Jump to content

Sexton II

• Please log in to reply
14 replies to this topic

PorterRockwell #1 Posted 29 July 2013 - 02:18 PM

Lieutenant General

• Player
  • 19313 battles
  • 7,059
Britská samohybná houfnice.

Informace o vozidle na WoT Tankopedii
Informace o vozidle na WoT Wiki

Podrobné návody a recenze na vozidlo od zkušených hráčů:

Máte s tímto vozidlem 200+ bitev a win ratio 53%+?  Pomozte nám a ostatním hráčům, sepište k němu návod!

mira84 #2 Posted 24 September 2013 - 07:49 PM

Private

• Player
  • 10692 battles
  • 9
Snad bych podotknul, že máte tolik střeliva že to nedokážete za celou hru vystřílet:-)

KubaLetsPlayer #3 Posted 14 October 2013 - 04:34 PM

Private

• Player
  • 6192 battles
  • 41
Naprosto příšerná artyna . Nábojů hodně,rychlost palby skvělá , pancíř něco ustojí, ale něco za něco že... Rychlost strašná,otáčí se tak rychle jak traktor na rozoraném poli,přesnost velmi špatná ( horší jak Hummel před nerfem ) a malý DMG . Když dám papírovému Marderovi z boku ( ! ) za 65 DMG , tak mám sto chutí ten vrak prodat.A rychlé zaměřování je plus,ale kruh je docela velký.No cesta na Bishopa asi nebude procházka růžovým sadem že  :trollface:  :ohmy:

mira84 #4 Posted 18 October 2013 - 03:36 PM

Private

• Player
  • 10692 battles
  • 9
Mam jí taky,ale brzo budu prodávat. Je pravdou že se mi s ní nehrálo vůbec dobře, většinou jsem tanky obstřeloval a pokud jsem zasáhl, nebylo to nic smrtícího. Otáčení sice pomalejší ale dopředu jede docela svižně. Tuhle artinu je lepší pojmout jako TD, hlavně v městských mapách. Ona je totiž na přímou střelbu velice přesná a smrtící a díky pancíři i něco odrazí.

martin0th #5 Posted 02 November 2013 - 11:36 PM

Corporal

• Player
  • 19400 battles
  • 136
  • [LUCH] LUCH
Díky pětinásobkům a bitvě s 6 killama je tenhle vrak za mnou a hned jsem si pořídil vrak následujícího tieru

Artemus69 #6 Posted 15 November 2013 - 09:56 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 7934 battles
  • 1,104
Tento stroj je magnet na ty největší troly serveru. Expení po 56 bodech bude velmi útrpné...

svenabutton #7 Posted 16 November 2013 - 08:13 AM

Sergeant

• Player
  • 19139 battles
  • 241
  • [-MSC-] -MSC-
moja prva hra so sextonom...:D priznavam, ze kedze som sa rozhodol skusit britsku arty line, tak posadka je 100%

Attached Thumbnails

svenabutton #8 Posted 17 November 2013 - 08:17 AM

Sergeant

• Player
  • 19139 battles
  • 241
  • [-MSC-] -MSC-
odohranych 20 bitiek a kedze je vyexpeny, idem na birch gun...ale musim tuto artynu trosku pochvalit...viem, ze 20 hier nie je vela, ale kedze za artyny mam co to odohrane, tak snad mozem extrapolovat...

Myslim, ze to nie je zle vozitko, avsak je potreba zainvestovat do posadky...kedze chcem ist po britskej arty vetve, tak som si do sextona vzal hned 100% posadku, ale bez dalsich skillov. a po 20 hrach to vyzera nasledovne:
70% vitazstiev (cize mne sa ako magnet na noobov neosvedcila...:D)
65% prezitych bitiek
23,44% presnost - tu za mojim ostatnymi artynami dost zaostava, ale bude to skor pomerne specifickym stylom hrania, ktory sa mi osvedcil, popisem nizsie...
24 killov, co je 1,2/hra
5,52 - pomer poskodenia (cim sa dostava do TOP3 mojich artyn...:D)
294 - priemerne poskodenie, 370 - priemer XP

odhadom 40% bitiek som odohral s top tier 5, 20% s top tier 4 a zvysok ako top tier 3.

