Jump to content

"admini" na WoT

admin gra

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
20 replies to this topic

LAYSU #1 Posted 26 July 2013 - 07:54 PM

Private

• Player
  • 13208 battles
  • 8
  • [PBTO] PBTO
Dzien dobry

nie wiem w ktoe miejsce mam to wstawic,wiec robie to tutaj.

Czy ludziska ktorzy tworzyli gre, mysleli o tym oaby wprowadzic Adminow na grach. O soba ktora moze automatycznie zareagowac np
- rasizmowi,botom,oszusta itd,itp

bardzo prosze o zapodaniu takiej propozycji do gory.

za zle miejsce na forum przepraszam, i bardzo poprosze o przeniesienie w odpowiednie miejsce.

turkina #2 Posted 26 July 2013 - 08:56 PM

Senior Sergeant

• Beta Tester
  • 10366 battles
  • 821
I jak to widzisz, admin który jest w każdej grze?

LAYSU #3 Posted 26 July 2013 - 09:03 PM

Private

• Player
  • 13208 battles
  • 8
  • [PBTO] PBTO
nie w kazdej grze. natomiast jesli, pewna ilosc osob, otrzyma miano admina na WoT w taki sposob automatycznie te osoby sa w stanie pilnowac danego meczu.
przyjmijmy iz ty jestes takim admiem, grasz jakikolwiek mecz, i nakle widzisz iz ktorys z graczy obraza innego, badz jak widzisz jak jezen z graczy umysle zniszyl drugiego.
w ten sposob mozesz wymierzyc mu kare (przy ustalonym systemie kar)
kazdy z graczy moze nagrac filmik
jesli gracz uzna iz to bylo nieuczciwe zawsze mozesz podac filmik i wtedy mozna stwierdzic.

przy tej ilosci rasistowskich wyzwisk badz nieuczciwej gry ktora jest bardziej populana niz wyzwiska, uwazam is to jest bardzo dobry pomysl. trzeba zaczac reagowac na to.

Rev_PL #4 Posted 26 July 2013 - 09:05 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 15323 battles
  • 826
Kiedyś był licznik ile obecnie jest bitew , jak by miał obserwować każdą bitwę trzeba ich postawić z 600 24/7 , ale po co ? Masz support system skarg , albo napiszesz do moderatora w grze wyślesz mu screena odrazu i po 5 minutach masz odpowiedź czy gościu dostał bana , moderatorów szukaj na czacie ogólnym , lub kompani napisz im na priv po angielsku i wyślij screena.

LAYSU #5 Posted 27 July 2013 - 08:22 AM

Private

• Player
  • 13208 battles
  • 8
  • [PBTO] PBTO
ale nikt nikomu nie karze obserwowac kazdej bitwy.
Jesli jestes "adminem" grasz sobie, i nagle ktos cos do ciebie strzela, automatycznie mozesz ukarac taka osobe. jesli ciebie zabil,wymierzasz mu kare,
i tyle wychodzisz i grasz nastepnym czolgiem. Ja nie pisze tutaj o obserwowaniu calej gry.
Ponadto tylko osoby ktore beda chcialy, beda adminami. nikt z przymusu.
jesli powiedzmy ja mam admina i gram 100 bitew dziennie automatycznie moge zwrocic uwage na to jak gracze graja w 100 bitwach, a w 100 bitwach dzieje sie wiele.

malutoros #6 Posted 27 July 2013 - 09:06 AM

First Sergeant

• Player
  • 13926 battles
  • 1,373
  • [S-D_3] S-D_3
Niestety pomysl chybiony z prostego powodu ze gra nie odbywa sie w jednym czasie dla wszystkich graczy bedacych w danym momencie w grze ale sa to oddzielne gry.
Oczywiscie ze wiekszosc wie o co ci chodzi i ze masz na mysli podobny system jak w grach typu ogame/ikariam itp gdzie taki admin ma wglad co sie dzieje w danym swiecie/serwerze .
Niestety w WOT to nie przejdzie i raczej system raportowania pozostanie.

