Jump to content

[INNE][0.9.4] Mod Pack by DjVirusPL 0.9.4 v6 oraz XVM by DjVirusPL 0.9.4 v4 / Instalator / 22.11.201...

virus djviruspl xvm paczka mody zoom mod modpack 9.4 0.9.4

• Please log in to reply
6993 replies to this topic

EasyDoor #6981 Posted 26 November 2014 - 02:38 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9463 battles
  • 12
  • [_PZP_] _PZP_

DjVirusPL kasowowalem zawartosc katalogu res_mods Instalowalem od nowa wszystkie mody i nastepnie xvm ale nadal nie wyswietla mi statystyk w kazdej bitwie W wersjach poprzednich 9.3 czy 9.2 wszystko bylo ok Dopiero w tej nie dziala

DjVirusPL #6982 Posted 26 November 2014 - 02:46 PM

First Sergeant

• Community Contributor
  • 12336 battles
  • 2,628
  • [-WIN-] -WIN-
Spróbuj deaktywować i aktywować na stronie.

EasyDoor #6983 Posted 26 November 2014 - 07:09 PM

Lance-corporal

• Player
  • 9463 battles
  • 12
  • [_PZP_] _PZP_
Probowalem Nic nie pomoglo

tech33 #6984 Posted 26 November 2014 - 07:29 PM

Lance-corporal

• Player
  • 5205 battles
  • 48

@ DjVirusPL

Drugi raz z rzędu korzystam z Twojej paczki.

Świetna spraw - Dzięki za wysiłek na rzecz komfortu gry, która to z zasady ma być rozrywką.

Dzięki za Twój poświęcony w to.. czas itp :).

Pozdr. Cz./tech33

Gregooo #6985 Posted 26 November 2014 - 07:55 PM

Lance-corporal

• Player
  • 20495 battles
  • 23
  • [SZ] SZ
Ma ktoś może problem z językiem? Mam szansę na zwycięstwo po rusku, i kilka innych rzeczy.

DjVirusPL #6986 Posted 26 November 2014 - 09:00 PM

First Sergeant

• Community Contributor
  • 12336 battles
  • 2,628
  • [-WIN-] -WIN-

View PostEasyDoor, on 26 November 2014 - 06:09 PM, said:

Probowalem Nic nie pomoglo

W takim razie nie pomogę bo nie wiem. Innym działa.

View Posttech33, on 26 November 2014 - 06:29 PM, said:

@ DjVirusPL

Drugi raz z rzędu korzystam z Twojej paczki.

Świetna spraw - Dzięki za wysiłek na rzecz komfortu gry, która to z zasady ma być rozrywką.

Dzięki za Twój poświęcony w to.. czas itp :).

Pozdr. Cz./tech33

Ja też dziekuje ;)

View PostGregooo, on 26 November 2014 - 06:55 PM, said:

Ma ktoś może problem z językiem? Mam szansę na zwycięstwo po rusku, i kilka innych rzeczy.

Nie powinienes miec problemu jesli instalowales wszystko jak nalezy

krzysioslaw #6987 Posted Yesterday, 12:00 PM

Private

• Player
  • 8947 battles
  • 6

Witam

Czy jest jakaś inna niż xvm opcja korzystania z cyrkli widoczności i zasięgu oraz ostatnich widoczności wrogów na minimapie? XVM laguje mi grę i chętnie bym się go pozbył, ale akurat na tych opcjach bardzo mi zależy...

Względnie czy można tak skonfigurować xvm, żeby oprócz wymienionych opcji nie robił nic innego (również w tle, bo mam wrażenie, że on nawet jeśli jakichś opcji nie mam włączonych, to przerabia dane, tylko mi ich nie wyświetla - a może się mylę...)?

Bonusowe pytanie, Dj, czy byłaby opcja, żebyś dołożył do paczki jakiś ciekawy/zabawny mod dźwiękowy, tudzież kilka do wyboru? Wiem, że można dogrywać samemu, ale trochę się boję konfliktów, a jestem zbyt nieogarnięty w tych tematach by mieć pewność, że zrobię wszystko dobrze.

A niezależnie od powyższych, cała paczka jak zawsze jest super. Dzięki.

Out2 #6988 Posted Yesterday, 12:28 PM

Lance-corporal

• Player
  • 7936 battles
  • 92

Jeżeli XVM laguje Ci grę i nie chcesz go używać, alternatywą dla minimapy jest mod Enhanced HD Minimaps Gen. 4 by locastan. Aktualna wersja to 94f. Tylko dogrywając go do innych modów pamiętaj, by nie wgrywać:

CameraNode.pyc z folderu res_mods\0.9.4\scripts\client

__init__.pyc z folderu res_mods\0.9.4\scripts\client\mods

bo te dwa pliki są instalowane wraz z modem wymaganym do sprawnego działania paczki.

krzysioslaw #6989 Posted Yesterday, 02:08 PM

Private

• Player
  • 8947 battles
  • 6
Spróbuję tego moda, dzięki.

blucas #6990 Posted Yesterday, 03:16 PM

Private

• Player
  • 9195 battles
  • 5
  • [-TECH] -TECH
Mi XVM najbardziej lagował opcją statystyk podczas bitwy.Dodatkowo zainstalowałem sobie WoT Tweaker i teraz gra śmiga.