na vozidlo som nahodil nabijak a pohon dela, mal som sice top delo, ale nepozoroval som vyrazny rozdiel oproti stocku. Artyna ma neskutocnu zasobu streliva, 112 ks, takze blind shoty kludne az do zblbnutia. Mne sa osvedcila taktika, ze po presune kurzory na novy ciel, ak sa mi zameranie rozletelo naplno, tak som hned strielal - rozdiel medzi reloadom a full zamerom je cca 3 sekundy, takze sa oplati skusit, ci naaaahodou netrafite - ja som tak znicil 3 tanky a niekolko poskodil...:D takze presun kurzora na novy ciel, strela a kym nabil, tak full domeranie...myslim, ze aj vdaka tomu som mal presnost necelych 25%...

inak, pene je slaba, najma v tier 5 bitkach to zistite, ale je to hodne o vybere cielov. v tier 5 som siel primarne po TD, lahkych tankoch ak postali alebo po francuzoch...kazdopadne pripajam este dva screenshoty z 19. a 20. hry, pricom v 19. som ziskal M-ko a v 20. som dosiahol top XP/game... 19. hra bola top tier 5, pricom T1 i KV to dostali za 100+ dmg, celkovo ako vidite 1020, to som bol 2. naj dmg dealer, 20. hra bola top tier 4 a bol som s 1052 dmg top dmg dealer...:D

Attached Thumbnails

ender268 #9 Posted 28 November 2013 - 06:48 AM

Sergeant

• Player
  • 24655 battles
  • 201
K získání Mistra mi stačilo cca 550 zkušeností - tzn., že tahle arty je to opravdu mizérie. 99 % lidí s tím na tolik zkušeností nedosáhlo.

hadak66 #10 Posted 31 March 2014 - 08:38 AM

Second Lieutenant

• Player
  • 33278 battles
  • 1,268
  • [_V4L_] _V4L_

no ja mam s arty odehráno málo, ale s tohle arty to bylo zatim nejlepsi. Nejezdil jsem ani se 100% posadkou a i tak jsem dokazal preexpit za 25 bitek. efektivita, co psal svenabutton je hodne podobna a navod funguje (i když proč já si to vždyčky přečtu až pak.. :)), ale já bych za 100% posádku neutrácel (rozdíl je to fakt v 1% přesnosti...). Takze jeden Valečník, 5x Rozparovač a 7x Dělostřelec... Max zkušenosti za bitvu bylo 621 a Mistra jsem nedostal, takže už je to asi posunuté... :-)

Jinak ten lepsi motor je z Hellcata, lepší rádio z Alecta nebo to nejlepší např. z AT2. Už začínám mít radost, že jsem začínal s britskými a americkými TD :-)

Edited by hadak66, 31 March 2014 - 08:57 AM.

thacid #11 Posted 09 June 2014 - 08:08 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 26631 battles
  • 1,257
  • [H-BRS] H-BRS

Ja mám Sexton I prémiový, ale tam nikto nepíše, tak sa spýtam tu, keďže ide o to isté vozidlo s tým istým delom. Po kúpe som ho vyskúšal asi v 2-3 hrách a bolo to zábavné, strieľalo rýchlo, zameriavalo rýchlo. Nepamätám, či to bolo pred nerfom artín. Ale teraz som ho vytiahol, že ho oprášim a katastrofa. Zameriava 5,5s. M55 (9.tier arty) mi s bia + vent + egld zameriava rýchlejšie!!! Nabíja 10s. M55 40s. S HE-čkami dám M55-kou 400-1500dmg/40s. Tu dám 0-32dmg za 10s s HE-čkami, čo môže byť až 0-128dmg za 40s. Takže používať HE na tomto spg je blbosť, na to som už prišiel. Tak som skúsil AP. Tam je to ešte horšie. Penetruje tak 1 /10 z tankov, ktoré stretne. Ako 3 tier arty som bol z 5-ich hier 4× v 6tier hre (alebo 5 tier?) !!! :tongue:. A tam sa to nechytalo skoro vôbec. Tak som vyskúšal AP gold s vyššiou penetráciou. &ešte horšie, dokonca PZ1c zboku za 0 a tie top tiery nešlo prestreliť s ničím, ani HE im nedávalo ani za tých úbohých 18dmg.

Poraďte

BTW: A mimo iné... po dlhšiej dobe som zahral low tier a tam často modrý a zelený hráči v tankoch, ktoré nabíjajú tak 2s a hrajú na full gold. Predpokladám, že na full gold, pretože za 2s nabíjania by na artinu vymenil za AP a nestrieľal furt APCR. To sú tie múdre modré hlavy, čo furt múdrujú a na low tieroch si prznením detí honia staty s goldami. :facepalm: Zabudol som napísať, že v čate !!!