Uszaty_Pancerny #7 Posted 27 July 2013 - 09:17 AM

Junior Sergeant

• Player
  • 23465 battles
  • 119
  • [1PKS] 1PKS

View PostLAYSU, on 27 July 2013 - 08:22 AM, said:

ale nikt nikomu nie karze obserwowac kazdej bitwy.
Jesli jestes "adminem" grasz sobie, i nagle ktos cos do ciebie strzela, automatycznie mozesz ukarac taka osobe. jesli ciebie zabil,wymierzasz mu kare,
Uważam że pomysł dobry ale nie przy tak dużej ilości graczy, bitew w tym samym czasie.
Dodatkowo WG nie zgodzi się na taką opcje, dawało by to zbyt wiele możliwości do fraudu bo np. zniszczyłes mnie/mojego kolege, zabrałeś mi fraga itp. to masz bana na 5h  :trollface:

Dodatkowo taki admin musiałby być multijęzyczny, zobacz ilu masz graczy obcojęzycznych, czasami nawet nie wiesz że Cie obrażaja gdy piszą po swojemu  :amazed:

RommelPownz #8 Posted 27 July 2013 - 10:17 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 30954 battles
  • 536
  • [STRNK] STRNK
:trollface: wczoraj dostałem raporta i ticketa do support ze gram t69 i t69 op :smile: i daje mi raporta koleś grał na isu z bl-10  :trollface: ciekawe co by taki admin  zrobił ? posikał ze śmiechu :teethhappy:
Nie wykonalne  :sad:

Edited by RommelPownz, 27 July 2013 - 10:18 AM.

malps #9 Posted 27 July 2013 - 07:17 PM

First Sergeant

• Beta Tester
  • 20445 battles
  • 1,578
  • [GHS] GHS
Jest tylko taka sprawa, że już teraz w grze są dostępni jak ty ich nazywasz "admini" i robią swoją robotę. Sam mam w znajomych kilku ludzi z Community team i nie raz grało się razem kompanie itp. Więc pomysł jest dobry z tym, że to już tak działa, tylko na tylu graczy ilu jest w grze masz bardzo małe szanse na trafienie na nich na randomie. I z własnego doświadczenia wiem, że aby załatwić komuś bana za łamanie regulaminu nie trzeba być "adminem" wystarczy dobrze udokumentowany i napisany ticket.

LAYSU #10 Posted 27 July 2013 - 08:59 PM

Private

• Player
  • 13208 battles
  • 8
  • [PBTO] PBTO
teraz zobaczcie.
7 osob napisalo tutaj posty przyjmimy iz kazdy z nas jest ogarniety
nie tak jak kolega pisal , ze jak ktos mnie strzelil daje bana
jesli juz 7 " adminow" bedzie w 7 grach , zawsze maja jakis wplyw.
tak jak kolega juz pisal ludzie zacznac sie hamowac,
a co do wuzywania w innych krajach, hmmm jesli nie rozumiem co do mnie pisza to dlaczego mma myslec ze mnie obrazaja ??
bardz o i to bardzo duzo ludzi pisze po angielsku i w jezyku angielskim obrazaja.
ps, bardzo porsze amina o przeniesienie temutu do odpowiedniego dzialo, gdzie moze wieksza ilosc ludzi sie wypowie :) io bedzie bardziej widziane

Edited by LAYSU, 27 July 2013 - 09:00 PM.

Falathi #11 Posted 27 July 2013 - 09:22 PM

First Sergeant

• WG Staff
  • 8877 battles
  • 6,634
  • [WG] WG
Problem polega na tym, że pomysł jest dobry, ale nie do wykonania.
Dlaczego?
Załóżmy, że mamy na serwerze w danym momencie 100 tysięcy osób. W bitwach jest 30 osób na raz. Nawet, jeśli przyjmiemy że część ludzi wychodzi z bitwy, siedzi AFK w garażu i tak dalej to zakładam, że aby przypilnować każdą rozgrywkę trzeba by plus minus dwa, trzy tysiące zaufanych osób.
A teraz wyobraźcie sobie jeszcze skargi na adminów, konieczność sprawdzenia czy ktoś nie banuje np. za należenie do klanu, którego się nie lubi albo po prostu niesprawiedliwie, bo tak. Obawiam się, że to po prostu nieywkonalne z uwagi na ilość ludzi, która MUSIAŁABY się tym zajmować.
System raportów/ticketów nie jest idealny, ale realnie patrząc trudno znaleźć lepsze rozwiązanie.

Pomornik #12 Posted 27 July 2013 - 09:43 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 32620 battles
  • 674
Więcej z tego byłoby problemów niż pożytku. Takich ludzi musiałoby być sporo a to niesie za sobą zwiększenie ryzyka, ze moderatorzy byliby niekompetentni. Denerwuje cię rasistowski komentarz, albo wyzwiska? To co powiesz na dostanie bana za to, ze administrator nie lubi graczy z Polski, albo dlatego że sam często jest kamperem/botem, więc banuje wszystkich którzy krytykują takich graczy?

lanied #13 Posted 27 July 2013 - 10:21 PM

First Sergeant

• Community Contributor
  • 17766 battles
  • 1,030
Moim zdaniem to twórca tematu bawi się w półśrodki. Proponuje dokonać ataku wyprzedzającego i zbanować na serwerze wszystkich oprócz adminów. Spokój murowany!