Edited by blucas, Yesterday, 03:25 PM.

Zwierzu6 #6991 Posted Yesterday, 07:11 PM

Lance-corporal

• Player
  • 8768 battles
  • 14
  • [_RAB_] _RAB_

Witaj Virus!

Po pierwsze muszę cię Mocno pochwalić za Twoją paczkę. Jest po prostu świetna. Od długiego czasu używam różnych modów ale jedynie twoja paczuszka zawiera prawie wszystkie z nich. Za to mega plus dla Ciebie. Ikonki Maniaca sam zawsze mogę dorzucić. Jednak mam problem z konfiguracją XVM. Miałem swój konfig lecz w nowych wersjach niestety nie działa tak jak oficjalny konfigurator xvm. Z większością ustawień poradziłem sobie korzystając z twojego opisu. Jednak nie ze wszystkim. Dlatego też mam prośbę o pomoc.

1. Jak i gdzie zmienić ustawienia zegara podczas bitwy. Gram w niższej niż ty rozdzielczości i zegar nakłada mi się na hitlog. Hitlog przesuwam lecz zegara nie mogę znaleźć.

2. Jestem bardzo przyzwyczajony do znaczników czołgów ze swojego starego konfigu, a teraz lipa. Możesz napisać jak ustawić by wyglądały w taki sposób?

Nazwa czołgu

Nick gracza, jego wn8

Pasek hp jak u ciebie

Ikonka czołgu jak u ciebie, tier czołgu

Ewentualnie podpowiedź gdzie znajdę ustawienia jeśli chodzi o dopasowanie tego do rozdzielczości.

Mam nadzieję że nie zasypałem Cię swoimi potrzebami i że będziesz w stanie jakoś mi pomóc.

Jeszcze raz dzięki za świetną robotę!

Do zobaczenia na polu bitwy!

Out2 #6992 Posted Today, 08:23 AM

Lance-corporal

• Player
  • 7936 battles
  • 92

View PostZwierzu6, on 27 November 2014 - 07:11 PM, said:

(...)

1. Jak i gdzie zmienić ustawienia zegara podczas bitwy. Gram w niższej niż ty rozdzielczości i zegar nakłada mi się na hitlog. Hitlog przesuwam lecz zegara nie mogę znaleźć.

2. Jestem bardzo przyzwyczajony do znaczników czołgów ze swojego starego konfigu, a teraz lipa. Możesz napisać jak ustawić by wyglądały w taki sposób?

Nazwa czołgu

Nick gracza, jego wn8

Pasek hp jak u ciebie

Ikonka czołgu jak u ciebie, tier czołgu

(...)

1. Z tego co kojarzę (może się mylę), w XVM nie ma możliwości przestawienia w inne miejsce zegara wyświetlanego podczas bitwy. W pliku battle.xc można jedynie zmienić format czasu. Jakąś alternatywą może być mod zmieniający debug panel, ale te i tak są umiejscowione w lewym, górnym rogu ekranu. Pozostaje jedynie przestawienie hitloga w inne miejsce.

2. Jeżeli masz starą konfigurację (w jednym pliku) to możesz ją wykorzystać w edytorze online (choć jest już niekompatybilny) do ustawienia markerów według własnego uznania i po zapisaniu zmian, przenieść je następnie do plików markersAliveNormal.xc (widok normalny) i markersAliveExtended.xc (widok alternatywny). Wymaga to trochę pracy i przede wszystkim rozwagi, bo łatwo można się pomylić, ale jest jak najbardziej wykonalne.

Możesz też zapoznać się z jednym z moich wcześniejszych postów (link), w którym przedstawiłem fragment gotowego kodu dodającego nazwę gracza i klanu w widoku normalnym dla pojazdów sojuszniczych. Kod można wykorzystać też dla pojazdów nieprzyjaciela, które konfiguruje się w tym samym pliku. Jeżeli chcesz mieć WN8, będziesz musiał dodać kolejne pole tekstowe i przestawić umiejscowienie pozostałych markerów. I tu właśnie z pomocą przychodzi edytor online i stara konfiguracja.

Edited by Out2, Today, 08:23 AM.

soyer697 #6993 Posted Today, 03:46 PM

Lance-corporal

• Player
  • 4298 battles
  • 38
Cześć, podali byście link tylko do samego hitloga. Chodzi mi o uszkodzenia jakie ja zadałem, tak jak na filmiku na pierwszej stornie. Te co są u góry, nigdzie nie mogę znaleźć takiego pliku ....

DjVirusPL #6994 Posted Today, 04:30 PM

First Sergeant

• Community Contributor
  • 12336 battles
  • 2,628
  • [-WIN-] -WIN-

To "z filmiku" to XVM.

A sam hitlog bez problemu znajdziesz w google.

Also tagged with virus, djviruspl, xvm, paczka, mody, zoom, mod, modpack, 9.4, 0.9.4

36 user(s) are reading this topic

5 members, 31 guests, 0 anonymous users

DannD, ZielonaSzarancza, FlameMaster23, leomessi226, pepeito