Jump to content

Turnaj: Týden vzdušné nadvlády!

• This topic is locked This topic is locked
18 replies to this topic

Community #1 Posted 06 August 2013 - 04:58 PM

Sergeant

• Content Team
  • 0 battles
  • 28,854
Zaregistrujte se a vyhrajte zlaťáky do hry World of Tanks při hraní hry World of Warplanes.

Celý text novinky

Tiger_junior #2 Posted 06 August 2013 - 05:04 PM

Corporal

• Player
  • 3937 battles
  • 155
  • [STRIP] STRIP
Prosím netahejte letadla mezi tanky...  Díík

minduton #3 Posted 06 August 2013 - 05:08 PM

Major

• Player
  • 26757 battles
  • 2,636
Jako nic proti, ale zajímalo by mě, co je na WoWp divácky atraktivního.
Sledoval jsem pár gameplayů na youtube, a z poloviny záznamu vidím jen visící letadlo ve vzduchu nad panorámatem krajiny, a pak nějaké zákruty, kdy se snaží zasáhnout nějakého protivníka vzdáleného snad kilometr, do nástřelného kruhu. Týmová kooperace, či přímá interaktivita s prostředím, ať už účelová či samovolná, prakticky nulová.

MWHaman #4 Posted 06 August 2013 - 05:09 PM

Lance-corporal

• Player
  • 25288 battles
  • 65
  • [-E-R-] -E-R-
Prečo si wargaming nedá radšej reklamu do telky na lietadlá a prečo furt bombardujú TANKYSTOU blbými leteckými volovinami...
Jak keby ste vo vojne dali tankystu pilotovať lietadlo ozaj paráda....

Norek1 #5 Posted 06 August 2013 - 06:24 PM

Warrant Officer

• Player
  • 30776 battles
  • 698
  • [EHW] EHW
Jelikož obsah přidávaný do WoT spočívá většinou v nových tancích, které už tak nestíhám expit, na nepovedená letadýlka nemám čas. Pokud bych čas měl, šel bych stejně jinam.

AdmiralBeckettBrass #6 Posted 06 August 2013 - 07:14 PM

Sergeant

• Player
  • 34034 battles
  • 235
No, zkusil jsem WoWp a bohužel to není ani z jedné setiny tak zábavné jako WoT. Letadla prostě nejsou tanky.

Prasor #7 Posted 07 August 2013 - 06:52 AM

Private

• Player
  • 5273 battles
  • 31
Nazdar lidi,
    nechápu proč tady všichni na WoWp nadáváte. Ovládání je dobrý, teamová spolupráce možná a ještě pokud nemáte volšový ruce, můžete klidně s T4 dát T7 tak, že vlítnete mezi budovy a pokud je soupeř lačnej sestřelu, tak je self kill na světě.
Tady na CS fóru všichni umí jen nadávat a kritizovat. Už se konečně proberte, a negaci si vylévejte jinde. Pokud se vám WoWp nezdá, tak ho nehrajte. Howg

PS: Hru od nejmenované konkurence mám nainstalovanou taky a WoWp je výrazně lepší.

tesarpaul #8 Posted 07 August 2013 - 06:58 AM

Staff Sergeant

• Player
  • 29825 battles
  • 361

View PostPrasor, on 07 August 2013 - 06:52 AM, said:

Nazdar lidi,
nechápu proč tady všichni na WoWp nadáváte. Ovládání je dobrý, teamová spolupráce možná a ještě pokud nemáte volšový ruce, můžete klidně s T4 dát T7 tak, že vlítnete mezi budovy a pokud je soupeř lačnej sestřelu, tak je self kill na světě.
Tady na CS fóru všichni umí jen nadávat a kritizovat. Už se konečně proberte, a negaci si vylévejte jinde. Pokud se vám WoWp nezdá, tak ho nehrajte. Howg

PS: Hru od nejmenované konkurence mám nainstalovanou taky a WoWp je výrazně lepší.

A hrál si tu hru od nejmenované konkurence?