Trochę mi się to kojarzy z taktyką trzymania na pokładach każdego z lecących samolotów pasażerskich tajnego agenta. Niby pomysł dobry, ale kosztowny i terroryści przesiądą się na statki, kolej lub coś innego. Ja bym się czuł inwigilowany mając w każdej grze czujne oko wielkiego brata

LAYSU #14 Posted 28 July 2013 - 09:19 AM

Private

• Player
  • 13208 battles
  • 8
  • [PBTO] PBTO
up  

chyba cos ci sie pomylilo.stek bzdur z twojej strony.

Ale panowie ja nie napisalem ze musi byc w kazdej bitwie Admin.
nawet jesli 10 osob bedzie mialo to automatycznie tez 10 osob moze przymilnowac , nie mowie za na kazdej walce musi byc admin.
klopotow tak troche jest,ale jesli na poczatku tylko i wylacznie kilka osob bedzie mialo cos takiego, nasteponie nastepne kilka itp w taki o to sposob mozna zaoszczedzic duzo klopoto. i z naciskiem pisze iz zaufanym osoba nie dzieciekom.
gdzie akty zmesty, czy rasizmu, czy nielubienia jakiegos klanu , nie beda mialy prawa byc :)

zawsze znajda sie osoby chetne do sprawowania piecza, czy forum czy w grze .

T18_Master #15 Posted 28 July 2013 - 09:32 AM

Senior Sergeant

• Player
  • 609 battles
  • 704
NIE NIE i jeszcze raz NIE.

Władza odbiera mózg. W większości przypadków.
Suport jaki by nie był jest dobierany ze względu na jakieś tam kwalifikacje i może na zimno nie będąc uczestnikiem danej bitwy przeanalizować na podstawie wysłanej powtórki, co tak naprawdę zaszło.

"Admin" w bitwie nie będzie obiektywny! W tej grze nerwy ponoszą bardzo często, i taki admin byłby sędzią we własnej sprawie.
W uczciwość, obiektywność, sprawiedliwość w  zwykłym życiu realnym nie wierzę, a co dopiero w takiej grze.

lanied #16 Posted 28 July 2013 - 01:10 PM

First Sergeant

• Community Contributor
  • 17766 battles
  • 1,030
No i właśnie ten admin jest jednym z GRAJĄCYCH jak sobie wyobrażasz bycie naraz stróżem moralności po obu stronach (musi widzieć wypowiedzi drużynowe przeciwnika) i być efektywnym graczem? Rozumiem, że ci Admini musieliby też otrzymywać wynagrodzenie za ciągłe siedzenie przy wocie przez te 8 godzin? To se neda, przykro mi.

LAYSU #17 Posted 09 August 2013 - 01:36 PM

Private

• Player
  • 13208 battles
  • 8
  • [PBTO] PBTO
@ up
1. jak to placic ?? nie rozumiem jesli sie zgalasz na admina, aby utrzymac porzadek, nie bedziesz pobieral od nich zanych pieniedzy.(jestes jako wolontariusz)
2. nie musisz wiedziec wypowiedzi przeciwnika, ze wzgledu na to iz, jesli gracz bez przyczyty strzela do ciebie badz cie wyzywa nie musisz znac zdania przeciwnej strony.

Kivayakotako #18 Posted 09 August 2013 - 01:41 PM

Senior Sergeant

• Player
  • 22656 battles
  • 718
  • [PMHC] PMHC
już sobie wyobrażam burdel jaki by powstał...

tercen #19 Posted 09 August 2013 - 01:43 PM

Lance-corporal

• Player
  • 8016 battles
  • 33
Ja raz w bitwie spotkałem kogoś z WG (można ich poznać po tagu klanu WG). Nikt się nie odważył napisać czegoś w stylu: noob team!, idiots itd ;)
Tak przy okazji zapytałem go o to co może zrobić w sprawie rasizmu i wyzwisk. Odpowiedział że wtedy musiałby do kogoś tam napisać (chyba do supportu czy coś takiego).
Chociaż według mnie pracownicy WG powinni mieć możliwość rozdawania banów podczas bitwy bez żadnego "śledztwa".

Edited by tercen, 09 August 2013 - 01:48 PM.

LAYSU #20 Posted 12 August 2013 - 08:58 AM

Private

• Player
  • 13208 battles
  • 8
  • [PBTO] PBTO
@ up

no i w koncu jakis normalny post.

ludziska, to jest swietny pomysl.ze wzgledu na to czo sie czasem dzije w grze, trzeba szukac jakiegos rozwiazania,