Jump to content

Bishop

• Please log in to reply
173 replies to this topic

Mr_Tuborg #61 Posted 09 March 2014 - 04:02 PM

Private

• Player
  • 21262 battles
  • 39
Nikde jsem tu nenašel, nebo možná přehlédl zmínku o tom, že velkým obloukem střílí až top dělo. Ze začátku to byl celkem šok, krátký dostřel a za kopečky to taky moc nestřílelo. Po osazení topovým dělem přišel druhý šok, za jaké překážky se tahle arty dokáže trefit. Super stroj i pro lamy jako já. Větší DMG většinou nastřílím ve městských mapách, kde se soupeř až tak moc nepohybuje a myslí si, že je krytý. Střelba na pohyblivější tanky je obtížná, kvůli dlouhému letu střely. Bishop dokáže stát na kopci a střílet na tanky pod sebou, to jsem na GW Panteru nezažil. :)

thacid #62 Posted 09 March 2014 - 08:20 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 27714 battles
  • 1,257
  • [OC_RA] OC_RA

View Postoctavius43, on 09 March 2014 - 10:24 AM, said:

tak potom FV304 sa ti bude neskutocne lubit :smile:, tiez s FV304 som len rad ked schytam himmelsdorf lebo mozem strielat na pozicie kde stojevava vacsina tankov a byvava v domnienke ze su krity pred artinou .

mal si pravdu. Prvá hra a už bude môj miláčik. Fuuuu....som si užil nadávok a provokácii, keď to lietalo aj na tie najnemožnejšie miesta v uličke Perlovej rieky.:justwait:

werenoob #63 Posted 09 March 2014 - 08:42 PM

Sergeant

• Player
  • 16860 battles
  • 285
Tak WR mám dole z max 92% na pouhých 63 po 25 bitvách. Opakuje se situace, kterou jsem měl s GW Pantherem: můžu střílet jak bůh, ale mám total smůlu na teamy a za nic nevyhraju.

thacid #64 Posted 09 March 2014 - 09:02 PM

Second Lieutenant

• Player
  • 27714 battles
  • 1,257
  • [OC_RA] OC_RA

Ta WR je vec náhody, ktorú na randome neovplyvníš. Ale stroj je to výborný. 

Pred dvoma/troma  mesiacmi som tuším čítal ofi vyjadrenie, že skutočné a najlepšie hodnotenie hráča je práve WR. Tí najlepší hráči ho majú taktiež vysoké.  Odvtedy to WR sledujem a videl som veľa rôznych prípadov.... WN8 800 a WR 58%, ale aj opačné modrák s WN8 okolo 2100 mal WR 49%. Potom keď sa pozrieš na jednotlivé tanky, tak zistíš, že s tankom, s ktorým ti to nejde a nebaví máš veľakrát lepšie WR ako s tankom, ktorý máš rád. Myslím, že WR, ktoré vedia výborný hráči ovplyvniť je závislé na viacerých faktoroch...napr. čata, tím.... Viem, ež veľa ľudí bude nesúhlasiť, ale aj veľa modrých sa sťažuje tu na fóre, že im WR klesá, že majú za deň hrania WR 30% a pritom WN8 2200 ap.

Môj názor

EDIT: prvých 5 hier...pomer poškodenia 43...fun :smile:

Edited by thacid, 09 March 2014 - 09:31 PM.

werenoob #65 Posted 09 March 2014 - 09:48 PM

Sergeant

• Player
  • 16860 battles
  • 285
JJ, já mám celkové WR 52,4 %, z toho asi 5 bitev v četě, jinak všechno sám, takže asi lehce nad průměr... Ovšem případy, kdy za půl dne hraní GW Panthera nedokážu ani jednou vyhrát, podobně dnes Bishop (výhra asi na sedmý pokus, včera taky tak), mi WR dost kazí. Stejně jako můj nejsmolnější vehikl: JPanther, tam mám skoro vždycky team nanic.

