Jump to content

Verze 8.7 bude spuštěna ve středu 24. července.

• Please log in to reply
296 replies to this topic

Rounce #281 Posted 04 August 2013 - 06:17 PM

Corporal

• Clan Commander
  • 18116 battles
  • 195
Mě se podařilo skoro cele den hrát prokhorovku že už mě to málem kleplo.

PorterRockwell #282 Posted 05 August 2013 - 08:12 AM

Lieutenant General

• Player
  • 19480 battles
  • 7,059

View PostWysch, on 04 August 2013 - 10:46 AM, said:

Kdyz totiz das po bitve znovu bitvu v urcitym casovym rozestupu, mas vyssi pravdepodobnost, ze budes mit vylosovanou touz mapu. My jsme takhle vcera tocili porad Pristav :trollface:

Do toho přístavu se můžeš trefit po pár vteřinách i po půl hodině, je to opravdu o štěstí :)

Někdy si říkám "chvíli počkám, aby ti joudové co sem měl v teamu mezitím vlezli do jiné bitvy a nebyl sem s nima zase" a přitom vim, že i kdybych to zmáčknul hned, nebudou tam :)

lordmystic #283 Posted 05 August 2013 - 12:55 PM

Captain

• Player
  • 22107 battles
  • 2,311
  • [UC0RN] UC0RN
mám podobnou zkušenost, večer mi to stále házelo ob hru jednu mapu a když jsem si řekl že si dám chvíli pauzu, tak mi to tu stejnou mapu hodilo hned znovu.

P307SW #284 Posted 12 August 2013 - 09:44 PM

Private

• Player
  • 13080 battles
  • 18
  • [_STB] _STB
karelie mi už naozaj lezie hore krkom.  25 hier a z toho je 17x karelie už mi to nedalo a zaznamenával som si to pretože je to na nervy...skončím hru karelie a zapnem hrát a už zase karelie....niekedy mám chut už WOT unninstal...A čo sa týka Severogorsk tak tá mapa je uplne k ničomu..nehorázne prevýšenia terénu ach...netvrdím že dokážem urobiť lepšiu mapu ale už naozaj sa mohli pohrať s terénom lepšie...

lordmystic #285 Posted 13 August 2013 - 09:45 AM

Captain

• Player
  • 22107 battles
  • 2,311
  • [UC0RN] UC0RN
musí dát městskou mapu, proč tyhle šílený členitý haluz mapy? to je blázinec a hezky to ukazuje kam WG směřuje - čím víc a čím divočeji, tím líp. to je heslo WG, implementuje ho jak do nových strojů tak na vzhledu nových map, tak všude.

Handou84 #286 Posted 13 August 2013 - 11:33 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 14414 battles
  • 482
No k tem mapam nevim co stim delali ale v 8.6 to hazelo ty mapy jeste alespon tak nejak na stridacku ale ted po 8.7 je to fakt na nic kazdej den tocim 2 mapy a sem tam ale to minimalne to hodi jinou,jinak kazdej den tocim jine dve mapy ale celej den to same,a mapy mesta jen privitam proste chce to vice map a ne ze jednu pridaji a jinou seberou,ale coz tyhle prispevky se k WG stejne nikdy nedostanou,nebo se pletu???

lordmystic #287 Posted 13 August 2013 - 11:48 AM

Captain

• Player
  • 22107 battles
  • 2,311
  • [UC0RN] UC0RN
ano také to pozoruji hraji stále koreu, pak murovanku a el-haluf (to nestačí že to leze krkem v cw, musí i na publiku). pak se to prostřídá a hraju pořád severogorsk, malinovku a ensk. ať mi nikdo neříká že mapy jsou generování náhodně, tomu nemůže vůbec nikdo věřit!!!

Idahou #288 Posted 13 August 2013 - 12:31 PM

General

• Veteran
  • 36652 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
Mapy to hazí pořád stejně...

Handou84 #289 Posted 13 August 2013 - 02:08 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 14414 battles
  • 482

View PostIdahou, on 13 August 2013 - 12:31 PM, said:

Mapy to hazí pořád stejně...

No vzhledem k tomu ze si toho vsimlo vice lidi ne jeden tak natom asi neco bude ne?

