Jump to content

Kompenzace za poškození spojenci

Teamkilldamage teamkill teamdamage spojenec Team kill

• Please log in to reply
44 replies to this topic

KennyCZ #1 Posted 28 July 2013 - 04:51 PM

Lance-corporal

• Player
  • 21151 battles
  • 76
  • [THCZE] THCZE
Zdravim,
jiz nejakou dobu hraji WoT a vsimam si kompenzace za poskozeni spojenci.

Zajimalo by me proc kdyz me treba sestreli spojenec, tim myslim Team Kill umyslny, tak dostanu jen par kreditu jako kompenzaci a tank si musim opravit za svoje kredity i kdyz me snicil spojenec. Proc to tady neni nastaveny tak, ze kdyz me sestreli vlastni, tak dostanu tolik kreditu, kolik me bude stat oprava tanku. (mam na namysli jen cast zdravi kterou mi ubral spojenec).

Myslim ze by toto bylo fer a tim by vymyzely i poskozovani spojencu..

dekuji

h4ctor #2 Posted 28 July 2013 - 04:54 PM

Lieutenant

• Player
  • 16457 battles
  • 1,821
kdyby to bylo jak navrhujes,lidi by farmili credity timhle spusobem ...takze se to nikdy nespravi  :bajan:

SINTRO #3 Posted 28 July 2013 - 07:35 PM

Lance-corporal

• Player
  • 34248 battles
  • 75
  • [BOND] BOND
já sem přidám komentář k uzamčenému topicu a o nahlašování za poškození spojenců. Přijde mi jako blbost, že hráč zmodrá. Samozřejmě pokud modrý hráč střelí do spojence, je možné ho zabít beztrestně...to je ok. Mě teď zas vytočil spojenec s artynou, který celou hru stojí na debilních místech tak, že tam kde je největší nával nevidí a na konci vysype zásobník do tebe. viz odkaz ( http://uloz.to/x1XcHBu2/teamdamage-wotreplay). Tak nějak pochybuju že za to bude mít nějaký trest. Hlavně že já mam kompenzaci 3000, když musim opravovat 30

A k tomuto topicu..... jak jsem psal už dříve......omylem trefíš spoluhráče někde na bojišti = ok. Trefíš spoluhráče podruhé, nemůžeš dál střílet. Bohužel to nepočítá s idioty jako v jedné bitvě,kde mi t29 neustále blokovala cestu. Po třetím pokusu jí objet jsem ji s ISU odbouchl.

irondog #4 Posted 29 July 2013 - 08:02 AM

Private

• Player
  • 41098 battles
  • 3
Teamkillů jsem dal několik, většinou neúmyslně, kdy mi kolega vjel před lauf...avšak včera jsem zmodral na jednu bitvu.
S ISU jsem sundal T1, který tam zavlekl jeden dobrák.....a po přečtení chatu, kdy mu píše....."po stisknutí Enter můžeš taky psát", jsem neváhal...  
Poté následoval válečník.  :blinky:
Oba byli češi, tak jsem ještě slušně napsal, ať už to neopakují...
stálo mě to 60 XP a asi 2000 stříbrných

poo_____________________ #5 Posted 29 July 2013 - 09:01 AM

Warrant Officer

• Clan Commander
  • 24370 battles
  • 782
  • [CRY-X] CRY-X

View Postirondog, on 29 July 2013 - 08:02 AM, said:

Teamkillů jsem dal několik, většinou neúmyslně, kdy mi kolega vjel před lauf...avšak včera jsem zmodral na jednu bitvu.
S ISU jsem sundal T1, který tam zavlekl jeden dobrák.....a po přečtení chatu, kdy mu píše....."po stisknutí Enter můžeš taky psát", jsem neváhal...
Poté následoval válečník. :blinky:
Oba byli češi, tak jsem ještě slušně napsal, ať už to neopakují...
stálo mě to 60 XP a asi 2000 stříbrných

Tohle se mělo už dávno vyřešit. Přitom by stačilo udělat podmínku pro četu +/- 2 tiery, obzláště teď by to bylo o dost jednodušší díky tomu, že máme všechny typy vozidel do 10-tého tieru.

_Zerkof12_ #6 Posted 29 July 2013 - 02:30 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24710 battles
  • 757
  • [G0G0] G0G0

View Postirondog, on 29 July 2013 - 08:02 AM, said:

...avšak včera jsem zmodral na jednu bitvu...

