Jump to content

[INNE][0.9.3] Mod Pack by DjVirusPL 0.9.3 v1 oraz XVM by DjVirusPL 0.9.3 v1 / Instalator / 02.10.201...

virus djviruspl xvm paczka mody zoom mod modpack 0.9.3 9.3

• Please log in to reply
5906 replies to this topic

o900 #5901 Posted Yesterday, 09:03 PM

Lance-corporal

• Player
  • 12172 battles
  • 80
  • [1POBP] 1POBP

Nie wiem czy zmieścił by sie jeszcze taki fajny mod, który obok ikonek czołgów pokazywał mini "pasek zdrowia". Jest to bardziej intuicyjne niż wskaźnik liczbowy, ale nie wiem czy nie gryzł by sie z innymi modami.

Innym ciekawym modem jest taki, który na minimapie pokazuje w którą stronę są skierowanie widziani przeciwnicy. Sądze że jest to coś dobrego dla rozprowadzającego bitwę, a pewnie raz na jakiś czas i normalnym graczom by sie przydało.

Pozdrawiam.

kali1111 #5902 Posted Yesterday, 09:24 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 28156 battles
  • 542
  • [KO-] KO-
"rozprowadzający" (hahaha!) powinien w ogole NIE GRAĆ. to by się sprawdziło podczas każdego trybu gry, od ESL 7v7 po ClownWars. oczywiście mody też by miał odpowiednie.

Hreczyn #5903 Posted Yesterday, 09:39 PM

Junior Sergeant

• Player
  • 19783 battles
  • 143
  • [SIOUX] SIOUX

View PostPolesiaczar, on 01 October 2014 - 06:08 PM, said:

Ja też witam wszystkich oczekujących.

Zapowiedź Virusa bardzo cieszy, choć muszę się pochwalić, że zamiast biadolenia jakie uskutecznia na tym forum spora część czołgistów, samodzielnie znalazłem i zainstalowałem u siebie większość modów z tej standardowej paczki naszego dobroczyńcy. Nie mniej czekam na tę paczkę "profesjonalną".

Ponieważ ta chwila zbliża się wielkimi krokami, chciałbym zasygnalizować zauważone przeze mnie problemy: dostępne statystyki sesji oraz karuzela czołgów "gryzą się" z XVM. Bez XVM działają poprawnie, po zainstalowaniu XVM statystyki stoją, a karuzela działa niepoprawnie. Próbowałem z różnymi statystykami i karuzelami i zawsze jest to samo. Gdzieś tam czytałem, że inni też mają podobny problem. Więc Virusku kochany zbadaj sprawę, aby w Twojej paczce wszystko działało O.K.

Pozdrawiam.

A znalazłeś gdzieś POPRAWNIE DZIAŁAJĄCE: autoequip i multitank carusel?

DjVirusPL #5904 Posted Yesterday, 10:10 PM

First Sergeant

• Community Contributor
  • 12023 battles
  • 2,460
  • [-GFE-] -GFE-

View PostPolesiaczar, on 01 October 2014 - 06:08 PM, said:

chciałbym zasygnalizować zauważone przeze mnie problemy: dostępne statystyki sesji oraz karuzela czołgów "gryzą się" z XVM. Bez XVM działają poprawnie, po zainstalowaniu XVM statystyki stoją, a karuzela działa niepoprawnie. Próbowałem z różnymi statystykami i karuzelami i zawsze jest to samo. Gdzieś tam czytałem, że inni też mają podobny problem. Więc Virusku kochany zbadaj sprawę, aby w Twojej paczce wszystko działało O.K.

Pozdrawiam.

Działa ok.

View Posto900, on 01 October 2014 - 09:03 PM, said:

Nie wiem czy zmieścił by sie jeszcze taki fajny mod, który obok ikonek czołgów pokazywał mini "pasek zdrowia". Jest to bardziej intuicyjne niż wskaźnik liczbowy, ale nie wiem czy nie gryzł by sie z innymi modami.

Innym ciekawym modem jest taki, który na minimapie pokazuje w którą stronę są skierowanie widziani przeciwnicy. Sądze że jest to coś dobrego dla rozprowadzającego bitwę, a pewnie raz na jakiś czas i normalnym graczom by sie przydało.

Pozdrawiam.

Pasek gryzł by się i nie może zostać wprowadzony.

To gdzie są skierowane lufy przeciwników to cheat i nie będzie go w paczce.

View PostHreczyn, on 01 October 2014 - 09:39 PM, said:

A znalazłeś gdzieś POPRAWNIE DZIAŁAJĄCE: autoequip i multitank carusel?

Tak

DjVirusPL #5905 Posted Yesterday, 11:43 PM

First Sergeant

• Community Contributor
  • 12023 battles
  • 2,460
  • [-GFE-] -GFE-

PIERWSZA WERSJA PACZKI POD 9.3 DOSTĘPNA DO ŚCIĄGNIĘCIA

Nie wszystkie serwery są jeszcze aktywne, sama paczka może zawierać błędy.

T3flOn #5906 Posted Today, 02:18 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 28756 battles
  • 130
  • [PSQDX] PSQDX

Podziękował jestem 1 :P

pozdro DjVirusPL

djscorpius #5907 Posted Today, 04:02 AM

Lance-corporal

• Player
  • 26911 battles
  • 70
  • [WB-PL] WB-PL
No jak ja się cieszę z tej paczuszki, grałem na modach Aslaina ale nie ma to jak stara dobrze wypróbowana paczka :smile:

Also tagged with virus, djviruspl, xvm, paczka, mody, zoom, mod, modpack, 0.9.3, 9.3

14 user(s) are reading this topic

0 members, 14 guests, 0 anonymous users