Jump to content

Verze 8.7 bude spuštěna ve středu 24. července.

• Please log in to reply
296 replies to this topic

Sipovsky #21 Posted 23 July 2013 - 05:34 PM

Corporal

• Player
  • 57561 battles
  • 184
  • [9-TDR] 9-TDR
Sem velice zvedav na tuto vetu po patchi:

( Opraveno několik nedostatků v systému sestavování týmů, které se objevily po vložení herní aktualizace 8.6 )

Jake nedostatky?
Ten MM stoji za starou belu!!Neni problem kdyz to hodi 10x tier arty proti 10x tier tankum.
Dalsi vec neni problem mit v tymu treba o 3 devitky vic jak souper nebo mit i o 3 desitky mene jak souper.Mam tolik screenu  s kamosema,ale tohle jiz nikoho nezajima.!!

Stacilo by bohate:
Arty proti arty
TD proti TD
HEAVY proti HEAVY
MED proti MED

Hodnekrat se stava ze to vybalancuje 7x TD proti jejich dvoum.
Jak to asi doapdne a naopak,jedna strana ma 6 stredaku druha jen 2 treba na malinovce.

A muzu pokracovat do nekonecna......

Edited by Sipovsky, 23 July 2013 - 05:36 PM.

Krabak_CZ #22 Posted 23 July 2013 - 05:35 PM

Private

• Player
  • 18949 battles
  • 16
Musím si dát nyní pozor na sprostá slova a urážky, páč už mi WG tady dělá tytyty... Což nechápu, když do toho sem tam prdnu nějákou tu korunu na konverzi zkušeností. Ono nebýt nás, tak celé WG teď může programovat tyhle nesmysli maximálně na 486ce.
Teď k věci. Takových zbytečností v patchy už dlouho nebylo. Sorry, ale přidat artyny? Typ tanku, který se vůbec nedá hrát? A hnedka celou linii? Not bad :-(. Pak jednu zoufalou mapu, kterou v životě stejně nikdy nedostanu, protože jezdím v podstatě celé 3 typy tanků. S E75kou se mi točí z 90% 4 mapy.To samé u SU a KVS. Dohromady hraju stále dokola tak 6 map. To si vlastně nemám na co stěžovat. A že Himmelsdorf mám jednou za 100 bitev? To už nikdo neřeší. Ovšem když bych si vzal Hummela, tak ho mám každou druhou bitvu. A řešit MM co se týče rozložení sil v týmu? Že se stává to, že v jednom týmu jsou např. 4 IX.tiery a v druhém 2...? To se rozčiluju už jen v bitvě. Tady bych za to byl zabanován.
Kolem a kolem... WG jde libovou rychlostí do... řekněme dolů (slušnost nade vše) :ohmy:  Jen tak dál a za chvíli se přesunu opět jenom na BF3.

NoStreSsCZ #23 Posted 23 July 2013 - 05:44 PM

Corporal

• Player
  • 27046 battles
  • 123
8.8 se plánuje na kdy? Já jenom jestli se při tomhle tempu vůbec oplatí instalovat nějaké módy  :trollface:

Diktator_v_duchodu #24 Posted 23 July 2013 - 05:57 PM

Staff Sergeant

• Clan Commander
  • 57566 battles
  • 323
  • [PRECL] PRECL
No tak taky přidám svojí trošku do mlýna a řeknu to jen asi takhle:WG zavírám kohoutek  :playing:  svoji nespokojenost s tím co se pro naší komunitu dělá vyjádřím tím že ode mě už ani korunu neuvidíte dokuď se nezlepší MM a jestli furt budete dávat nové a nové patche každých 14 dní tak se vám na celou hru asi vy...kakám(nechci ban za sprosté slova) nebaví mě každý měsíc stahovat x giga dat...začínám toho mít čím dál tim víc plný zuby toho co je v publicu a toho co celkově se s touhle hrou děje a neříkejte nikdo že za to co se děje na publicu WG nemůže ale může kdyby se o tu hru pořádně starali tak by dobrý hráči neodešli prostě už sou všichni zhnuseni :sad:

Cmana_CZ #25 Posted 23 July 2013 - 05:59 PM

Private

• Player
  • 37256 battles
  • 13
Dělají si to podle svého proto tak vypadá nic pořádnýho neudělají, jen tahají z lidí peníze

Engin1945 #26 Posted 23 July 2013 - 06:01 PM

Corporal

• Player
  • 36300 battles
  • 181
  • [-BIA-] -BIA-
neee, už mám 21 tanků, takže pro mě je jediná změna v tom, že se zase budu drbat s modama

Cmana_CZ #27 Posted 23 July 2013 - 06:02 PM

Private

• Player
  • 37256 battles
  • 13

View PostCmana_CZ, on 23 July 2013 - 05:59 PM, said:

Dělají si to podle svého proto tak vypadá nic pořádnýho neudělají, jen tahají z lidí peníze
už aby rozjeli tanky na War Thunder, rozpouštím klan a všichni přecházíme.