Shadefrank1 #66 Posted 12 March 2014 - 12:12 PM

Lance-corporal

• Player
  • 8001 battles
  • 92
  • [ZNCH] ZNCH
Opravdu zábavná a hodně silná arty. Lepší jsem ještě nehrál (ono jsem jich obecně moc nehrál), ale po 53 hrách 64%WR, cca 2x master a koupeno FV304. Skvěle se dá využívat autoaim TD mode, kdy jsem hodněkrát z těch her zůstal sám a dokázal to v TD modu vyhrát. V garáži jsem ho nechal, protože tohle je jeden z mála tanků, který mi bavil tak, že jsem ho hrál místo dvojnásobků, co jsem potřeboval odehrát na jiný tanky.

svenabutton #67 Posted 13 March 2014 - 07:40 AM

Sergeant

• Player
  • 19139 battles
  • 241
  • [-MSC-] -MSC-
tak se pak tes na FV304, mne prisla jeste o chloupek lepsi. pripomela mi radost z hry s artynami, kterou mi kdysi davala SU-26, nez prisla o svuj top kanon...

Tony_Z #68 Posted 13 March 2014 - 08:17 AM

Sergeant

• Player
  • 14703 battles
  • 209

View Postsvenabutton, on 13 March 2014 - 07:40 AM, said:

tak se pak tes na FV304, mne prisla jeste o chloupek lepsi. pripomela mi radost z hry s artynami, kterou mi kdysi davala SU-26, nez prisla o svuj top kanon...

O chloupek? O CHLOUPEK?!? :teethhappy: Mě teda příjde FV úplně geniální. Bishop má sice dost HP a na arty super pancíř (např. se není potřeba bát Pz. I C) a tím pádem se dá opravdu působit takřka v první linii, ale je pomalej, což je v kombinaci s jeho dostřelem tragédie, prostě se neseberete jak s FV a nezajedete uhasit průšvih na druhý straně mapy, ani se nestáhnete k druhý půlce týmu, která se ještě drží, zatímco ta, kterou jste podporovali to projela.

Bishop sice není špatnej, ale FV nesahá ani po kotníky a z garáže letěl vyšším obloukem, než je schopnej vystřelit.

Shadefrank1 #69 Posted 13 March 2014 - 09:13 AM

Lance-corporal

• Player
  • 8001 battles
  • 92
  • [ZNCH] ZNCH

View PostTony_Z, on 13 March 2014 - 07:17 AM, said:

O chloupek? O CHLOUPEK?!? :teethhappy: Mě teda příjde FV úplně geniální. Bishop má sice dost HP a na arty super pancíř (např. se není potřeba bát Pz. I C) a tím pádem se dá opravdu působit takřka v první linii, ale je pomalej, což je v kombinaci s jeho dostřelem tragédie, prostě se neseberete jak s FV a nezajedete uhasit průšvih na druhý straně mapy, ani se nestáhnete k druhý půlce týmu, která se ještě drží, zatímco ta, kterou jste podporovali to projela.

Bishop sice není špatnej, ale FV nesahá ani po kotníky a z garáže letěl vyšším obloukem, než je schopnej vystřelit.

Ono se mi s nim hrálo tak dobře jen díky znalosti map. Předem jsem se podíval na všechny mapy ve hře a vypočítával si, odkud bych měl nejlepší místo s největší možností ovlivnění hry a dostatečným dostřelem. Pak jsem si tyhle spoty uložil do loading screenu jednotilvých map, takže hned vidím při načítání, kam asi tak jet. Místo je většinou takové odkud nejlépe vidím alespoň na jeden flank + střed, nejlépe však sám být někde ve středu a pomáhat všude. Pak není vůbec nutné přejíždět mezi flankama.

Edited by Shadefrank1, 13 March 2014 - 09:14 AM.

Tony_Z #70 Posted 13 March 2014 - 09:57 AM

Sergeant

• Player
  • 14703 battles
  • 209

Typický mapy, kde tohle uplatnit nejde: Fjordy, Erleberg útok/obrana, Pouštní řeka útok/obrana. Tam to zkrátka s Bishopem ani FV z jednoho místa nepokryješ. A Bishop se nepřesune tak rychle.

Já nezpochybňuju výhody Bishopa nebo to, že je to dobrá arty, ani jsem ho neprodal před koupí FV, ale FV mi natolik učarovalo, že jsem věděl, že s Bishopem už nikdy hrát nechci.