Prasor #9 Posted 07 August 2013 - 07:08 AM

Private

• Player
  • 5273 battles
  • 31

View Posttesarpaul, on 07 August 2013 - 06:58 AM, said:

A hrál si tu hru od nejmenované konkurence?
Ahoj,
pravda je, že bitev tam nemám tolik jako v WoWp, ale ovládání od wargamingu je podle mě intuitivnější.
Nikomu to ale necpu tak, jak je to na tomto fóru zvykem. Každému vyhovuje něco jiného. Např. na tanky jsem zvědav.
Nechápu jen, že cokoli nového je špatně a Wargaming jsou čů…. atd. Pokud má hráč tento názor, měl by zvednout prdel ze židle a měl by dělat něco, co ho tak moc nesere. Pokud Vám to tak vadí, tak prostě nehrajte a nezamořujte fórum dementníma postama o tom jak je všechno špatně.

Edited by Prasor, 07 August 2013 - 07:21 AM.

Idahou #10 Posted 07 August 2013 - 07:30 AM

General

• Veteran
  • 36608 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
OT odstraněno, buďte tak laskaví a věnujte se tématu. Děkuji

PorterRockwell #11 Posted 07 August 2013 - 08:33 AM

Lieutenant General

• Player
  • 19310 battles
  • 7,059

View PostMWHaman, on 06 August 2013 - 05:09 PM, said:

Prečo si wargaming nedá radšej reklamu do telky na lietadlá a prečo furt bombardujú TANKYSTOU blbými leteckými volovinami...
Jak keby ste vo vojne dali tankystu pilotovať lietadlo ozaj paráda....

Však jsou to jen oznámení o novinkách, která není nutné číst. Do té hry je přístup pod tím stejným účtem, budou sdílené zlaťáky, premium atd., tedy to nestojí nic navíc a povinnost to také není.

View Postalustriel3, on 06 August 2013 - 07:14 PM, said:

No, zkusil jsem WoWp a bohužel to není ani z jedné setiny tak zábavné jako WoT. Letadla prostě nejsou tanky.

Je to hodně odlišná hra, doporučuju každému vyzkoušet obě i když většina lidí bude z větší míry upřednostňovat jednu z nich. Občas si zahrát to druhé ale nijak neuškodí :)

View Postminduton, on 06 August 2013 - 05:08 PM, said:

Jako nic proti, ale zajímalo by mě, co je na WoWp divácky atraktivního.
Sledoval jsem pár gameplayů na youtube, a z poloviny záznamu vidím jen visící letadlo ve vzduchu nad panorámatem krajiny, a pak nějaké zákruty, kdy se snaží zasáhnout nějakého protivníka vzdáleného snad kilometr, do nástřelného kruhu. Týmová kooperace, či přímá interaktivita s prostředím, ať už účelová či samovolná, prakticky nulová.

Nemůžu tvrdit, že bych byl nějaké letecké eso... Vím ale, že v tom leteckém souboji trvá dýl, než se člověk zorientuje a než se vůbec naučí zorientovat a rozpoznávat, co přesně se děje, jaká je taktická situace...

Bobby_Sixkiller #12 Posted 07 August 2013 - 08:55 AM

Corporal

• Player
  • 31648 battles
  • 140
  • [MT-R] MT-R

View PostPrasor, on 07 August 2013 - 06:52 AM, said:

Nazdar lidi,

Ne WOP je proste kravina a my tady jen vyjadrujem svuj nazor. Jestli se ti to neliby, tak bez na forum kde se jen chvali. Kdyby kazdej byl jako ty, tak se nikdy nikam nedostanem.

Tuccy #13 Posted 07 August 2013 - 09:15 AM

Czech Community Manager

• WG Staff
  • 14464 battles
  • 6,482
  • [WG] WG
Proč je článek na portálu tanků? No zejména proto, že jde o produkt stejné firmy, který se blíží spuštění. A proto, že třeba spousta lidí zatím OBT nezkusila nebo naposledy viděla WoWP před půl rokem (jak řada komentářů naznačuje).

