Jump to content

Pz. V/M10 - Koupit nebo ne?

• This topic is locked This topic is locked
28 replies to this topic

Geogliff #21 Posted 26 July 2013 - 03:16 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 6667 battles
  • 1,398

View PostUanubis, on 26 July 2013 - 01:25 PM, said:

zasvěcený názor někoho, kdo nikdy neviděl, že by panther v bitvě něco bez goldů udělal. Je to jedna z mála sedmiček, který se nebojim ani s šestkou a takový tank prostě neni dobrý.
Klídek. I bez goldů se toho dá DOST nahrát.

Uanubis #22 Posted 26 July 2013 - 03:22 PM

Streamer

• Player
  • 55960 battles
  • 2,090
  • [HALUS] HALUS

View Postmartintramvajak, on 26 July 2013 - 03:16 PM, said:

Klídek. I bez goldů se toho dá DOST nahrát.
i s SU-100M1 se toho dá dost nahrát. To v žádném případě neznamená, že je to dobrý tank...ale co, když ho chceš, tak si ho kup, jen nechápu, proč se tu ptáš na radu, když už jsi se rozhodl...

Flankers #23 Posted 26 July 2013 - 04:26 PM

Lance-corporal

• Player
  • 24323 battles
  • 67
  • [K-A-T] K-A-T

View PostUanubis, on 26 July 2013 - 01:33 PM, said:

Dobře, podpořím to nějakými čísly:
druhá nejhorší prémiová sedmička (AT-15 je na tom o chlup hůř) co se týče win rate, druhá nejhorší prémiová sedmička (po scouticím typovi 62) co se týče damage, druhá nejhorší (opět po typovi 62) v počtu killů na bitvu
nevim, přesvědč mě, ukaž mi jedinou statistiku, která tomudle tanku dovolí vyhrát 1v1 souboj s jakoukoli jinou sedmičkou (a teď nemyslím jen melee souboj, ale bojovou efektivitu). Je to odpad, líné medko s příšerným dělem, které se spoléhá na rádoby pancíř.
Upřímně, když od někoho slyším, že prodal nějaký prémiák, tak to zpravidla je Panther :)
No co se týče těch statistik, tak se ani nedivím. Stačí se podívat kolik lidí hraje tanky typu KV apod. Pak když mají jet s něčím, u čeho je nutné i přemýšlet, tak to pak s jeho WR vypadá tak jak vypadá, že.. Osobně sem mnohokrát 1vs1 dal dokonce již několik IS3ek, a jednoho dokonce i při facehugu a mými zbývajícími 300hp. On střílel do mantelu, ja do poklopu. Při potkání T34ky je vyloženě vtipné ji vykostit a několikrát během toho zapálit. Je nutno zvolit dobrou taktiku a podáte si kdeco. Osobně  mám na řidič kontrolovaný náraz, na střelci kanonýra a na velitelovi orlí zrak. Tyto nejvíce používám spolu se šestým smyslem a má taktika je taková, že prvořadý je detrack, dostání se do boku a likvidace modulů - bedny s municí a následně palivových nádrží nebo motoru - zaleží co je to za tank a kde lépe hoří. Goldy jsem za celou dobu použil jen výjmečně a to pokud je vyloženě vyhrocená bitva nebo když jsem  nim jezdil CW. Dělo má malou penetraci ale střelba co 3,71s je na tenhle postup ideální.
S prémiákem není problém vydělávat přes 100k z bitvu. Dle mého názoru za málo muziky hodně vydělaných peněz. Plus ideální tank na učení díky malé penetraci děla.

Edited by Flankers, 26 July 2013 - 04:30 PM.

Wysch #24 Posted 26 July 2013 - 04:34 PM

Captain

• Player
  • 33104 battles
  • 2,481
Vyhoda Panthera/M10 je nejspis jen matchmaking a schopnost cvicit posadku.
Co se cisel tyce, reknu to asi takhle, za prumernou bitvu s cometou (1500-2000 dmg), vydela cometa 20k. Za dobrou bitvu uz se to splha ke 40k penez. K cemu si kupovat premiovou sedmicku, kdyz s ni ve vysledku vydelas o 50% vic nez s normalni sedmickou? To, ze udela jednu dve dobre bitvy za den, z nej nedela jeste dobry premiak.
V dobrych rukou je to urcite zabavnej tank, ale uprimne, co rikaji povetsinou streameri, Panther/M10 neni vyborny premiak, je to "okay" medko s lepsim vydelkem. Neni pro kazdeho. Casto slycham, ze se hodne omrzi, protoze je liny a delo je spatne.
Predavam jen informace, ktere mi rikali ti, kteri Panthera maji.

Premiova vozidla by se hlavne mela kupovat s ohledem na posadku, ne na vydelky. Priklad: Je blbost kupovat nemeckeho Löweho, kdyz nemas rozjete nemecke heavyny. Stejne tak to plati i pro Panthera.