View PostCmana_CZ, on 23 July 2013 - 05:59 PM, said:

Edited by Cmana_CZ, 23 July 2013 - 06:02 PM.

22352 #28 Posted 23 July 2013 - 06:07 PM

Private

• Player
  • 5338 battles
  • 9
...to budou zase prekvapka :)..WG spoliha na demenci a zavislost lidi na tyhle hre a jak uz jeden clovek zminoval davaji prednost konzolim a tabletum..takze radikalnich zmen a tech nejdulezitejsich se nejspis dockame az v patchi 9.0 za rok a pul naschle!...

DoPaPl #29 Posted 23 July 2013 - 06:16 PM

Lance-corporal

• Player
  • 45311 battles
  • 90
tou rychlostí novejch patchů je tady 9,0 za pár měsíců

Crabtr33 #30 Posted 23 July 2013 - 06:16 PM

Major General

• Player
  • 20481 battles
  • 5,836
  • [MEOOW] MEOOW
neeee, ja nechcuu .... dalsi patch az po vanocich prosim ... kdo se s tim ma porad drbat :D.

22352 #31 Posted 23 July 2013 - 06:18 PM

Private

• Player
  • 5338 battles
  • 9

View PostKrabak_CZ, on 23 July 2013 - 05:35 PM, said:

Musím si dát nyní pozor na sprostá slova a urážky, páč už mi WG tady dělá tytyty... Což nechápu, když do toho sem tam prdnu nějákou tu korunu na konverzi zkušeností. Ono nebýt nás, tak celé WG teď může programovat tyhle nesmysli maximálně na 486ce.
Teď k věci. Takových zbytečností v patchy už dlouho nebylo. Sorry, ale přidat artyny? Typ tanku, který se vůbec nedá hrát? A hnedka celou linii? Not bad :-(. Pak jednu zoufalou mapu, kterou v životě stejně nikdy nedostanu, protože jezdím v podstatě celé 3 typy tanků. S E75kou se mi točí z 90% 4 mapy.To samé u SU a KVS. Dohromady hraju stále dokola tak 6 map. To si vlastně nemám na co stěžovat. A že Himmelsdorf mám jednou za 100 bitev? To už nikdo neřeší. Ovšem když bych si vzal Hummela, tak ho mám každou druhou bitvu. A řešit MM co se týče rozložení sil v týmu? Že se stává to, že v jednom týmu jsou např. 4 IX.tiery a v druhém 2...? To se rozčiluju už jen v bitvě. Tady bych za to byl zabanován.
Kolem a kolem... WG jde libovou rychlostí do... řekněme dolů (slušnost nade vše) :ohmy:  Jen tak dál a za chvíli se přesunu opět jenom na BF3.

Tenhle clovek mi mluvi primo z duse!.....[Odstraněno]!..Prestante myslet jenom na penize a zacnete neco delat s tim Match MAKINGEM! cesti predstavitele WG prestante nadavat [Odstraněno] na forech vemte si slovnicky a zacnete jim to tam posilat jeden za druhym..mm byl jaks taks na druhem serveru dobry..jakmile prisla 8.7 slo to [Odstraněno]!!!...Sem slusny clovek [Odstraněno]

Edited by Idahou, 23 July 2013 - 06:42 PM.
Tento příspěvek byl kvůli nevhodnému obsahu upraven členem týmu Moderátorů. Zároveň bylo odesláno oficiální upozornění. Idahou

Krabak_CZ #32 Posted 23 July 2013 - 06:28 PM

Private

• Player
  • 18949 battles
  • 16
Mimochodem... až na WT budou tanky a lodě, ukážu tu zadní část svého těla, pokud se něco RADIKÁLNĚ nezmění... :) A opravdu nebudu jediný. Ono když po patchy 8.6 jsem schopný mít 15 porážek za sebou i když jsem z 90% na TOPu, tak to opravdu člověka štve. A to takovým stylem, že jsem nejednou uvažoval o vymazání hry.