Shadefrank1 #71 Posted 13 March 2014 - 11:33 AM

Lance-corporal

• Player
  • 8001 battles
  • 92
  • [ZNCH] ZNCH

View PostTony_Z, on 13 March 2014 - 08:57 AM, said:

Typický mapy, kde tohle uplatnit nejde: Fjordy, Erleberg útok/obrana, Pouštní řeka útok/obrana. Tam to zkrátka s Bishopem ani FV z jednoho místa nepokryješ. A Bishop se nepřesune tak rychle.

Já nezpochybňuju výhody Bishopa nebo to, že je to dobrá arty, ani jsem ho neprodal před koupí FV, ale FV mi natolik učarovalo, že jsem věděl, že s Bishopem už nikdy hrát nechci.

Hraju jen standardní bitvy, takže u Fjordů mam spot opravdu uprostřed mapy (alespoň pokud začínáš na východě), ze kterého se dá pokrýt opravdu hodně: Severní keřík na F7. Tam si stoupnu a ostřeluju nádherně D-E 4-5 kempery za skálou i F3 kempery.i celou severní louku. Z druhé strany ještě vyzkoušené dobré spoty nemám, jelikož jsem tam nehrál za bishopa. Předpokládám ale, že na C3-C4 by šlo stát a ostřelovat krásně F6, E7 a A8. Musím ale ještě otestovat.

Erlenberg spoty zezhora: A3/4, C-D9 za kopcem

Pouštní řeka: J7 zprava, G5 zleva

- ale je to pro standardní bitvy, na útok obrana nervy nemam :)

Já měl skoro v každý bitvě 3+ killů za bishopa, je opravdu úžasnej. S FV jsem odehrál zatim jen 8 her a bohužel wr asi 38 procent i přesto, že jsem skoro v každý hře nastřílel minimálně 1K+ a házelo mi to téměř výhradně k osmičkám. Byl jsem od nás z týmu většinou v první čtyřce.  Zatim jsem si připadal, jako kdybych opravdu tu bitvu ovlivňoval, ale asi né dostatečně. Ještě musim sehnat pásy kvůli rammeru, kterej nemam nandanej a posádka je 75%. Co mi ale přijde je, že se FV otřesně pomalu otáčí, uvidíme s lepší posádkou.

Ono někdy si člověk nevybere, já třeba když ještě hrál standardní artyny, tak jsem si pořídil ruskou SU-8 a nejen že mi to za ní ve stocku nešlo, ale ještě i mm losoval naprostý mamlas týmy, takže to dopadlo tak, že po 10ti hrách a wr 10% jsem to ragequitnul a artynu zas prodal. Od té doby jsem žádné artynky nehrál až doteď, když jsem rovnou z valentine přešel na bishopa :)

Edited by Shadefrank1, 13 March 2014 - 11:41 AM.

svenabutton #72 Posted 13 March 2014 - 05:04 PM

Sergeant

• Player
  • 19139 battles
  • 241
  • [-MSC-] -MSC-

View PostTony_Z, on 13 March 2014 - 08:17 AM, said:

Nj ale s fv jsi se stejnym delem o tier vys, co je nevyhoda...

Btw. Kdyz s3 kouknes do temy o FV zjistis ze jsem velkej fanda FV a v garazi urcite zustane...

SuperKravatak #73 Posted 13 March 2014 - 05:13 PM

Lieutenant

• Player
  • 60214 battles
  • 1,578
  • [_AF_] _AF_
Koukám, že se to tu přeměnilo spíše ve vlákno o FV, což je škoda. Osobně nevím jaký přesně má MM, ale u Bishopa my zcela vyhovuje. Momentálně mám na něm něco málo přes sto bitev a jakmile budu mít dvěstě, napíši návod, který mi zde zásadně chybí. Už teď za sebe ale můžu říct, že jde o famózní vozítko, u kterého si zvyknete na velmi malý dostřel a velmi malou rychlost. Prostě tohle strašpitlitko s bramborodělem umí rozdávat soupeřům vždy, všude a pořád a soupeři vás budou přitom neustále podceňovat. Skvělé!

werenoob #74 Posted 13 March 2014 - 07:32 PM

Sergeant

• Player
  • 16860 battles
  • 285

Nebojíš se Pz-1C? Mě teda s Bishopem dostal celkem v pohodě, když byl team nanic a nechal ho projet. Minimálně jednou jsem ho trefil, ale pak se na mě namáčkl z boku a v pohodě si měnil zásobníky...