Toto sa da riesit tak /aby si nezmodral/, ze ho proste sundas mimo cap/Spawn kruhu :D

XiTiX #7 Posted 29 July 2013 - 02:44 PM

Brigadier

• Player
  • 18066 battles
  • 4,598

View PostAlldeath, on 29 July 2013 - 09:01 AM, said:

Tohle se mělo už dávno vyřešit. Přitom by stačilo udělat podmínku pro četu +/- 2 tiery, obzláště teď by to bylo o dost jednodušší díky tomu, že máme všechny typy vozidel do 10-tého tieru.
V pripade superplatoonu tier III+ tier V to aj tak bude znamenat, ze teoreticky mozu skoncit v tier VII bitve, kde sa ten tier III bude do battle chatu rozpisovat o tom, ako ho MM nema rad... :)  Zatial nemame iny nastroj ako zdravy rozum, bohuzial ostava vo vela pripadoch nevyuzity. Kedysi som mal pocit, ze tie platoony su o trollingu t.j. umyselne, dnes je coraz viac takych, co proste tieto jednoduche pravidla nechapu...

View Postbuster222, on 29 July 2013 - 02:30 PM, said:

Toto sa da riesit tak /aby si nezmodral/, ze ho proste sundas mimo cap/Spawn kruhu :D
Ee, neda. V cap kruhu sa to sice odmenuje vyrazne prisnejsie, ale zmodrat mozes aj mimo. Podstatny je pomer dmg voci enemy a voci timu. Neviem za ake obdobie, ale predpokladam, ze cholerici, ktori pre samu nastvanost nestihaju strielat po enemakoch zmodraju tiez.

KennyCZ #8 Posted 30 July 2013 - 03:19 AM

Lance-corporal

• Player
  • 21151 battles
  • 76
  • [THCZE] THCZE

View PostMyHairIsOnFire, on 28 July 2013 - 04:54 PM, said:

kdyby to bylo jak navrhujes,lidi by farmili credity timhle spusobem ...takze se to nikdy nespravi  :bajan:

Jednoduse receno, jini spoluhraci me budou sestrelovat a ja to budu platit ze svyho..nic ve zlym, ale opravovat tiery X neni zrovna levne...

Fox_25 #9 Posted 30 July 2013 - 04:17 AM

Warrant Officer

• Player
  • 12533 battles
  • 845
KennyCZ
Jo, je to blbý, ale představ si situaci že v T-X bitvě budete prohrávat a nějaký dobrák ti bude najíždět před kanón schválně aby opravy platili jiní protože on očekává prohru. Tím samozřejmě nechci říct že je to nyní nastaveno dobře.

kastan02 #10 Posted 31 July 2013 - 12:12 AM

Warrant Officer

• Player
  • 24612 battles
  • 647
dnes jsem platil za poškození spojence 20000. Poškodil jsem ho úplně úmyslně. Sundal jsem mu 1000hp (tolik jsem nechtěl). Platil jsem málo. Asi proto, že jsem měl Lowe. Proč jsem to udělal?
Bitva T8-10. Já s Lowe třetí od spodu, tři T8. Zůstal jsem u základny s četou T110E3+T30. Ten borec s T110E3 napsal, že jetli se nepohnu, že mě zabije . Píšu - OK
a natočil jsem mu zadek (alespoň se tady  nebudu dlouho  trápit). Bum bum a  jsem na třetině HP. Byl jsem zvědavej, jestli má kuráž mě dorazit. Neměl. Jen mě začal vystrkovat z krytí. Tak jsem se vysmýkl a zajel do kruhu. Jeho kolega se na mě otočil, ale nic nepodnikl. Já začal tomu týpkovi shazovat pásy a přitom se mi nechtíc ho povedlo i prostřelit. Trochu mě naštval a v tu chvíli mi bylo ukradený, že prohrajeme. Byl jsem spokojen, že ho dorazili dříve než mě. Vyhrožoval mi, ale mít -1 nechtěl. Tím mě naštval. Poničit mě a pak strkat dorazit nepříteli. Fuj. To se přece nedělá. Asi mě omínusujete, protože správně jsem potrestání měl nechat na WG. Ale já jsem byl se svým postupem spokojen. Aby takovej frajer věděl, že mu vše neprojde.

der_laufer #11 Posted 31 July 2013 - 01:33 AM

Sergeant

• Player
  • 21286 battles
  • 227
  • [DEMLI] DEMLI
Kompenzace je směšná. no coment .....

Dalbestie #12 Posted 31 July 2013 - 02:02 AM

Private

• Player
  • 6672 battles
  • 1
Jen mám dotaz, jak tedy postupovat, když mířím na soupeře a do rány mi vjede spojenec a mám v tu chvíli -1? Bylo to nechtíc a stejně jsem za vyvrhela! Co pak?