Tankbuster_CZ #33 Posted 23 July 2013 - 06:36 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 31235 battles
  • 309

View PostSipovsky, on 23 July 2013 - 05:34 PM, said:

Sem velice zvedav na tuto vetu po patchi:

( Opraveno několik nedostatků v systému sestavování týmů, které se objevily po vložení herní aktualizace 8.6 )

Jake nedostatky?
Ten MM stoji za starou belu!!Neni problem kdyz to hodi 10x tier arty proti 10x tier tankum.
Dalsi vec neni problem mit v tymu treba o 3 devitky vic jak souper nebo mit i o 3 desitky mene jak souper.Mam tolik screenu  s kamosema,ale tohle jiz nikoho nezajima.!!

Stacilo by bohate:
Arty proti arty
TD proti TD
HEAVY proti HEAVY
MED proti MED

Hodnekrat se stava ze to vybalancuje 7x TD proti jejich dvoum.
Jak to asi doapdne a naopak,jedna strana ma 6 stredaku druha jen 2 treba na malinovce.

A muzu pokracovat do nekonecna......

Asi takhle, SerB (ano ten bůh) chce rozmanitost tanků a bitev,tudíž žádnej balanc 2x TD vs 2xTD apod. nehrozí,neboj:)

View Posttixyk, on 23 July 2013 - 06:26 PM, said:

jja se nahodu tesim na novy patch nova arta otocna vez mensi aim nez t92 uvazuji ze budu ten jeden z mnoha sadistu v WOT a budu ji delat :D konecne snad se dockam opravy MM ? [Odstraněno] toto tvalo...
a ted k minusum bb t-50-2 welcome blbost jmenem mt-25 ale stejne video k patchu me POBAVILO oni zrusi t-50-2 kvuli historickym blbostem ? LO[Odstraněno]L
proc to nereknou narovinu rusime t-50-2 kvuli polakum protoze je to OP tank ? a lidi moc beci ? proc lzou do tvare? nejsem taky blbec jak si wg mysli.....
nova mapa? dalsi zabugovana mapa kazdy okraj=1m neviditelne textury jak sme zvykly u pulky map ale to wg neresi je to drobnost.....me ty nove mapy prijdou jak zplacane na tyden....nejakym amaterem....
dalsi viec ono by stacilo nech mody aspon nejake ty zakladni ako ruzne typy zameriavacu nahodi do hry a hodne lidi by pak melo pokoj a myslim ze jednou mesicne stahnout 500mb neni problem a natahnou xvm par nejakych vychytavek nez stahnes patch vetsinu uz mam vsecky mody pripraveny teda kdyz jsem este nebyl zdechlej a nepouzival mucasiho pack modu :D
inac patch v podstate onicem opravy v podstate zadne ono by to chtelo aby wg pruzneji opravovalo bugy hned po vydani vetsiho patchu trebas 1x do tydne ve vetsine onlinovek je 1x tydne nejaka ta udrzba tady prd...

Ohledně T-50-2,žádný lhaní,tenhle tank je nesmysl,nikdy nedosahoval takových výkonů jako tady,špatně uložený těžiště,pomalej a ještě nespolehlivej. Stejně tak T-50,původně dobrej nápad z pohledu SSSR,ale! Nákladná výroba,T-34 dostala přednost. K těm britům,kde máš otočnou věž? Tu, pokud se nepletu má snad pouze nějakej mid tier ne? 10T bude mít akorát větší odměr děla (na otočnou věž ten Conqueror GC nevypadá).

Dál je fak,že u většiny her jsou bugy atd. opravovány co nejrychleji,viz. WT,kterej je jinde a pokud budou ipozemní jednotky tak dobrý jako vzdušný,tak sbohem WoT:) Rok jsem do týhle hry nevrazil ani korunu, ještě že tak. Co update to větší a větší sr***y. Nesmyly zůstávají a další zbytečný hovadiny přibývají.

p1_p1_p1 #34 Posted 23 July 2013 - 06:39 PM

Warrant Officer

• Player
  • 43913 battles
  • 824
  • [D-FOX] D-FOX
za celou dobu co tuhle hru hraji se nic nevyresilo poradne, mapy pribyvaji ve hre s neuveritelnou lenosti, a jeste pochybne kvality,
mestske mapy pry nebudou protoze to zatezuje servery kvuli pocitani spottingu (jake pocitani kdyz spot funguje taky pochybne)
coz neni problem hracu ale problem provozovatele serveru a nevhodnosti implementace vypoctu - kdyz na to ty servery nemaji,
tak at se to na nich nepocita, neni preci problem udelat system distribuovaneho vypoctu (pocitat se bude na klientech pricemz klienti nevi ci data pocitaji) :P
ale to by chtelo skutecne programatory u WG a mene vodky.