Pokud někdo nechce zkusit získat nějaké goldy navíc, nemusí. Pokud to ale někdo zkusit chce, v čem je tak strašné, že o tom informujeme i zde? Ty zlaťáky budou společné pro obě hry. A zapojení se do Bety a příprava na turnaj je v tomto případě ZCELA zadarmo - žetony jsou za výhry, ne za peníze.

bravetos #14 Posted 07 August 2013 - 10:12 AM

Private

• Player
  • 31307 battles
  • 26
  • [SPIKE] SPIKE
WoWp jsem zkusil kdysi davno kdyz se nabiralo do closed bety a byla to naprosta hruza co se tyce hratelnosti. Pak jsem ji dal druhou sanci nedavno a posun je fakt znat, docela me to bavilo. Je nejake aspon velmi hrube info, kdy by se hra mela releasnout? Hrube info nemyslim brzy:-)

Edited by sqncer, 07 August 2013 - 10:13 AM.

Vlkoo #15 Posted 07 August 2013 - 11:04 AM

Private

• Member
  • 3066 battles
  • 31
  • [1DTS] 1DTS
Mno tieto lietadla su dobrá nuda, trochu som to dávnejšie skušal a teda moc presvedčivé to nieje, hlavne zas tie vymyslene lietadla a ignoracia historie tam kde sa to vyvojarom zrovna nehodi....pfuj
O to však nejde, najviac naprd na tomto turnaji je nemožnost sa zapojit sam! Aj ked tam takto nalákate nejakych ludi čo by to chceli skúsit, tak ako? Ako keď na zapojenie treba team o 6ch ludoch? (Evidentne je to myslene tak, aby to nepritiahlo do hry osamelich lovcov, ale rovno cele klany, teamy, komunitu, či kamošov a to sa mi fakt nechce :confused:  )
Prečo to nemohol byt nejaky format turnaju posledny vyhrava, deatmatch či podobne kde by sa jednotlivec sam pripojil, vlastnym skillom postupoval turnajom a pritom zarobil nejake zlatky aj do wot ... odpoviem si sam, pretože tu nejde o kvalitu hračov, ale o pritiahnutie kvantity hračov, čo je teda hnus velebnosti  :angry:    
Ako predzaujaty niesom, mam to nahodene na kompe, ale tato akcia ma neprinuti to ani len spustit  :trollface:

Idahou #16 Posted 07 August 2013 - 11:22 AM

General

• Veteran
  • 36608 battles
  • 8,907
  • [IDDQD] IDDQD
A nebo proto, že jak WoT tak WoWp je týmová hra?

lisel1 #17 Posted 07 August 2013 - 02:57 PM

Private

• Player
  • 13504 battles
  • 30
wot je teamova hra? je to hra kde 15 hracov striela na 15 inych hracov. tymovu hru som mohol zazit niekedy okolo tretej nadranom ked deti spia...
keby to bola tymova hra to by bola teda pecka.

btw tymova hra je ze za zasitym TD v kriakoch a kopcoch sedi scout? a napises chod scoutit a napise ze nemoze lebo ho rychlo zabiju...

PorterRockwell #18 Posted 08 August 2013 - 12:08 PM

Lieutenant General

• Player
  • 19310 battles
  • 7,059

View Postlisel1, on 07 August 2013 - 02:57 PM, said:

wot je teamova hra? je to hra kde 15 hracov striela na 15 inych hracov. tymovu hru som mohol zazit niekedy okolo tretej nadranom ked deti spia...
keby to bola tymova hra to by bola teda pecka.

btw tymova hra je ze za zasitym TD v kriakoch a kopcoch sedi scout? a napises chod scoutit a napise ze nemoze lebo ho rychlo zabiju...

Je to týmová hra, ten lepší tým vyhraje. Ve fotbale taky ten tým, který nespolupracuje, nevyhraje. Ano na random je ten tým náhodný, ale je tu možnost hrát v četě, rotě i v Clan Wars.

lisel1 #19 Posted 08 August 2013 - 01:14 PM

Private

• Player
  • 13504 battles
  • 30
No ono skor menej zly team vyhraje. A celkovo tanky nejak stratili tu zabavnost. Ked vidim ze mi pada jeden clen teamu za druhym akurat sa nastvem. Neoddychujem pri hre.

A to nevravim o tom ze chcem noveho Pershinga ved som si ho zaplatil...  :sad:
Mozno by potesil nejake PvE mod, neviem ci sa vobec na niecom takom pracuje...

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users