Bismarck21 #13 Posted 31 July 2013 - 05:59 AM

Captain

• Player
  • 17527 battles
  • 2,223
  • [SVINE] SVINE

View PostDalbestie, on 31 July 2013 - 02:02 AM, said:

Jen mám dotaz, jak tedy postupovat, když mířím na soupeře a do rány mi vjede spojenec a mám v tu chvíli -1? Bylo to nechtíc a stejně jsem za vyvrhela! Co pak?

Za vyvrhela bych se nepovažoval, stačí napsat sorry, I fired to the enemy do chatu a hotovo. Pokud jsi nezmodral tak se nic neděje, jen to zacvakáš. Já už kolikrát takto sestřelil hráče a tým to pochopil.

Jmeno1 #14 Posted 31 July 2013 - 07:01 AM

Field Marshal

• Player
  • 50276 battles
  • 11,860
  • [_AF_] _AF_

View PostFox_25, on 30 July 2013 - 04:17 AM, said:

Jo, je to blbý, ale představ si situaci že v T-X bitvě budete prohrávat a nějaký dobrák ti bude najíždět před kanón schválně aby opravy platili jiní protože on očekává prohru. Tím samozřejmě nechci říct že je to nyní nastaveno dobře.
Tomu nerozumím. Proč by to dělal? Pokud bude přede mně najíždět, tak do něj jednoduše nestřelím a nechám si ho tam jako štít. To může klidně už dneska. Argumentu "farmení kreditů" taky moc nerozumím. To jako, že by se nejel utopit, ale snažil se najet do rány vlastního hráče? A proč se to nedělá už dnes, když je to furt o něco výhodnější než se jet utopit? Navíc už teď existuje systém nahlašování prohřešků a věřím, že pokud by se to začalo dít, tak by se daný jedinec, co by to dělal pravidelně velmi rychle vybanoval.

Osobně tady těmto myšlenkám zneužívání dotaženým ad absurdum moc nerozumím. Trošku mi to zavání českou vyčůraností nebo hodnocením podle sebe soudím tebe. Nikdy jsem nebyl modrý a za kariéru jsem měl snad jen 3-4 mrtvé spojence, z toho jen jednou úmyslně. Omylem někoho střelím jen když mi skutečně najede do rány, což se vyjímečně skutečně stane, ale snažím se dávat si pozor, což s velkýma tankama zase není až takový problém. Už vidím, jak se mi taková T95 "žene" do rány. Moc vlastních střel taky nechytám a když tak vesměs od lidí, co to moc neumí a střílejí na nasvětlený cíl bez ohledu jestli je mezi nimi a cílem dům, kopec nebo spojenec. A v těchto případech mne skutečně nesmírně irituje, když dostanu zezadu šlupku, která bývá vesměs do "měkkého" a tudíž důsledky bývají fatální a jako kompenzaci pak dostanu 1000 kreditů a oprava mne stojí 5000 a víc, a zažil jsem i situaci, že jsem tak ztratil i bitvu. Osobně bych taky klidně ještě i zvýšil pokutu za poškození spojenců, ale kompenzaci postiženému hráči bych dorovnal přesně na cenu opravy.

Yusifcz #15 Posted 31 July 2013 - 12:43 PM

Sergeant

• Player
  • 6101 battles
  • 235
Taky jsem dvakrát zabil úmyslně spojence a 2x za to stejný. Já s Vk 30.01 Porsche si to kempím ve křáči pod kterým je rokle ,přijede KV - 1S ,natlačí se na mě ,zhodí mě do rokle a zaujme moje místo. V tuhle chvíli se mi už začalo kouřit z hlavy tak jsem se po třech minutách vyhrabal z rokle a KV - 1S zabil. Potom si chlapeček spamoval report Yusif :D To stejný se mi stalo i na jiné mapě...

Wysch #16 Posted 31 July 2013 - 01:05 PM

Captain

• Player
  • 33104 battles
  • 2,478

View PostJmeno1, on 31 July 2013 - 07:01 AM, said:

Tomu nerozumím. Proč by to dělal? Pokud bude přede mně najíždět, tak do něj jednoduše nestřelím a nechám si ho tam jako štít. To může klidně už dneska. Argumentu "farmení kreditů" taky moc nerozumím. To jako, že by se nejel utopit, ale snažil se najet do rány vlastního hráče? A proč se to nedělá už dnes, když je to furt o něco výhodnější než se jet utopit? Navíc už teď existuje systém nahlašování prohřešků a věřím, že pokud by se to začalo dít, tak by se daný jedinec, co by to dělal pravidelně velmi rychle vybanoval.