Edited by thacid, 09 June 2014 - 08:59 PM.

Flexboom #12 Posted 16 February 2015 - 08:23 PM

Private

• Player
  • 5830 battles
  • 13
Za mě je to celkem hratelný tank, jinak to druhé dělo nevypadá o moc lépe, ale doporučuju ho koupit (i když na HMC stačí tak málo exp. že kdo se toho chce zbavit tak na to hodí bobek). Jde o to, že s timhle tankem budete strašně často dávat ultramalou dmg (10-50) a upřímně na to jak dlouho nabíjíte je to příšerný, proto se vykašlete na Hečka a normálně palte penetrující, stejně to má tak nulovej splash, že když minete byť jen o kousek tak to nepříteli maximálně hodí trochu hlíny do periskopu. Takže trefit musíte tak jako tak a v tomhle případě vyjdou HEčka spíše hůř. Taky máte možnost nacpat tam goldíky a to už jste schopni propenetrovat 4ky i 5tky (u těch pětek je to velmi na pováženou ale nějakému papíru do boku nebo z dobrého úhlu 95mm projde). Jinak je to celkem slimák motor tomu určitě pomůže, ale spíš tak že se to lépe hrabe do kopce, otáčení neni žádný zázrak. Jinak co se týče dostřelu mně plně stačil, občas jsem musel kousek popojet ale ve srovnání s ostaními artiny 2. a 3. tieru to bylo celkem příjemný překvapení. Nemám s ním moc bitev, ale jako vyloženě špatný tank mi to nepřijde. 

Edited by Flexboom, 16 February 2015 - 08:25 PM.

saturn897 #13 Posted 16 February 2015 - 09:11 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 12886 battles
  • 1,290
  • [HALUS] HALUS

Celkově tato artyna nevypadá nejhůř, ae já mám nějakou smůlu. Mám sice jen stock dělo, ale to topový si vyzkoumám možná někdy v budoucnu na té další artyně. Strašně často se mi stává, že přestřeluju, s touhle artynou se mi to stáva častěji než s něčim jiným. Třeba na Komarinu stojí AMX40 asi minutu na mostě, vždy doměřim a bum, přeletí to. Takhle se mi to stává v 90% případů. S žádnou jinou artynou se mi tohle neděje. Kvůli tomu se obávám, jak to bude s tou následující... :hiding:

Flexboom #14 Posted 16 February 2015 - 11:19 PM

Private

• Player
  • 5830 battles
  • 13

View Postsaturn897, on 16 February 2015 - 08:11 PM, said:

Celkově tato artyna nevypadá nejhůř, ae já mám nějakou smůlu. Mám sice jen stock dělo, ale to topový si vyzkoumám možná někdy v budoucnu na té další artyně. Strašně často se mi stává, že přestřeluju, s touhle artynou se mi to stáva častěji než s něčim jiným. Třeba na Komarinu stojí AMX40 asi minutu na mostě, vždy doměřim a bum, přeletí to. Takhle se mi to stává v 90% případů. S žádnou jinou artynou se mi tohle neděje. Kvůli tomu se obávám, jak to bude s tou následující... :hiding:

A neni to tim, že jim prostě míříš na věže a proto ti zaměřovač předsazuje víc? Na některé vysoké tanky takhle raguje (KV4 apod) když jim zaměříš věž. Zkus mířit trochu za ně, ale dnes jsem s tim dal další bitvy a i když do posádky (100%) cpu kolu nebo puding nebo co to tam mají a nevim jestli byl smolnej den ale lítalo to totálně do p****. A to sem moh dělat se zaměřovačem co sem chtěl a na 400m sem 3x po sobě netrefil stojící T28 (větší 4kovej vrak už snad ani neni) je to asi jen o štěstí jak se zrovna dělu chce. Ale taky mam celkem hrůzu z toho dalšího tanku, tohle dělo neni uplně baddo, ale na 4. tiery sotva stačí a na 5. skoro vůbec takže se mi ho na 4. tierovej artině hrát rozhodně nechce :/. 

XiTiX #15 Posted 12 August 2015 - 08:15 AM

Brigadier

• Player
  • 16321 battles
  • 4,375
  • [0WNED] 0WNED

Vcera som toto stelesnenie vsetkeho zleho "hral". Tolko nadavok som zo seba nevypustil ani nepamatam. Neskutocne, ako to nieje schopne trafit ciel. A ked ho uz clovek trafi, tak do otvoreneho TD ako T67 to dat za 20 je fakt haluz.  

Strasny srot.

1 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users