Jump to content

Kompenzace za poškození spojenci

Teamkilldamage teamkill teamdamage spojenec Team kill

• Please log in to reply
44 replies to this topic

jarda213 #41 Posted 29 May 2016 - 10:49 AM

Lance-corporal

• Player
  • 18558 battles
  • 79
Zdraec. Už to tu bylo tisíckrát, takže se nejdu ptát na to, co už bylo probráno, doufám. Mám dotaz. Vyjeli jsme, spoluhráč mi dal kill, hned na začátku. Takže jsem nic nenahrál, nenastřílel, nic. Následně byl on zničen. Krom střelby do mě nic nenastřílel. Oba 0 DMG. Prohráli jsme. Otázka. Proč měl víc expů, za prohranou bitvu, než já? On Alecto, já Covenanter. On 45 expů, já 28 expů. Nejde mi o výši, ale o to, že dle mého by měl být na nule a ne dostat víc, než někdo, koho v teamu bezdůvodně killnul. Možná by stálo za to v systému zavést i toto potrestání. Chápu, když člověk někomu vjede do rány, ale vyjet z pointu a během 10ti sec být zlikvidován jen tak, to není normální. Díky.

Edited by ClearEvil, 29 May 2016 - 03:07 PM.
Spojeno s existujícím vláknem.

Ivana_Drago #42 Posted 29 May 2016 - 11:45 AM

Community Manager

• WG Staff
  • 1205 battles
  • 1,120

Ahoj,

díky za příspěvek a za návrh ohledně vylepšení systému trestů pro team killery. Stále na něm pracujeme, takže jsme rádi za zpětnou vazbu od hráčů. Tvůj návrh předáme dál :honoring:

ClearEvil #43 Posted 29 May 2016 - 03:14 PM

Field Marshal

• Veteran
  • 15374 battles
  • 12,901

Screenn výsledků z bitvy by napověděl. Možná jen ujel víc metrů, nebo někoho spotnul.

Tohle bylo možná úmyslné, ale někdy někoho trefíš omylem, ale jinak zahraješ dobře, i tak by jsi bral všechny expy za TK? Už teď bývá postih i na expech, možná by to chtělo víc, ale to by se nějak lépe muselo poladit rozpoznání úmyslného a náhodného TK/poškození.

_Imperium #44 Posted 29 May 2016 - 06:07 PM

Major

• Player
  • 31750 battles
  • 2,667

Já bych ty kompenzace pekelně zdražil. Zabitej/porouchanej by dostal stejně jako dnes, aby se to nezneužívalo. Ale teamkiller by se měl pekelně prohnout platbou systému. :) Ale jak rozlišit náhodu od úmyslu... ?? :teethhappy:

jarda213 #45 Posted 29 May 2016 - 07:04 PM

Lance-corporal

• Player
  • 18558 battles
  • 79

View PostClearEvil, on 29 May 2016 - 02:14 PM, said:

Screenn výsledků z bitvy by napověděl. Možná jen ujel víc metrů, nebo někoho spotnul.

Tohle bylo možná úmyslné, ale někdy někoho trefíš omylem, ale jinak zahraješ dobře, i tak by jsi bral všechny expy za TK? Už teď bývá postih i na expech, možná by to chtělo víc, ale to by se nějak lépe muselo poladit rozpoznání úmyslného a náhodného TK/poškození.

No konkrétně tady to bylo cca 10-20 sec po rozjezdu. Jedu, jedu, někdo spotl prvního enemáka a hned, ale hned na to mě killnul Alecto jednou ranou jako TK. Uznávám, když někdo někomu předjede před lauf, nebo vjede do ráhy už letící střely, tak je v tom TK nevinně, ale tohle byla prasárna. Každopádně nemohl nikoho spotnout a já mu tam vjet, proto jsem to tu psal. Když někomu najedu do výstřelu, tak se někdy i omluvim, protože vím, jak ho to pak bude bolet na creditech :-)

Also tagged with Teamkilldamage, teamkill, teamdamage, spojenec, Team kill

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users