A odpovidat pouze na pulku prispevku je neslusne :smile:  tak se zeptam jeste jednou" kolik z techto prispevku se dostane k WG? "

Idahou #290 Posted 13 August 2013 - 02:20 PM

General

• Veteran
  • 36652 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
To je klasická po updatová panika, hráči přisuzují updatu nějakou shodu náhodu, jakože neprostřelí 3x po sobě, může za to update, během dvou dnů mám subjektivně stále stejnou mapu, může za to update. Objevu se to prakticky po každém update.

K WG se dostává relevantní feedback (to znamená post který má hlavu a patu a neskládá se pouze ze sprostých výrazů), ale pokud se rozhlédneš, zjsitíš, že je tu relevantně velký provoz a bylo by kontraproduktivní odpovídat na všechno, speciálně když to není potřeba.

Handou84 #291 Posted 13 August 2013 - 02:37 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 14414 battles
  • 482
Ale ja jsem nikde nerekl ze mam stale stejnou mapu behem dvou dnu ale ze kazdy den mam cca 2 mapy co se toci stale dokola a sem tam to hodi jinou a subjektivni to neni nebo myslite ze si to po updatu subjektivne mysli X lidi?Divne ze zrovna po tomhle updatu se rozjela diskuze o tom.
A dalsi vec nenarazil jsem nato ze nekdo nadava ze neco neprostreli ale necetl jsem vse tot pravda ale to ze mizi streli ci prostrelim tank zkrz to se bohuzel deje a stim by se melo neco delat...

Edited by Handou84, 13 August 2013 - 02:37 PM.

Karlie #292 Posted 13 August 2013 - 08:36 PM

Lieutenant General

• Player
  • 17793 battles
  • 6,729
  • [WG] WG

View PostHandou84, on 13 August 2013 - 02:37 PM, said:

Ale ja jsem nikde nerekl ze mam stale stejnou mapu behem dvou dnu ale ze kazdy den mam cca 2 mapy co se toci stale dokola a sem tam to hodi jinou a subjektivni to neni nebo myslite ze si to po updatu subjektivne mysli X lidi?Divne ze zrovna po tomhle updatu se rozjela diskuze o tom.
A dalsi vec nenarazil jsem nato ze nekdo nadava ze neco neprostreli ale necetl jsem vse tot pravda ale to ze mizi streli ci prostrelim tank zkrz to se bohuzel deje a stim by se melo neco delat...
Často se mi stane, že sice střílim z místa na tank, ale rána ho nezasáhne, pokud nenechám doměřit. Tedy pokud hnu dělem na cíl, mnohdy není zasažen jakoby se zkrátka ta střela ztratila během pohybu. Praktický vystřelím ve chvíli, kdy už jsem na cíli, ale zároveň neuběhla ani setina zaměření. NEBO není dostatečně zaměřeno a i když středový bod je na tanku, rána v takovou chvíli stále může tank minout - proto je dobré vždy dobře zaměřit. Pokud rána neprojde, když mám plně zaměřeno, pak je to obvykle tím, že třefím špatné místo nebo mám špatný úhel.
Ono pozor, protože na tomto fóru lidé velmi rádi propadají panice, i když k ní není důvod. ;)
Taky tu byla i videa, kdy se někdo hrozně divil, že rána nešla do tanku a při zpomaleném záběru bylo vidět, že rána prošla POD tankem apod.
Co se týče map, je to opravdu na náhodě. Mnohdy stačí vyměnit tier nebo počkat o 10s déle.

Fox_25 #293 Posted 13 August 2013 - 10:46 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12533 battles
  • 845
Karlie
No, on bude problém v tom že i s JagdTiger 8,8cm s plným doměřením na tank který je pár metrů přede mnou tudíž je celý v kruhu občas zmizne střela místo toho aby alespoň dingla. V ten moment bylo mířeno na předek tanku. Ta samá situace s T-150, mířil jsem na KV-1 a nic, děje se to se všemi tanky, i arty, ale jen párkrát denně.

