Jump to content

[INNE][0.9.5] Mod Pack by DjVirusPL 0.9.5 v3 oraz XVM by DjVirusPL 0.9.5 v6 / Instalator / 16.01.201...

virus djviruspl xvm paczka mody zoom mod modpack 9.4 0.9.4

• Please log in to reply
7705 replies to this topic

zettegie #7701 Posted Today, 08:02 PM

Lance-corporal

• Player
  • 520 battles
  • 50

View PostDjVirusPL, on 27 January 2015 - 07:56 PM, said:

Po co reinstalowac  grę skoro wystarczy usunac katalog res_mods i zainstalowac mody od nowa? 

Teraz to już po ptokach, jak się to mówi...

usuwałem katalog, ale gra się nie uruchamiała...

Po reinstalce jeszcze raz spróbuję zainstalować Twoją paczkę modów i xvm

Możesz powiedzieć jak teraz włączyć szanse na wygraną? Na stronie xvm nie działa

HitBox działa?

poziomowiec #7702 Posted Today, 09:05 PM

Private

• Player
  • 2843 battles
  • 1
  • [P-A-W] P-A-W
pytanie nie wiem czy już było czy nie chcę dodać do twojej paczki z modami odgłosy z GuP (anime) i mam do tego pytanie czy mam jak wcześniej skopiować plik audio  i do audio skopiowane do res_mods(już mi tak działało wcześniej a modów od cb z odgłosami nie biorę) czy inaczej to zrobić??

DjVirusPL #7703 Posted Today, 09:42 PM

First Sergeant

• Community Contributor
  • 13111 battles
  • 2,771
  • [-WIN-] -WIN-

View Postzettegie, on 27 January 2015 - 07:02 PM, said:

Teraz to już po ptokach, jak się to mówi...

usuwałem katalog, ale gra się nie uruchamiała...

Po reinstalce jeszcze raz spróbuję zainstalować Twoją paczkę modów i xvm

Możesz powiedzieć jak teraz włączyć szanse na wygraną? Na stronie xvm nie działa

HitBox działa?

Jesli usuniesz katalog res_mods i nie stworzysz nowego w ktorym znajduje sie pusty katalog z numerem  obecnej wersji gry to gra sie nie uruchomi.  Dlatego napisalem bys go usunal. I zaknstalowal paczke na nowo co utworzylo by ten katalog. 

Aby dzialala szansa na wygrana,  nalezy zainstalowac XVM,  aktywowac go a następnie upewnic sie ze w opcjach na stronie XVM zaznaczonanjest opcja pokazywania szansy na wygrana.

Mod na Hitboxy dziala tak jak kazdy inny mod z paczki. 

Zapoznaj sie prosze z 1 postem w tym temacie.  Gdybys zrobil to wcześniej,  zaoszczedzil bys wiele czasu i nerwow

DjVirusPL #7704 Posted Today, 09:43 PM

First Sergeant

• Community Contributor
  • 13111 battles
  • 2,771
  • [-WIN-] -WIN-

View Postpoziomowiec, on 27 January 2015 - 08:05 PM, said:

pytanie nie wiem czy już było czy nie chcę dodać do twojej paczki z modami odgłosy z GuP (anime) i mam do tego pytanie czy mam jak wcześniej skopiować plik audio  i do audio skopiowane do res_mods(już mi tak działało wcześniej a modów od cb z odgłosami nie biorę) czy inaczej to zrobić??

Wybacz ale z tego co napisales zrozumialem jedynie ze chcesz wgrac jakis mod audio... 

zettegie #7705 Posted Today, 10:26 PM

Lance-corporal

• Player
  • 520 battles
  • 50

View PostDjVirusPL, on 27 January 2015 - 09:42 PM, said:

Jesli usuniesz katalog res_mods i nie stworzysz nowego w ktorym znajduje sie pusty katalog z numerem  obecnej wersji gry to gra sie nie uruchomi.  Dlatego napisalem bys go usunal. I zaknstalowal paczke na nowo co utworzylo by ten katalog. 

Aby dzialala szansa na wygrana,  nalezy zainstalowac XVM,  aktywowac go a następnie upewnic sie ze w opcjach na stronie XVM zaznaczonanjest opcja pokazywania szansy na wygrana.

Mod na Hitboxy dziala tak jak kazdy inny mod z paczki. 

Zapoznaj sie prosze z 1 postem w tym temacie.  Gdybys zrobil to wcześniej,  zaoszczedzil bys wiele czasu i nerwow

A jest możliwość zainstalowania samego moda: Zasięg rysowania, widzenia bez konieczności instalacji XVM, wystarczy mi Twoja paczka i Zasięg rysowania, widzenia oraz Xray

DjVirusPL #7706 Posted Today, 11:40 PM

First Sergeant

• Community Contributor
  • 13111 battles
  • 2,771
  • [-WIN-] -WIN-
Rzeczy o których piszesz to właśnie XVM. Można wyłączyć na stronie XVM pokazywanie statystyk itp.

Edited by DjVirusPL, Today, 11:41 PM.

Also tagged with virus, djviruspl, xvm, paczka, mody, zoom, mod, modpack, 9.4, 0.9.4

32 user(s) are reading this topic

4 members, 28 guests, 0 anonymous users

zettegie, DjVirusPL, lukaszek199696, Fikimik