly nerfem. Borsig je pomalý. Mám Skorpiona G a ten je rychlý, ale nedokážu s ním nastřílet tolik, co s RHMkem. Proč? Svítí a jak prase. Vystřelíš a už jdou po tobě. RHMko je v tomhle super. SU 122-44? Jasně, že je v devítkách problém, který tank nemá problém v bitvě o dvě třídy výš. Jo, v T67 mi sedmičky nevadí, dokáže víc nastřílet. Zrovna v devítkách jsem dostal  s SU 122 Mko a velkou ráži. Jasně, že jsem vystřílel všechny goldy, devítku dát ze předu je těžký. Na Westfieldu jsem podporoval HTčka a hezky zblízka schovaný v křoví. Za celou bitvu jsem nebyl spotlý. Tak dobré má kamo!

Takže hraj, uč se a skoro v každém svém příspěvku si nestěžuj.

Ještě taková maličkost. Píšeš, že jsi z 25 biev 18 hrál o dva tiery výš. Taky jsem měl takový pocit. To když jsem si pořídil amickýho Skorpika. Vzal jsem tušku a papír a dělal čárky. Jde o to, že flustrace ze hry, kdy jsi potrava a nic nenastřílíš je vysoká. Pamatuješ si jí sakra dlouho. Opravdu to není pravda, je to zhruba na třetinách. To samé je s mapama. Když s TDčkem dostaneš tři bitvy ve městě, tak ty další, dobré se ti vypaří z hlavy a pamatuješ jen město. Taky jsem si dělal statistiku. ;)

Tak RHM je jinak skvělé TD, bez debaty, akorát ta mobilita ho sráží a to docela hodně, protože dnes jsou bitvy krátké a tak je třeba být mobilní, to zase než dojedeš na pozici, Scorpion už pomalu podruhé střílí....jinak mě připadán že svítím také, ale je fakt že posádka ještě nemá maskování, tak se to snad zlepší.

( Mimochodem před chvilkou se mě stalo že jsem na pouštní řece neprostřelil sedmičkového JPanthera do boku kde má 50 mm pancíře s penetrací 246 mm....jasně sice byl naúhlovaný, ale i tak pochybuji že si tím vytvořil tak efektivní pancíř aby to 246 mm neprobilo a že jsem ten bok zasáhl jsem jasně viděl a zůstala tam i zelená stopa...no nic,ale docela mě to zarazilo podle mého měla střela projít.....)

Z těch 25 to bylo 18, pač jsem si to také poznamenával na papír, tak je možné že se to časem vyrovná,ale zatím ho nechám u ledu, protože naposled mě ta série bitev na 9 tieru dost naštvala, navíc když používáš goldy tak pak už tak nevyděláš a v tom případě to je prémiák "k ničemu"....

berserkerdog #1022 Posted 10 February 2017 - 09:46 AM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

View Post275Fiedler, on 09 February 2017 - 04:52 PM, said:

Mohl bych Tě snadno argumentačně odpálkovat u každého tanku který jsi mi tu vepsal....

Vážně jsi tak nesoudnej? Jak chceš jakožto průměrnej začínající hráč "argumentačně odpálkovat" fialku s desítkama tisíc her? Pokud ti takovej hráč slušnou formou napíše, že v něčem nemáš pravdu, tak to ber jako fakt. A místo "argumentování" na fóru se nad tím zkus zamyslet. To je cesta ke zlepšení.

mates_670 #1023 Posted 10 February 2017 - 10:13 AM

Warrant Officer

• Player
  • 27292 battles
  • 603

View Post275Fiedler, on 09 February 2017 - 04:52 PM, said:

PS: artynu nemám v garáži už ani jednu....

Tak toto bych vypichl jako dulezite sdeleni ;)

A jinak ty papiraky hraju taky a bavi me, ikyz na nich nemam vysledky nic moc. Jen to chce hrat, hrat, hrat, zlepsovat posadky, vybirat spravna mista a tam si dobre zastrilet, proti +2T trebas i goldama. S TD pak nemas jakykoliv MM problem. ;)

Ja to tak tedy mam a i kdyz jsou obcas nektere hry k pos...., zkousim se vzdy zamyslet nad tim, co jsem mohl/mel udelat lepe nebo jinak. Chce to se nad vsechno povznest a snazit se myslet pozitivne, vsak je to hra pro zabavu! I kdyz ti treba ted pripada, ze ti MM nebo RNG hazi klacky pod nohy...