Na FV se těším, ale Bishopa si možná nechám taky a prodám Birch Gun. Včera jsem s ním dostal na Letišti při konfrontaci celkem 5 šestkových vozítek :3 Hellcaty, M4A3E2 a tuším Jacksona. Přežili jsme jen já se dvěma AT-8, všichni pod 50%. Bitva jak hrom.

Právě jsem dohrál další good konfrontaci proti Germánům (tier 5-6): mám 1. třídu, Velkou ráži, 2076 DMG a nejvíc expů z teamu.

Fakt best arty ever, a to mě bavil i ten Birch Gun a mám max arty GW Panther a vyzkoumanou, zatím nekoupenou S-51.

Edited by von_Jeanstein, 13 March 2014 - 09:14 PM.

TheComedian1983 #75 Posted 13 March 2014 - 09:32 PM

Warrant Officer

• Player
  • 20000 battles
  • 874
  • [_CALM] _CALM
To céčko muselo mít goldy ne? Občas dingnu i pecku od heavyn :D :D

Tony_Z #76 Posted 14 March 2014 - 12:18 AM

Sergeant

• Player
  • 14703 battles
  • 209

View PostTheComedian1983, on 13 March 2014 - 09:32 PM, said:

To céčko muselo mít goldy ne? Občas dingnu i pecku od heavyn :D :D

Souhlasím, jednou jsem se přetlačoval na Velký park s T14 (tlačil mě s přeraženými pásy před sebou, ale idiot si mě neobjel), 45 sekund, což stačilo naší su-85 a t-28 (v četě), aby mě zachránili. Ta jejich záchraná akce mi hodně utkvěla v paměti (brutální taran su-85 do zadní části a t-28 do přední), tenkrát jsem nepoužíval XVM, ale tipuju, že to nebyly lamy...

Jinak jo, Pz I C není potřeba se bát tak hrozně jak s jinejma arty, tohle si to prostě odcinká, skiler tě vyndá, ale to platí o jakýmkoliv tanku proti jakýmukoliv tanku.

SuperKravatak #77 Posted 17 March 2014 - 09:30 AM

Lieutenant

• Player
  • 60214 battles
  • 1,578
  • [_AF_] _AF_
Vcera  3x za sebou dingnul Bishopek KV1, chlapec vubec netusil co se deje. Zvlast kdyz jsem mohl vyuzit sluzeb nabijaku. :-)

Malakaison #78 Posted 17 March 2014 - 09:34 AM

Sergeant

• Player
  • 18522 battles
  • 223
  • [BUVU] BUVU

:harp: mě ta pomalá piksla vůbec nebaví..Buď je to total průlet na enemy a nestihnu si dát víc jak pár ran a nebo je to totální blitzkrieg, který mě převálcuje. 

SkyFuryCZ #79 Posted 17 March 2014 - 07:19 PM

Lance-corporal

• Player
  • 22154 battles
  • 62

Já si myslím, že tyhle screnshoty mluví samy za sebe, co je tohle za monstrum :)

A zde je replay: http://wotreplays.eu/site/694750#

Spoiler

Edited by RoadKing_cz, 17 March 2014 - 07:40 PM.

cod2oli #80 Posted 20 March 2014 - 05:33 PM

Private

• Player
  • 10499 battles
  • 44
Je to můj jediný britský stroj. Nejprve sem si říkal ,že je to děs, pomalá krabice s malým dostřelem a nic moc trefou. Ale po pár bitvách jsem si ho oblíbil . A ted jedna velká paráda... fakt každá druhá střela a je po pásu, rychlé nabíjení a dostřel na neuvěřitelná místa. Určitě si jej nechám, už jen pár tisíc zkušeností a uvidíme co FV304

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users