Jump to content

[INNE][0.9.3] Mod Pack by DjVirusPL 0.9.3 v1 oraz XVM by DjVirusPL 0.9.3 v4 / Instalator / 11.10.201...

virus djviruspl xvm paczka mody zoom mod modpack 0.9.3 9.3

• Please log in to reply
6265 replies to this topic

arczi1969 #6261 Posted Today, 07:28 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 11014 battles
  • 183
  • [PSPG] PSPG

Dzień dobry Dj

Mam pytanie odnośnie aktualizacji nowej XVM.

Czy pobierając nową wersję ze strony xvm i wrzucając pliki na to Twoje obecne xvm-zaktualizuję do najnowszej wersji ???

I czy zostanie zachowany twój konfig ???

Z góry dzięki za odpowiedź i jeszcze raz dziękuję za wspaniałą i bezbłędną paczkę.

Revanche25 #6262 Posted Today, 08:34 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 14694 battles
  • 218
  • [RA-T] RA-T
Tak jeśli wcześniej usuniesz Plik SAMPLE (xvm.xc).

Out2 #6263 Posted Today, 09:04 AM

Lance-corporal

• Player
  • 7152 battles
  • 38

View Postarczi1969, on 24 October 2014 - 08:28 AM, said:

(...) Czy pobierając nową wersję ze strony xvm i wrzucając pliki na to Twoje obecne xvm-zaktualizuję do najnowszej wersji ???

I czy zostanie zachowany twój konfig ??? (...)

Jak najbardziej możesz pobrać nowy XVM 5.4.0.2 i pliki z niego wrzucić do paczki od DjVirusPL, ale tak na prawdę mija się to z celem.

Dlaczego? Krótko, bo zrobi się lekki śmietnik. A dokładniej... Po pierwsze w swojej paczce DjVirusPL ma dwa (jeśli dobrze teraz kojarzę) pliki swf, które pochodzą z dużo wcześniejszej wersji XVM oraz kilka plików pyc, których nie ma już w nowym XVM, czyli są zbyteczne. Po drugie plik 'xvm.xc' w kilku miejscach różni się od tego, co obecnie można znaleźć w ustawieniach najnowszego XVM. Przykładowo nie ma fragmentu kodu odpowiedzialnego za karuzelę i zegar w hangarze, pojawiły się też nowe parametry, których u DjVirusaPL nie ma. Część starych (np. pokazywanie szansy na wygraną oraz tych z sekcji 'rating') zostało przeniesionych do ustawień osobistych w panelu, do którego dostęp mamy po zalogowaniu się na stronie XVM. Mimo, że stara (trzymana w jednym pliku) konfiguracja działa, to chyba czas przejść na nowy sposób.

Dlatego lepiej jest poczekać na nową paczkę z nowym sposobem konfigurowania lub - jeśli ktoś czuje się na siłach - przerobić domyślne ustawienia XVM 5.4.0.2 bazując na ustawieniach DjVirusPL, co może sprawić problem komuś mniej wprawnemu.

GiladPallaeon #6264 Posted Today, 09:58 AM

Lance-corporal

• Player
  • 8956 battles
  • 45
  • [2D-CD] 2D-CD
Jak uruchomić tą karuzelę w xvm??

Out2 #6265 Posted Today, 10:53 AM

Lance-corporal

• Player
  • 7152 battles
  • 38

View PostGiladPallaeon, on 24 October 2014 - 10:58 AM, said:

Jak uruchomić tą karuzelę w xvm??

Jeżeli używasz XVM 5.4.0.2 (najnowszy) opierający się na oryginalnych ustawieniach, to za karuzelę odpowiada plik 'carosuel.xc' i jest ona domyślnie włączona. Ale skoro pytasz to zapewne chodzi Ci jak uruchomić karuzelę mając ustawienia od DjVirusPL. Jak pisałem wcześniej, bez zmian w pliku 'xvm.xc', nie da się. Można spróbować dopisać w pliku 'xvm.xc' fragment kodu odpowiedzialny za karuzelę, ale według mnie dalsze trzymanie się ustawień w jednym pliku nie ma sensu, bo co chwilę się coś zmienia i trudniej jest wyłapać zmiany mając wszystko w jednym miejscu. Oczywiście same zmiany w pliku 'xvm.xc' nie przyniosą skutku bez reszty plików potrzebnych do działania najnowszej wersji XVM.

GiladPallaeon #6266 Posted Today, 11:05 AM

Lance-corporal

• Player
  • 8956 battles
  • 45
  • [2D-CD] 2D-CD
Mam najnowszą wersję XVM bez configu Dj Virusa i domyślnie karuzeli niestety nie mam. Mam 1 rząd czołgów w garażu:(

Also tagged with virus, djviruspl, xvm, paczka, mody, zoom, mod, modpack, 0.9.3, 9.3

69 user(s) are reading this topic

4 members, 65 guests, 0 anonymous users

GiladPallaeon, Out2, panbank, Minotaur76