Osobne povazuju sedmickove premiaky za zbytecne, ale napriklad o E-25 verim, ze musi byt strasne zabavna. A to je asi tak jediny duvod, proc bych ji bral.
Pokud ti jde o cistokrevne vydelky, osobne bych spis doporucil Jagdtigera 88, pokud o posadku pro nemecka medka, jsou levnejsi varianty (jiz zminovana T-25).
Ale rozhoduj se, jak uznas za vhodne.

Jinak pokud je ti jedno, jaka narodnost, pockej si do dalsiho patche, mozna by se mohl objevit uz konecne sedmickovy rusky premiak, medko, T-44A, mozna bude tak lepsi si pockat, nez pak litovat, ze sis mohl koupit lepsi vozitko na vydelavani penez.

Berry7CZ #25 Posted 26 July 2013 - 04:55 PM

Corporal

• Player
  • 17572 battles
  • 130
Moje bitva Panthera/M10 vydelavam skoro kazdou bitvu dost podobne pokud nehrajes ja lama a hraješ rad středaky tak to neni spatnej tank hraju bez goldove munice nema cenu hrat s goldama pokdu chci vydelat a od toho ten tank je
Posted Image

Edited by Berry7CZ, 26 July 2013 - 04:56 PM.

XiTiX #26 Posted 26 July 2013 - 05:31 PM

Brigadier

• Player
  • 16321 battles
  • 4,375
  • [0WNED] 0WNED

View PostUanubis, on 26 July 2013 - 01:33 PM, said:

Dobře, podpořím to nějakými čísly:
druhá nejhorší prémiová sedmička (AT-15 je na tom o chlup hůř) co se týče win rate, druhá nejhorší prémiová sedmička (po scouticím typovi 62) co se týče damage, druhá nejhorší (opět po typovi 62) v počtu killů na bitvu
nevim, přesvědč mě, ukaž mi jedinou statistiku, která tomudle tanku dovolí vyhrát 1v1 souboj s jakoukoli jinou sedmičkou (a teď nemyslím jen melee souboj, ale bojovou efektivitu). Je to odpad, líné medko s příšerným dělem, které se spoléhá na rádoby pancíř.
Upřímně, když od někoho slyším, že prodal nějaký prémiák, tak to zpravidla je Panther :
Ale co to ma spolocne s tym, ze ten tan ma zarabat kredity? Proste v pomere cena/vykon je ten tank slusny. Nikto netvrdi, ze ma byt super, co sa tyka hratelnosti.

Geogliff #27 Posted 26 July 2013 - 06:55 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 6667 battles
  • 1,398

View PostUanubis, on 26 July 2013 - 03:22 PM, said:

i s SU-100M1 se toho dá dost nahrát. To v žádném případě neznamená, že je to dobrý tank...ale co, když ho chceš, tak si ho kup, jen nechápu, proč se tu ptáš na radu, když už jsi se rozhodl...
Tak sorry, já nevěděl, že se nemůžu ptát na ostatní názory uživatelů :O

Wysch #28 Posted 28 July 2013 - 11:32 AM

Captain

• Player
  • 33104 battles
  • 2,481

View PostXiTiX, on 26 July 2013 - 05:31 PM, said:

Ale co to ma spolocne s tym, ze ten tan ma zarabat kredity? Proste v pomere cena/vykon je ten tank slusny. Nikto netvrdi, ze ma byt super, co sa tyka hratelnosti.

No problem je v tom, ze nebylo spefikovano, jaky tank to vlastne ma byt, takze Uanoobis asi predpokladal, ze clovek chce premiovy tanky na vydelky nebo na zabavu. Na oboji jsou podle nej lepsi tanky.

Ja taky souhlasim, ze jsou lepsi premiove sedmicky.

A super hratelnost je zrovna jednim z mych kriterii, jaky tank ma byt, aby mi v garazi vydrzel. K cemu je mi liny tank, ktery se mi po padesati bitvach omrzi?

meca79 #29 Posted 29 July 2013 - 03:37 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 26789 battles
  • 344

View PostBerry7CZ, on 26 July 2013 - 04:55 PM, said:

Moje bitva Panthera/M10 vydelavam skoro kazdou bitvu dost podobne pokud nehrajes ja lama a hraješ rad středaky tak to neni spatnej tank hraju bez goldove munice nema cenu hrat s goldama pokdu chci vydelat a od toho ten tank je
Posted Image

tohle je hodne lol....
jasny, obcas se s M10 podobna bitva povede, ale rozhodne to neni "skoro kazda"
tve staty s M10 - prumerne 900 dmg/hru a 1 kill, to se rozhodne neblizi tomu cos postnul ;)

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users