Mapy jsou o náhodě, ok, ale možná by bylo vhodné změnit mechanismus náhody losování map aby se to alespoň trošku střídalo. A to nemluvím o tom že v poslední době začínám bitvu na stejné straně mapy a velmi zřídka se stane že jsem na opačné straně.

PorterRockwell #294 Posted 14 August 2013 - 07:43 AM

Lieutenant General

• Player
  • 19480 battles
  • 7,059

View PostFox_25, on 13 August 2013 - 10:46 PM, said:

KarlieNo, on bude problém v tom že i s JagdTiger 8,8cm s plným doměřením na tank který je pár metrů přede mnou tudíž je celý v kruhu občas zmizne střela místo toho aby alespoň dingla. V ten moment bylo mířeno na předek tanku. Ta samá situace s T-150, mířil jsem na KV-1 a nic, děje se to se všemi tanky, i arty, ale jen párkrát denně.Mapy jsou o náhodě, ok, ale možná by bylo vhodné změnit mechanismus náhody losování map aby se to alespoň trošku střídalo. A to nemluvím o tom že v poslední době začínám bitvu na stejné straně mapy a velmi zřídka se stane že jsem na opačné straně.

Stačí aby kousek kruhu byl mimo tank a je možný, že střela šla tam. Zkus sem dát odkaz na replay.

Rotace map v tuto chvíli na jednotlivce moc nehledí, každý byl předtím na jiné mapě a nějak ten tým sestavit musí, tak se toto stává :(

Fox_25 #295 Posted 14 August 2013 - 01:19 PM

Warrant Officer

• Player
  • 12533 battles
  • 845
Jestli se to dnes stane znovu hodím sem replay. Tank byl ode mě pár metrů, aby byl kousek mimo kruh musel bych mít arty.

K té rotaci map, stačila by mi odpověď že s tím něco dělají nebo budou dělat. Já chápu že toto prioritní není, ale sakra to jména posádky a jiné kraviny taky ne.

PorterRockwell #296 Posted 15 August 2013 - 10:34 AM

Lieutenant General

• Player
  • 19480 battles
  • 7,059

View PostFox_25, on 14 August 2013 - 01:19 PM, said:

Jestli se to dnes stane znovu hodím sem replay. Tank byl ode mě pár metrů, aby byl kousek mimo kruh musel bych mít arty.

K té rotaci map, stačila by mi odpověď že s tím něco dělají nebo budou dělat. Já chápu že toto prioritní není, ale sakra to jména posádky a jiné kraviny taky ne.

Rotace map je taková jaká je proto, že každý hráč byl předtím na jiné mapě. Jak sestavit 30 člennou bitvu, aby se každému z nich mapa "točila"? To by se čekalo hrozně dlouho, než to najde hráče co nejen že zapadnou do MM, ale navíc nehráli tu samou mapu před chvilkou. A dále, často by se ti pak mohli opakovat ti samí hráči, protože by s tebou rotaci "sdíleli".

Handou84 #297 Posted 16 August 2013 - 12:14 PM

Staff Sergeant

• Player
  • 14414 battles
  • 482

View PostDargnon, on 14 August 2013 - 07:43 AM, said:

Stačí aby kousek kruhu byl mimo tank a je možný, že střela šla tam. Zkus sem dát odkaz na replay.
Rotace map v tuto chvíli na jednotlivce moc nehledí, každý byl předtím na jiné mapě a nějak ten tým sestavit musí, tak se toto stává :(
Ok rotaci map chapu ale nevim proc ale pred updatem jsem nemel tolikrat jednu a tu samou mapu za den ted proste hraju jednu mapu x krat za den pred updatem jsem si za den odkel treba vsechny mapy ted ani omylem nekolik map jsem uz nevidel nekolik dni.
A ty streli opracdu mizeji deje se to pomerne casto ve sniper modu vidtiim kam ta strela leti a kdyz leti primo na tank a kdyz ho to trefi tak proste zmizne a posadka nic nehlasi,ok budu to hlidat a jak se to stane zas hodim replay
Dobre rotaci map nechte jak je ale odeberte murovanku nebavi me ji hrat stale dokola,a jinak dnes jsem mel poprve za 4 dny velky park

Edited by Handou84, 16 August 2013 - 03:24 PM.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users