Casem se lepsi a stabilni vysledky dostavi, neboj. ;)

Drzim palce

275Fiedler #1024 Posted 10 February 2017 - 12:57 PM

Warrant Officer

• Player
  • 8806 battles
  • 581
  • [-JLT-] -JLT-

View Postberserkerdog, on 10 February 2017 - 09:46 AM, said:

Vážně jsi tak nesoudnej? Jak chceš jakožto průměrnej začínající hráč "argumentačně odpálkovat" fialku s desítkama tisíc her? Pokud ti takovej hráč slušnou formou napíše, že v něčem nemáš pravdu, tak to ber jako fakt. A místo "argumentování" na fóru se nad tím zkus zamyslet. To je cesta ke zlepšení.

Můžu si jej dovolit argumentačně odpálkovat a sice proto že on vidí pouze staty,ale neví jak jsem se k některým tankům vůbec dostal, jsou tam i tanky které jsem měl, posléze prodal a pak zase koupil, takže jsem znovu začínal se základní posádkou atd. atd., do jádra on nevidí a proto si můžu dovolit napsat že bych ho snadno "odpálkoval" u každého tanku se kterým jsem hrál...

Staty jsou nic neříkající, dokonce i to WN8 ti vlastně pravdu nepoví, také je to značně závádějící....

Porucik_ #1025 Posted 10 February 2017 - 01:17 PM

Major General

• Player
  • 45771 battles
  • 5,109
  • [FIVE] FIVE

View Post275Fiedler, on 10 February 2017 - 12:57 PM, said:

Můžu si jej dovolit argumentačně odpálkovat a sice proto že on vidí pouze staty,ale neví jak jsem se k některým tankům vůbec dostal, jsou tam i tanky které jsem měl, posléze prodal a pak zase koupil, takže jsem znovu začínal se základní posádkou atd. atd., do jádra on nevidí a proto si můžu dovolit napsat že bych ho snadno "odpálkoval" u každého tanku se kterým jsem hrál...

Staty jsou nic neříkající, dokonce i to WN8 ti vlastně pravdu nepoví, také je to značně závádějící....

Ty jediný expíš posádky. Ja som svojich 32 posádok dostal rovno vyskilené. Ty jediný kupuješ a hráš tanky v stocku. Ja mám rovno všetko odomknuté. Máš pravdu. My si nevieme ani len predstaviť ako si sa ty dostal k tankom. Its a f*******ing magic. WN8 nič nehovorí. Win rate nič nehovorí. 

Za mňa +1. 

berserkerdog #1026 Posted 10 February 2017 - 01:24 PM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

View Post275Fiedler, on 10 February 2017 - 12:57 PM, said:

Pokud již po 5k hrách kupuješ dřív prodané tanky, tak si zkus trochu líp promyslet postup technologickým stromem. K ostatnímu se výstižně vyjádřil Homer.

Staty jsou naopak téměř všeříkající. WN8 je jenom špička ledovce. Dostupných údajů jsou kvanta a dá se z nich vyčíst prakticky všechno podstatné o tvém herním výkonu i způsobu hry.

Doporučuju se přestat vymlouvat, podívat se pravdě do očí a makat na sobě. Myslím, že pak snadno zjistíš, že se něco novýho naučit a začít to úspěšně využívat ve hře, ti dá mnohem víc než zbytečný dohadování na fóru.

heroman63 #1027 Posted 10 February 2017 - 06:32 PM

Sergeant

• Player
  • 40853 battles
  • 270
  • [AF_V] AF_V
Víš, je to asi takhle. Ty po vyučení na zedníka dojdeš do práce a za měsíc tady chceš vykládat starýmu zedníkovi, jak má stavět dům. Prostě jako naprostý zelenáč, což pořád ještě jsi. Máš pročítat tohle fórum, sem-tam napsat příspěvek o tom, že máš problémy s tímhle tankem, se spotováním atd. Jak můžeš někomu vysvětlovat něco, co si dávno prošel. Chybí ti to, co chybí dneska všem mladým- trochu té pokory. Ty se máš ptát, ne vysvětlovat a radit! Prostě je tě celé fórum. Všude přispíváš, všemu rozumíš. Kolik pak máš už odehráno s tankama? Nechce se mi to hledat. 2k? Artyny se nedají počítat. Tuhle jsi dával k dobru svoje Mko s SU100, to jsem ti olajkoval. Pěkná hra, ale to neznamená, že s tím tankem hraješ dobře. Prostě se ta hra povedla. Nějakých červených 500 WM8, je slabota. A neříkej, že to není vypovídající číslo. Taky mám dvě Mka s Prototypem, ale jinak s ním trpím. Ale to byly hry, kdy mi všechno hrálo do karet. Špatný tým na obou stranách. Ale nebudu se tím chlubit.

Edited by heroman63, 10 February 2017 - 06:41 PM.