porad se do hry cpou nove a nove tanky, a co je vrchol - nova jmena pro cleny posadky - to je fakt zasadni problem, asi si prejmenovavame posadku kazdy den, rekl bych ze je nam jedno jak se jmenuje nabijec v loltractoru jestli je to Alexej Chrochta nebo Roman Hnedkov xD,

ale to ze to dodnes pada na driverech od nVidie se tu resi uz rok a pul, nejaka podpora HW je v nedohlednu (protoze engine je tak zastaraly,
ze nepodporuje multithreading, tak vlastne ani nejaka dalsi podpora bez provedeni radikalnich zmen ve skutecnosti nehrozi)

navic dobre a celkem pouzitelne tanky se proste nerfuji nebo vymenuji za nejake krapy, kazdy novy tank je pri jeho uvedeni do hry dobry,
s tim, ze jakmile je tu dalsi patch tak se jeho parametry radikalne zmeni a to se tyka jak premiovych tak obycejnych tanku
pomatuji si jak LOWE byl zepredu neprustrelny, nyni je papirovy ze vsech stran i vyuhlovany,

lidi porad strili v randomkach goldama, obzvlast ti nejvetsi noobove

to vsechno vede jenom k jedne veci ktera je patrne ucelem: koupit si premiovy ucet a rvat jim za takove bastleni penize a jeste vic penez

a ja na to rikam NE.

kolik toho udelal WG pro komunitu a kolik pro sebe?

Edited by p1_p1_p1, 23 July 2013 - 06:42 PM.

RDjango #35 Posted 23 July 2013 - 06:40 PM

Lance-corporal

• Player
  • 25119 battles
  • 59
  • [_SV_V] _SV_V
:sad: OH..NO...další zbytečný patch-1.mapa,pár premiaků ale hlavně NOVá Větev ARTY(ty stejně bude hrát minimum hráčů)...zprasení ruských ligt....a co dál-JO vlastně spousta nových jmen pro posádku......zase musím znova shánět a instalovat  mody na které jsem zvyklý-XWM,Ikonky,Zaměřovač,Minimapa....
THE BIG SHID WORK BY WG...... :tongue:  :great: ...

Johnnyfzs #36 Posted 23 July 2013 - 06:49 PM

Lance-corporal

• Player
  • 30569 battles
  • 82
no to je zase [Odstraněno].... sorry klucí, ale Vaše aktualizace se mi opravdu nelíbí :P

Edited by Idahou, 23 July 2013 - 06:51 PM.
Tento příspěvek byl kvůli nevhodnému obsahu upraven členem týmu Moderátorů. Zároveň bylo odesláno oficiální upozornění. Idahou

luhocz #37 Posted 23 July 2013 - 06:52 PM

Lance-corporal

• Player
  • 22991 battles
  • 68
  • [-JLT-] -JLT-
už teď po vydání 8.6 mám problém udělat experta na USA/SSSR a FR protože ty nové artyny prostě v bitvě nepotkám, jelikož většinou je ve frontě max. 10 artyn oproti cca 200 TD/MT/HT/LT...a oni tam přidají celou větev artyn:-(

Jinak kdyby místo těchto posledních 2 patchů předělali celou hru na nový (a schopnější) engine, tak by jim všichni hráči zatleskali, takto akorát nadávají (bohužel oprávněně)...

Měl jsem v plánu koupit T34, ale po vydání 8.6, kdy se radikálně snížila úroveň hry už o tom ani neuvažuji...

BrdiCZ #38 Posted 23 July 2013 - 06:53 PM

Corporal

• Player
  • 28155 battles
  • 165
  • [RA-CZ] RA-CZ
tady je zas prskání...no jsem zvědav

luhocz #39 Posted 23 July 2013 - 06:55 PM

Lance-corporal

• Player
  • 22991 battles
  • 68
  • [-JLT-] -JLT-

View PostCrabtr33, on 23 July 2013 - 06:16 PM, said:

neeee, ja nechcuu .... dalsi patch az po vanocich prosim ... kdo se s tim ma porad drbat :D.

Prosím! Ještě to vydrž;-) Pokud bys opět vydal anglickou verzi dříve budu jen rád a nebudu sám - nás závislých na tvém modpacku je mnoho;-)

DoPaPl #40 Posted 23 July 2013 - 07:21 PM

Lance-corporal

• Player
  • 45311 battles
  • 90
dvakrát měř jednou řež, ne že splácáte tank a za rok ho upravujete kazíte ´´aby byl historicky správně´´ to si můžete víte co

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users