a) kdyz mas zazoomovano, periferne ho neuvidis, uvidis ho az ve chvili, kdy se zastavi pred tebou. Stava se mi to dost casto, ze mi takhle (ne)umyslne najizdeji spoluhraci pred kanon.

b) system nahlasovani prohresku je sice fajn, v jeho efektivitu ale moc neverim

harius #17 Posted 31 July 2013 - 02:03 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24099 battles
  • 566
Já bych v zájmu férovosti skutečně zavedl to, že bych jako poškozený byl v případě reportu vyrozuměn, jak byl tento report vyřízen. Včera mě jeden "odstraněno" ramnul ve křoví (načež jsem platil pokutu, protože si o mě ubral pár HP) a pak mě odtlačil do vody, kde mě chtěl utopit, což mu nešlo, tak mě odstřelil. Proběhl report (i od kolegů), ale já bych chtěl vědět, jak to dopadlo, protože nejenom, že mě zabil a připravil o kredity, ale prohrál ostatním bitvu. A taky mě děsně nas..l :angry:  Myslím, že jako poškozený bych měl mít právo vědět, jak byl onen jedince potrestán.

kastan02 #18 Posted 31 July 2013 - 09:16 PM

Warrant Officer

• Player
  • 24612 battles
  • 647
Takových příhod se stane denně několik (desítek?) tisíc. Neumim si představit, že by každý poškozený měl být vyrozuměn. Jistě, bylo by to správné, ale to by nmusel někdo soudit. To se nedá zvládnout. Já to beru tak, že to patří ke hře. Všude se najdou hajzlové. I na frontě střílelo do zad...

Pastaa #19 Posted 01 August 2013 - 07:33 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 32704 battles
  • 1,220
  • [9-TDE] 9-TDE

View PostWysch, on 31 July 2013 - 01:05 PM, said:

b) system nahlasovani prohresku je sice fajn, v jeho efektivitu ale moc neverim
Uz jsem to tu psal, nevěřil jsem taky a tak kdyz jsem jednou fakt vypěnil, tak jsem jeden prohřešek "udal" na support i s replayem a oni my odepsali, že ten člověk už je zabanovanej a že příště stačí jen poslat ten ingame report a ne psát na support

View Postharius, on 31 July 2013 - 02:03 PM, said:

Já bych v zájmu férovosti skutečně zavedl to, že bych jako poškozený byl v případě reportu vyrozuměn, jak byl tento report vyřízen...
To by se mi taky líbilo, ale tuším nedávno se ve vlákně Rusové odpovídají na fóru objevilo, že žádná zpětná vazba na reporty nebude. Sice chápu, že by to kapacitně bylo velmi náročné, ale zase by lidi získali víru, že ten systém funguje a začali se chovat v randomu aspon o fous slušněji. Poslední dobou to hraje samá verbeš a na report reaguje I dont care. O testu nemluvim, tam je to samej modrák, protže ban na test nikoho netrápí, za to, žes pár slušným lidem zkazil hru to přece stojí :-( Měla by tam být funkční linka, že ban na test=ban i na ostrý účet.

Edited by Pastaa, 01 August 2013 - 07:36 AM.

harius #20 Posted 01 August 2013 - 10:38 AM

Warrant Officer

• Player
  • 24099 battles
  • 566

View PostPastaa, on 01 August 2013 - 07:33 AM, said:

Uz jsem to tu psal, nevěřil jsem taky a tak kdyz jsem jednou fakt vypěnil, tak jsem jeden prohřešek "udal" na support i s replayem a oni my odepsali, že ten člověk už je zabanovanej a že příště stačí jen poslat ten ingame report a ne psát na support

To by se mi taky líbilo, ale tuším nedávno se ve vlákně Rusové odpovídají na fóru objevilo, že žádná zpětná vazba na reporty nebude. Sice chápu, že by to kapacitně bylo velmi náročné, ale zase by lidi získali víru, že ten systém funguje a začali se chovat v randomu aspon o fous slušněji. Poslední dobou to hraje samá verbeš a na report reaguje I dont care. O testu nemluvim, tam je to samej modrák, protže ban na test nikoho netrápí, za to, žes pár slušným lidem zkazil hru to přece stojí :-( Měla by tam být funkční linka, že ban na test=ban i na ostrý účet.
Já taky nechci, aby mi někdo psal dopis na ručním papíře, stačil by seznam s odkazem na portále, který by se dvakrát denně aktualizoval a kde by se to dalo najít. To by stačilo.

Also tagged with Teamkilldamage, teamkill, teamdamage, spojenec, Team kill

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users