275Fiedler #1028 Posted 10 February 2017 - 07:36 PM

Warrant Officer

• Player
  • 8806 battles
  • 581
  • [-JLT-] -JLT-

View Postheroman63, on 10 February 2017 - 06:32 PM, said:

Víš, je to asi takhle. Ty po vyučení na zedníka dojdeš do práce a za měsíc tady chceš vykládat starýmu zedníkovi, jak má stavět dům. Prostě jako naprostý zelenáč, což pořád ještě jsi. Máš pročítat tohle fórum, sem-tam napsat příspěvek o tom, že máš problémy s tímhle tankem, se spotováním atd. Jak můžeš někomu vysvětlovat něco, co si dávno prošel. Chybí ti to, co chybí dneska všem mladým- trochu té pokory. Ty se máš ptát, ne vysvětlovat a radit! Prostě je tě celé fórum. Všude přispíváš, všemu rozumíš. Kolik pak máš už odehráno s tankama? Nechce se mi to hledat. 2k? Artyny se nedají počítat. Tuhle jsi dával k dobru svoje Mko s SU100, to jsem ti olajkoval. Pěkná hra, ale to neznamená, že s tím tankem hraješ dobře. Prostě se ta hra povedla. Nějakých červených 500 WM8, je slabota. A neříkej, že to není vypovídající číslo. Taky mám dvě Mka s Prototypem, ale jinak s ním trpím. Ale to byly hry, kdy mi všechno hrálo do karet. Špatný tým na obou stranách. Ale nebudu se tím chlubit.

Jen k tomu SU100- mám s ním 108 bitev, prvních 69 bitev je odehráno se základním dělem asi před měsícem a půl....WN8 jsem měl asi 180 a černé staty- prostě hrůza ,pak jsem jej prodal......před týdnem jsem si jej znovu pořídil, znovu se 75 % posádkou,ale za volné expy pořídil lepší kanon a začal "znovu" už i s lepším přehledem po mapě , během následujících 38 bitev jsem ten celkový průměr posunul na 425 a mám s ním okolo 1000 dmg na bitvu, "kdyby " tedy nebylo těch prvních 69 bitev , tak bych s ním dnes by už v zelených statech s průměrnou DMG tak 950 - 1000, jasně taky se stane že se trefím jednou a jdu do garáže,ale to už je opravdu jen výjimka......čili ano, to M asi byla náhoda,ale hráčem s největší nastřílenou DMG jsem byl s tím novým kanonem už několikrát a v TOP 5 jsem celke  pravidelně, takže posun od těch prvních 69 bitev je tu značný...celkové staty tak pořád kazí těch 69 bitev kde to bylo něco příšerného....

To jen aby jsi měl představu jak blbým stylem já hraji, že si něco pořídím, pak to prodám zase si to pořídím atd. to se pak na ty staty moc hledět nedá, když vlastně pořád začínám od začátku s novou posádkou....není to jen případ SU-100....proto si můžu dovolit argumentovat že do jádra rozhodně nevidíte....

PS: jinak z toho M jsem měl radost, ale daleko cennější pro mě byl tankista 1. třídy z Emilem, se kterým se dost blbě hraje.

Edited by 275Fiedler, 10 February 2017 - 07:45 PM.

Norintheris #1029 Posted 10 February 2017 - 08:06 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 19605 battles
  • 1,354

View Post275Fiedler, on 10 February 2017 - 06:44 PM, said:

To je všechno ? Slabota......

Pročetl jsem diskuzi několik stránek zpátky. Tvé vyjádřené názory mi postačily k tomu, abych si o tobě udělal obrázek jako o člověku, který má zbytečné připomínky a hodnotí věci, které jsou už za jeho momentálními hranicemi chápání hry. Jistě, tvá cesta k tankům mohla být těžká, na což ostatně staty poukazují, pokud se máme bavit tímhle směrem.

Že se máš co učit, ukazují i jiné ukazatele, a to sice WN u tanků, které jsou klasifikovány jako OP v rukou rozumných hráčů za kterého se defacto dle svých názorů považuješ. Vůbec nic na tom nemění ani výmluva, že ti nepadly do oka. To, že ti WN8 padá je poměrně alarmující, neboť ses za posledních 500 bitev dostal z přibližně 800 na úrovně kolem 770, přičemž u hráče, který má snahu a postupně se hru učí a zlepšuje je trend opačný.

