Jump to content

Potřebuješ poradit? Piš sem

• Please log in to reply
1564 replies to this topic

pzkwmachine #1561 Posted 27 March 2020 - 10:14 AM

Private

• Player
  • 13881 battles
  • 6
  • [P_Z_B] P_Z_B
Vážím si odpovědí. Nicméně aby mi hra zavirovala mobil s počítačem, jež přijdu o důležité dokumenty a částečně kontakty, na to se můžu vykašlat. Njn Rusi ojebávat vždy uměli a budou... 

Jmeno1 #1562 Posted 27 March 2020 - 10:33 AM

Field Marshal

• Player
  • 50933 battles
  • 12,087
  • [_AF_] _AF_

Můžu ti jen potvrdit, ža za tímhle hra rozhodně není. Obrať se případně na podporu, protože já osobně ti moc nerozumím co vlastně řešíš, takže neporadím. :(

https://eu.wargaming.net/support/cs/products/wot/?utm_content=cm-top&utm_source=global-nav&utm_medium=link&utm_campaign=wot-forum

roadyck #1563 Posted 27 March 2020 - 11:37 AM

Brigadier

• Player
  • 1088 battles
  • 4,061

View Postpzkwmachine, on 27 March 2020 - 09:14 AM, said:

Vážím si odpovědí. Nicméně aby mi hra zavirovala mobil s počítačem, jež přijdu o důležité dokumenty a částečně kontakty, na to se můžu vykašlat. Njn Rusi ojebávat vždy uměli a budou... 

Za to hra nemůže. Kdyby ano, tak má takové problémy dalších cca 100 000 lidí.

Taramtum #1564 Posted 27 March 2020 - 01:10 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 21756 battles
  • 1,326
  • [_AF_] _AF_

View Postmates_670, on 27 March 2020 - 08:30 AM, said:

A pro nekoho je zase bajna modla cisilko WR, ze?

100x radeji budu hrat proherni bitvy, kde si ale dobre zastrilim a pobavim se u toho, nez nejake nudne vyhry 15:3, ale bajne cisilko WR mi bude stoupat... Tim nerikam, ze nechci vyhravat, to urcite neni pravda ale chci se hlavne bavit. A to mi tedy spise koreluje predevsim s vlastnim vykonem a'la WN8...

PS: Jo a s temi minus 0,5% WR za poslednich 2000 bitev kecas.

Edit: sorry za OT

WR že je u mě modla? Ani ne. Jen se mě tak hraje tak nějak veseleji a rozmanitěji. Nudné výhry 15:3? Ano jsou nudné. Ale zase nudných proher 3:15 nemám tolik, co jiní píši že mají. A často rychle zemřu, když zkouším hrát jinak než hraji normálně. 

Kecám? Hmm. Když jsem měl kolem 18k bitev tak jsem měl WR 52,60%. Před měsícem 52,12%. Dobrá necelých 0.5%. Za posledních 2000 bitev jsi si doplnil z vlastní vůle, neosočuj mě, prosím, z věcí co jsem nenapsal. Nevím jestli se dají najít statistiky, kde to lze najít. Vzestup a pokles byl docela ostrý a v grafech, co jsem našel je to zahlazené. Nebo nevím jak to dohledat. Ale ten trend je tam vidět.

mates_670 #1565 Posted 27 March 2020 - 01:56 PM

Warrant Officer

• Player
  • 27588 battles
  • 657
  • [KHIL] KHIL

View PostTaramtum, on 26 March 2020 - 08:56 PM, said:

Máš se na co těšit. Já jsem klesl za 2k bitev o 0.5% při 20k bitvách. Na WN8 se dívej s nadhledem. Pro někoho je WN8 modla, bájné El dorado, nirvána a smysl života. Často pak dopadají tak že mají modrou WN8 ale WR 51% a horší. Ty hráče poznáš. Hrají to na poškození takovým způsobem, že obětují vyhranou bitvu, spoluhráče a zábavu jen aby jsi nastříleli. Výhrůžek si nevšímej.  Nebo jsi vypni chat ve hře a máš klid. Já na ně sadisticky odpovídám a docela často se mě daří takového člověka dohnat k zuřivosti. Ne, že by to vyžadovalo nějaké velké úsilí, spíše naopak. Mě také nadávají často do neschopných rajčat. To první nerozporuji, ale proč mě to píši hráči s horším hodnocením a výsledkem v bitvě než mám já, jako bych byl zodpovědný za jejich mizernou hru to je mimo mé chápání. :-)

Pokud jsi chceš hru užít hraj spíše na vítězství. Někdy vítězství znamená, že vezmeš tank a vyjedeš na soupeře s vědomím, že nejspíše zemřeš, ale ten zbytek za tebou se nechá strhnout a pěti ty dva nepřátelské zásobníky konečně pošlou do garáže.

View PostTaramtum, on 27 March 2020 - 01:10 PM, said:

WR že je u mě modla? Ani ne. Jen se mě tak hraje tak nějak veseleji a rozmanitěji. Nudné výhry 15:3? Ano jsou nudné. Ale zase nudných proher 3:15 nemám tolik, co jiní píši že mají. A často rychle zemřu, když zkouším hrát jinak než hraji normálně. 

Kecám? Hmm. Když jsem měl kolem 18k bitev tak jsem měl WR 52,60%. Před měsícem 52,12%. Dobrá necelých 0.5%. Za posledních 2000 bitev jsi si doplnil z vlastní vůle, neosočuj mě, prosím, z věcí co jsem nenapsal. Nevím jestli se dají najít statistiky, kde to lze najít. Vzestup a pokles byl docela ostrý a v grafech, co jsem našel je to zahlazené. Nebo nevím jak to dohledat. Ale ten trend je tam vidět.

2k bitev opravdu nebyl muj vymysl... ;)N

apr. na Noobmeter.com je videt, ze tvuj vrchol nebyl 52,60, ale ca. 52,44 WR. A zadny "ostry" vzestup ani pad se nekonal. Nebo ja ho tedy nevidim... 

Mas pravdu, pad o par desetin % tam byl, ale k tomu jsi trochu prispel zvysenim prumerneho tieru nad 8...

Ale koncim s OT, hrej tak, at te to bavi, dal se zlepsuj a vysledky se dostavi. Ja na ty sve uz taky netrpelive cekam :trollface:

Peace

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users