Jestli jsou artyny tvojí oblíbenou třídou, budiž. Pak ale nepoučuj ostatní o tom, jak co hrát, když nejsi na noobfriendly tancích schopný dosáhnout alespoň těch 50% nebo nastřílené dmg průměrně na HP daného tanku.

heroman63 #1030 Posted 10 February 2017 - 08:11 PM

Sergeant

• Player
  • 40853 battles
  • 270
  • [AF_V] AF_V

View Post275Fiedler, on 10 February 2017 - 06:36 PM, said:

Jen k tomu SU100- mám s ním 108 bitev, prvních 69 bitev je odehráno se základním dělem asi před měsícem a půl....WN8 jsem měl asi 180 a černé staty- prostě hrůza ,pak jsem jej prodal......před týdnem jsem si jej znovu pořídil, znovu se 75 % posádkou,ale za volné expy pořídil lepší kanon a začal "znovu" už i s lepším přehledem po mapě , během následujících 38 bitev jsem ten celkový průměr posunul na 425 a mám s ním okolo 1000 dmg na bitvu, "kdyby " tedy nebylo těch prvních 69 bitev , tak bych s ním dnes by už v zelených statech s průměrnou DMG tak 950 - 1000

Fidelku, ty jsi nic nepochopil. Rozumné argumenty se od tebe odrážejí jak od Mause. Víš co? Až budeš s tou SU 100 v zeleném, tak se ozvi. Sakra! Ty sis pořídil Loweho a už s ním máš jednu hru? To aby jsme brzo čekali příspěvek, nebo recenzi.

berserkerdog #1031 Posted 13 February 2017 - 08:28 AM

Lieutenant

• Player
  • 12387 battles
  • 1,623

View Post275Fiedler, on 10 February 2017 - 07:36 PM, said:

Jen k tomu SU100- mám s ním 108 bitev, prvních 69 bitev je odehráno se základním dělem asi před měsícem a půl....WN8 jsem měl asi 180 a černé staty- prostě hrůza ,pak jsem jej prodal......před týdnem jsem si jej znovu pořídil, znovu se 75 % posádkou,ale za volné expy pořídil lepší kanon a začal "znovu" už i s lepším přehledem po mapě , během následujících 38 bitev jsem ten celkový průměr posunul na 425 a mám s ním okolo 1000 dmg na bitvu, "kdyby " tedy nebylo těch prvních 69 bitev , tak bych s ním dnes by už v zelených statech s průměrnou DMG tak 950 - 1000, jasně taky se stane že se trefím jednou a jdu do garáže,ale to už je opravdu jen výjimka......čili ano, to M asi byla náhoda,ale hráčem s největší nastřílenou DMG jsem byl s tím novým kanonem už několikrát a v TOP 5 jsem celke  pravidelně, takže posun od těch prvních 69 bitev je tu značný...celkové staty tak pořád kazí těch 69 bitev kde to bylo něco příšerného.......

Ty si nedáš říct a místo studia hry tu budeš i nadále vysvětlovat proč máš výsledky jaký máš. A to všechno jen na základě nějakejch dojmů a zbožnejch přání(viz. zvýrazněná část). Asi ani netušíš, že všechna podobná tvrzení jsou velmi snadno ověřitelná. Tvých posledních 46 bitev s SU 100 vidíš zde:

Dle hodnoty WN8 v kombinaci s WR je zřejmé, že avg. dmg na bitvu jsi měl okolo 650. Pokud by sis to chtěl ověřit, tak např zde:http://www.targetdamage.com/ussr-tier-6

_____Stylex_____ #1032 Posted 10 August 2017 - 04:27 PM

Private

• Player
  • 12112 battles
  • 10
  • [HUGS] HUGS

Ahoj, nedávno jsem si aktivoval xvm a zjistil jsem, že se mi u něj mění pouze winrate a počet bitev ale wn8 zůstává stejný (2371) a vůbec se nehejbe ať zahraju kolik bitev chci, přitom na stránkách o statistikách WoT mám wn8 něco okolo 2800.. Prostě se zaseklo wn8 v xvm.. Nevíte prosím někdo co s tím? Nebo neznáte někoho kdo by mi s tím pomohl? (tvůrci xvm) pokud jde nějak napsat formulář nebo tak.. Za rady moc díky.. Hráč _____Stylex_____.

Spojeno s existujícím vláknem. CE

Edited by ClearEvil, 10 August 2017 - 07:33 PM.

Karaya12 #1033 Posted 10 August 2017 - 07:28 PM

Brigadier

• Player
  • 19548 battles
  • 4,142
  • [SVINE] SVINE
Myslím, že je to tím, že xvm neakceptovalo tu poslední změnu ve výpočtu WN8 takže bude ukazovat vždy hodnoty o něco nižší než ostatní stránky :B

ClearEvil #1034 Posted 10 August 2017 - 07:33 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901

Otázky k XVM

Also tagged with WN8, statistiky, win8, wn8, xvm

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users